|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   poklon za godišnjicu
1.12.2011 10:44:42   
kanader
ajde žene trebam malu pomoć.što kupiti ženi za 10.godišnjicu????osim zlata(to sam već obavio) i welness vikenda imam potrebu poklonit joj nešto....a sam nemam ideju.dakle ne nešto uobičajeno nego nešto posebno....da vam pomognem,to je žena koja me doslovce podigla sa zemlje kad sam izgubio prvu ženu, prihvatila me s djecom i sada imamo zajedničku veliku obitelj.samo bi htio da joj to bude nezaboravno, i da bude nešto posebno.nisam to zakompliciral, jel da???

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 11:01:15   
pincirotvajler
kak si to lijepo napisaoooo user posted image
al ideje nemam,ja sam uvijek za neko pisamce ili posebnu šetnju (mm i ja na godišnjicu idemo na klupicu di smo sjedili na prvom spoju user posted image )radije nego neki poklonuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 11:11:14   
pticica
meni bi super bila romanticna vecerica uz svijece i cvijeceuser posted image user posted image , neke porukice po kuci da joj ostavljas, pjesmu da napisesuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 11:27:49   
Bebys
IZVORNA PORUKA: pticica

meni bi super bila romanticna vecerica uz svijece i cvijeceuser posted image user posted image , neke porukice po kuci da joj ostavljas, pjesmu da napisesuser posted image
ideaja odlicna


(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 11:47:11   
marinazg
meni je muz za svako valentinovo napravio nekaj posebno i svake godine je bilo drugacije user posted image
jednom mi je na sred sobe stavio svijece u obliku srca i unutra poslozio 17 ruza user posted image
onda isto jednom mi je skuhao veceru uz svijece i to me stvarno iznenadilo jer on mrzi kuhat user posted image
ima jos dosta toga stvarno me svaki puta iznenadi i odusevi jer se toliko trudi i zato ga obozavam


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 12:04:26   
kanader
obzirom da povremeno uskačem s kuhanjem mislim da to i ne bi bilo nešto spešl.....no ideja je dobra.ajmo cure i žene, budite maštovite, ispucajte svoje tajne željeuser posted image što bi htjele da vam mužići prirede.....a da nije "konfekcija"iz dučkasauser posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 12:12:56   
mamino zlateko
meni je mm za godisnjicu odveo u kino i na veceru a kad smo se vratili doma,me docekalo romanticno okruzenje,u sobi svijece,buket crvenih ruza a na cd-u je nasnimio samo nase pjesme i to je sviralo...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 13:24:44   
marinazg
evo dosla mi je ideja na pamet samo treba dosta truda...
napravi video sa vasim slikama, posto ste dugo u braku vjerujem da ih imate puno, i dok se slike listaju uz to stavi vasu omiljenu pjesmu ili pjesmu sa prvog plesa neka svira... evo meni je pala ta ideja na pamet i mislim da cu ja to napraviti muzu za nasu prvu godisnjicu braka i slikice posloziti od pocetka veze, putovanja, mora, svadbe... mislim da je to idealan i originalan poklon i da ce mi muz biti presretan user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 13:53:24   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: kanader

obzirom da povremeno uskačem s kuhanjem mislim da to i ne bi bilo nešto spešl.....no ideja je dobra.ajmo cure i žene, budite maštovite, ispucajte svoje tajne željeuser posted image što bi htjele da vam mužići prirede.....a da nije "konfekcija"iz dučkasauser posted image


user posted image ti promjeni temu...sada nas pitas koje mi imamo zelje?
pa ti poznajes svoju zenu najbolje a najljepsi poklon je pomoci joj ostvariti njenu zelju...

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 13:55:57   
pticica
sexy vesuser posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 16:30:37   
kanader

IZVORNA PORUKA: marinazg

evo dosla mi je ideja na pamet samo treba dosta truda...
napravi video sa vasim slikama, posto ste dugo u braku vjerujem da ih imate puno, i dok se slike listaju uz to stavi vasu omiljenu pjesmu ili pjesmu sa prvog plesa neka svira... evo meni je pala ta ideja na pamet i mislim da cu ja to napraviti muzu za nasu prvu godisnjicu braka i slikice posloziti od pocetka veze, putovanja, mora, svadbe... mislim da je to idealan i originalan poklon i da ce mi muz biti presretan user posted image



ovo mi se sviđa...uz neke moje varijacijeuser posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 17:17:17   
marinazg
drago mi je i nadam se da ce ti draga biti sretna user posted image



_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: poklon za godišnjicu
1.12.2011 18:08:50   
magdalenaa
IZVORNA PORUKA: kanader


IZVORNA PORUKA: marinazg

evo dosla mi je ideja na pamet samo treba dosta truda...
napravi video sa vasim slikama, posto ste dugo u braku vjerujem da ih imate puno, i dok se slike listaju uz to stavi vasu omiljenu pjesmu ili pjesmu sa prvog plesa neka svira... evo meni je pala ta ideja na pamet i mislim da cu ja to napraviti muzu za nasu prvu godisnjicu braka i slikice posloziti od pocetka veze, putovanja, mora, svadbe... mislim da je to idealan i originalan poklon i da ce mi muz biti presretan user posted image



ovo mi se sviđa...uz neke moje varijacijeuser posted image
i možeš joj kupiti zvijezdu na nebu koja će nositi njeno ime a mislim da novac ide u humanitarne svrhe,(nije skupa)pogledaj na int,gdje i kako,(zvjezdani registar),i ona postane vlasnik te zvjezde...


< Poruku je uredio magdalenaa -- 1.12.2011 18:10:57 >


_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: poklon za godišnjicu
22.12.2011 20:44:31   
pticica
eh sad je red da nam otkrijes sta si joj poklonio?!user posted image

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!