|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 8:45:48   
mišica 666
malo nam se Luna prehladila pa smo prije 2 noći imali malu zabavu , budila nam se svako malo jer joj je nos bio začepljen i ništa nije pomagalo ,ni kapi ,ni razni kučni pripravci. zato sam jučer otišla u apoteku i uzela nosni aspirator koji se priključi na usisivač i lipo usisala  nosić moje cure. i naši problemi su nestali. Luna lipo odspavala od 18:00 do 07:00. bez problema sa nosićem.  user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 8:48:49   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 8:51:09   
troubled
da, i mi smo ga uzeli prije mjesec dana....fenomenalan je....
dijelim oduševljenje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 8:51:19   
Nika 24052006
user posted image user posted image user posted image ,nek je curki lakše i nek ste se vi naspavali

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
4.12.2010 9:23:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 9:52:07   
BruMa
I mi ga imamo i stvarno je super!user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 9:56:20   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: BruMa

I mi ga imamo i stvarno je super!user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 10:53:15   
maja
o da, i mi ga imamo i svima ga preporučamuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Brisano sporočilo]
4.12.2010 11:00:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 11:03:16   
ikica84

IZVORNA PORUKA: maja

o da, i mi ga imamo i svima ga preporučamuser posted image



_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 11:12:14   
osobno
Ja sam s M prošla kalvariju zbog začepljenog nosića, ali pedi nije tila ni čut za taj aspirator, rekla je da ga mogu na vlastitu odgovornost koristiti, ali da korištenje izaziva pucanje kapilara i u konačnici zapravo stvara još veće probleme, jer pomaže kratkoročno, i brzo djeluje, ali da ne zaustavlja skupljanje sline. Još mi je rekla da je u nekim zemljama Eu zabranjeno korištenje istog prije navršene godine dana.
Nama je to trajalo petnaestak dana, ali nakon toga, bogu hvala, nikad više nismo imali takvih problema.
Ali, vidim dosta često se koristi, mada sam ja osobno skeptična prema tome,i iako bi bila volila da mi je nekim čudom pomoglo odspavat koju noć, savjest mi zaista nije dopuštala da pokušam..user posted image

< Poruku je uredio osobno -- 4.12.2010 11:13:06 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 11:20:13   
crex
nas je to spasilo!

A pedijatar mi je rekao "To nije dobro, hoćete djetetu oči usisati?!!!!!!!!!!!!!!!!"
I tako se ja sva prestravila (iako znam da je to zbog anatomije glave, praktički nemoguće).
A onda sam vidjela kako oni u bolnici (išli smo kod dež. pedijatra) koriste svoj aspirator - nagurala je med. sestra mojoj curici taj nastavak tako duboko u nos, da sam skoro pukla od muke.
A ovaj naš (baby aspirator na usisivač) je vrlo blag, samo ga prislonimo na otvor nosnice i sasvim polako vuče i izvuče samo one šmrkljiće što su u donjem dijelu nosa.
Ja stvarno mislim da nas je to spasilo od dodatnih upala grla i uha, a beba lijepo može sisati i spavati.
Preporučam svima!



(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 11:30:12   
mišica 666
ja svoju vodila jučer prvo kod pedijatrice i pitala je za aspirator i ona mi ga je također preporučila. pa zaboga nećemo sat vremena isisavat slinu već par sekundi iz nosnica i to je dovoljno. preko dana ga ne koristim već ću opet večeras prije spavanja i to je to. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 11:31:36   
Ira_
Mi smo ga kupili prije skoro dvije godine i zaista ju je spasilo. Zadnjih godinu dana piri nos u maramicu pa ga sada niti ne koristimo, ali zato će opet biti dobrodošao za Ivu. U svakom slučaju toplo ga preporučujem svima!

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 12:29:08   
mumm3
Ima i ovdje www.nosni-aspirator.com

Isti princip djelovanja samo  jeftiniji od Arriane. user posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 13:42:46   
BUMBI
IZVORNA PORUKA: BruMa



I mi ga imamo i stvarno je super!user posted image


user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mumm3)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 15:04:41   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image I meni je to zakon!!! Ja ne znam da kako bi bez tog aspiratora u vrijeme prehlade. Stvarno sam njime oduševljena! Dosad nisam čula ništa protiv njega!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 17:23:08   
leilany
da se nebi ostetile kapilarice,sluznica nosa itd.... dok se ispumpava jedna nosnica u drugu se istovremeno ukapava fizioloska otopina....
tako mi radimo....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 17:41:08   
tita
super stvar i mi ga imamo ,!!!!!

_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 20:50:09   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  za malu curku, neka je ona boljeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 21:11:15   
osobno
Ma super, baš mi je drago šta je vama pomoglo. Mene je moja pedi(koju inače iznimno cijenim, i koja mi je uvik izuzetno strpljivo davala odgovore na mojih milijun pitanja) priznajem, preplašila pa sam odustala. Sva sreća pa smo te muke prošli samo jednom.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 22:26:04   
JASNA33
i mi ga imamo i stvarno je superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: oduševljena sam !!!!!!
4.12.2010 23:52:44   
pticica
ja nisam znala ni da ima takvo nesto

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: oduševljena sam !!!!!!
5.12.2010 0:02:21   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: leilany

da se nebi ostetile kapilarice,sluznica nosa itd.... dok se ispumpava jedna nosnica u drugu se istovremeno ukapava fizioloska otopina....
tako mi radimo....


i mi ga imamo i stvarno nas spasava,ali je nemoguca misija u jednu nozdrvu ukapavati fiziolosku,a drugu ispumpavati..user posted image kako vi to radite,na lezeći,poluležeći....user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: oduševljena sam !!!!!!
5.12.2010 8:31:56   
mišica 666
na mome piše da djete treba sjediti i jedna nosnica da je zatvorena a druga se usisava. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!