|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   motor na akumulator
15.12.2009 14:08:07   
dominik
nakon 2 mjeseca duge potrage i pokusaja kupovanja u konzumu onog za 300 kn (naravno rasprodano) nasli u kauflandu za 400 kn motoric...ok brijem da nije neka kvaliteta, ali koliko bu ga vozio i da sve drugo kaj bi mu isli kupiti nije jeftinije od 300 kn, a koristi nikakve od toga, mislim da smo super prosli...cak smo dobili i garanciju na 3 godine...a kad bu mu prespor bumo susjeda zaznirali da neku jacu masinu unutra staviuser posted image jedini problem je kaj je rastavljen pa u biti ne znam jel bu premali, ali pise da je od 3 na dalje (valjda nije za patuljke)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 14:17:27   
natalijax
to su moji svekar i svekrvica kupili svojoj unučici,pretprošle godine,bude se on vozio,cim proljece dođe da vidis kad bu  on to vozil,izanimljiva stvaruser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 14:18:43   
lueman
ne zaboravite stavit obavezno kacigu, zbog prevrtanjauser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 14:22:39   
dominik
IZVORNA PORUKA: lueman

ne zaboravite stavit obavezno kacigu, zbog prevrtanjauser posted image user posted image


draga nema kaj polomit viseuser posted image mislim zube ionak sve polomio, ionak trci brze neg kaj ta stvar ideuser posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 14:30:57   
lueman
mi smo kupili jeep prije dvije godine
ali obavezno ima kacigu, jer bez obzira na brzinu kad ide prek rubnika strah me je da ne ispadne vanuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 14:35:00   
dominik
a ne ne domi kad je na svojim ljubimcima pazi koda auto vozi...parkanje sa motanjem u rikverc vec prije godinu dana na svom bageru na pedale usavrsio... ispadao je on sa bicikla pa se naucio kako pastiuser posted image (mislim sa svog bicikla kada ga je tata ucio voziti)

< Poruku je uredio dominik -- 15.12.2009 14:36:43 >

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 15:01:00   
xxl
u konzumu je po 250 kn..ti znas di mm radi ,mi smo narucili za paola pa ak oces pitam jos jedan?

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 15:05:39   
BUMBIKA
I Dino će dobiti taj iz konzuma za 300 kn,baka i deda mu kupili

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 15:19:06   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

u konzumu je po 250 kn..ti znas di mm radi ,mi smo narucili za paola pa ak oces pitam jos jedan?


htjela te zvat...ali reko necu vuc spage...ko mi kriv sadauser posted image osla baba s kolacima...bumo neku trku napravili pa da vidimo koji je brziuser posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
15.12.2009 15:48:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 15:51:32   
CallamityJane
cini mi se bas povoljna cijena za motor, sa koliko stavljate djecu na to?
Je li moja premala jos?
to mi je super ideja za poklon za Bozic user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 15:53:48   
mamice
mi imamo iz kauflanda motorcic kupili ga prosle godine a dobit ce ga za 2 rodjendan i predobar je vozio se moj necak par puta. ima i rikver i sirenu i jako je kvalitetan platili ga tada 250 kuna

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
15.12.2009 15:57:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 16:01:55   
CallamityJane
ovo auto sto je dobila za rodjendan njega je naucila voziti samo tako, sama upravlja, vozi se, cak i skace u njemu. Samo sto on ima one zastitne pregrade sa strane tako da ne moze ispasti a ima i pojas sigurnosni. Ali ona jos nije prohodala tako da mi je to malo hmm user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 16:04:53   
dominik
ja sam inace bila protiv tih na akumulator...prvo je bio na guralici i bageru na pedale i biciklu ali eto nazicao nas pa nemamo izborauser posted image

< Poruku je uredio dominik -- 15.12.2009 16:05:38 >

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
15.12.2009 16:06:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 16:08:30   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: callanhoe

ovo auto sto je dobila za rodjendan njega je naucila voziti samo tako, sama upravlja, vozi se, cak i skace u njemu. Samo sto on ima one zastitne pregrade sa strane tako da ne moze ispasti a ima i pojas sigurnosni. Ali ona jos nije prohodala tako da mi je to malo hmm user posted image


Ako ima auto na akumulator šta će ti motor? To je isto

nije na akumulator nego je na tockove, a moze biti i guralica i konjic za ljuljanje 3u1

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 16:09:33   
dominik
ne znam koliko djeca od godine i pol mogu koordinirati nogu-gas i smjer kretanja tj stati..ja bi radije pricekala na tvom mjestu

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 16:17:56   
CallamityJane
u pravu si dominik samo blage veze nemam sta da joj kupimo za bozic user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 16:18:54   
dominik
sve na cem pise 18+user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
15.12.2009 16:21:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 16:24:54   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: callanhoe

u pravu si dominik samo blage veze nemam sta da joj kupimo za bozic user posted image



Ja bi ako mogu uhvatiti ovaj jeftini kupila. Bit će joj fora ako voli autič,a ako ga ne može voziti spremiš ga za kasnije.

pa tako nekako razmisljam i ja, posto su povoljni skroz, a kupimo jos nesto manje za igru sada user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 17:22:39   
gljiva
D je sa godinu i pol dobio taj motor na akomulator iz kauflanda, na početku se malo bojao kad bi stisnuo gas, al je brzo savladao. Još uvijek vozi, baterija se sad malo brže prazni, al preko noći ga stavimo na punjenje. Ja sam super zadovoljna s njim.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 17:29:54   
MILLA
mi jučer bili u kaflandu radi tog motora...piše od 3 do 7 godina..a to nešto malenouser posted image ..i samo rozi bili pa smo odustali. kupili smo mu auto na guranje i time je oduševljen.oj brat planira da mu kupi auto na akomulator ali s tim da imaš daljinski pa sam upravljaš dok se malac vozi..to mi je fora

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: motor na akumulator
15.12.2009 22:43:38   
ninolina
 mi već dugo imamo taj motorić i još ga fura. Dok đip stoji na terasi ni ne pogleda ga. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!