|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
16.1.2019 13:08:08   
Mini Bav
Tina, to bi bilo super i stvarno je moguće da i bude + 😊 ja nisam imala najpravilnije cikluse i napravila sam test 5 dana od dana kašnjenja. Mi smo čekali 2 godine na +.
Ako imaš pravilne cikluse napravi test već danas ako hoćeš, samo napravi 4 sata razmak između mokrenja zbog koncentracije hormona u urinu. 

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 26
16.1.2019 13:29:14   
Tina09
A većinom mi je ciklus 29dana...tako da mislim da bi trebala pričekati još bar ovaj dan, pa ujutro napraviti test

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 27
16.1.2019 14:49:50   
Mini Bav
Držim fige, javi jel +. 😊

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 28
16.1.2019 16:52:29   
Tina09
hvala user posted image javim ujutro user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 29
17.1.2019 8:46:49   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: Tina09

hvala user posted image javim ujutro user posted image

Iiiii?😊

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 30
17.1.2019 10:12:51   
Tina09
Nažalost dobila sam 😥😥

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 31
17.1.2019 12:22:23   
hipo
Tina žao mi je radi glupe vještice! Nadam se da će slijedeći ciklus bit uspješan!

mali bav, žao mi je što nalazi nisu baš super, al sve se to da izregulirati, malo su dosadne češće kontrolle, ali bude sve to ok!user posted image
Još koji tjedan pa će drugo tromjesječje! super za kucanje srca i da je beba dobro. Nadam se da žće do kraja sve biti ok!

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 32
17.1.2019 15:04:05   
Mini Bav
Tina jeste li već radili neke pretrage s obzirom na period u kojem niste ostvarili trudnoću? Jako mi je žao što je stigla i znam kako se osjećaš, znam kako je to iz mjeseca u mjesec.. Al onda stigne + i sve preokrene 😊
Hipo eto me 11+1, još par dana i plivam u drugo tromjesečje, proletilo je.. 😃

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 33
17.1.2019 16:02:55   
Tina09
Nisam još nista. Kako nisam još uvijek i braku nismo još uvijek ono da bas želimo da ostanem trudna. Ali smo rekli ako bude bude, ali svaki puta kad se pojavi bilo koji simptom da bih ovaj puta mogla biti trudna budem presretna, ali ta sreća brzo prođe...ali probat ćemo sada još koji mjesec i ako ne uspije onda cu krenuti na pretrage. Dali mi može netko reci kakve se to pretrage rade i dali je to kod svog ginica radio ili?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 34
19.1.2019 13:38:25   
tea285
Cure može pomoć ako je tko imao sličnu situaciju i čemu da se nadam?naime 13.12 zadnja M..nakon toga 13.01 pozitivan kućni test,14.01 krvarenje obilno kao m 4dana trajalo,ali test i dalje pozitivan..15.01 beta-63,17.01 beta-188 i 18.01-beta 310 naravno na uzv ništa..endometrij 4mm,sumnja je na vanmaternicnu,sutra idem opet vaditi beru i na uzv..dali možda zbog bete da se nadam da će sve dobro završiti il je jednostavno endometrij pretanak il sta?luda sam već od svega,sve što su mi rekli i najmanja bol ako se javi trk na hitnu..

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 35
21.1.2019 13:16:31   
Mini Bav
Tina, na pretrage ginekolog upućuje kod specijalista na odjel humane reprodukcije sa naznakom neplodnosti. Vadiš hormone i obavljaš daljnje uzv kod specijalista da se vidi postoji li ovulacija.
Tea, beta se nepravilno dupla, to ne mora biti pravilo ali uglavnom se javlja kod vanmatericne trudnoce. Sudeći po beti trudnoća je vrlo rana. Ja sam došla na pregled sa betom preko 5000 pa se tek vidjela gestacijska vrećica. Možda sam ti dala malo nade, možda doktor ima stariji uzv pa još ništa ne vidi. Sretno i javi se što god da doktor kaže. 

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tea285)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:

Anketa

Ime dječaka
mm1209

Koje Vam je ime ljepše?

Gabrijel (71%)

Rafael (29%)

Broj svih glasova: 93

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!