|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 10:31:14   
Laris16
Bok curke! Kako smo? user posted image

Mini bav- nemom pojma kako sam user posted image
Jucer navecer sam isla googlati koji su prvi simptomi trudnoce ( kao da nisam bila vec dva puta trudna ) user posted image
Stvarno sam zaboravila kako mi je bilo na samom pocetku. Ne osjecam nista drugacije. Ne osjecam se trudno user posted image Imam grceve u donjem djelu trbuha koji mogu biti i pms...moram cekati user posted image

Javi sto ti je rekao gin. Vjerujem da su hormoni i O. Pa malo stres od pravljenja bebe... Lako zbunimo svoje tijelo.

Tisina - tako sam i ja mislila, budemo ovaj mjesec napravili bebu i to je to. Kad ono nista! Rad, red i disciplina user posted image
Super, sad znas da je sve ok! To je jako vazno.

Nadam se da ce uskoro netko ugledati plusic da nam digne raspolozenjeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 10:39:38   
Mini Bav
Laris pa zapravo kod nekih je teško primjetiti nekakve simptome.. ja u prvoj trudnoći nisam imala nikakave specijalne do mučnina u 8. tjednu.. jedino mi je bilo mučno od pola pive i čaše bambusa kad mi je 1 dan kasnila, al ono, ništa pretjerano ako me razumiješ.. zato sam ja za to da se uopće ne trebaju očekivati nikakvi simptomi prije kašnjenja..

Sad ćemo svi objavit + user posted image već mi je čudna pomisao na to da bi uopće mogla trudna ostat i da ću jednom bit trudna user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 11:03:19   
tišina
mini bav, a uvijek su ti unutarnji glasovi na sto strana. nekad imam dojam da smo ono kao u Hugu: "izaberi neki broj, sigurno ćeš pogriješiti!". Samo se vi držte svog posla, ovih kritičnih dana, nadam se da će biti dobre vijesti kod ovog pregleda!

Cure, vezano uz simptome. Samo da kažem da sam ja ovaj simptom od Mini bav dobro upamtila. U onom ludilu osluškivanja simptoma je došlo do toga da idem probati okusiti pivo i vino da vidim ide li!!! user posted image user posted image . Uz to, "testirala" sam se i svježim mesom i kavom da videm gade li mi se. Nikad nisu. user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 11:04:35   
Leilani
Prije svega da pozelim laris dobrodoslicu i da nam sto prije preselis na drugu teme user posted image

tisina pametno je malo predahnuti, tako sam i ja napravila prosli ciklus a i ovaj iduci cu isto tako.

mini bav drago mi je da sad znas na cemu si, dobar ti je gin. Nadam se da ti taj iscjedak nije nista ozbiljno i da je samo zaostala krv. Javi kako je proslo.

Evo ja sam se vratila na posao, sad ocekujem M krajem tjedna i onda cemo moci iduci ciklus opet u akciju user posted image Ali iskreno uopce mi nije falilo i bas sam se odmorila user posted image

Pusa svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 13:32:41   
Laris16
Mini bav- meni je prvi simptom bila povisena temp. Ali jos je prerano da bi po tome znala. Treba proci bar 14 dana od O. Za sad je visoka, nadam se da ce i ostati. Piva i vino mi nikad nisu smetali user posted image . Ali eto i to je dokaz da smo sve drugacije. Sad cu si zapisivati sve simptome tako da ih ne zaboravim user posted image
I ja sam si isto mislila kako bi mi sad bilo cudno da sam trudna. Al jedva cekam. Bebač zeli drustvo user posted image

Leilani, hvala na dobrodoslici! Divne ste cure, sve! Imam se kome izjadati i komentirati sto se desava. Nadam se da cemo se skupa seliti na trudnice user posted image . Nadam se da si se dobro odmorila!


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 23:04:54   
papučica
Pozdrav trudilice,
mene nema danima , uvijek nekakvih obaveza.
Dobro došla laris na ovu temu ali ti želim brži odlazak u trudnice.

Mene maknite sa liste, danas mi je vjerna došla tačno na 28 dan
Vi znate da se ja i previše ne nadam , pa tako da i nisam razočarana. Grudi su me prestale boljeti na 4 dana prije tako da sam znala da je to to.
Šta se može. kako je tako je, nije lako al iz ove se kože ne može.

Danas kad sam krenula na posao i vozim svoju curicu kod mame jer je ona čuva dok MM ne dođe s posla i tako se vozimo pa na jednom momentu sam morala stati jer je bila jaka gužva u saobraćaju.I nedaleko prolazi žena i nosi u naručju bebu i moja kaže, vidi mama bebe i ja bi voljela jednu sestru a može i brat da imama. Ona to vrlo rijetko govori i tako mi je bilo teško .Poslije vozeći se na posao jer imam skoro sat vremena do vožnje dugo sam razmišljala
I stalno se pitam , zašto? Onaj ko hoće djecu ne može , a onaj ko neće za čas mu se desi. Valjda je takav život.
Svašta prolazimo kao žene, i svaki naš dan bar na momenat ima odbrojavanje u glavi.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
13.6.2017 9:34:46   
Mini Bav
papučice žao mi je!!! Joj slatka je curka, bit ce seka ili braco, treba vjerovati u sebe i u neku visu volju, oslobodi negativne misli.. zelim ti i dalje puno zelje i volje i snage za novi pokusaj u ovom novom ciklusu.user posted image
Laris ja nisam mjerila temp ni nista sa prvom pa govorim o onim primjetnim simptomima user posted image .
Pa i ja jedva cekam, ali kroz ovih 6mj neuspjeha i nakon sto sam saznala za ciste mi je sve nekako nemoguce, toliko to zelim da se osjecam ko da je ravno dobitku na lotu :)
Leilani juhu, cim dobis pucaj novi datum, dobitni naravno..user posted image
tišina haha sjecam se da si bila odusevljena mojim opisom simptoma alo zapamti da je svaka trudnoca drukcija i svaka od nas je drukcija, meni kojoj je bilo zlo od toga mozda u sljedecoj trudnoci uopce nece biti, a peceno meso koje mi je smrdilo mozda ce mi bas fino pasati. user posted image a ti simptomi uglavnom dolaze kasnije, kad vec kasni m. Jer pazi, dan prije smp bili na slavlju sto se od frenda mali rodio i popila sam par casica, nije mi nista bilo.. a vec sljedeci dan mi je bilo mucno od alkohola. (Nisam alkoholicar samo sam bila mlada i luda user posted image )

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
13.6.2017 10:28:56   
Mini Bav

Trudilice:

user posted image Leilani - 18.06.
user posted image Laris16- 21.06.
user posted image Mini Bav - 26.06.



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
13.6.2017 11:04:09   
Laris16
Hvala Papucice, na dobrodoslici i na zelji user posted image

Ti sada imas novi ciklus i novu priliku! Nemoj biti ruzna! Ja sam rekla ako vec moram dobiti neka dobijem sto prije tako da mogu ici opet na posao user posted image
Slatka je curica, bude joj se ispunila zelja.

Leilana ti si iduca na listi...sretno!!! Neka ne dode user posted image
Mini bav- nisam ni ja mjerila prosli put, ali se sjecam da sam osjecala da sam toplija nego inace. Ti nisi imala taj osjecaj?
Naravno da jedva cekas, svi jedva cekamo. Treba se opustiti i uzivati s muzicima. Napetost mi samo stvara nemir user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
13.6.2017 11:32:23   
Laris16
Joj Papucice - naravno da je trebalo pisati tuzna a ne ruzna. Oprosti user posted image
Mozda su to hormoniuser posted image . U prosloj trudnoci sam totalno poglupavila user posted image

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
13.6.2017 13:22:55   
Mini Bav
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
13.6.2017 16:03:56   
Mini Bav
Laris ne, nisam obraćala pažnju na temperaturu, uglavnom sam bila na faksu, na kavi ili vani, stalno u nekom muvingu tako da mi nikakav čudan osjećaj nije bio.. osjećala sam se fenomenalno sve dok se nisam najela ćevapa s roštilja- nakon toga počela je osjetljivost na mirise, drito sljedeći dan točno se sjećam.. e vidiš, i dan nakon par čaši vina je počela osjetljivost na alkohol? Slučajnost ili? user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
13.6.2017 22:50:32   
tintin
Papucice grlim jako, malena je slatka, od srca joj zelim da joj se ostvari zelja a I mami naravno user posted image user posted image user posted image [sm=smiley31.gif
Leilani, Mini bav, Larisa sretno cure, da nam ulipsate 6 mjesec.
Neznam vama, al meni vrime leti, jucer dobila I pocela s tabletama, pusa svima.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
14.6.2017 8:46:11   
Mini Bav
Ja danas idem na pregled da vidim jesam li uopće ovulirala, nemrem ti ništa obećat user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
14.6.2017 8:49:49   
tišina
jutro curke! user posted image

papučice draga, user posted image user posted image . u pravu si, svaki dan barem prođe odbrojavanje kroz glavu s milijun upitnika - kad će, kako će, zašto nije.
nadam se da će se vaša obiteljska želja ostvariti što prije! user posted image
jesi li brzo zatrudnjela s prvom curicim?

leilani, drago mi je da si psihofizički se odmorila i oporavila, spremna za nove pobjede- bez kalkuliranja!
ja sam se napokon uhvatila tvog savjeta i krenula s fizičkom aktivnosti! ispuhala se, razbistrila glavu, jako dobar osjećaj!

mini bav, neki dan sam si brojala u bradu az onu masažu- kako si me savjetovala da ju ne odgađam a ja jesam- e pa sad mi se to prolongiralo na još 2 tjedna. neću moći donijeti konačan sud user posted image

curke, laris i mini bav, pokrenite nam trend odlaska s ovog odbrojavanja!

puseek svima!!!! user posted image user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
14.6.2017 10:19:47   
Laris16
Mini bav- jesi brzo ostala trudna prvi put? Sretno na pregledu! Za O user posted image user posted image
Ja nisam isla na pregled, ali trakice su mi pokazale da nastupa O, sto znaci da sam ju i imala, jel tako? Mislim, ne mogu trakice biti pozitivne ako nema O? Ili? Zna li netko vise o tome?

Tintin- drago mi je da bar nekom vrijeme leti, meni moj ciklus nikako proci user posted image
Jucer navecer me je toliko bolilo i probadalo da sam bila uvjerene da cu dobitiuser posted image

Valjda ce netko ubrzo otici s ove teme user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
14.6.2017 11:31:03   
Mini Bav
Laris već sam te bila to pitala, jel ti linija koja se stvorila bila tamnija od kontrolne? ako je, znači da je nastupio pik i to bi trebalo dovesti do ovulacije u narednih 2 dana. makar trakice nikako nisu 100% pouzdan pokazatelj ovulacije jedini pouzdan pokazatelj je uzv pregled.

Za prvo se nismo trudili, nije nam se žurilo, ali opet valjda smo to htjeli podsvjesno pa sam nakon 6mj NEprekinutog snošaja isključivo izvan mojih pretpostavljenih plodnih dana ostala trudna.. Za vrijeme plodnih smo imali prekinuti snošaj al smo bili spremni na to da ću ostat trudna kad tad. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
14.6.2017 14:52:43   
Laris16
Mini bav - radila sam o test sa clear blue digitalnim testom. On pokaze smajlic kada nastupa pik. Nisam gledala crtice. Al pokazao mi je O kada sam ju i ocekivala - 21. dan ciklusa. Na taj dan sam i prosli put ostala trudna. Nadam se da test nije pogrijesiouser posted image
Najbolje je tako, opustis se pa ti onda i neplodni dani daju rezultate user posted image

Kako je prosao pregled?
Ja planiram ici iduci mjesec ako se ovaj ciklus beba ne uhvati user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
14.6.2017 19:00:17   
Mini Bav
Curke imam ovulaciju upravooo user posted image user posted image user posted image nije jos gotova tek je pocela, kaze danas i sutra akcija user posted image
Ali mi je sluznica tanja nego je potrebno za prihvacanje ploda pa mi je prepisao duphastone. Kaze odmah danas dvije popij.
Joj tak sam sretna kaj imam O.user posted image
Za jajnike kaze da su jednostavno takvi, da sam se rodila s takvima.user posted image hormoni mi jesu malo u disablansu (nisam ih vadila niti kaze da trebam vaditi) al kaze nista sto ne mozemo korigirat. I tak.. hepi hepi. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
14.6.2017 19:23:07   
Laris16
Mini bav - jako mi je drago!!! U akciju!!! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
15.6.2017 0:30:30   
tišina
Mini bav, odlicne vijesti! Bas mi je drago! Sad uzivancijom do bebaca! :)

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
16.6.2017 11:34:00   
Mini Bav
Hvala vam cure! :)
O prošla, sad treba samo čekati.. inače, od potencijalnih sluzi koju sam uvijek pratila i slagala mi se sa plodnim danima itd-ništa nisam imala.. imala sam bijeli pojačani iscjedak na dan kad sam išla na pregled, cice su me boljele, bila sam uvjerena da je O prošla, čak i da nije ni došla.. reko je da je folikul bio kapitalac. user posted image
Idu mi malo sporo te ovulacije, pa bi mi htio klomifen prepisat ako ne uspijemo ovaj ciklus, tj htio je već sljedeći mjesec ali ja nisam tu, na moru sam u vrijeme kad bi trebala doć na pregled pa sve to odgađamo eventualno za 8. mj.

Kako ste vi drage žene?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
16.6.2017 15:32:38   
Laris16
Bok! Kako ste?
Mini bav- drzim fige!!!
Meni je ostalo cekati jos 4 danauser posted image

Nema nas bas puno ovdje ali nadam se da uskoro nece biti nikogauser posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
16.6.2017 18:16:14   
tišina
Booog curke, ja u frizerskom, čekam da boja odradi svoje vrijeme. Mirno razdoblje u glavi.

Laris, evo vikenda pa mozak na pasu i brzo ce i ta dva dana proci. Ne znam jesam li te dobro shvatila, ti mjeris bazalnu temp? Pokazuje li ona sto?

Mini bav, na koji dan ciklusa ti je bila O? Zanimljivo kako su ti ocekivani simptomi izostali?

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
16.6.2017 21:40:35   
Laris16
Tisina, da, mjerim bazalnu temp. Pokazuje kada je nastupila O, i ukazuje na trudnocu. Ja sam po njoj prosli put znala da sam trudna. O sam popratila trakicama. Nisam imala nikakve simptome trudnoce dok me nije svladao umor negdje u 5 tj. Ali mi je temp bila povisena od O i nije padala.

Ne volim se opterecivati svima ali volim znati sto mi se desava sa tijelom. Idemo na more za dva tjedna tako da ako sad nisam trudna uzimam pauzu jedan mjesec user posted image


(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!