|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.10.2018 10:11:46   
hipo
Katy, super za dobar pregled i čestitam na dečku!

Snjeguljice, mislim da je bilo fotkano kroz jutro, inače ne vidim neku razliku tijekom dana, osim što osjećaj da ću eksplodirat bude veći navečer. Ali i to se smanjuje, nekako se probava smirila.

Iv91 dobrodošla! Samo ti hodaj u trapericama, najvažnije da je nama udobno!user posted image Evo me u uredu u tajicama i zaboli me što će netko mislit!

Sutra nam je pregled. Nekidan sam sanjala da smo na pregledu: došao muž u ordinaciju i da je umoran, malo je prilegao na stolac za pacijentice i zahrkao. A brukeee user posted image user posted image user posted image a doktor kuka kako je umoran i ide mu se doma i na kraju me nije pregledaouser posted image nadam se da će pregled sutra bit boljiuser posted image
Danas smo 15 tjedana. Jedva čekam osjetiti bebine pokrete! Prošli put sam sa 17 tjedana prvi put posumnjala i kada se počelo isto ponavljati znala sam da je to beba. Sad ćemo vidjet, posteljica je sprijeda, nešto više škembnog sala nego prošli put...
Hipica je počela svima u parku govorit kako je mami beba u trbuhu i pitat dugu djecu jel i oni imaju nešto u trbuhuuser posted image
Zapravo mi je super što mi se škemba ovaj put vidi jače jer je mužu počelo napokon sjedat u glavi da sam trudna. Ko da prije nije baš shvaćao da se to stvarno događa. Jučer gleda, ajme to je stvarno tu!!! user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.10.2018 10:13:58   
hipo

user posted image
user posted image Katy 18.03.2019.user posted image
user posted image Iv91 23.03.2019.user posted image
user posted image Hipo 02.04.2019. (-2 tjedna radi CR) user posted image
user posted image Snjeguljica 07.04.2019.user posted image



< Poruku je uredio hipo -- 9.10.2018 10:15:20 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.10.2018 10:28:26   
lidac0605
Katy,čestitke na dečkićuuser posted image user posted image ,stiže mali lulek user posted image ,sad buš vidla koja je to razlika od curice,znam kak je meni bilo...
Hipo,sretno na pregledu sutra user posted image !Meni je u ovoj trudnoći bila naprijed posteljica(ko i sa prvom kćeri),a sa svim dečkima otraga,to mi je ful zanimljivo...pokrete konkretne sam osjetila tek sa 18,19 tjedana vjerojatno zbog posteljice...
Hipica je za krepat user posted image
Mi idemo drugu srijedu na uzv kukova,ja u čet kod ginića i vadit krv u Sunce.Curka se mami smije svaki dan sve više,a meni srce ko kuća user posted image .

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.10.2018 10:35:41   
hipo
lidac sretno na svim pregledima!
joj to kad se krenu smijuljit, ajme kako su slatkiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 6:28:30   
Snjeguljica_83
Hipo, ne znam tko mi je smiješniji, tvoj muž ili kćer!😂😂Katy, dečko!!!😄👣❤ Milina! Baš dobro Lidac kaže, sad ćeš vidjeti razliku. I meni su to govorili. Bili su u pravu. Jedva čekam da se sama uvjeriš!👅Lidac, dakle cura se smije...💞 Kad već spominješ kukove, stavljaš  li široko povijanje?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 6:30:20   
Snjeguljica_83
Hipo, u trudničkoj stoji termin 8. 4. pa ga pomakni. Znaš da ja volim prenijeti i želim što kasnije roditi. 👄 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 7:17:33   
hipo





user posted image
user posted image Katy 18.03.2019.user posted image
user posted image Iv91 23.03.2019.user posted image
user posted image Hipo 02.04.2019. (-2 tjedna radi CR) user posted image
user posted image Snjeguljica 08.04.2019.user posted image






_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 9:18:19   
lidac0605
Hej,curke user posted image !

Snjeguljo,ne stavljam joj široki povoj,vele jedino još u Vinogradskoj to preporučuju do pregleda kukova,sve ostale bolnice više ne(i meni su kod otpusta rekli al patronažna mi je onda rekla da to više niko ne preporučuje osim njih)...kao da ne treba opće stavljat široki povoj do uzv kukova,a da onda ionako ko mora će dobit abdukcijske gaćice ili što već,a ko ne mora povoj mu ni ne treba.
Čekam da mi se grofica zbudi...noćas je čak odspavala od pol 12 do 5:15 user posted image
Jučer išli župniku da pokrenemo to sve za krštenje,kad ono njega nema do drugog tjedna,samo kapelan user posted image .A pošto hoćemo da ju biskup krsti-zbog svega što je bilo i kak je došla na svijet(a i imamo pravo to tražit pošto je šesta,pa zakaj ne bi imali posebno krštenje user posted image )-moramo baš župniku doć jer kao on mora ispunit i poslat taj zahtjev na Kaptol...i sad opet čekanje do drugog tjedna user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 10.10.2018 9:23:49 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 10:05:48   
hipo
Bas me znaimalo  to za povijanje. Koja mi je to tlaka bila.
Lidac super za krstitke. B zasluzuje posebnu festu! A i mama! 😘

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 12:05:12   
Snjeguljica_83
Da.... Široko povijanje mi je prije sedam godina predstavljalo muku, mm i ja smo se toliko mučili oko toga. Bsš nas je izmučila prva beba. 😂Mm i ja  smo se strogo držali preporuke, s N smo bili fleksibilni i stavljali samo noću dva tjedna, tako nešto. A sad mi je drago mi je da tih preporuka nema više! 😋
Inače, od jučer sam službeno na bolovanju!!!😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 16:35:51   
Iv91
Ohhh curke evo da stignem da odg. Sunce sije kavica na balkonu a A gleda teletabise ( drugacije nema kave 🤣🤣🤣🤣) tjesi me citanje komentara o venama i kapilarima.. Ja sam svojoj ginekologinji naglasila da su mi se vene pocele siriti kapilari pucati ali kaze nista strasno. Mislim se de ti zeno stoji 8 sati na jednom mjestu pa da vidis da nije nista strasno kad pocne boliti. Ja sam vec trzila skraceno radno vrijeme, tako da sam dva tjedna vec na 4 sata, planiram gurati dok mogu a onda na cjelo bolovanje.Radim u cvjecari u Mercatoru, stojanje guzve ne mozes ici na wc.. Nema da nema. Nece poslje biti Mercator uz mene ukoliko zaradim kakvu bakteriju.. Eh i da 91 je godiste 😉. Jos jedno do 30 i trgovina zatvorena 🤣 

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 19:50:33   
hipo
Joj nije ti lako stajati,  a bit ce sve teze. Super da su ti pustili radit krace.
Moj sin je pokazao svoje blago bez srama da sam i bez da doktor kaze odma rekla d. Aje decko 🤣😂🤣Nema greske. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Iv91)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 20:46:20   
lidac0605
Hipo i kod tebe lulek 🤣... Bit ce da je sezona decki dosla... Cestitam na deckicu,nek nam dodje ziv i zdrav 🍾🎉... Sad jedva cekam Hipicin komentar 😂

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 21:01:47   
Iv91
I kod nas je braco.. Jaooo godina pimpaca 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 kod nas je 2016 bila godina baba, sve same cure bile taj tjedan u porodilistu 🤣🙋

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.10.2018 22:59:13   
hipo
Bome decki zaredali, lidac dobro da nisi sad trudna nego da si odradila to prije u zenskoj smjeni 😂
Hipica je bila na pregledu, gledala monitor i mahala braci. Rekla je da se zove beba. Mislila sam da ce se bunit i protestirat u svom stilu, al se samo smijala jako i bila sretna. Mislim da je to sve jako dojmilo jer je jedva zaspala 😂Dr je prije odradio cervikometriju pa me prije nego ih je zvao da udju pokrio velikim komadom papirnatog rucnika i napravio abdominalni uzv kad su dosli. Ona se uhvatila tog rucnika da zasto to imam. Sta je ovo i ono po ordinaciji. Razgledavala di se sta pali gasi. Mislila sam da ce koji kabel pocupat. 😳 Doktor super, pokazuje on njoj di se pali i gasi 😂Cerviks je 45, miom nije rastao od zadnjeg puta 🎉🍾🎉Muz kad je cuo da je sin poceo buncat o nekom starom viskiju 😂🙄Vani sam ga zezala da sad kad je musko da moze napokon platit i on pregled 🤣On vec vani pije, ko da se mali rodio. Isao na pivicu sa frendom, jos ga nema. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Iv91)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 0:01:14   
belina
Morala sam uletit; Hipo cestitam na deckicu, nasmijala si me komentarima na racun muza!😂😂😂 i hipica je zakon sa svojim komentarima😂 nek se maleni rodi ziv i zdrav kao i svi drugi deckici na nasoj rr.
Lidach bas fora to da biskup krsti 6. dijete, lijepo. A i posebna je tvoja B 😀
Snjeguljo pa bravo zeno na trecem si se opetila da ides na vrijeme na BO😀 sad lijepo uzivaj... ah kad sad gledamcime sam se s prvim djetetom opterecivala i sta sam radila smjesna sam sama sebi😂
Iv91 pozdrav, rijesi ti to onda do 30.a tko zna bit ces dovoljno mlada pa pozelis jos djece kao nase lidach i snjeguljica
Katy draga cestitam i tebi na pisulincu lijepo je ima t i jedno i drugo❤️

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 6:27:40   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: hipo

Moj sin je pokazao svoje blago bez srama da sam i bez da doktor kaze odma rekla d. Aje decko 🤣😂🤣Nema greske. 




Rekla sam ti da stiže mačak! 😂
Muški se raskreče i mama i sama vidi penis i testise. Oprosti mi, ali tako se moj ginekolog izrazio kad mi je objašnjava što je što. No, vidi se iz AVIONA!! Čestitam!!! 👣🙌Što veli ponosni otac? A Seka? Nadam se da nije razočarana što nije seka u trbuhu...😶

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 6:30:37   
Snjeguljica_83
Hipo, rano je. 😂Ne moraš odgovoriti na ono u vezi reakcija tvojih. Pročitah.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 6:31:17   
hipo
Bas se raskrecio bezobraznik mali, samo sto se nije ceskao da to moze 😂Ponosni tata je bio sve od zbunjenosti do uzbudjenja, sve po malo. Ona nije bila razocarana, bas me iznenadila kako je pozitivna bila. Ja sam joj znala rec da ce beba mozda bit braco pa je valjda bila spremna i na to. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 6:40:42   
hipo
Bas se mislim sto nisam bila jasna 😂 da rano, ja budna od 5, sto hipicine nocne mkre sto migrena sto perilica koju sam stavila na tajmer i nisam zatvorila vrata id wc-a. 
Belina hvala! Drago mi jenkad nam se javis da malo cujemo kako ste svi vi ❤️
E da, nocas sam mislila da ce mi se glava raspuknut od boli 😭😭😭Dva lupoceta su malo to otupila. 
Kako vasi spavaju? Hipica vec par tjedana ruzno sanja, vice, place... Nisu neka cudovista nego prozivljava dnevne dogadjaje. Cak nisu nista strasno, al je ona valjda emotivac pa joj je sve strasno. Ne znam je li je to toliko pogadja ili je neka faza mentalnog skoka kada ona inace lose spava i nemirna je. Skuzila sam da kad crta sad ljudi imaju i tijelo, ne samo glavu s udovima, kosom isl, puzzle slaze sama (one koje nemaju u podlozi salabahter) pa mozda mozgic na necemu sad intenzivnije radi. Jedva se cekam naspavat za nekih 7 godina 😭😂😭😂😭😭😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 7:47:01   
lidac0605
Jutro user posted image

Hipac mi je zakon user posted image ,sad će slavit do termina,pa onda opet jovo nanovo user posted image ...sigurno si je sav ponosan sad na sebe-majstora,a kolko si ga morala naganjat user posted image ...veliš Hipica zadovoljna,čak i ordinaciju pregledala user posted image -ajde nek je...nek tak i ostane-bumo vidli kak bude kad taj braco izađe van...da ne bu ko moja kaj je vikala da ona njega ne voli jer ima pimpeka user posted image (isto je bila 3,5 god stara kak bu otprilike i ona).
Sad još čekamo vidjet kaj skriva Snjeguljina buša user posted image .Snjeguljo kad ti ideš idući put na pregled?Tak da znam čekat novosti user posted image .
Belina,tak ćeš i ti poželit vratit se po smrzliće jel da user posted image
Ja malo soliram uz kavicu user posted image ,svi su otišli što u školu što na posao,M spava,šefica isto,očekujem da se zbudi iza 8.A M je i dalje spavalica kak je i bio-spava do 11 user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 11.10.2018 7:48:29 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 7:55:15   
katy1503
jutroooo!!!

bome godina muskih ovaj put :)
sve buduci nogometasi user posted image

Čestitke Hipo i Iv91user posted image user posted image !!!
Snjeguljice ti nam jos ostala :)

lidac uzivaj u miru :)

HIpo, pitas za spavanje - moram priznati da zadnjih tjedana nije bas nesto - non stop nesto prica, imena izvikuje, nemam pojma ... tu i tamo se probudi ali nista predugo - nocas isli piskiti pa me skroz to razbudilo... bas nekako isprekidano spavam ...
premorena sam, svko popodne poslije vrtica smo u parku do nekih 19-19.30 - zaspem redovno s njom oko 20-20.30 ..hihi
mi vodimo K sljedeci put da vidi bracu na ekranuuser posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 8:24:53   
hipo
Lidac bas me zanima reakcija 😂 pimpaca se nagledala u vrticu, cak doma zna drzat ruku ispred npr u kadi i derat se da je decko i da ce tako piskit 😂
Katy, vjerujem ti da si premorena, taj isprekidani san bas izmori. Super da ide s vama. Hipica je bas bila sretna sto smo je vodili. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 8:42:37   
hipo
Lidac sto ti kazes na Neofen 200 za migrenu u trudnoci?Ginekolog kaze da mogu uzimat osim zadnje tjedne. Mene frka 😳

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 10:10:50   
lidac0605
Brufen možeš do zadnjeg tromjesečja...pa znaš da i u rodilištu dijele Brufene šakom i kapom i to od 600mg

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!