|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 16:36:14   
mala pcelica
sestra mi ima klinku od skoro 11 god i ona cesto pada u nesvjest(baš je i danas pala user posted image ) vodili su je na sve moguće preglede i sve ok,dijagnoza -PUBERTET. majke koje imate pubertetlije dali ste imale slicne situacije...ja se sjećam da sam jednom pala u nesvjest bez razloga isto sa nekih 10-tak godina....malo smo zabrinuti jer nedaj Bože tako ju moze uhvatiti i dok prelazi cestu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 16:39:26   
pincirotvajler
pubertet?
ček fizičke promj ili psihičke u pub?nisam znala za tako neštuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 16:46:22   
Nika 24052006
U mom susjedstvu je bila cura koja je isto padala u nesvjest,išla na sve preglede,uključujući MR,i sve super,isto je bila dijagnoza pubertet.Prestalo je kad je izašla iz tog razdoblja.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 16:49:28   
lidac0605
Evo moja L.je pubertetlija,al nisam nikad cula za tak nekaj...znam samo za nesto slicno epilepsiji,tzv.apsanse-kad kakti padas u nesvjest iz cista mira i nakon par sekundi se zbudis ko da nis nije bilo.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 16:56:48   
AntonijaV
ja sam nekoliko puta padala u nesvijest dok sam bila mlađa,posebno pred menstruaciju... i isto bila 10 dana u bolnici na pretragama svega i svačega u drugom srednje...ništa nisu otkrili...samo pretpostavke da je zbog tlaka...

još uvijek mi se ponekad dogodi da mi se malo zamuti, ko pred nesvjesticu, al čim sjednem dođem k sebi...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 17:09:55   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

pubertet?
ček fizičke promj ili psihičke u pub?nisam znala za tako neštuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

i jedne i druge promjene user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 17:17:48   
ELISABETH
To se meni prvi put dogodilo kad sam imala 15 godina....moji su me vodili na sve moguće pretrage, čak sam bila po par dana u bolnici u Splitu i u Zagrebu, radili su mi i MR, dijagnoza isto tako pubertet, prestalo je kad sam napunila 18.


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 18:25:21   
ZVRK
prvi put čujem

user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 18:57:02   
Točkica28
pretpostavljam da su gledali zeljezo
to mi jedino pada na pamet...
meni se znalo svinglat, a i dan danas cesto. to bude od krive kičme... neka malo bace poogled na vrat, vratne kraljeske...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 20:16:32   
mamice
Ja sam u pubertetu se napadala u nesvijest nadam se za cijeli zivotuser posted image pocelo je s 12 godina i trajalo do 16-17 godine rusila sam se u skoli,tramvajima i to bez razloga sve pretrage glave,srca,krvi su bili super i nikad nije saznato zasto je do toga doslo cak sam i kod neuropsihijatra i psihologa zavrsilauser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 20:44:44   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: mamice

Ja sam u pubertetu se napadala u nesvijest nadam se za cijeli zivotuser posted image pocelo je s 12 godina i trajalo do 16-17 godine rusila sam se u skoli,tramvajima i to bez razloga sve pretrage glave,srca,krvi su bili super i nikad nije saznato zasto je do toga doslo cak sam i kod neuropsihijatra i psihologa zavrsilauser posted image

evo sad si mozda otkrila tajnu zasto si padala user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 20:48:33   
mamice
user posted image user posted image a i tada sam najvise bila zaljubljena pa mi je valjda sva krv izasla  iz glave u moje ranjeno srce pa sam ostajala bez zraka i tla pod sebom

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 21:46:08   
lukici

IZVORNA PORUKA: mamice

user posted image user posted image a i tada sam najvise bila zaljubljena pa mi je valjda sva krv izasla  iz glave u moje ranjeno srce pa sam ostajala bez zraka i tla pod sebom

user posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nesvjestica u pubertetu
2.11.2010 22:17:59   
inesica
Znam jednu kojoj se to dogadjalo kad je imala menstruaciju, svaki put, znaci pocelo u pubertetu, i nakon par godina proslo.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 0:13:14   
mamacita
Ja sam padala u nesvijest (trajalo bi po par sekundi) od recimo 11 godine do oko 18 godine. Posebno ako bi se naglo ustala iz sjedeceg ili lezeceg polozaja. Nedaj Boze, isla vaditi krv (onesvijestila bi se u stolici), u blo kojoj vecoj grupi ljudi gdje je bilo zagusljivo i nemoguce sjesti. Sve bi pocelo crnilom pred ocima, sumljenjem u usima, blagom treskavicom i direktno na pod. Pomoglo mi je: svjez zrak, stolica, voda za pice, nesto za pojesti (sitno). Tada nisam pila kavu, niti bijelu, sada kada razmisljam o tome tlak mi je bio nizak i vjerujem da me salica - dvije bijele kave (kave s mlijekom) ne bi bila ubila, nego bi mi lagano digla tlak, sto bi mi moglo pomoci. No svakako treba izbjegavati situacije u kojima pada u nesvijest ako je ikako moguce. Jesu li provjerili kakav joj je krvni tlak? Zeljezo? Secer? Sretno.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 1:09:50   
CallamityJane
Ja od kada znam za sebe imam blage vrtoglavice, znate ono pri naglom ustajanju samo se zaljuljas i tres, a ne mora to bii ni naglo ustajanje, jednostavno mi dodje momenat slabosti. Sa godinama naucis na to, i sada samo zatvorim oci i koncentrisem se i cekam da mi se glava razbistri. Vjerujem da je kod mene uzrok anemija i van svakih limita nizak tlak user posted image  Nikada nisam isla na neke pretrage, u pubertetu nije bilo nekoga da mu je stalo do toga a sada nemam vremena

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 9:11:59   
mala pcelica
ima niži tlak to su joj ustanovili......
i ja i dan danas imam vrtoglavice kas se ustanem naglo,a tlak mi je recimo oko normale user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 9:25:06   
CallamityJane
A kakva ti je krvna slika?

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 9:48:19   
mala pcelica
dobra svaki put,jedino sam imala zadnji put malo vise zeljeza nego sto je dozvoljeno,al kaze dr da to nije alarmantno....ovih dana cu opet ici vaditi pa cemo sad viditi .....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 9:51:38   
Zvonki
Prvi puta čujem za to a vidim da je dosta često user posted image  Dobro je za znati.
Ja sam istina Bog imala blage poremećaje. Počelo jest tako u pubertetu. Vrtilo mi se u zagušljivim prostorima u kojima ima mnogo ljudi, tipa crkve i sl. Nisam nikada baš pala ali sam bila skoro svaki puta nadomak tome.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 14:05:25   
Bebys
nisam nikada cula za takvo sto..
ali VJERUJEM DA JE MOGUCE...
jer to su STRASNO VELIKE PROMIJENE U OSOBI..jako jako velike...i sve je moguce..
sve...
proci ce to nedaj boze gorega

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 14:07:08   
Bebys
oce to od niskog tlaka
JA SAM S TIME IMALA PROBLEMA...
NAGLO SE NESMIJE USTATI..
i niposto...saginjati naglo i dugo..
ali to se rijesi..CRNOM KAVICOM...dobra je za nizak tlak...odlicna...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 15:26:48   
CallamityJane
E vidis ja ne pijem kafu, i bas se pitam sta ima jos da tlak povisuje user posted image
Zna li ko?Bebys mogla bi otvoriti temu, sigurna sam da nas ima vise sa niskim tlakom?!
Mene u zadnje vrijeme zna tako glava nositi da se ni sageti ne mogu odmah me na pod ponese, i zujanje u usima, ala to je kada je vrijeme duze kisovito, da nisam jos uz sve to i meteropata user posted image
Ima li ikakve veze ruzno vrijeme sa niskim tlakom?

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: nesvjestica u pubertetu
3.11.2010 15:29:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Bebys

oce to od niskog tlaka
JA SAM S TIME IMALA PROBLEMA...
NAGLO SE NESMIJE USTATI..
i niposto...saginjati naglo i dugo..
ali to se rijesi..CRNOM KAVICOM...dobra je za nizak tlak...odlicna...




Ne bih se slozila, crna kafa ti samo trenutno digne pritisak, ali se onda spusti na jos nizu razinu nego sto je bio.

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!