|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mišljenja molim
6.3.2015 14:31:42   
kupa
Drage mame više dječice, zanima me vaše mišljenje. Razdvajate li djecu kad je jedno bolesno da ne obole i drugi? Ili su zajedno pa hendlate sa svima bolesnima? Koji su vaši savjeti i iskustva????
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mišljenja molim
16.5.2015 9:33:33   
danery
zasad imam samo jedno,ali....
da imam više,ovisilo bi o dobi djeteta,mjestu u kuči,je li dijete upisano u vrtić ili može li ga tkogod pričuvati,o težini bolesti....
ako se može izbjeći neka teža zaraza i sl.,odvojila bih,ali za bolesti tipa kozice, prehlada ne bih...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu kupa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mišljenja molim
21.5.2015 14:12:30   
Kazimira
Imam za sada dvoje i nikada ih nisam razdvajala....nema smisla, netko od nas može nekaj nositi i ne razboliti se, a klinci pokupe....nikad ne znaš...

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mišljenja molim
16.7.2015 22:26:36   
mirjana1703
Ne, ne razdvajam ih ako je netko bolestan.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mišljenja molim
16.7.2015 22:34:59   
SILVA123
Ako se radi o običnoj prehladi, ne razdvajam ih osim ako je viroza u pitanju, onda pripazim

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mišljenja molim
21.7.2015 17:28:33   
kisica
Ne razdvajam. Prije svega nemam za to niti prostora, niti mogućnosti. Nekad pokupe jedno od drugoga, nekad ne. Ovisi sve.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!