|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prodali smo stan
30.10.2009 10:50:06   
m600
evo drage moje moj ujak i ja smo prodali naš zajednički stan
dobila sam 108000kn
od toga planiramo mm i ja malo urediti kad i u potkrovlju napraviti još dvije sobe....
za krov sam ostavila 50000kn jer ćemo to tek na proljeće raditi.....
ostalih 58000 sam rekla da ću platiti svoj kredit,kupiti novi namještaj,drva,krstiti petru,auto popraviti....
svekrvi i svekru sam dala 6000kn,šogorici 5000,svojoj teti 10000kn..muž je dobio 7000kn za servis auta i nove gume....kupila sam kutnu,stol i stolice,novi štednjak i sudoper....
problem je u tome što se moja sveki počela petljati u to sve...rekla sam joj da ću platiti zaostatke struje što imamo (oko 1000kn) sad je ona našla i grobarinu i smećerinu i vodu i da kupim materijal da pravimo kućicu za pse,registracija auta,prijepis sa starog na mm-a, ma svašta neštouser posted image
nisam škrta ali me boli kad je netko tako pohlepan....ja sam rekla da mi nije ostalo puno a još ni kredit nisam platila na što me ona onako blijedo pogledala...ona je sklopila sporazumni otkaz sa hž-om i u 3mj ove godine dobila otpremninu od oko 200000kn i novac je nestao dok si rekao keks i nitko ju nije pitao di je potrošila...nama je pomogla da riješimo neke dugove ali sveskupa je to bilo 5000kn...ne želim ju povrijediti i ispast škrta ali ja stvarno ne želim plaćati neke njezine zaostatke....ja sam sebi zacrtala uređenje kuće i ona to zna ali i dalje inzistira na zaostacima....kad je vidjela štednjak odmah pitanja koliko što košta...bla bla bla...cure što da radim?? stvarno nisam škrta osoba i svima bih pomogla ali mislim da ona pretjeruje user posted image
ne želim ju povrijediti i ispast škrtica


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 10:54:06   
Ninaa
Po meni si u pravu i to je tvoj novac pa da ga baš i zapališ što je briga, ak ona za svoj nije nikom odgovarala di ga je potrošila ne moraš ni ti njoj. Potroši na ono za kaj si ga namjenila i gotovo, a ak se naljuti onda je glupa.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 10:54:13   
zaba
novac je tvoj i ne može ti ga uzeti,prema tome,lijepo kažeš,ja sam isplanirala u što ću novac utrošiti,ono što sam rekla da ću pomoći-budem.Kaj se ti imaš njoj opravdavati sa svoje novce,daj budi pametna.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 10:55:27   
Bebys
odmah i na prvu....NEDAJ ..misli na sebe..a i zasto bi joj sada davala..ako je spiskala tolike pare pa tvoja lova joj nece znaciti nista a vidim da imas velike planove...ja nebi dala..pa bas me briga.user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 10:56:42   
m600
a znam cure al mi je bed odbit ju user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 10:57:54   
tikica_69
Ja bih joj nabrojala smrtne grijehe i podvukla pohlepu te ostavila na stolu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 10:58:39   
Bebys
m600 sama si si kriva ako joj das lovu....

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:00:29   
zaba
IZVORNA PORUKA: m600

a znam cure al mi je bed odbit ju user posted image
haloooo,ne budi luda!!!!!


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:00:40   
ejmama
E draga nažalost svatko uči na svojim greškama, nisi joj ni trebala reći koliko si dobila pa da ti iskreno kažem nisi trebala  ni ovdje na forumu! Stvarno si dobra i odlično razmišljaš i drži se onoga i što si naumila, kad te pita nešto za lovu slaži. Nisu svi kao i ti i nedopusti da te iskorištavaju.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:02:18   
zaba
bravo ejmama,to si dobro rekla

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:02:32   
m600
kad nije ona glupa....ionako smo skoro za džabe prodali  stan.... joj ne znam ni sama...grizem se cure

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:03:23   
Ninaa
Kaj bi se grizla ak si im dala 6000 kn mislim da je to u redu i zakaj bi joj još dala? kaj živite svi zajedno ili?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:04:57   
malizia
IZVORNA PORUKA: m600
svekrvi i svekru sam dala 6000kn,šogorici 5000,svojoj teti 10000kn.. quote]

Šta oni imaju s tvojom ostavštinom? Nastaviš li ti djeliti novac kojeg baš i nema puno neće ti ostati niti za papar, a kamoli za ono što si ti naumila. Pamet u glavu!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:06:46   
m600
IZVORNA PORUKA: martina ks

Kaj bi se grizla ak si im dala 6000 kn mislim da je to u redu i zakaj bi joj još dala? kaj živite svi zajedno ili?


ma da živimo svi skupa...mi gore oni dolje....hvala vam na savjetima 



< Poruku je uredio cvrčak -- 30.10.2009 14:09:21 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:06:55   
BUMBIKA
user posted image user posted image ejmama,super si to rekla...
Draga nemoj popustiti jer ćeš samo kasnije imati problema zbog toga i ona će znati da ćeš uvijek popustiti i too će sigurno iskorištavati


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:07:42   
ejmama
IZVORNA PORUKA: m600

kad nije ona glupa....ionako smo skoro za džabe prodali  stan.... joj ne znam ni sama...grizem se cure


Zašto bi se grizla? Zato što ćeš urediti kat i krov kako bi tvoje dijete uživalo u tome. Dala si joj dovojno, ja da sam bila na tvom mjestu nebi joj dala ni to nego bi s tom lovom kupila dječju sobu. Kako sam grozna,hauser posted image ?


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:09:22   
ejmama
Joj što sam sad ljuta, baš mrzim nepravdu!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:09:28   
Anoniman
Draga cure su ti sve rekle, mislim da je dovoljno i to sto si joj dala i na tome ti svaka cast, kazes da vam je pomogla sa oko 5000, ti si joj dala 6000. I vise nego fer. To je tvoj novac i niko se za njega ne pita sem tebe i mm-a! A ako ti je bed, reci mm-u da joj objasni neke stvari, jer je to cista pohlepa i bezobrazluk. Ne daj na sebe, sad imas svoju porodicu i svoje dete, i na vas treba da mislis!

< Poruku je uredio Nellyca -- 30.10.2009 11:10:36 >

(Odgovor članu malizia)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:12:02   
Kika83
Pa več si joj dala, treba bi ti biti zahvalana a ne tražit još. Sram ju bilo. Ja joj više ništa nebi dala.user posted image To ti je moj savjet

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:12:55   
keksić
NEDAJ SE,nas dobre svi hoće iskoristiti,a kada nama nešto slućajno zatreba,onda imaju milion isprika.
objasni joj,kao i nama,da ti je jako žao,ali više nemaš.
pa moraš misliti na sebe i svoju curicu.
sretno!
user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:14:54   
m600
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: m600

kad nije ona glupa....ionako smo skoro za džabe prodali  stan.... joj ne znam ni sama...grizem se cure


Zašto bi se grizla? Zato što ćeš urediti kat i krov kako bi tvoje dijete uživalo u tome. Dala si joj dovojno, ja da sam bila na tvom mjestu nebi joj dala ni to nego bi s tom lovom kupila dječju sobu. Kako sam grozna,hauser posted image ?



ma petrica ima sve što treba ja sam se već pobrinula za touser posted image novci koje sam ostavila idu za uređenje njene sobice
nisi grozna samo si iskrena


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:42:21   
Thea
Ja bi joj nataknula na nos gdje su oni njeni novci i koliko je od tih novaca ona dala vam i za uređenje kuće i račune....Šta nju briga za tvoje novce.Ne daj joj više ništa...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 11:51:55   
pincirotvajler
možda je nama lako govoriti ti nedaj joj više, ovo ono, jer su nam većini mm roditelji nužno zlo, ali koliko znam tebi su bili uvijek dobri, i zato ti je tak teško sad odlučiti? a kaj ti mm kaže?jel bi on da im još daš,ili mu je svejedno? ako ti je rekao da sama odlučiš, onda i ja kažem nemoj dat user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: prodali smo stan
30.10.2009 12:08:40   
Wukovarka
Draga moja...ovako ću ti ja reći iz svog iskustva.

Kad smo MM i ja preselili u kuću njegovih, ja sam prodala svoje dionice od 94 godine...dobila sam prilično velik iznos.
Bio je namjenjen uređenju cjelog gornjeg kata i da si nas dvoje uzmemo svoj auto.

Međutim, kad su saznali koliko sam novaca dobila trebalo im je za svašta. Odjednom je sve bilo potrebno.

Da ne ispadnem škrta, dala sam i više nego što je trebalo.
Od gornjeg kata jedva smo si sredili jednu prostoriju, a o autu i danas sanjamo user posted image

A danas kad nama treba za Luciju i pogotvo sada kada nam treba spavača soba kad dolazi još jedna user posted image , nitko nas ne pita od kud.
Krpamo....i nakon svatova im je trebalo svašta, ali tu sam stala.

NE DAM....koliko god se ljutili, ne dam.

Znači dobra sam kad teba slivati u kuću, a kad sam niškorist onda sam propalica.

Ne zanima me.

Ti sama odluči hočeš li dati, ali moj savjet je...ne daj.
Nema se tu tko što ljutiti, to je tvoj novac i pripada tebi i tvojoj maloj obitelji.
Živite u istom kučanstvu, ali vi ste dvije obitelji user posted image
Jer ako sada popustiš, must će te do kraja života.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisani korisnik]
30.10.2009 14:05:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Otac djeteta
пеперутка16

Da li biste dali djetetu da ime oca napiše prazno, tj. "nepriznatog očinstva", jer ste u lošim odnosima s mužem i jer on ne prihvaća dijete?

Da. (0%)

Ne. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!