|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   poklon-kao znak pažnje !
14.6.2013 11:54:29   
plavka
Da li poklanjate tipa kao znak pažnje i iz zahvalnosti vama dragim osobama a pritom nemislim na prijatelje već tipa doktoru, frizeru ili nekim osobama koje vam pomognu a niste imali očekivanja od njih???

< Poruku je uredio plavka -- 14.6.2013 11:55:28 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: poklon-kao znak pažnje !
14.6.2013 12:07:33   
medoKartonski
Rijetko ... ipak mislim to im je posao, ni meni nitko ne poklanja :D

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: poklon-kao znak pažnje !
14.6.2013 12:12:35   
perlica55
Kad sam ugodno iznaneđena postupkom ne baš bliskih ljudi,
(doktorica, frizer, teta u apoteci, šalterskim službenicima)
često im odnesem neku stvarno sitnicu, tipa: čokoladu, bombonjeru,
kavu, cijeće.....  user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: poklon-kao znak pažnje !
14.6.2013 12:18:03   
evanoi
i ja sam mišljenja da im je to posao, pokloni se mogu shvatiti kao mito. znam frendicu koja je iz zahvalnosti odnijela med.sestri čokoladu, sestra je primila, ali je rekla da ubuduće ne radi to. prava sestra. znak pažnje je i osmijeh ili baš da im se kaže da su ljubazni, srdačni, da nam je drago što smo naletjeli baš na njih itd... lijepe riječi puno znače i definitvno mogu uveseliti sve! user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: poklon-kao znak pažnje !
14.6.2013 12:50:25   
mišica 666
ne pada mi napamet radit takve stvari. tko je ljubazan sa mnon i ja budem s njim a za neke poklone no way babe

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: poklon-kao znak pažnje !
14.6.2013 15:46:36   
ikica84
ne

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: poklon-kao znak pažnje !
6.11.2013 18:58:09   
Ljubs
Ponekad, ali samo neku sitnicu.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: poklon-kao znak pažnje !
7.11.2013 10:26:34   
mamacita
Sluzbenim osobama nikada ne poklanjam, jer to im sve ide u tijek sluzbe. Prijateljima, tu i tamo i to ako ispecem visak kolaca onda im donesem na vrata ,

(Odgovor članu Ljubs)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: poklon-kao znak pažnje !
8.12.2014 9:34:43   
sorina
Ponekad kad smatram da trebam ili osjećam potrebu. user posted image (ne želim ih navikavati,pa da svaki put kad me vide očekuju nešto)user posted image )

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: poklon-kao znak pažnje !
8.12.2014 9:41:45   
monstrum
IZVORNA PORUKA: sorina
Ponekad kad smatram da trebam ili osjećam potrebu. user posted image (ne želim ih navikavati,pa da svaki put kad me vide očekuju nešto)user posted image )


Slažem se..jednostavno mi ponekad dođe želja da nekome nešto poklonim i to me uveseljava.. uglavnom su to prijatelji ili rođaci..a najčešće djeca, jer su njihov osmijeh i sreća kad ih iznenadiš i obraduješ nečim nezamjenjivi. user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: poklon-kao znak pažnje !
8.12.2014 13:53:23   
Ela28
Da ponekad .Sljedeći poklon kao znak pažnje i kao poklon za Božić će dobiti naš poštar kupila sam mu Merci user posted image
Čovjek je super često sam sama sa dečkima pa ih ne mogu ostaviti i otići po poštu a njemu nije nikada bio problem doći do 2.kata sa paketom ili preporučenom poštom.Zaista je zaslužio.Sjećam se kada sam rodila blizance je došao i čestitao user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: poklon-kao znak pažnje !
8.12.2014 17:04:31   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Da ponekad .Sljedeći poklon kao znak pažnje i kao poklon za Božić će dobiti naš poštar kupila sam mu Merci user posted image
Čovjek je super često sam sama sa dečkima pa ih ne mogu ostaviti i otići po poštu a njemu nije nikada bio problem doći do 2.kata sa paketom ili preporučenom poštom.Zaista je zaslužio.Sjećam se kada sam rodila blizance je došao i čestitao user posted image


ako je tako onda stvarno zaslužuje...poštar za pohvaliti... i ja sam na drugom katu, ali još mi nikad nije došao gore.. user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: poklon-kao znak pažnje !
8.12.2014 17:23:07   
sorina

IZVORNA PORUKA: Ela28

Da ponekad .Sljedeći poklon kao znak pažnje i kao poklon za Božić će dobiti naš poštar kupila sam mu Merci user posted image
Čovjek je super često sam sama sa dečkima pa ih ne mogu ostaviti i otići po poštu a njemu nije nikada bio problem doći do 2.kata sa paketom ili preporučenom poštom.Zaista je zaslužio.Sjećam se kada sam rodila blizance je došao i čestitao user posted image


Svaka čast poštaru. Zaslužio je Merciuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: poklon-kao znak pažnje !
8.12.2014 19:25:21   
Ela28

IZVORNA PORUKA: sorina


IZVORNA PORUKA: Ela28

Da ponekad .Sljedeći poklon kao znak pažnje i kao poklon za Božić će dobiti naš poštar kupila sam mu Merci user posted image
Čovjek je super često sam sama sa dečkima pa ih ne mogu ostaviti i otići po poštu a njemu nije nikada bio problem doći do 2.kata sa paketom ili preporučenom poštom.Zaista je zaslužio.Sjećam se kada sam rodila blizance je došao i čestitao user posted image


Svaka čast poštaru. Zaslužio je Merciuser posted image



Bome je user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: poklon-kao znak pažnje !
8.12.2014 19:27:31   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Da ponekad .Sljedeći poklon kao znak pažnje i kao poklon za Božić će dobiti naš poštar kupila sam mu Merci user posted image
Čovjek je super često sam sama sa dečkima pa ih ne mogu ostaviti i otići po poštu a njemu nije nikada bio problem doći do 2.kata sa paketom ili preporučenom poštom.Zaista je zaslužio.Sjećam se kada sam rodila blizance je došao i čestitao user posted image


ako je tako onda stvarno zaslužuje...poštar za pohvaliti... i ja sam na drugom katu, ali još mi nikad nije došao gore.. user posted image


Zaista je dobar jer puno puta kada idemo na godišnji i ne budemo doma par tjedana sve ostavi kod susjede ili u sandučiću ako je nešto manje stvarno malo je takvih user posted image samo čekam da dođe sa paketićom sa Iherba onda ću ga iznenaditi sa bombonjerom user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: poklon-kao znak pažnje !
9.12.2014 9:54:29   
Sunshine28
frizerki od kada je pocela sisati i moju Em i odbija za to uzeti novca svaki kada dijete vodim na sisanje donesem joj cokoladu ili neku drugu sitnicu, npr. mirisnu svijeću (rekla je da je na dijeti pa...user posted image )...

kozmeticarki kod koje idem vec punih 10 godina za bozic znam donjeti kutiju mojih ginger keksa i planer godisnji od moje firme...

i da, nakon svoje svadbe receno mi je da je obicaj djeverusama i kumi kupiti neku sitnicu za zahvalu oko priprema pa sam im sa medenog mjeseca donjela poklone...

i to je to....

ali obitelj o mm ima grozan obicaj tih mito-poklona za sve! mene je zgrozilo nakon sto sam rodila kada mi je mm rekao da je njegova mama lijepo napakirali vrecice sa poklonima (vino, kava, bombonjera i svasta nesto) za doktoricu, pa seficu sale, pa gozbu za sestre na odjelu....doduse svi se oni jesu nesto po njihovom nalogu posebno brinuli za mene, ali svjedno mi je to bilo malo fuj....
no, nista u usporedbi sa cinjenicom da su me, ne samo oni, vec i sto drugih ljudi ubijedili kako moram na prvi pregled doktorici koja mi je obavila carski odnjeti respektabili poklon! i odnjela ja, ali htjela sam u zemlju propasti....nisam ni znala da za to postoje posebne konvencije - dakle uzela sam joj neki mega skupi fancy parfem i objasnjeno mi kako obavzeno mora biti u bijeloj vrecici, da ne upada u oci user posted image
mislim cinjenica je da bi bez te zeene cekala carski u bolnici 2 tjedna, da me mogao operirati netko drugi ne bas tako dobar i to sve....ali svjedno, sve mi se to cinilo jako nepotrebno.....

uz to vidim da su mm njegovi roditelji odgojili u tom "mito duhu", on za svaki vrag hoce da nesto kupujemo da bi se nekome ekstra zahvalili....kumu sto nam susi meso u svojoj susari, zubarki sto ga je primila kao svog pacijenata iako "inace ne prima"....ma stalno nesto.....ali vec imam nacin za nositi se s time, uvijek kazem "pozovi ih na veceru kod nas" i tako i bude.....

e da, skorz zabravih, gospodja svekrva cak je i meni kupila "push" poklon (i to nakit!) kao zahvalu sto sam joj rodili unuku, sogorica je isto prosla sa oboje djece - mislim lijepo od nje, sviđalo se meni to sve, ali da tada sam samo cula da je takav dar dobila Beyonce user posted image
ne znam, valjda jednostvano ima ljudi koji su sa kultom poklanjanja otisli malo u ekstrem....

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 9.12.2014 10:02:23 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: poklon-kao znak pažnje !
9.12.2014 10:20:30   
monstrum
Nikad neću zaboraviti trenutak kad je suprug trebao doći po mene i malenu u bolnicu i pitao što da ponese doktorima (kao ono red je).. Moja reakcija je bila neopisiva..čak sam mu zabranila da išta donese, jer su se toliko neljudski ponašali prema meni, i po meni nisu čak "ni reda radi" zaslužili ni braco i seka čokoladu, a kamoli išta drugo.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: poklon-kao znak pažnje !
9.12.2014 23:10:25   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

Nikad neću zaboraviti trenutak kad je suprug trebao doći po mene i malenu u bolnicu i pitao što da ponese doktorima (kao ono red je).. Moja reakcija je bila neopisiva..čak sam mu zabranila da išta donese, jer su se toliko neljudski ponašali prema meni, i po meni nisu čak "ni reda radi" zaslužili ni braco i seka čokoladu, a kamoli išta drugo.


Tu se slažem s tobom bome nisam ni ja ni suprug ali baš ništa ostavili osoblju u rodilištu. Imam razloga za to. Ali zato prije rodilišta gdje sam ležala 2 .mj e oni su zaslužili i svašta dobili. To vrijeme tamo mi je bilo super tako brzo je prošlo a sestre sve divne ma predivne odjel neonatologije sve pohvale user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: poklon-kao znak pažnje !
10.12.2014 19:10:58   
Ela28
Danas nam je bila frizerka ošišala je dečke i meni skratila šiškice pa je dobila čokoladu user posted image

< Poruku je uredio Ela28 -- 10.12.2014 19:11:31 >

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: poklon-kao znak pažnje !
10.12.2014 20:18:19   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Danas nam je bila frizerka ošišala je dečke i meni skratila šiškice pa je dobila čokoladu user posted image


Dobro si me sjetila..mi moramo idući tjedan kratiti šiškice..meni naplati, a malu mi uvijek besplatno šišne.. u duhu blagdana dobra teta frizerka dobiti će čokoladu user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: poklon-kao znak pažnje !
10.12.2014 20:55:47   
angellah

IZVORNA PORUKA: monstrum

Nikad neću zaboraviti trenutak kad je suprug trebao doći po mene i malenu u bolnicu i pitao što da ponese doktorima (kao ono red je).. Moja reakcija je bila neopisiva..čak sam mu zabranila da išta donese, jer su se toliko neljudski ponašali prema meni, i po meni nisu čak "ni reda radi" zaslužili ni braco i seka čokoladu, a kamoli išta drugo.



Sad si me sjetila da sam ja htjela da moj donese nešto za sestre kad budem izlazila iz bolnice... mali ima već 6 mjeseci... dobro sam se sjetila user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: poklon-kao znak pažnje !
10.12.2014 21:16:26   
Tia00000
Kad je netko dobar, ljubazan i dobronamjeran pa čak i ako ništa konkretno za mene nije napravio, dođe mi da kupim neku sitnicu bilo da je to frizerka, poštar, teta na kiosku... ali nažalost, malo je tako dragih ljudi, u zadnje vrijeme same suprotnosti ovome

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: poklon-kao znak pažnje !
11.12.2014 13:41:14   
Ela28

IZVORNA PORUKA: Tia00000

Kad je netko dobar, ljubazan i dobronamjeran pa čak i ako ništa konkretno za mene nije napravio, dođe mi da kupim neku sitnicu bilo da je to frizerka, poštar, teta na kiosku... ali nažalost, malo je tako dragih ljudi, u zadnje vrijeme same suprotnosti ovome


Slažem se s tobom baš tako rijeti su takvi ljudi user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!