|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   maloljetnicka delikvencija
14.1.2009 18:18:01   
sanjarica
Svjedoci smo uzasa koji sve vise maloljetna djeca rade.pa ja ne mogu pogledati vijesti a da neko raspusteno derle nije napravilo katastrofu.evo vam proimjeri iz sarajeva,prosle godine su na sred ulice zapalili staricu posuvsi je benzinom,ubili djecaka u tramvaju,evo neku noc petorica djecaka/od 15 pa na dalje godina/pijanih izletjelo iz kafica i pretukli momka koji se vracao s posla.uzas.zakon za takve je nula.ja ne znam gdje ovo vodi.da stvar bude gora,majka/kakva je to majka????/usudila se dici tuzbu protiv tv kuce koja je to iznijela u javnost kao i protiv jadnog napadnutog momka.kazne su ili nikakve ili minimalne.pa bruka.po meni su prvo krivi roditelji.i hajde ti sutra pusti svoje dijete u kafic a  da ga neki manijaci ne napadnu??joj cudna vremena ljudi moji.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: maloljetnicka delikvencija
14.1.2009 18:37:30   
tikica_69
Moj stariji je jedan dan dosao doma i rekao da je gledao kako su neki klinci mucili zeca. Prvo mu je bilo smijesno kak trci, a onda mu je doslo zlo jer su ga ubili (nije mi rekao kako, navodno nije vidio) i sav je usplahiren dosao doma....uzas, popi....sam, malo mi je falilo da ga ne zviznem user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: maloljetnicka delikvencija
14.1.2009 23:12:50   
Ruža
Premalo odgoja, autoriteta, potovanja i straha. Nije ni čudno što je tako.  Većina današnje mladeži nikoga ne poštuje, nikoga se ne boji i ništa im nije sveto u životu. A i stanje u društvu je katastrofalno što nimalo ne pomaže.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: maloljetnicka delikvencija
15.1.2009 8:28:15   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: Ruža
Većina današnje mladeži nikoga ne poštuje, nikoga se ne boji i ništa im nije sveto u životu.


to je tako istinito i žalosno u isto vrijeme...zapravo svaka generacija sve gora. kad pitam svoje profesore iz srednje samo slegnu ramenima i kažu "vi ste bili mila majka šta su ovi"


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: maloljetnicka delikvencija
15.1.2009 17:12:59   
Dajana
Istina, svaka generacija je sve gora što se može primijetiti još u vrtiću a za to su krivi roditelji i društvo koje takve roditelje i djecu uopće ne sankcionira.
Imala sam prilike to vidjeti i u vrtiću i u školi, da samo vidite kakvih roditelja ima, meni se kosa diže na glavi kad moram na neki roditeljski, jednostavno to ne mogu više slušati. Svi samo traže svoju pravdu a pedagozi i učitelji te ravnatelji su potpuno nemoćni. Pojedina djeca su u stanju maltretirati i ostalu djecu i učitelje i nitko im ništa ne može. Pravi užas.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: maloljetnicka delikvencija
15.1.2009 18:05:23   
FIONA
to je zato kaj postoji plavi telefon a batina navodno nije potekla iz raja!!
Ovo je karikirano rečeno!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!