|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.4.2019 6:05:19   
belina
Jutroo cure, vidim vase bebice lijepo napreduju. Moji necaci jedno napreduje previse drugo premalo😂😂😂 al dobro su! Sestra je luda😂non stop je netko budan i na rukama.
Evo ja budna od 5,30 digla se malo izdojit. Da, da, nije sisala vidjet cemo dalje. Znaci cure, totalno neplanirano jucer se dogodilo ovo: jucer kroz jutro nakon sta je sisala N je prstima dirala bradavicu i nesto proucavala. I ja stisnem sisu i kazem da cu joj pokazat kako mlijeko ide (bez ikakve namjere da je preplasim). Kad je ona to vidila sokiralo se dijete😂pobjegla od mene sestri u zagrljaj onako tuzno i razocarano.  I otada je nije pitala osim sinoc pred spavanje i ja joj kazem pa evo pokazat ce ti mama kako se pokvarila i ona odmah pobjegla. Malo joj je duze trebalo da zaspe, citali smo pricu, mazile se, grlile i nije je pitala. Ljudi, cijelu noc spava bez da se makla. Pa jel to cudo?A normalno vidit cemo sta ce bit danas

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.4.2019 7:38:05   
hipo
Belina presmiješno 😂 javljaj kako se razvija situacija.


Ajme sto je ova kiša dosadna. Ja bi malo van. 
Nekad mi se čini da mi hipic raste pred očima. Još danas zapakiram prvu turu robice... Kud je prije proslo mjesec dana. Tj. Sutra je točno mjesec dana 😳😳😳

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.4.2019 8:39:04   
katy1503
Belina, vidiš kad odluče odluče... Nadam se da ce tako i nastaviti...


Hipo, svaka čast na uspavljivanju. Kod nas je problem ako je i tata doma, onda želi samo mene a kad nema nikoga možemo braco i ja... Danas me sama tražila u 7.15 sa je vodim u vrtic... 
Jucer sam bila satrana, sve me bolilo.. On na rukama cijeli dan, jos doktor sama s njim, dosadna kiša... Ubija meee... Sutra ćemo u westgate sam da izađem iz kuće... K u igraonicu a ja ću malo prozujati... 
Nekako mi vrijeme brže prolazi sad s L nego s K kad je bila beba... Valjda ne stignem misliti.. Haha... 
Kad danas krenem masine za ves vratiti ajme meni... Srecom imam sušilicu inače se nikad ne bi osudili s ovim vremenom... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.4.2019 8:42:17   
Snjeguljica_83
Jutro!
Belina, kad najmanje očekuješ čudo se desi.😂
Bila patronažna i mala dobiva na težini. Tu je negdje na onoj porođajnoj. I mi je važemo. Teta je izvalila neku brojku koja je baš wow i nije realna, ali idemo gore, penjemo se. Zadovoljni smo. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.4.2019 10:41:57   
hipo
Snjeguljice super za kilazu 👏👏👏


Katy, kad je muz doma, on preuzme malog cim ga nahranim. Pa ja odem kod nje. Ona naravno hoce nas vozat pa bi malo njega malo mene. Nekako se izborimo s njom. Nekad nam se posreci. Pred par dana su oboje zaspali brzo u 9, onako istovremeno. To se sigurno nece tako skoro ponovit 😂Susilica i mene spasi. Ne znam kako do sad nije crkla koliko radi. 
Danas moram spremit neku opaku veveru, riba je u vrticu pa ce doc gladna ko vuk doma. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.4.2019 13:20:29   
hipo
Izbacila sam trudnicku robu iz ormara (osim jednih hlaca dok mi skemba ne ode do kraja).

Ima cijela kutijetina. E sad, ima li neka friska trudnica da to zeli, nek se javi, sve joj dam 😁Ili ako znate nekoga da mu treba, samo se javite. Robu za djecu cuvamo za buduce nećake, al trudnicku bi nekom dala ili arhivirala u kontejner  za tekstil. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.4.2019 12:42:32   
belina
Pozdrav dame moje, samo da se javim da ne sisamo vise!!!!!!!!! Znaci ono nekidan je bilo to to. Niti trazi ni nista. Da mi je to netko prije rekao ja ne bih vjerovala. Ljudi moji, ove tri noci dijete se nije probudilo. Jedino uvecer treba malo duze dok zaspe. Vrti se po krevetu, prica nesto, nikako se namjestit, ali sisu ne trazi. Ni po danu ni po noci. Nevjerojatno. Naravno, ja imam problem s grudima jer ima dosta mlijeka, nije prestala postepeno nego naglo. Al ok, izdajam po malo samo da ode napetost, razbijam cvorove, i za sad nema nikakve upale cega se najvise bojim.  Neizmjerno sam sretna sta je zapravo sve proslo bezbolno.
Hipo procackaj po fejsu ili negdi imaju grupe za poklanjanje pa mozda da tamo oglasis. Ja tako sve sto mi vise ne treba.
Snjeguljice kako je kod vas?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.4.2019 13:28:25   
Snjeguljica_83
Belina, super za nesisanje! 😂 Zavidnim što se ne budi, neka potraje.😂
Dobro je. Hendlam nekako razne kombinacije. Beba plus E. Beba plus N. Beba plus E plus N. I tu je muž negdje.😂



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.4.2019 13:30:12   
Snjeguljica_83
Ja stvarno mogu čuda napraviti. Želje i volje imam, ali leđa me ubijaaajuuuu.....😒😟😞
Otpao je pupak nakon što sam ga naprašksla Tyrosur om jer je krvario. Sutra dokazi opet patronažna.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.4.2019 13:46:00   
hipo
Belina super za spavanje. Uzivaj 😁


Snjeguljice, znaci brzo ce kupanje ☺️
Sutra bi trebalo bit ljepše vrijeme, u niskom startu sam za izlazak van. 🎊👏🎉

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.4.2019 14:20:27   
belina
Ja sam sljedeci tjedan u zagrebu i po svim prognozama bit ce kisa!! Zato iskoristite svaki suncani trenutak za set_nju s bebama! Imate cure u zagrebu preporuciti neki dobar izlet s djecom? Na uskrsni ponedjeljak smo na seoskom gospodarstvu kezele, jedan dan smo misili na ranch cowboy. Zagorje smo vec prosli solidno ali ako ima sta jos zanimljivo (a vjerojatno ima tona) recite. Sljeme? 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.4.2019 19:37:59   
Snjeguljica_83
Belina, zaboravih reći. Nemoj bacati izdojeno mlijeko, daj maloj piti za imunitet.😋




_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.4.2019 12:25:03   
hipo
Belina moja mala obozava zooloski. Znamo tamo bit po 4 sata. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1138
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.4.2019 15:55:23   
belina
Hipo zooloski je neizostavan dio svaki put😂 vise mi je navrh glave hahahahaha! Ali ok, vjerojatno cemo i ovaj put u zoo. Nisam nikad bila u botanickom vrtu?
Snjeguljice gotovo je sad😂😂😂a i nisam se izdajala puno nego svako malo samo toliko kako bi popustila napetost u dojkama i kako bi razbila kvrge. Danas je vec lakse. I dalje bole i stvaraju se cvorovi ali u manjoj mjeri. I mekanije su dosta. Pijem caj od kadulje za smanjivanjr kolicine mlijeka i nadam se da cu brzo bit natrag u svom tijelu. Pocela sam nosit normalne grudnjake i donje majice, a i obicne majice koje nisam nosila jer sam uvijek pazila da bude nesto u cemu ce mi bit zgodno dojit. A i shvatila sam da je sva roba koju sam kupovala zadnje dvije godine prilagodjena tome. Moram u shoping hahahaahIzgleda da sam nasla zenu za cuvat malu iza praznika, ali moram jos usaglasit detalje i vidit hoce li je mala prihvatit. Zena 50-ak god. Zapravo zainteresirana je jako, ali mora jos vidit hoce li pristat na moje uvjete. 6 sati dnevno-150kn. Ne mora ni svih 5 dana tjedno ako joj nije zgodno. Rekla sam joj od 3-5 dana nek izabere😂drzite fige

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1139
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.4.2019 16:40:17   
hipo
Belina, i nama je na vrh glave. Sad nam istice druga godisnja karta. Al bide dobra tih nekoliko sati i cijeli dan poslije pa se isplati 😂

A i sluzi nam ko sredstvo ucjene. Nisi dobra, nema zooloskog. 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1140
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.4.2019 7:48:26   
belina
Hahahaha hipo poznate mi te ucjene! A slusaj... u nas u splitu vise nema zooloskog (hvala bogu) tako da je stvarno dozivljaj kad dodes u zagreb. Iako je moja moja bila i u becu u zoo pa sad vec usporedjuje😂 ako budete ikad u prilici otidjite tamo, hipica ce bit tamo dobra cijeli dan😂 ako ga stignete obici hahahaha 
Cure pripremate li se za uskrs ili cete zbog bebica ove godine laganini?
Ja kao sta sam vec rekla idem u zagreb pa ove godine NISTA ne radim. Osim sta cu morat nosit laptop sa sobom jer moram pripremit dosta toga za nastavu iza praznika.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1141
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.4.2019 8:43:03   
Snjeguljica_83
Belina, uvijek sam bojala jaja, ali sad... Pa ne znam. Valjda ću i ove godine. Žicat ću tatu ljusku od luka i poslati kćer po travi i cvjetiće pa nekako uposliti muža da pomogne. Vidjet ću još nekako otići na Misu.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1142
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.4.2019 9:20:37   
hipo
Belina bili smo lani, super im je zoo. Bas je nekidan nabrajala da je tamo vidila slonove, a da ih kod nas nema 😂

Bili smo bas cijeli dan jos dvoje necaka tako da je ona uzivala. 
Za Uskrs mi je plan prezivjeti 😂 ko i sve druge dane. S bebom u kuci be postavljam si visoke ciljeve. 😂



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1143
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.4.2019 11:44:57   
katy1503
Belina, uživajte u odmoru!!!
Snjeguljice,,polako samo, držim fige da uspiješ sve što si naumila... 
Hipo, kako malac? Ovaj moj raste ko gljiva, 62 broj nam malo postalo... 
K je dospjela u fazu ispada. Jucer u parku napravila scenu bezveze, ne bi ovo ne bi ono, sve popraćeno krokodilskim suzama... Na kraju sam je doslovno ugurala u auto i via kući, bila u kazni u svojoj sobi al se derala ajme meni... U jednom trenutku, samo switch... Ko da nista nije bilo... A ja dere se ona dere se on.. Njega dojim ona sjedi u krilu i viče hoću mamuuuu... Aaaaa... 
Nego, sutra nam dolaze Svekci... K ne ide u vrtic slj tjedan... Moji su isto kod nas jer nemaju kuhinju... Sve to u 60 kvadrata... 
Ako preživim pričat ću... 
Plan je da slj tj zovem ginicku za pregled, moramo na ultrazvuk kukica, u utorak vodim K zubaru jer opet ima neki krijes (s njom pada u vodu ona da što kasnije zubi izađu da su zdraviji.. Babske price)... 



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1144
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.4.2019 19:15:41   
hipo
Katy, opet si pod opsadom svekaca 😭

Mi smo sad na 62- 68. Sistematski je u srijedu. Bas me zanima koliki smo. 
Hipica je malo bolja sad kad je lijepo vrijeme. Najveca bitka je odlazak u krevet, al to je bio problem i prije. Hipic je nocas imao jednu sihtu spavanja od 5 sati ❤️ nadam se da se neće pokvarit. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1145
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.4.2019 9:22:43   
lidac0605
Drage moje ringerajke,želim vam sretan i blagoslovljen Uskrs,uživajte sa svojim najmilijima i sa svojim smotuljcima!Pusa velika svimauser posted image user posted image



< Poruku je uredio lidac0605 -- 21.4.2019 9:24:11 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1146
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.4.2019 11:32:12   
katy1503
Svima SRETAN Uskrs uz malo za kašnjenje!!!

Nadam se da su stomacici puni, djecica dobro a mame ne Preumorne...
Kod nas luda kuća... Puno nas, K počela svakodnevno imati ispade, kao da se ljuti na mene, braću obožava, ljubi al ja sam na tapeti... Tako da sad više posla imam s njom nego sa njim... On je u fazi jedem, spavam, punim pelene... Sve je više budan, prati okicama, okreće se, puno je zivahniji od K već sad.. Sta me tek ceka... Kako nisam dojila s K, sad mi tak cudno s cikama.. Kak se na pune pa isprazne, kako kao da daju signal da mu vrijeme za jest.. Presmiješno... Jednu doji, druga curi.. Hihi.. Meni to smijeh... Vrijeme je prekrasno pa se tako set_amo i ujutro i popodne... Odnosno, set_aju ga drugi... Hihi... Ja ću se na set_ati... Svekci odlaze u petak.. Mislim da nikad kraće nisu bili... K je doma pa cemo slj tjedan natrag u vrtic... 
Kako ste vi provele blagdan??? 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1147
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.4.2019 13:44:54   
hipo
Ja jučer cestitala, al nije proslo.

Da probam sad: sretan Uskrs! 
Katy, kako ti se cini dojenje? Jel ti se svidja? Meni je super, al da je izazov i da ne ide sve glatko uvijek je istina. Nekome ti bas jako curi druga, na drugu stave skoljkice za prikupljanje mlijeka. Hipic je sinoc spavao od 9 ipo do 2 ipo pa do 7. Moze nastavit tako ❤️Kad je budan, to je oko sat do dva, pa onda odapava po tdi sata. Najzabavnija mu je hipica, smije joj se najvise. Prati predmete i voli bit na trbuhu. Sktoz visoko dize glavicu. I kad je hipica uz njega stalno guguce. Kad s emakne onda je glasnoji kp da je zove. Smijeh. Biogaia kao da nam je pomogla, nije imao grceve vec tjedan dana.Ja ne znam kako mu se guza ne raspukne kako glasno prducka. 😂Robica je izmedju 62 i 68. Vidim da je po gradji siri od sestre, sve mu je nategnuto. Vrat mu je skroz nestao i zamotan je velikim slojem speka. Samo sto mu obrazi nisu spojeni s ramenima 😂 prasac mali 🐽Muci nas malo jaki refleks otpustanja mlijeka + jos on jako povuce pa moramo puno radit pauza da se ispodrigne. Bljucka ko fontana, perem tetre i robicu non stop. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1148
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.4.2019 15:14:16   
Snjeguljica_83
Blagoslovljen Uskrs!❤

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1149
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.4.2019 9:41:19   
belina
Drage zene sretan Uskrs svima koji ga slave! Evo nas jos u Zg, cetiri dana smo se stvarno izgusali nema gdje nismo bili i onda naravno sinoc mladja dobila temperaturu. Naravno. Ne znam sta je pretpostavljam grlo posto malo kasljuca i nosic zatvoren. Ah... to tako mora bit. Al ok... 
Katy svekici malo stoje za razliku od inace?
Hipo sve preporuke za seosko gospodarstvo Kezele iza Ivanic-grada, nekih 45 min voznje, Hipica ce ti se oduseviti. Zelenilo, igraliste, konji, domace zivotinje, set_nja do jezera...
Snjeguljo kako Laurin prvi uskrs?


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!