|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   osječate li grižnju savijest
15.1.2009 17:37:56   
mamavlatkica
Drage maam i tate !

Evo otvarila bi temu iako nisam sigurna dali ovo pripada tu . Nime često osijećam grižnju savijest što se u potpunosti ne posvećujem svom sinu . Ponekada sam toliko umorna i iscrpljena da se jednostavno ne osješčam sposobna baviti se svojim sinom , pa ga puštam da se sam zabavlja a ja pokušam odmarati , no kada vidim njegovo malo lišce koje me tako gleda i penje se po meni ili plaće mene lovi grižnja savjesti da mu uskračujem sebe .
Koa što znate trenutaćno sam u jednoj dosta stresnoj situaciji koja me užasno uscepljuje pa time i još više pridonosi osamljivanju .
Molila bih vas za vašu pomoć jer se zaista osjećam užasno , obožavam svog sina a nekakao se osjećam usamljena u svemu što se tiće njega i jednostavno sma pre iscrpljwna . user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: osječate li grižnju savijest
15.1.2009 19:05:37   
ninolina
Ja sam stalno uz svoje i često se pitam dali sam im dovoljno vremena posvetila. Mislim da je to normalno. Nikad neću biti zadovoljna iako oni dobe sve moje vrijeme. Uvijek postoji ono mogu li višeuser posted image . Djeca su mi sretna, voljena, ljubljena dnevno milijon puta tako da mi je na taj način lakše. Mamavlatkice to je normalno ne možeš uvijek skočiti na njegov zahtjev ali pitaj se koliko puta dnevno si uz njega, koliko mu se daješ... 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: osječate li grižnju savijest
15.1.2009 19:14:22   
tikica_69
Ja puno radim i rijetko sam sa svojima preko dana, navecer pregledam zadace, knjige, pitam ih predmete za sutra, malo se zabavimo, poveceramo i to je to. Vrlo cesto razmisljam kako u stvari vrlo malo vremena provodim sa njima. I onda mi je jedna poznanica psihologica rekla: Draga, nije bitno koliko sa njima provodis vremena, bitno je da to vrijeme koje imas za njih provedete kvalitetno. I bila je u pravu. Kvalitetnije se druzimo kad imamo malo vremena za sebe jer ga maksimalno iskoristimo. Kad smo preko vikenda svi doma, samo se izlezavamo i bezvoljno kilavimo po kuci.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: osječate li grižnju savijest
15.1.2009 21:02:22   
Lady3
Slažem se s Tikicom.I ja sam rastrgana na sto strana i ne mogu se posvetiti oboma u isto vrijeme.Koliko god željela jednostavno ne stignem.Nažalost jedno od njih ispašta...Nadam se da će biti bolje kada Patrick prestane me buditi po noću pa ću biti odmornija i spremnija za sve njihove izazove.Grizem se i sama i mislim kako sam najgora majka na svijetu.Još mi je teže jer sam sama i nemam baš nikakvu pomoć.Oboje su mi jako privrženi i htjeli bi me samo za sebe.To me toliko zna iscrpiti da nemam snage ni volje za ništa.Ali moram smoći snage jer tko će ako neću ja.Ma proći će i to samo treba biti strpljiv... 

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: osječate li grižnju savijest
15.1.2009 21:03:43   
dami
Mislim da je to stvar majčinstva, koliko god se mi posvećujemo svojoj djeci uvijek mislimo da možemo više i bolje. Smatram da je to normalno pogotovo u svijetu kojem sad živimo.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: osječate li grižnju savijest
15.1.2009 21:17:03   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: dami

Mislim da je to stvar majčinstva, koliko god se mi posvećujemo svojoj djeci uvijek mislimo da možemo više i bolje. Smatram da je to normalno pogotovo u svijetu kojem sad živimo.user posted image


Ovo definitivno potpisujem


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: osječate li grižnju savijest
15.1.2009 21:48:26   
svegra
ja se isto tako osijećam. pogotovo otkad radim. često Jakov spava kod bake jer se muž i ja rano ustajemo pa da ga ne dižemo tako rano prespava tamo. To mi jako teško pada.Dok dođem s posla bude već 15:30h ako on u to vrijeme spava onda dođem kući i čekam da se probudi pa idem kod svekrve.ustvari provedem sa svojim djetetom svega nekoliko sati.što je stvarno premalouser posted image
sad sam maloprije došla kući.okupala sam ga i nahranila i sveki će ga sad uspavati.vrijeme tako brzo proleti kad ga imaš malo na raspolaganju.blago mamama koje mogu biti kod kuće sa svojom dječicom.na poslu stalno razmišljam o njemu.kaže sveki da on ide u hodnik i mene zove. u toku dana me isto često zove.user posted image user posted image
sutra ide kući spavati i jedva čekam do ponedjeljka smo zajednouser posted image
samo da prođe ova grozna zima i više neće tamo spavati.jedva čekam proljeće

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!