|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
23.10.2009 8:59:11   
mariola
Čitajući vaše postove zaključila sam: danas se počinjem seksati. Idem odmah zvati muža da dođe doma na pauzuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
6.3.2010 11:37:31   
Točkica28
jedno pitanje... meni je dr zabranio sex (u prvom tromjesecju sam radi krvarenja) da li to znacu+i i sve ostale vrste seksa(mislim osim vaginalnog penetriranja???) bilo mi neugodno pitati njega pa ak neka zna nes o tome...  :)

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
6.3.2010 11:41:23   
CallamityJane
po mom skromnom misljenju, mislim da ne user posted image
jedino ako nemate dovoljno samokontrole onda se bolje ne dovoditi u iskusenje user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
6.3.2010 11:48:34   
marija0
IZVORNA PORUKA: callanhoe

po mom skromnom misljenju, mislim da ne user posted image
jedino ako nemate dovoljno samokontrole onda se bolje ne dovoditi u iskusenje user posted image

skromno potpisujem user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
12.3.2010 9:04:04   
lena28
Da li je dobro ili ne, treba da pitas ginekologa ako te nije user posted image . Ja cu napisati moje iskustvo. U 1. trudnoci smo imali odnose do 8 mjeseca i lako sam se porodila, u 2. trudnoci sam prva 4,5 mjeseca imala takve vrtoglavice, mucnine i gadjenje na hranu i povracanje da mi nije bilo do sexa, kasnije kad je to proslo, stomak mi bio velik, puno se udebljala i nije mi se dalo, a na porodjaju se namucila, da li ima neke veze sa sexom nisam nikad razmisljala, ali kad sam vidjela ovu temu, mozda i ima neke veze. Ali, ako je trudnoca ok, mislim i da sexa moze biti.

(Odgovor članu boja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
12.3.2010 10:55:41   
lidac0605
Sex...a kaj je to user posted image user posted image user posted image
Meni je lokot dolje još od 10.mjeseca user posted image user posted image user posted image ,a po svemu sudeći bit će i do poroda user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lena28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
12.3.2010 11:11:03   
mama m
Ista stvar kod mene, lidac, i to samo zato jer ja taaaako neeemam volje! Uopće ne znam što mi je, al tako je od početke trudnoće, dakle još od prošlog rujna. Samo tu i tamo, dakle vrlo rijetko, dam svom mužiću da si olakša, jadničakuser posted image
A što se tiče ejakuliranja unutra, negdje sam pročitala da to preporučuju pred kraj trudnoće (naravno, ako trudnoća nije rizična), jer sperma sadrži neki hormon ili što već koji se nalazi i u dripu pa to pospješuje trudove. Pa sad, ko voli- nek izvoli! user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
12.3.2010 11:15:03   
lidac0605
Da,sperma sadrži prostaglandine koji potiču otvaranje...
A kaj se sexa tiče...ja bi al nesmijem user posted image ...komplikacije...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
12.3.2010 11:22:33   
anaxx
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Da,sperma sadrži prostaglandine koji potiču otvaranje...
A kaj se sexa tiče...ja bi al nesmijem user posted image ...komplikacije...


upravo o tome je riječ... malo ste otišle s pitanja... sex je ok ako je sve ok s trudnoćom i ne može štetiti bebi, ali i ja sam čula da sperma može potaknuti otvaranje i da se ne preporuča svršiti unutra... no svatko zna najbolje za sebe

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
12.3.2010 14:08:34   
mišica 666
i u 1. i u drugoj trudnoći sam imala normalne odnose neprekinute i nikakvih problema nisam imala niti sam se otvarala. mislim da ako si sklon otvaranju da možda sperma to potiće ali ako je sve ok da sperma nema veze s tim. mislim da sperma sama po sebi neće potaknuti otvaranje.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
12.3.2010 14:12:24   
Bebys
IZVORNA PORUKA: tikica_69

To za spermu nisam cula, ali cula sam da kontrakcije maternice za vrijeme zenskog orgazma mogu izazvati pobacaj, pa da je odnose dobro izbjegavati u prvom tromjesecju.
e ovo je ziva istina...ja sam sa 7 mj. skoro izgubila moju curicu zbog orgazma....
NIKADA VISE...NIKADA...
a sto se tice svrsavanja nisam imala pojma ovo mi je prvi glas....da nije dobro ili je dobro...
prvi puta cujem...
ali sam citala DA JE TRUDNA ZENA PONOVO ZANELA...u sad...to je bilo i na video i na you tubu ima...gledala sa...
to me sokiralo ali to je jedna jedina zena za koju sam cula...
a tko zna mozda ih ima vise ali nije napisano nigdi...
to je sve sto znam...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
21.3.2010 11:52:44   
adryosijek
ja neznam moj je koristio priliku i po 3 puta dnevno me strcnuouser posted image jel dok sam trudna a prije nisam pila  pilule niti se stitila zastitom moro je pazituser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu boja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
14.4.2010 22:34:29   
oljita88
Ehej curke evo da vam se i ja javim ... :)) s par pametnih user posted image
trudna sam 4 tjedna i jos nisam toga svjesna al moj ginić mi je bas prekjucer rekao da se sexsam cijelo vrijeme i da nista user posted image ne moze nastetiti user posted image .. tak da curke kojima trudnoća nije rizična li ginić nije drugačije rekao ...sexsajte se do mile volje :)) i naravno može svršavat u vas. to je za porod kažuu superrrrr user posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
14.4.2010 22:49:13   
Anoniman
Slučaj gdje je prijateljica nakon izgubljene bebe,ponovo zatrudnjela i oglušila se na zabranu seksa,pa u trećem mjesecu trudnoće(nakon odnosa)prokrvarila.
S bebom je sve ok,ali ne shvaćam kako je nekome bitniji seks od djeteta. I mene su hormoni pržili,ali nema toga zbog čega bi ugrozila dijete.

(Odgovor članu oljita88)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
15.4.2010 8:37:13   
Točkica28
ja sam pitala ginića za ove vaše teze da kontrakcija može uzrokovat pobacaj, i počeo mi se smijat u facu i rekao da su to takve gluposti, iskreno i meni je to tako zvučalo odmah... niti sam cula da je itko pobacio od svrsavanja?!

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
15.4.2010 8:41:02   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: Točkica28

ja sam pitala ginića za ove vaše teze da kontrakcija može uzrokovat pobacaj, i počeo mi se smijat u facu i rekao da su to takve gluposti, iskreno i meni je to tako zvučalo odmah... niti sam cula da je itko pobacio od svrsavanja?!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neznam za taj slucaj malo je smjesno sto je je


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
15.4.2010 8:42:25   
adryosijek
moj je jos vise koristio situaciju pa je to radio vise neg prije svrsavo naravno vise puta u danuuser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sex i svrsavanje muskarca tokom trudnoce
8.4.2024 16:23:17   
malateeoll
Sex spojevi za odrasle - sekskontakt-hr.com Ne kažem da ćeš imati uspjeha ali barem skoro da nema lažnih profila.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!