|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   osobna za dijete?
10.7.2015 11:20:10   
monstrum
Jeste li svojoj djeci pravili osobne ili putovnice? user posted image Mislite li da je pretjerano što sad i bebe mogu imati osobnu iskaznicu?
Evo ja sam svojoj curici nedavno napravila osobno i to iz jednog jednostavnog razloga-zbog cijene izrade. Upravo je navršila 5 godina i kako joj je istekla putovnica , a puno putujemo trebala sam novi dokument..mislim da ne trebam spominjati kolika je razlika u cijeni izrade osobne i putovnice (nekoliko stotina kuna)..
Najveći problem nam je bio natjerati ju da bude ozbiljna za slikanje, jer se na dokumentu ne smije vidjeti ni najmanji smješak user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: osobna za dijete?
10.7.2015 13:59:46   
angellah
Mi smo bebi napravili osobnu sa 6 mjeseci, baš iz razloga da možemo na put. Više me brine to što sam čula da kad jedan od roditelja ide izvan zemlje sa djetetom, treba imati punomoć od drugog roditelja.

Što se tiće držanja djeteta ozbiljnim, vidi sa fotografom da je više puta slika pa bi joj moglo dosaditi i mogla bi se smiriti user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: osobna za dijete?
10.7.2015 14:09:40   
zima1995
Stariji ima putovnicu, jer se u to vrijeme nije vadila osobna za bebice a mladji ima osobnu. Po meni je super, zbog cijene koja je pristupačna. Oba djeteta su bili mladji od mjesec dana kada smo ih slikali, a prvi put sam i sa jednim i drugim putovala nkad su imali nekih 2,5 mj. Imam roditelje koji su van HR i svaki Božić, Uskrs smo kod njih tako da mi je osobna za bebe odlična stvar prvenstveno zbog cijene.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: osobna za dijete?
11.7.2015 9:21:55   
monstrum

IZVORNA PORUKA: angellah

Mi smo bebi napravili osobnu sa 6 mjeseci, baš iz razloga da možemo na put. Više me brine to što sam čula da kad jedan od roditelja ide izvan zemlje sa djetetom, treba imati punomoć od drugog roditelja.

Što se tiće držanja djeteta ozbiljnim, vidi sa fotografom da je više puta slika pa bi joj moglo dosaditi i mogla bi se smiriti user posted image


Po zakonu bi trebala punomoć ali naravno kao i sve u našoj lijepoj ovisi o tome na koga naletiš na granici.. mi napravili punomoć, ali iskreno od 10 puta samo su me jednom tražili na granici. pa ti znaj..user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: osobna za dijete?
11.7.2015 23:29:44   
Tia00000
Mi često idemo preko granice a beba ima 4 mjeseca i baš razmišljamo o izradi tako da moramo i to uskoro napraviti, a najprije fotkica, hehe, kako će to izgledati, hm

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: osobna za dijete?
12.7.2015 14:13:18   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Tia00000

Mi često idemo preko granice a beba ima 4 mjeseca i baš razmišljamo o izradi tako da moramo i to uskoro napraviti, a najprije fotkica, hehe, kako će to izgledati, hm


Vjerojatno smiješno...bar je nama svaki put bilo (i kad smo se slikali za putovnicu i evo sad za osobnu) user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: osobna za dijete?
16.7.2015 13:48:43   
mirjana1703
još nisam napravila svojim curkama osobne ali planiram ih ići napraviti. user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: osobna za dijete?
16.7.2015 13:50:29   
vandax
Nisam još i mislim da neću skoro jer ne putujemo van.

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: osobna za dijete?
16.7.2015 18:49:22   
monstrum

IZVORNA PORUKA: vandax

Nisam još i mislim da neću skoro jer ne putujemo van.


Pa onda ti ne trebaju sve dok ne porastu i trebati će im zbog zakonskih propisa i sl...

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: osobna za dijete?
26.6.2019 7:14:35   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!