|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - siječanj 2019
3.1.2019 13:38:23   
Leilani
Bilo bi vrijeme za novu temu 😊
Trudilice drage želim vam svu sreću i puno plusića u ovoj godini! 💖🤗🎉
I nek nam se pridruže nove trudilice da se družimo. Lakše je uz podršku 😊
Puse svima! 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
3.1.2019 13:40:06   
Leilani
Mini Bav kako si? Jel jos probada? I ostale curke kako ste? 😘

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
3.1.2019 20:46:24   
Mini Bav
Leilani draga, želim ti uspješnu 2019.!! Također i svim novim i postojećim trudilicama! ❤️✨
Ma ne probada me ništa, tu i tamo zaboli malo, stegne, ništa alarmantno. Od simptoma imam samo mučnine koje su se zapravo zadnjih dana smanjile, a cice bujaju i bole i vene se šire posvuda.. Sad sam u 9. Tjednu i jedva čekam sljedeći petak pregled da vidim da je sve u redu s malom pikulicom. ❤️Nisam vam rekla da mi je još jedna stvar dala nadu prije pozitivnog testa, provjeravala sam cerviks nakon što mi je 1 dan kasnila, 4. dan kašnjenja postao je mekan, zatvoren, nikad mi nije tako mekan bio na kraju ciklusa, po tome sam se bila ponadala da sam trudna, čisto ako neka prati i taj dio makar treba vrlo oprezan biti sa time zbog infekcija. 



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
4.1.2019 9:02:27   
Leilani
Hvala draga. Bas mi je drago da je sve ok, mirnije ces prezivjeti do petka 😊 Javi kako je prošlo. Sto se tice cerviksa nikad nisam bila vična tome tako da ipak ne bih probavala, pogotovo jer sam sklona infekcijama. Ali super da si i na taj način mogla skužiti da je nešto drukčije. Meni treba sutra stići, nadutost me ubija. 


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
4.1.2019 15:27:53   
hipo
Sretno trudilicama! Mali bav, drago mi je da su mucnine bolje. Vec 9 tjedana, cini mi se da si jucer saznala za trudnocu. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
4.1.2019 16:51:24   
belina
Sretno dragim trudilicama i trudnicama!
Leilani 2019. je tvoja godina, uvjerena sam! 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
5.1.2019 13:12:44   
Leilani
Hvala 😘 Belina, slozila bih se s tobom isti tren da tome bude tako! 😘😘 


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
9.1.2019 7:36:37   
Snjeguljica_83
Jaoooo, nisam ni vidjela novu temu! Napokon! 😀Sretno!😚
Mini Bav, leti vrijeme.....Čula sam o famoznom cerviksu, kako doživljava promjenu uslijed trudnoće. Neke cure su ga znale pipkati u iščekivanju plusa. Nisam se nikad usudila čačkati. Ne znam što bih napisaka. Tebi svaka čast! 😂
Drago mi je da je sve ok kod tebe...😘

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
9.1.2019 7:37:57   
Snjeguljica_83
I kako je reagirali muž i kćer na plus? Imaš kćer ili sam pogriješila? 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
9.1.2019 19:13:12   
Mini Bav
Leilani, ima li kakvih novosti??? 🙂🙂🙂
Snjeguljice, curka je jako sretna, već sad si je zacrtala da je to njena beba, nikako joj ne mogu objasniti da neću njoj roditi bebu, al ona ne odustaje, i mora obavezno biti cura, ako bude dečko kaže da ga onda možemo mi uzet 🙈🙈🙈Muž jako sretan i staložen, on je "znao" da ću ostat trudna samo je pitanje vremena. 
Ja imam u petak pregled pa se javim onda 🙂
Kako ste vi cure?



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
11.1.2019 7:38:54   
Snjeguljica_83
Mini Bav, sretno danas na pregledu!!!😍

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
11.1.2019 14:02:43   
Mini Bav
Snjeguljice, hvala ti na željama.
Ovako, nalazi krvi nisu baš bajni.. Imam povišen tsh, povišen šećer i nisko željezo. Dalje idem na vuk vrhovac za tsh i šećer, za željezo sam dobila tablete. Beba je hvala Bogu dobro ❤️ srce je kucalo i vidjelo se štucanje. Po mjerama odgovara trudnoca je po uzv manja par dana, ali ja sam sad 10+2.



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
11.1.2019 20:37:14   
Leilani
Mini Bav haha, mi trebamo slusati nase muzeve, tako i meni moj kaze, a ja nevjerni Toma 😂
Uglavnom, kasnila mi je dva dana, tako sam imala neki osjecaj da je uspjelo, lice mi je bilo tako nekako blistavo, grudi velike, MM primjetio odmah 😂  i cijeli drugi dan kasnjenja me boluckalo i kao da cu svaki cas dobiti i drugo jutro i dalje nista, a tu noc sam jedva spavala od uzbuđenja jel to napokon to,  (tako mi nikad nije bilo) i onda popodne krenulo. I onda izbile akne, umoran izgled i strefio me gadan herpes ispod nosa. Kao da mi je od tog stresa sve izbilo na lice. Bas sam se bila nekako nadala kad meni tako rijetko kasni. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
11.1.2019 20:58:42   
Anoniman

20131

Pozdrav svima

Nadam se da ovdje mogu postavit pitanje i dobit malu pomoc:

2.1 imala sam nezasticen odnos sa suprugom, taj dan mi je bio dan ovulacije, postoji li mogućnost da sam trudna 💞 jer za test mi je još rano. A zadnjih par dana imam bolove u donjem djelu stomaka kao pred mengu, kako da me jajnici bole. Nije konstanta bol nego ponekad kao grc bude. Hvala na odgovorima




(Odgovor članu Leilani)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
11.1.2019 22:15:20   
Leilani
Sve je moguce. I da jesi i da nisi. Bolovi mogu biti zbog raznih uzroka. Tesko je reci, a prerano je za test. Jos malo pricekaj. Sretno! 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
12.1.2019 7:32:22   
Snjeguljica_83
Mini Bav, a dobro, sve se uspije riješiti. Bitno da je bebica u redu.💕❤ 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
12.1.2019 9:43:11   
belina
A daaj Leilani😢😔
Anonimna strpljen spasen znam da nije lako
Mini Bav ne znam sta si dobila za zeljezo? Ja sam u obje trudnoce i nakon poroda imala tesku anemiju i transfuziju su mi radili. Ugl u drugoj trudnoci mi je ginek prepisao Tardiferon. On ti mora dat recept ali ti ih kupis- super mi je bilo zeljezo tokom te druge teudnoce, a i nije mi od njega bilo muka. A i nije me zatvarali, dapace😛

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
12.1.2019 19:02:26   
Mini Bav
Belina, dobila sam Heferol i povraćala. Doktorica je rekla da je Ferrum sirup od kojeg sam povračala u prvoj trudnoći preslab pa mi je dala nešto jače.. Logično. 😂😂😂 Preporučen mi je Floradix pa ću to kupiti.I ja sam dobila transfuziju krvi nakon poroda, željezo mi je bilo 60. 

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
12.1.2019 19:02:30   
Mini Bav
Belina, dobila sam Heferol i povraćala. Doktorica je rekla da je Ferrum sirup od kojeg sam povračala u prvoj trudnoći preslab pa mi je dala nešto jače.. Logično. 😂😂😂 Preporučen mi je Floradix pa ću to kupiti.I ja sam dobila transfuziju krvi nakon poroda, željezo mi je bilo 60. 

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
12.1.2019 19:04:29   
Mini Bav
Leilani, baš bezveze nekako sam se ponadala da ćeš imat sretniju vijest. A muževi su nam pametni, kaj ćeš.. Eto, sad budi malo ko oni i sljedeći mjesec dođi sa super vijestima. 😊😊😊😊

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
15.1.2019 21:54:17   
Tina09
Pozdrav. Ja sam nova vamo. Zanima me dali je koja od vas imala simptome trudnoće koji su identični ranoj trudnoći? Danas sam trebala dobiti ali eto još nista. Zadnjih par dana me bole leđa, grudi su mi kako osjetljive i imam bjelkasti iscjedak bez mirisa. Danas imam lagane grčeve u donjem djelu trbuha ali ni približno menstrualnim. Kada bi najranije mogla napraviti test? Hvala unaprijed 😊

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
15.1.2019 21:55:31   
Tina09


IZVORNA PORUKA: Tina09

Pozdrav. Ja sam nova vamo. Zanima me dali je koja od vas imala simptome trudnoće koji su identični ranoj trudnoći? Danas sam trebala dobiti ali eto još nista. Zadnjih par dana me bole leđa, grudi su mi kako osjetljive i imam bjelkasti iscjedak bez mirisa. Danas imam lagane grčeve u donjem djelu trbuha ali ni približno menstrualnim. Kada bi najranije mogla napraviti test? Hvala unaprijed 😊



Malo sam se zeznula simptome PMS-a koji su isti kao simptomi rane trudnoće.

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
16.1.2019 12:27:31   
Mini Bav
Moguće je, ja sam vrlo rano imala simptome u ovoj trudnoći, u prvoj ne.
Iscjedak mi je bio bijeli ali i sluzav kao za vrijeme ovulacije, i sada mi je takav.. Danas mi je točno 11 tjedana. Moji prvi simptomi su bili 5 dana nakon što mi je kasnila mučnina lagana ujutro, zatvor i grčevi u trbuhu. Odnosno baš prvi je bio reakcija na alkohol na dan kad sam trebala dobiti, bilo mi je jako mučno od količine od koje nema šanse da bi inače bude mučno (a to mi je bio simptom i prve trudnoće). 

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
16.1.2019 12:27:36   
Mini Bav
Moguće je, ja sam vrlo rano imala simptome u ovoj trudnoći, u prvoj ne.
Iscjedak mi je bio bijeli ali i sluzav kao za vrijeme ovulacije, i sada mi je takav.. Danas mi je točno 11 tjedana. Moji prvi simptomi su bili 5 dana nakon što mi je kasnila mučnina lagana ujutro, zatvor i grčevi u trbuhu. Odnosno baš prvi je bio reakcija na alkohol na dan kad sam trebala dobiti, bilo mi je jako mučno od količine od koje nema šanse da bi inače bude mučno (a to mi je bio simptom i prve trudnoće). 

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Tina09)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2019
16.1.2019 12:47:06   
Tina09
Nadam se da ce ovaj puta biti +, pokušavamo već sigurno godinu i pol. Danas imam grčeve koji traju po par minuta i nestanu. Također sam osijetila da mi neki mirisi smetaju. Recimo sinoć mi je užasno smrdilo vino, a prije nikada. 

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!