|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   povraćanje u mlazu
8.2.2010 10:33:34   
crex
Ema ima 1 mjesec. Pred tri dana je navece jednom, povratila mlijeko 1 pedalj u dalj, cca u količini 2 žlice. I to se do danas (dakle prosla su vec 3 dana) nije ponovilo,. Ipak smo jutros bili kod pedijatra, koja kaze da je sve ok, ali da je poslije podoja, a nakon podrigivanja, drzim bar 15 min u lezecem polozaju pod kutom od 45 stupnjeva. Inače dobro napreduje, dobila je skoro 1 kg i narasla 3 cm u mjesec dana. Zanimaju me vasa iskustva s takvim povracanjem! hvala unaprijed!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 10:35:40   
MILLA
i moj je tako...to je normalno. nagutaju se zraka pa im smeta.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 10:38:15   
dominik
meni je domi do negdje treceg mjeseca povracao u mlazu ali vece kolicine...isto sam ga nakon podoja ostavila malo na ledjima pa onda tek digla na podrig...moram reci da je uz to povracanje ipak dobijao kilu i pol mjesecno, ali nas je uplasilo na pocetku...samo stavi dve tri krpe na pod (tak sam ja morala) i dosta gazi oko sebe da si olaksas ciscenjeuser posted image ...pohlepa cini svoje, naguta se zraka i previse pojede :)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 10:40:13   
FIONA
moja je u mlazu povratila višak...ali sma ju uvijek držaba u poluležečem ..zapravo na ravnom al povišenom i tako ju hranila i sve....akd bi pojela digla sam ju na rame da se podrigne ali ako je jako čvrsto začirila samo prevrnula u tom podignutom na bok...tako mi je bila i u bolnici...smo da nije na ravno i da je na boku...to je normalno i to ti bu još dugo radila...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 10:40:30   
crex
hvala curke, priznajem da sam pomalo  poludila od straha user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 10:44:37   
dominik
kad dojis stavi ju da ti je u ravnini sa cicom, znaci da se mlijeko ne slijeva u nju vec da mora vuci cak i iznad nje ako si malo spretnija, kak je fi rekla da nije na ravnom, vec da joj je dlava malo na povisenom...meni je fest islop van mlijeko a on jako vukao - luda kombinacijauser posted image

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 10:46:26   
ninolina
to je normalno ako se ne ponavlja često. Mi smo znali u mlazovima povračati ako sam ih naglo digla ili su se prenajeli, glavno da je curka ok.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 11:30:57   
Bebys
crex desavalo se i mojoj tako da sam morala prati kompletnu posteljinu od krevetica..skup sa kreveticem...i nju ODMAH U KADICU ZA KUPANJE...toliko je znala u mlazovima povracati ali to je bilo samo PAR PUTA inace sve o.k. kasnije...bljuckanje malo je o.k.

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 11:34:02   
maja
Nama se desilo samo jedanput i to nakon jela, podigla sam ga da podrigne a ono mlaz van, strava kako sam se uplašila, ali eto nakon toga više nikada!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 13:10:28   
gljiva
Nama se događalo prva tri mj povremeno, al je super dobivao na kilaži , pa je pedica rekla da je sve ok.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: povraćanje u mlazu
8.2.2010 13:38:45   
crex
cure hvala još jednom, stvarno ste me utjesile!!!user posted image user posted image user posted image
Dominik, mislim da uspijevam dojiti kako si opisala, je da malo akrobatiram, ali pomaze jos koji jastucic na nozi i klupica, ko da sviram gitaru user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!