|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mob-comp?
5.4.2010 12:23:50   
marija0
imam samsung c3050. dobila sam usb i sad oću pribacit slike na komp a neznamuser posted image
na komp mi nema nikakve oznake da je spojen usb a mobitel usb prepoznaje ko punjačuser posted image user posted image piše da mi triba neki hardver!! šta je to, mislim di to mogu skinit, kako, šta....???? ja sam malo glupava za te stvari pa bi molila ako neko zna da mi objasni????????????????? hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mob-comp?
5.4.2010 12:26:02   
leilany
moras instalirati CD koji si dobila uz mob.....
to kad instaliras onda ces moc prebacivat slike....
a ak nemas cd onda moras na netu pronaci...al ja ti to nemam pojma....morala bi pitat mm
to je sve od mog (ne)znanjauser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mob-comp?
6.4.2010 12:54:40   
marija0
skinila sam program sa int al opet mi neda. aj molim te pitaj tm jel zna neki dobar program ovaj mi neće da otvori (new pc studio). puno ti hvala leilany user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mob-comp?
6.4.2010 12:58:19   
leilany
marija0 ak nije neka hica...pitam ga navecer jer sad radi....
user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mob-comp?
6.4.2010 13:00:11   
dominik
moras skinut bas za tvoj model samsunga software, iako i meni nekad pokazuje da nije povezan pa probaj vise puta, isto pazi u koji usb si u kompu ukljucila jer koji puta se zna desit da je jedan usb primarni a neki drugi sekundarni pa zezat zna...malo procackaj po kompu, prebaci usb...ili prvo prikopcaj mob pa onda pokreni program ili obrnuto

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mob-comp?
6.4.2010 13:06:45   
marija0
instalirala sam proglam jedno pet puta i pribacivala svašta tamo vamo al nešto neda, piše nešto al nerazumin baš detaljno te stvari..user posted image
ma kakva žurba lei, i večeras je brzo ako se sitiš....user posted image prihvaćam sve do kraja godineuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
6.4.2010 16:01:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu marija0)
  Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!