|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mala škola
15.5.2011 10:32:13   
minnie
zanima me dali je mala škola obavezna. neki kažu da je neki da nije ali nigdje ne mogu naći nikakve zakone u vezi toga
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mala škola
15.5.2011 14:24:36   
natalijax
kažu da je ,a ko će ih znatuser posted image

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mala škola
3.6.2011 0:48:02   
sig
Da... mala škola je obavezna iako djetete nemora ići u vrtić, ali svaki grad organizira za djecu koja ne pohađaju iz razno raznih razloga vrtiće, da od veljače pa do svibnja u posljepodnevnim satima imaju 2-3 sata "malu školu" tako da se djeca nauče socijalizaciji.... te sjedenju na jednom mjestu i sl.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
3.6.2011 6:09:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sig)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mala škola
3.6.2011 6:29:55   
Nika 24052006
Pa ja ne znam,kad sam ja išla u malu školu,nije bila obavezna,znam,jer neki moji vršnjaci nisu išli.Kod nas se sada mala škola plaća 100 kn na mjesec,pa mi nekako logično da onda nije obavezna...Ali,kažem,ne znam točno.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!