|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   padaju mliječni zubi
4.1.2009 22:25:00   
božica
kako kada kako su vam klinci to prihvatili
da li im je došla zubić vila i ostavila kaj ispod jastuka
koliko me sjećanje služi moji su poćeli adati sa nekih 7 godina
i sjećam se kao klinka ...klima se klima danima user posted image mama uzela konac i kao da vidi koj se to zub klimauser posted image ho ruk zub vani
al sam naivna bila..uvijek sam pala na taj štos daj da mama vidiuser posted image



_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: padaju mliječni zubi
4.1.2009 23:56:35   
Florijan Jakov
sama sam ih čupala, pa vila nije palila user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: padaju mliječni zubi
5.1.2009 9:14:29   
sanjalica
Marku još ne padaju, Petar je izgubio 5 do sada i svaki je stavio pod jastuk, pa je morala doći zubić vila user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: padaju mliječni zubi
30.1.2009 10:43:17   
tikica_69
Je, je....obojici je za prvi zubic dosla zubic vila i to s takvim poklonima da ih se i danas sjecaju user posted image
Znam da su me nakon prvog pitali hoce li za svaki doci vila....mislim da su ih htjeli sami cupati user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: padaju mliječni zubi
30.1.2009 10:45:37   
Ruža
Kod nas nije bilo zubić vile.user posted image  Ali zato sam ju svaki puta čekala sa nećakinjom. Bome se našetala njena zubić vila i kod kuće, pa kod bake, pa mora i do tete navratiti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: padaju mliječni zubi
30.1.2009 10:47:05   
ejmama
IZVORNA PORUKA: božica

mama uzela konac i kao da vidi koj se to zub klimauser posted image ho ruk zub vani


meni se to desilo samo jedanput, sve ostalo sam sama povadila! nije bilo zubić vile, ali sam bila nagrađena!


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: padaju mliječni zubi
30.1.2009 14:43:24   
ivanaa
10 kn za svaki zubic.mali prije spavanj metne zub pod jastuk pa se sunjamo nocu.Jednog(prvog)sam dala staviti na privjesak pa ga nosam oko vrata na lancicu,na to je mali najvise ponosan.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!