|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 20:50:13   
ornela.nely
Molim vas za savjet jer plačem od jučer.Gin.me bacila u takav bed da bi mogla vrištat.Nakon 3.spontanog naručila me za pregled i da me pošalje na pretrage.Meni je 37 i imam hipotireozu.Ja jučer došla,a ona me sprašila doma,rekla da imam previše godina za trudnoću i ništa od uputnica.Koje se pretrage rade i kojeg gin.preporučujete?Mi smo u Dalmaciji ali išli bi bilo gdje.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 20:52:01   
dominik
nebih ti znala pomoci ali ta zena nije normalna...trebalo bi joj oduzeti licencu za rad...nadam se da ces imati bebaca vrlo uskoro i drzim ti fige...user posted image

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 20:54:13   
ninolina
Draga to je strašno, ja iako sam mlada ne vidim zašto ti nebi mogla biti mama. Ja osobno bi ju opalila i zaprijetila joj. Želim vam da nađete dobrog dok koji će vam pomoći a vama strpljenja. Ima cura koje će ti dati bolje informacije o dok a ja vam želim sreću da uskoro imate svoju bebicu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 20:54:59   
ornela.nely
hvala ti,tu nema baš izbora šta se liječnika tiče.ali duša me boli od jučer.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 20:57:31   
dominik
umjesto da te utjesi i da nadu ona tako...ma sramota...takve ljude treba na javni stup srama staviti...

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 20:57:46   
ornela.nely
zato sam i pisala tu jer sam sigurna da ću dobit savjete.čačkamo po netu ali tu ću prije dobit informacije.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 21:14:46   
tikica_69
Imas pravo na bas svaku uputnicu ako si osigurana preko HZZO-a, jedino ako ce te slati na potpomognutu oplodnju, onda nemas pravo na lijekove, ali IMAS PRAVO NA SVE PREGLEDE. Kao osiguranik imas potpuno i svako pravo na zdravstvenu zastitu i mora ti dati uputnicu za bilo koji pregled koji se smatra normalnim nakon tri pobacaja. A u Hrvatskoj su po Zavodu za statistiku zene do 52. godine zivota rotkinje, pa je fino daj u novine, pa nek se sramoti.
Koza tupa user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 21:17:13   
tikica_69
Trazi je uputnicu za izvadit spolne hormone, hormone stitnjace, kariotipizaciju i pregled za geneticki laboratorij gdje ce gledati tvoju kromosomsku sliku i vidjeti koji je moguci uzrok pobacaja. Ako ti to ne da - ravno ravnatelju!

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 21:18:31   
mirna
Iz kojeg si djela Dalmacije? Sigurno će ti naše dalmatinske Ringerajke znati preporučiti nekog gin...

Želim ti da pronađeš što boljeg gin i uskoro user posted image !

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 21:28:19   
Kika83
Naravno da imaš pravo dobit uputnice i ić da daljnje pretrage i naravno biti mama.
Koja ovca user posted image
Hitno mjenjaj tu svoju ginićku,uf šta li bi joj ja reklauser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 21:34:25   
lavica81
koja koza. pa ne možeš vjerovati da bi se netko mogao tako ponašat. može je sram biti. a još je i sama žena. grrrrruser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 22:11:43   
mala pcelica
ornela nemoj da očajavš,mene je mama rodila u četrdesetoj ,zanjela je prirodnim putem ali jako tesko zato vjerujem da i ti imas velike sanse za bebicu sto ti i od srca zelim,samo promjeni dr  jer ova ocito nije učila etiku u skoli....puno srece i veliki user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
28.4.2009 22:21:25   
ornela.nely
hvala vam svima.u Šibeniku sam pa ako neko zna normalnog ginekologa molim vas napišite.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
29.4.2009 0:11:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ornela.nely)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 8:09:50   
ornela.nely
a kad je munjena,ovih dana je jugo.i još je valjda i klimakterij rastura.ubila me u pojam.da san ja prestara za rađanje...tuka glupa.žene danas u 40-ima prvi puta rađaju pa je sve ok.tu su doktori u tihom štrajku,ništa neće pisat od novog zakona.ona mi rekla prije nove god.nakon 3.spon.neka malo sad odmorim organizam i dođem da me pošalje na pretrage ko što se šalje kad je takva situacija,nije htjela pisat.da ona ne želi meni u tim god.dati zeleno svitlo za trudnoću zbog hipotireoze i neda uputnice.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 8:14:30   
ornela.nely
a ja neznam u st ni u zd nijednog dr.tu su u šibeniku ono malo šta ih ima preko hzzo puknuti.privatno mi ne može dati uputnice za pretrage.sad više ne plačem ali sam u fazi kad bi mogla bagerom na ordinaciju koliko san ljuta.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 8:18:55   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: cvrčak

(znam da se nakon trećeg spon. automatski šalju sve žene bez obzira na godine

to je točno.
ginićka toi je stvarno velika koza i user posted image  od žene.
ti imaš pravo da zahgtjevaš sve da ti da glede pregleda i uputnica(naravno ako si osigurana).
ja sam ti imala (do sada)dva spontana i ja sam se dogovorila sa mojom gin i ona me već poslala da radim ''nalaze''.
nešto se radi samo u zagrebu na kbc rebro.(šta ja čekam da mi se jave),a tebi želim da što prije nađeš novu ginićlu,a za konzultacije odi do kekoga privatnika
sretno ti bilo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 10:59:28   
ornela.nely
bila sam privatno ali ona mi ne može napisat uputnice,karton mi je kod te kokoške,a neznam kome da nosim jer su svi na istom katu u poliklinici i vode istu politiki.potražit ću u st ili zd,samo neznam kako će to proći onda kad dođem na porod.jer su na ginekologijama osjetljivi ka mimoze.pogotovo u šibeniku.tu se doktori i tuku kad im se mišljenja razilaze.di ja živim...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 11:02:12   
ninolina
Draga malo povisi glas ona ti mora dati to kaj ti tražiš. O čula bi ona mene.
Neka svoje frustracije lječi na nekome drugome, a ti samo hrabro danas se sami borimo za sebe tako da user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 11:04:09   
m600
nije istina da ti je kasno za trudnoću
a uostalom šta nju briga ako si ti došla po uputnicu ona ti je MORA DATI!!!!!!!!!
držim ti fige da što prije bude + user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 14:25:21   
bia_ri
IZVORNA PORUKA: ornela.nely

Molim vas za savjet jer plačem od jučer.Gin.me bacila u takav bed da bi mogla vrištat.Nakon 3.spontanog naručila me za pregled i da me pošalje na pretrage.Meni je 37 i imam hipotireozu.Ja jučer došla,a ona me sprašila doma,rekla da imam previše godina za trudnoću i ništa od uputnica.Koje se pretrage rade i kojeg gin.preporučujete?Mi smo u Dalmaciji ali išli bi bilo gdje.user posted image



Moj doktor je jako dobar i ja sam stvarno jako zadovoljna. Nakon spontanog pobačaja bila sam očajna i nisam više htjela ići kod ginekologa jer sam prošla velike traume. Kad sam otišla kod njega bila sam presretna, eto sad imam curicu staru mjesec dana.... Probaj nazvati, pitaj i vidi šta će ti reći.....
Poliklinika Pronatal Dr. Dario Majnarić  user posted image




(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 14:34:28   
bia_ri
IZVORNA PORUKA: ornela.nely

bila sam privatno ali ona mi ne može napisat uputnice,karton mi je kod te kokoške,a neznam kome da nosim jer su svi na istom katu u poliklinici i vode istu politiki.potražit ću u st ili zd,samo neznam kako će to proći onda kad dođem na porod.jer su na ginekologijama osjetljivi ka mimoze.pogotovo u šibeniku.tu se doktori i tuku kad im se mišljenja razilaze.di ja živim...


E fino sad si još lijepo uplati Croatia Zdravstveno Osiguranje- paket ULTIMA i možeš obaviti sve pretrage privatno (ako ti privatnici imaju ugovor s njima). Sad lijepo pogledaj stranicu i nađi si sve ustanove koje imaju s njima ugovor, izračunaj si koliko ti to dođe godišnje i kreni u akciju. (ja sam kod njih već dugo i sve pretrage i preglede radim privatno, a plaća mi sve Croatia zdravstveno osiguranje user posted image ).


http://www.croatia-zdravstveno.hr/czo/Cultures/hr-HR/Topics/Programi/ultimaPZO4.htm

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 15:25:56   
ornela.nely
hvala ti,nije nam palo napamet pokušat sa privatnim osiguranjem.user posted image

(Odgovor članu bia_ri)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
29.4.2009 20:10:48   
bia_ri
IZVORNA PORUKA: ornela.nely

hvala ti,nije nam palo napamet pokušat sa privatnim osiguranjem.user posted image


daj nazovi Dr. Daria Majnarića- Poliklinika Pronatal u Zagrebu

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
30.4.2009 0:12:37   
malizia
Draga Ornela.nely, ja sam iz Šibenika, pretpostavljam da si zapela kod dr. J, jer je ona jedina žena na polikilinici, u šoku sam, ne mogu vjerovati, ali kada malo bolje razmislim i mogu jer moja prijateljica kojoj je termin 15.07.također  kod nje i stalno se žali na nju. Žena je vjerovatno pukla. Nedavno su se i porječkale u ordinaciji, tako da me moja prija plačući zvala, da je dotična dr. poludjela.Na poliklinici nemaš izbora, nažalost, ali eto ja bih ipak promjenila dr. i otišla kod dr.Mikulandre ili ev. dr. Glavadanovića. Što se tiče liječnika koji obnaša praksu privatno preporučila bih ti dr. Hemerich ili dr. Anića. Vjerujem da ćeš ostati trudna, ne daj se. Moja baka je zadnje djete rodila sa 45 godina prije četrdeset tri godine i to tada nikom nije bilo čudno, a sada se ona čudi tvojim 37. I da mojaa baka sada ima 88 godina i pričuva djete od svog najmlađeg sina. Sve je stigla!.

(Odgovor članu bia_ri)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!