|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   povraca na silu
28.10.2008 12:04:35   
mlada mama
svaki put kada mu nije nesto po volji ili kad mu se nesto zabrani, svaki put toliko se dere iz petnih zila i namjerno povraca, tako je od pocetka, prvo dok je bio jos manji sam se uplasila i nastojala da do toga ne dodje u zadnjih par mjeseci pokusavam ignoriranjem,ali ne pomaze, to mi je nnapravio i malo prije, dosli smo kuci iz trgovine i navaljivao je da ostane vani posto moram kuhati rekla sam mu da ne moze,u ostalom i uzasno puse vani. na to se on poceo derati i povracati isao je po tepihu u krug i povracao, kako da to zaustavim???user posted image user posted image user posted image  svaki put mi to napravi
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: povraca na silu
28.10.2008 12:21:15   
FIONA
draga mora da ti ga je strašno gledati kada na takav način traži pažnju...zna da nije lako i nisam u sličnoj situaciji da solim pamet ali jel postoji mogućnost da kada počne sa takvom vrstom histerije jednostavno okreneš glavu i ne mariš kaj radi! Nešto slično smo već pisali kako djeca traže pažnju! Probaj ga u tom trenutku šokirati sa nečim da se prepadne..
Već sam pisala ali da ponovim:
Od jedne ženskice mali je lupa bez razloga glavom o zid zbog skretanja pažnje...niš nije pomagalo...jedna doktorica rekla da ga šokira i ne obrača dalje pažnju...tako je ona prala suđe a mali udri glavom o zid sve jače i jače...ona je uzela čašu hladne vode i zalila ga...nastavila dalje prati suđe kao da s niša nije ni desili...mali je stao pogledao..ništa mu nije bilo jasno...pokupio se i nije više ponavljhao ništa slično jer ga je bilo strah da ser ne ponovi!!! Nije to lako ali probaj!!!

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: povraca na silu
28.10.2008 12:34:55   
ZVRK
moj zvrkić zna povraćati kada plače,jače kašlje ......ali (već neko vrijeme )sada ide sam u wc i ako će povraćati povraća u školjku.rekla sam mu par puta (jačim tonom)SAMO PROBAJ POVRAČATI NA SILU .od tada on se više kontrolira.i da na početku smo mm i ja rekli njemu-to si ti napravio(povratio)sada i ti pomogni počistiti.vidio je da nije baš lijepo i ''zanimljivo''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: povraca na silu
28.10.2008 12:36:35   
ZVRK
joj da,nama su rekli da ima osjetljiviji stomak pa da se on tako ''brani''(ali od čegauser posted image ) inače i ja sam znala povračati ali iz razloga što su me tjerali jesti,pa sam se onda naviklauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: povraca na silu
28.10.2008 14:32:33   
mlada mama
ma pokusala sam ja i sa sokiranjem, i ja sam njega zalila vodom i pokusala sam i sa prijetnjama i vikanjem i ignoriranjem, poslije je to pokusao napraviti jos jednom, rekla sam mu bude li povratio da vise nikad nece izaci van, i da cu mu sve igracke pobacati, tada se umirio,ali vidjet cemo kako ce dalje bitiuser posted image  koji su oni mali mudraci.... i glumci

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: povraca na silu
28.10.2008 14:35:20   
FIONA
uf...oni testiraju granice....držim fige da mu je zadnji put da plaši mamicu!!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: povraca na silu
28.10.2008 14:47:49   
troubled
dobro si napravila, mlada mama....samo se ti izviči i zaprijeti ako još koji put pokuša...čim shvati da to nije put do cilja, prestat će user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: povraca na silu
28.10.2008 14:53:31   
mlada mama
fiona i ja se nadam da mu je zadnji put, valjda je skuzio da nece dobiti sto zeli nego obrnuto, i da me to njegovo povracanje "ne dira" tj. da necu pasti na tu glumu....uffff

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: povraca na silu
29.10.2008 14:48:50   
mlada mama
nije mu bio zadnji put, danas je to opet ponovio,a kad sam mu dala da on cisti u nadi da ce mu se zgaditi on je uhvatio krpu s odusevljenjem i vice:"Dino cisti" i smije seuser posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!