|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   more
20.7.2010 14:43:59   
Imra
ove godine smo planirali na more ici u septembru zbog manjih vrucina, guzve, itd.,pa me sada zanima da li bih tada mogla sa D.(3,5god.) biti na plazi po cijeli dan ili opet samo u jutarnjim i vecernjim satima??
prosle godine smo bili u julu tako da smo na plazu dolazili u ranim jutarnjim satima i kasnije oko 18:00

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: more
20.7.2010 15:02:19   
maja
pa pošto je to 11 mjesec mislim da možete biti na plaži po cijele dane,ali ne i u vodi, ipak mislim da je već dosta hladno u 11 mj.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: more
20.7.2010 15:06:41   
Puli
majo mislim da imra misli na 9 mjesec rujan ili septembar ako se ne varam

mislim da ćete moći biti na plaži po cijeli dan da neće biti tako jako sunce kao saduser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: more
20.7.2010 15:06:49   
Imra
u 09.mjesecu cemo ici, prvu sedmicu najvjerovatnije, dvoumim se izmedju Krka, Budve i Tucepa

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: more
20.7.2010 15:08:54   
sina
majo,to je 9.mj. onda je indeks zračenja valjda manji,ali ja sam lani bila na početku 9.mj i bilo je dosta vruće,tako da ne znam....

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: more
20.7.2010 15:10:21   
sina
čujem da su Tučepi mrak.ma.meni je sve o.k,samo nek je more

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: more
20.7.2010 15:12:55   
Imra
isto tako mislim, bilo gdje, samo konacno na plazu....u Tucepima sam bila i stvarno je super.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: more
20.7.2010 15:15:10   
mirna
majo, majo u 11. mjesecu bi ih sve bura otpuhala...user posted image user posted image

zavisi  o tome koliko je sunce jako... ako je tu i tamo koji oblak, valjda mozete...  a vidis i po sebi, ako je tebi na suncu vruce, onda je djetetu isto... svejedno ga treba namazati i staviti mu sesiric i dobro je odabrati plazu s borovima da se preko podneva sklonite u sjenu.

< Poruku je uredio mirna -- 20.7.2010 15:16:40 >

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: more
20.7.2010 15:15:14   
maja
user posted image user posted image user posted image

ispričavam se user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: more
20.7.2010 15:18:46   
Imra
IZVORNA PORUKA: mirna

majo, majo u 11. mjesecu bi ih sve bura otpuhala...user posted image user posted image

zavisi  o tome koliko je sunce jako... ako je tu i tamo koji oblak, valjda mozete...  a vidis i po sebi, ako je tebi na suncu vruce, onda je djetetu isto... svejedno ga treba namazati i staviti mu sesiric i dobro je odabrati plazu s borovima da se preko podneva sklonite u sjenu.



tako sam si i mislila, al ipak da cujem necije misljenje

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: more
20.7.2010 15:24:34   
njanja
u 9 mj bude jakooo ugodno na moru, ali isto tako kod nas u Rijeci (KRK)zna biti i jako puno kiša...zato ti ipak preporučam Budvu ili Tučepe koji su ipak topliji i južniji.... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: more
20.7.2010 15:25:53   
mišica 666
ja mislim da je i u 9 mjesecu prevruće za bit na plaži od 11 do 15 živim na moru i znam da 9. mj često bude jednako vruće kao i 7 i 8 mjesec. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: more
20.7.2010 15:32:34   
cuba
U 9 misecu je isto jako vruće, svejedno treba pripaziti na sunce. Doduše, ne treba ga izbjegavati kao sad od 10-18h (jer je užasno vruće i štetno je), onda se može ići na plažu već oko 16h popodne ali u periodu od 11-15h nikako...
Preporuka - Tučepiuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: more
20.7.2010 15:37:43   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: cuba

U 9 misecu je isto jako vruće, svejedno treba pripaziti na sunce. Doduše, ne treba ga izbjegavati kao sad od 10-18h (jer je užasno vruće i štetno je), onda se može ići na plažu već oko 16h popodne ali u periodu od 11-15h nikako...
Preporuka - Tučepiuser posted image



Potpisujem. Zovu velike vrućine i u 9.mj.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: more
20.7.2010 15:37:56   
Imra
IZVORNA PORUKA: mišica 666

ja mislim da je i u 9 mjesecu prevruće za bit na plaži od 11 do 15 živim na moru i znam da 9. mj često bude jednako vruće kao i 7 i 8 mjesec. 


i ja bih voljela zivjeti na moru

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: more
3.6.2012 13:47:42   
pticica
trebam preporuke za smjestaj.......Trpanj, Promajna,Brac,Sreser....hmmmm sad nesto razmisljam, pepeljuga, ti ono bi u Istu???

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: more
3.6.2012 18:14:48   
mišica 666
ptičice ako ćeš na Makarsku rivjeru ne preporučam baš Promajnu ima puno ljepših mjesta. Brela, Baška voda, Bratuš, Tučepi I Podgora su puno ljepši po mom mišljenju.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: more
4.6.2012 12:22:35   
pticica
u tim ostalim mjestima smo bili, izuzev Podgore, pa sad ni sama ne znam, negdje bih, al nemam pojma gdjeuser posted image ....

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: more
4.6.2012 13:51:09   
mišica 666
e pa onda dođi u podgoru da se upoznamo user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: more
4.6.2012 20:13:29   
pticica
a znaci ti si tamo user posted image imam to u vidu, javim ti se, nadam se da iznajmljujete apartmane kao i da ste blizu plazeuser posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: more
4.6.2012 23:34:17   
mišica 666
iznajmljujemo apartmane i blizu smo plaže cc 5 minuta hoda ali bez obzira da li ćeš se odlučit za podgoru ili ne ako budeš u blizini javi se da i ja napokon upoznam koga s raje user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: more
4.6.2012 23:45:04   
pticica
naravnouser posted image

bude li Podgora izglasana javim ti se

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: more
5.6.2012 0:33:43   
pepeljuga
Ako voliš male otoke di nema auta,tu i tamo koji traktor,ajde ljudi ima preko litauser posted image možeš i na Ist,ja sam već tu i ostajem do kraja 9 miseci!

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: more
5.6.2012 9:01:44   
mariola
A ja sam ti još uvijek daleko ili?user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: more
5.6.2012 9:36:16   
anaxx
vidim priča se o moru... i mi bi negdje oko Zadra krajem 7. mjeseca... trebam app za dva para+ troje djece, znači dvije spavaće sobe + boravak, i sve ostalo... ako može u prizemlju...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!