|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 8:07:10   
troubled
nekidan mi je minimama dala bubicu u uho...
kaže da je dobila popis onoga što frajerica očekuje user posted image

malo me zatekla, jer nikad nisam specijalno o tome razmišljala niti tome pridavala posebnu pažnju...
uvijek bih nešto usputno i zgodno "provukla" i spojila ugodno s korisnim...

kakva je praksa kod vas?
nagrađujete li svoju djecu i u kojem opsegu za uspješno završenu školsku godinu?

pauli će ove godine (za 4. uzastopni 5,00 uspjeh) biti odlazak na koncert finalista hrvatska traži zvijezdu, sutra u aquariusu...
meni se čini da je to sasvim prikladno, zgodno i dovoljno...
srećom, pa ona nema poduži popis i s tim će biti više nego zadovoljna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 8:24:03   
MiniMama
popis moje haharice.

- koncert lady gage (to je meni narucila)- 3 karte jer zeli da vucem i njenu frendicu (sad zalim sto nema vise imaginarnih frendova za koje se nista ne placa)
- novi laptop (tata)
fotelja na razvlacenje za frendice koje dođu prespavati kod nje (mama)
- LCD televizor s nosacem za zid. navela je i dimenzije koje zeli, ali se ne sjecam (sveki i svekar)
- iPhone (baka i dida s mamine strane)

vidite i sami da su ti zahtjevi ipak malo previse, ali ona ce se urlati i kmezati, strajkati jelo.. sve dok ne dobije bar pola od toga.

eto kad vidite popis ove moje, lupite se nogom u dupe kako imate krasnu djecu i nagradite ih jos malo za skromnost.

naravno da su to njene zelje koje ja uredno ignoriram, ali recimo sveki i svekar bi posudili novce na kamatu ako treba samo da joj udovolje.

doduse, imali smo u nedjelju incident s njom i bila je jako jako bezobrazna, rasplakala je svekrvu i izvrijeđala sve nas tako da sam ja svima zabranila bilo kakve poklone i nagrade. nego je jos u debeloj kazni kad se vrati s mora.

i da. njen uspjeh nije 5,0 uopce, nego ima cetvorku iz matematike, engleskog i prirode. a svaku lektiru joj je mama procitala, a svaki test i zadacu iz matematike sam ja morala letati za njom i naganjati je da vjezba. tako da uopce nije ni zasluzila nista, a kamoli nesto od navedenog.








(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 8:40:38   
troubled
geeeees....minimama....
svaka joj čast....ako uspije sve to izrealizirati treba joj odmah dodijeliti 5+ iz manipulacije user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
16.6.2010 8:41:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 8:51:39   
MiniMama
mala ti je fino isprintala popis i donila na nedjeljni rucak kod sveki. ja citam i vristim od smijeha i odmah sam joj rekla pisi propalo draga, nisi zasluzila.

da ste vi vidjeli poglede koji su me poceli prziti sa svih strana! cim se makla iz prostorije odmah su me razapeli da sam ja luda, da ona nema obitelj pod istim krovom i da je to najmanje sta mi mozemo napraviti za nju.

ja sam isto na crnoj listi jer odbijam sudjelovati u takvim glupostima.. user posted image srecom pa mm ima dovoljno soli u glavi da vidi da ih sve vrti oko malog prsta pa ne moram glumiti babarogu.

ponavljam jos jednom, ljubite svoju divnu skromnu djecicu user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 9:11:03   
ninolina
troubi to je supač i mislim sasvim dostauser posted image user posted image user posted image
minimama ja  bi njoj dala po guzici pa neka se curka zapita malo...A to da nema obitelj pod krovom to nije nikakvo opravdanje za njeno ponašanje, pa ima vas sve u bilo kojoj situaciji...

Moj je dobio dva tjedna škole plivanja i ronjenja i mislim da mu je to sasvim dosta...ove godine nije ni imao nekih velikih želja


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 9:19:34   
mišica 666
mini mama svaka čast na strpljenju a to što mala nema obitelj pod istim krovom ne znaći da treba napraviti debila od nje a tvoji svekar i sveki su na dobrom putu da to naprave od male ako budu slušali i izvršavali zahtjeve koje im ona postavlja. oprosti ako sam malo preizravna ali  stvarno ne trpim nezahvalnost i bahatost a čini mi se da je mala upravo takva.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 10:42:52   
marija0
za to će se moj još načekat user posted image
al da kažem šta sam ja dobivala (nije bilo davno pa se sićamuser posted image )
za svaku zaključenu peticu dobila bi 10kn a stric bi me vodio na sladoled- ja bila oduševljena, a sad kad vidim šta danas oće i onda opet nisu zadovoljni.....ajmee nama svima user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 10:50:01   
curice
moja A. je lani za svojih 5.0 u školi tražila novi bicikl i dobila ga je,ali u tome biciklu smo sudjelovali svi(ja i mm,bake i djedovi)
ove godine su dvije u školi i obje će proći sa peticom,ali tražile nisu ništa,a dobit će neku sitnicu(nešto što jako žele-majicu,novi prekrivač za krevet......nešto toga tipa)


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 11:48:17   
Zvonki
Za odličan uspjeh slijedi nagrada. Naravno, u skladu sa našim mogućnostima. Uvijek je to nešto tipa neka njena željica (barbi ili sl.) Za uspjeh na kraju 1. raz. smo joj kupili bicikl ali samo zato jer smo ga i ovako i onako morali kupiti user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 11:55:20   
Anoniman
nemam još s tim iskustva, al mi se čini da ćemo mi isto to skromnije...
MiniMama, ne daj se, to dijete treba čvrstu ruku, inače će izrasti u jako tešku osobu i manipulatoricu! I ja sam odrasla bez oba roditelja, ali "ljubav se ne trži, niti ne kupuje"...

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 12:10:57   
tikica_69
E ja sa time nemam problema user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
16.6.2010 22:13:27   
ivanaa
Moj bu dobil mačku.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
17.6.2010 8:21:47   
troubled
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Moj bu dobil mačku.


ovo je suuuuuper poklon user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
17.6.2010 11:29:33   
njanja
ja razmišljam svojoj divnoj nećakinji koja završava 1. osnovne sa 5.00 kupiti mp3 player jer me pitala da li bi joj svoj posudila...pa bi joj kupila njen...zaslužila je

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
17.6.2010 11:35:31   
buduća mamica
ako bude vrijedna dobiti će sladoled, nikakvi pokloni ne dolaze u obzir, uče za svoju budućnost a ne za što vrijedniji poklonuser posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
17.6.2010 11:38:00   
leilany
IZVORNA PORUKA: Mariachi
"ljubav se ne trži, niti ne kupuje"...


Ljubav se ne trzi niti ne kupuje
Ljubav se ne trzi niti ne kupuje
Ko ljubiti ne zna, ko ljubiti ne zna
Saj nek' se ne hapljuje

Ce se najde ljubav iskrena i prava
Ce se najde ljubav iskrena i prava
Srca ju ne spere, srca ju ne spere
Mura niti Drava

Ljubav ne raspari zbiri ni zandari
Ljubav ne raspari zbiri ni zandari
Zbiri ni zandari, zbiri ni zandari
Niti puglavari....

sorry OT...al mi je pjesma zaaaaaaaaakonuser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: poklon za uspješan kraj školske godine
17.6.2010 11:39:07   
leilany
IZVORNA PORUKA: Mariachi

nemam još s tim iskustva, al mi se čini da ćemo mi isto to skromnije...
MiniMama, ne daj se, to dijete treba čvrstu ruku, inače će izrasti u jako tešku osobu i manipulatoricu! I ja sam odrasla bez oba roditelja, ali "ljubav se ne trži, niti ne kupuje"...


potpisujem te mariachi


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!