|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.12.2017 9:42:23   
Hajdi
Snjeguljice zato što sam tek rodila, dr mi je rekao da bi bilo poželjno napraviti godinu pauze. Istina da mi prirodnim putem nismo uspjeli doći do trudnoće, ali nikad se ne zna, možda se dogodi baš kad se ne trudimo. Sretan ti rođendan s malim zakašnjenjem user posted image

Cure jeste li vi svojim malenima stavili spužvastu zaštitu na ogradu krevetića? Moj se maleni počeo puno micati po krevetu, stavim ga na sredinu, a on redovito doputuje do ogradice, čak je jednom lagano lupnuo glavom. Nisam mislila da ću morati tako rano staviti zaštitu. Draže mi je bez nje jer ga tako vidim iz mog kreveta, a računam i da taj materijal skuplja prašinu.
Maleni je počeo hvatati predmete, drži krpicu, uhvati šipku od ograde krevetića.. dira svoju kosu kad se pokušava uspavati.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1901
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.12.2017 10:27:45   
Snjeguljica_83
Hajdi, hvala!user posted image

A gle, čudno mi je što ti je gin. to rekao. Znam da si tek rodila, ali žene nerijetko rađaju drugo dijete relativno brzo nakon prvog poroda. Recimo moja mama. Razlika između moje braće je samo 13 mj.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1902
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.12.2017 15:19:24   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1903
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.12.2017 15:37:25   
PinkyFunkyBirdy
Ajme draga belina, kako mi je žao da te je sad to zadesilo. user posted image Ne mogu si ni zamisliti kako ti je grozno. user posted image Drži se i pokušaj se izdajati tako da možeš probat poslije nastaviti. Javi kad saznaš koliko dugo će te zadržati. Grlim te puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nina, bravo što si uspjela sve spakirati! user posted image Držim fige da ti bradavica brzo prestane krvariti. user posted image

Hajdi, joj sorry, ali ne uspijevam popamtiti tko sve doji, a tko ne. user posted image Totalna sam zbunjola zadnjih dana. user posted image Već ti kreće ciklus! Opa! Ja ne očekujem svoju vješticu još barem godinu dana. Mislim da ću se stvarno iznenaditi ako dođe ranije. user posted image
Za ogradicu u kindaču, mi je imamo od prvog dana, ali s gornje i samo jedne strane baš zato da ga vidim s ove strane gdje ja spavam. Moji dečki (i M prije i D za sad) spavaju zamotani u jastuk pa se ne mogu micati, a znam da mi je s M onda i ostala navika da se ne okreće puno već uglavnom spava na leđima. user posted image

Liliki, vjerujem da ti nije lako, ali izdrži još malo. Sve to vodi k prekrasnom cilju: maloj mirišljavoj štruci! user posted image

Snjeguljice, super si se snašla za rođendanske svjećice! user posted image

Meni dolaze danas neki gosti pa gibam pripremiti još neke stvari. Inače smo ok. Čujemo se u ponedjeljak. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1904
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.12.2017 17:38:16   
Hajdi
Snjeguljice znam da postoje takve situacije, ali mi se čini prerano osim ako je neplanirano pa onda bože moj neka djeteta. Mislim da je bolje da se tijelo odmori i obnovi, a i mala beba da uhvati barem godinu, dvije mada znam da ni tada nije lako s dvoje.
Pinky moj je umotan u dekicu, ali kad raširi ruke i izvije leđa uspije se odbaciti u stranu kreveta. Ja ga uglavnom stavljam na bok, a nekad sam zauzme položaj na leđa. Drago mi je da ste dobro user posted image Kako to misliš ne očekuješ mengu godinu dana, zar je to moguće? Zbog dojenja možda?
Belina kako si, ide li na bolje? Brzo se oporavi user posted image


< Poruku je uredio Hajdi -- 1.12.2017 17:40:47 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1905
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.12.2017 8:02:57   
Snjeguljica_83
Hajdi, ni ja nisam imala m godinu dana nakon poroda, možda je zbog dojenja. A nakon prvog poroda je nije bilo osam mj. Isto sam samo dojila.... Baš je bilo lijepo bez nje 😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1906
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.12.2017 14:46:09   
belina
Pozdrav
Evo izvjesce: hemoglobin je porastao pa vise ne primam transfuziju, crp je mrvu pao ali polako. Primam antibiotike i dalje intravenozno ujutro i navecer, savovi bole i stvarno me smetaju. Stalno se vrti neka temperaturica do 37,5, ima je pa je nema pa ima... nadam se da cu ic u ponedjeljak kuci, sad je li to samo moj optimizam ili ce stvarno tako bit ne znam. Izdajam se svako 3 sata, izdojim cca 50-60ml. Muz se super snalazi ali vidim da je iscrpljen, zao mi ga je. Rastegnut je izmedu mene i bebe, jos i starije male. Bake pomazu, ali znate kako je to-sad su one najpametnije u svemu i onda to covjeka nervira. Dovoljno je sto je pod stresom i ovako. Uglavnom sam ponosna na njega.

Hajdi ja znam da cu se ja pazit iako fizicki ne mogu ostat trudna zbog unistenoh jajovoda. Sljedeca trudnoca bi me glave kostala.
Moja user posted image je stigla nakon dva mjeseca. Nije mi nedostajala.

Cure citam vas stvarno, hvala vam na podrsci, znam da razumijete. Drzite se mamice! Ko nam je slijedeci na redu za rodit? Liliki? Drzim 🤞🤞🤞🤞

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1907
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.12.2017 14:47:16   
belina
Moram jos nesto napisat; Snjeguljice nasa dobra dusice, sretan ti rodendan generacijo!!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1908
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.12.2017 19:16:16   
LourdessPadme
belina draga izdrzi,stvarno mi je zao sto te to sve zadesilo. Drzim fige da u Pon ides doma svojoj mrvi i velikoj misici ❤️

Samnom u rodilistu je bila curka koja je ostala trudna 3 mj nakon poroda,doktori su je malo gledali krivo kako nije pazila,prelezala je velik dio pri kraju i rodila ranije jer se nije sve vratilo na svoje mjesto.

pinkY mi smo nakon dvodnevne terapije korticima bili cisti punih 24 sata,nakon toga 99% koze mu je bilp crveno,da ne pisem kako su mu se rane pocele otvarati po tijelu i iz rana je izlazilo nesto zuto ,grozno je bilo,lice mu je bilo otvorena rana.
Strpali smo ga u auto i otislo u susjedni grad kod privatnice na glasu.
Rekla nam je da 5 dana svaku vecer operemo cijelp tijelo s samponom oronazol,ostavimo 2 min i nakon toga isperemo u cistoj mlakoj vodi,nakon toga mazemo lice i cijelu glavu s geokorton masti,a tijelo s nekim mixom kremica. Za 2 dana se lice ocistilo,s tijelom ide sporije ali rane su nestale i sve se ljusti lagano,crvenilo se smanjuje. U pon cemo se cuti tel da vidimo za dalje. Luda sam

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1909
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.12.2017 9:10:35   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: belina

Moram jos nesto napisat; Snjeguljice nasa dobra dusice, sretan ti rodendan generacijo!!


aaaa, hvala!user posted image Generacija smo, nisam znala!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1910
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.12.2017 9:45:42   
belina
Ma godina gore dole hahahahaha!! Ja imam isto 34, ali ove godine punom 35.
Ja cekam nalaze pa ce vidit sta ce sa mnom. Bolje mi je dobro se osjecam. Nadam se da ce me pustit jer cu ispalit.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1911
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.12.2017 13:15:31   
Snjeguljica_83
Belina, i ja se nadam da ideš kući!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1912
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.12.2017 15:55:58   
PinkyFunkyBirdy
Hajdi, kod prve trudnoće mengu nisam imala točno (na datum user posted image ) 2 godine - što zbog dojenja, što zbog mojih policističnih jajnika. Nije mi falila ni malo. user posted image

Belina, jako mi je drago da si bolje i nadam se da su te pustili doma. Javi kakvo je stanje i da li se uspijevaš i dalje izdajati? Grlim te puno! user posted image

Lourdess, pa to zvuči grozno. user posted image Kakva je situacija sad nakon par dana? user posted image

Snjeguljice i ja sam vaša generacija (imam 34, a u veljači ću napuniti 35g.). user posted image

Evo već mi se javlja mali slatkiš. Dosta mu se crveni lice i brada, a čak su neki prištevi krenuli prema trupu pa sam odlučila par dana izbaciti mliječne proizvode i slatkiše (s kojima stvarno pretjerujem od kad sam rodila) pa ću vidjeti dal ima ikakvog pomaka. user posted image Puno ga mažem kremicama pa se za sad ne ljušti koža, ali sve je grubo. user posted image
I, da, krenula mu je na tjemenu rasti mala kosica i baš mi je fora kako se svaki dan sve više vidi. user posted image Čujemo se sutra!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1913
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.12.2017 16:16:42   
danchy27
Pozz cure mojee,evo pokusaj po tko zna koji da nesto objavim. Ili mi mali ne ostavlja ni malo slobodnog vremena ili me server izbaci kad treba objaviti post user posted image

Snjeguljice sve najbolje za rockas

Nina user posted image za spremanje. dosad ste se vec sigurno smjestili,javi se kad stignes kako ste putovali. mi imamo mali auto koji je bio pun i kad nas je bilo 2,a kamoli sad i s kolicima i AS. Skoro sve je spremno i u autu,MM nosi pomalo kad ide na posao jer nam nije bas prakticno dosta puta ici odjednom po silnim stepenicama.

Belina jesi vec kod kuce i sa svojima?

Lourdess kakva je situacija? Jel sta bolje?

Pinky kako tvoj mališan?

Hajdi ja zastitnu ogradicu imam od pocetka iako nam jos nije potrebna. Krevetic je jos velik za njega,rasiri skroz ruke i ne dodiruje ogradu.

Mali andeo pojavljuje li se jos krv u stolici? A za to jos jedno sam i ja rekla svojoj ginicki user posted image . Trenutno mi nije ni na kraj pameti da si idem roditi jos jedno. Jedva i s njim jednim izadem na krajuser posted image

Mi smo tako tako,neki dan je urlao pa je jos blago promukao. Pa place jer nemoze pravo plakati,ili je gladan ili tko zna sta sad sve zvuci isto user posted image user posted image .
Uglavnom gura se,pomalo sam psihicki i fizicki lose al treba to pregurati. Necu kukati user posted image dobar je kad spava i kad je naspavan user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1914
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.12.2017 17:50:31   
kontesa
Pozdrav dame,
Mi smo još jednom bili u bolnici... lagani bronhiolitis no, hvala Bogu, sve ok, bila sam s njim i sve je lakše prošlo.... Bili smo u drugoj bolnici gdje je pristup ljudski user posted image
Joj Belina, baš te snašlo... nadam se da si već doma...
Pinky i moj ima te prištiće (sad je to grubo, hrapavo lice) a ne dojim, ima i ono crvenilo i guljenje kože iza uha... Inače radili su mu test na alergiju na kravlje mlijeko no nema... Normalna pojava, za obraze malo bepanthena a za iza uha ulje...
Hajdi, mislim da ću i ja sad staviti tu zaštitu, i moj doputuje do ograde a još i klizne prema dnu jer sam uzglavlje stavila na 45 stupnjeva.... user posted image
Ne znam smijem li staviti link ali ovo je predobro: https://www.youtube.com/watch?v=PgkZf6jVdVg&t=80s
Govor beba, istih pet zvukova širom svijeta za istih 5 tegoba, pogledajte ako stignete, možete preskočiti uvod user posted image
No toliko za sad, maleni širi pluća user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1915
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.12.2017 6:20:08   
KontesaNina
Ajme Kontesa, vas je zbilja primilo! Strasno, bas mi je zao, ali opet drago da nije potrajalo i da ste doma!

Belina, draga, sve pišeš samo ne i to da li se izdajas i da li to tako funkcionira? Kako su dječica doma? Ko je sa njima? Divan ti je muž, takav je i moj bio kada sam ja bila u bolnici! Zelim ti da sto prije dođeš doma

Pinky, Prije si pisala kako ti se maleni D smije i kao da ti zeli pričati. Oooo daaa, apsolutno poznato! Moj mali uživa u pažnji (nakon sto sat vremena provede na sisi) pa se svima smije uokolo. Jucer sam bila na poslu pa je šarmirao moje kolegice uokolo! Divan je!

Hajdu! Jesi ti pisala da tvoj hvata stvari? Wow, moj jos ništa, ali dobro, doci ce i to! Mi ogradicu imamo na tri ograde, a četvrta je prema našem krevetu i tu ju nemam, ali imam deku da mu ne ide svjetlo sa moga noćnog ormarića. Kod uzglavlja imam jedan veliki, stari jastuk alla jastuk za dojenje, a kod nogica imam velikog plišanci kojeg je dobio za rođenje od prijatelja. I spava u jastuku (sto bi mi purgeri rekli u ajpndeklu) tako da se niti ne moze micati.

Danchy, kad krećete?

Mi stigli! Nakon tri dana puta mi sretno stigli u moj rodni kraj! Put je zapravo super prosao. M&J su vec dovoljno veliki da se međusobno zabavljaju (i tuku za vrijeme vožnje i onda vrište pa MM i ja šutimo) pa je puuuno lakše, a maleni je lijepo spavao. Jedini problem je bio kad smo ušli u Njemačku prije prve pauze, L se probudio proje očekivanog, a mi bili u gužvi KRENI-STANI, pa je jadničak plakao skoro 50 min jer mi nismo mogli NIGDJE!!!! To je bilo jako tesko, ali eto svi preživjeli! U Beču smo stali drugi dan pa smo isli malo na sajam i smrzli se ko gu***e! Ali sve ostalo je bilo super. Klinci se totalno veselili mojim roditeljima, oni nama, kao je L narataaaoooo (u dva tjedna kaj se nismo vidjeli-mos misliti!) i tako. Diiivnoooo! Jucer prošli po adventskim sajmu, samo jednom dijeli! U firmi dobila novce za sv. Nikolu pa doma otisla u šoping za svo troje i sve spiskala, ali kupila fantastičnu robici!!! Danas na depilaciju, sutra frizeru. Uživam!!! Sve je spremno za krstitke, samo da ne bude ledenica! Onda cemo svi u bocama na misu, hahahaha!!! U ovo vrijeme boravka jos cemo na jedne krstitke, od moje rodice, a odmah po povratku u Selendru idemo na druge krstitke! O da, jos jednom UŽIVAM u svom rodnom kraju!

PS tražim trenutak danod u Aldo o kupim koji par fensi štikli, kad tad cu ih nositi, hahaha!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1916
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.12.2017 6:23:24   
KontesaNina
E da, pričale ste o mengi! Nakon M nisam ju imala 5 Mjeseci i točno jednom dobila i slijedeci ciklus opet ostala trudna. Za to vrijeme sam ju vrlo malo dojila tako da je to bio razlog sto ju nisam imala. J sam dojila 16 mjeseci i dobila sam ju negdje nakon 13, 14 mjeseci, a sada ju jos nisam dobila i nadam se da ce tako biti do kraja ljeta, da se mogu nalupati do Mile volje. Kirva me uvijek zezne, pa besplatno ljetuje!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1917
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.12.2017 15:20:22   
danchy27
Nina samo ti nama uzivaj. Mi krecemo sutra user posted image .

Danas bili kod pedijatra, dobili cjepivo za rotavirus. Super pa se daje oralno pa nije bilo suza user posted image . Imamo 6400g i 62cm. Doktor jako zadovoljan napretkom, i vec nas priprema na kasice koje bi trebali poceti s 4 mjeseca.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1918
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.12.2017 20:00:16   
belina
Vecer cure grozna sam nikako se javit. Neli spava pa evo dvije tri rijeci. Doma sam od jucer popodne i cijelo popodne i vecer nisam malu pustila iz ruku koliko mi je nedostajala. Sisu je prihvatila odlicno, dobra je, jede spava jede spava, ima nekad epizodicu placa (kaze muz) tj.neke nervoze i nista ne pomaze. Vidjela sam to sinoc od 22-23. Mislim da je muci drobic i zbog uvedene nadohrane. Kad se pokaki opet sve super. Kaka zlatno, cijela mi je super i zadovoljna.
Mene su pustili uz jaki antibiotik i injekcije oxitocina ili vec kako se zove. Znaci izazivaju kontrakcije maternice kako bi se izbacio ostatak krvi i ugrusaka koji su ostali, a istovremeno kako bi se maternica stisla. Ugl, hvala bogu jucer naisla moja mpo doktorica i dpasila stvar. Pogledala sve nalaze, napravila mi uzv i rekla da je problem zbog mog loseg tkiva i svega sto se maternica nije jos stisla kako treba. I to je otvoren put bakterijama koje zive na uscu da udu u maternicu gdje vidi jos krvi i ugrusaka i izazovu upalu. Brisevi bi trebali bit sutra, vjerojatno ce pokazat Ureaplasmu koju sam imala i u trudnoci. Trebam u cetvrtak vadit krv, u petak kod nje na kontrolu na uzv i na injekcije. Danas sam bolje, ali ako duze drzim malu ili sam duze na nogama osjecam slabost i kako me sve pocme dolje bolit. Ali boze moj, jos je to sve frisko tek je proslo 8 dana trebala bi lezat s ja sam na nogama.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1919
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.12.2017 20:06:19   
belina
Kontesa ajme pa opet bolnica, mogu samo zamislit. Sreca si s njim mogla ostat ovo je grozno ljudi da razdvajaju ovako mame i bebe. Znaci ako beba ostane moze i mama, ali ako mama ostane ne moze i beba. Pa sta je problem dvije sobe, ako je mama u stanju, osposobit za bebu. A i nemaju sta nego dovuc krevetic. Stasno! Rodiliste prijatelj djece mos mislit!
KNina pa vi ste vec doputovali bravo! Sad uzovajte! Kad je krstenje? U nedjelju ovu? Pitala si me za izdajanje. Ja sam se u rodilistu izdajala svako tri sata to me drzalo stvarno! I brat bi mi uglavnom, a nekad i muz dolazili po to svako malo. Sestre bi spremale u frizider a oni su mogli doci u podne i u ponoc po mlijeko. I bit sa mnom u sobi koliko su htjeli posto sam bila sama skoro cijelo vrijeme. I dosla sam doma i stavila je na sisu i prihvatila je lijepo. Jedino me malo brine sta mi se cini da nedovoljno pojede brzo se umara pa je treba budit i budit. A kad jede izdojeno na bocu onda pomuma i zakomi.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1920
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 8:28:52   
belina
Danchy sretan put da vam malisan bude dobar!!! Vec ce on dovesti sebe u red, znam da ti sad nije lako ali za koji mjesec ce sve biti iza vas, on ce pocet papati kasice i bolje spavat i mama ce biti psihicki i fizicki dobro.
Pinky reci mi cime mazes malisu? Mojoj N se koza guli po nogama i trbuhu, doduse jos nije ni okupana. Jucer i danas joj je pupak krvario. Srecom doci ce mi sad patronazna.
Hajdi kako tvoj maleni? Reci mi jeste li poceli izlaziti vani?
Mali andeo draga ima li jos krvi u stolici? Kako L? Moja starija ja je famozna prema sestri, zasada heheh! Zato sto je i ova dobra ne place puno. Vidit cemo kad bude plakala cijelu nocuser posted image
Liliki dogada li se sta?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1921
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 9:28:28   
Liliki
Belina , evo mene u 38 tjednu trudnoce, guram nekako imam strasne gorusice, oslabila sam mnogo, ne znam kako cu da dodzem sebi, jedva cekam da ugledam moju malu i da sve ovo vec prodze. Izdrzi i ti Belina, pretpostavila sam da imas neku infekciju kad imas temperaturu, ali ne brini kad si pod antibiotike sve ce proci.
KNina, uzivaj sad kod kuce, dopusti da te malo maze i odmori se. Samo se ti brini i organizuj krstenje, user posted image user posted image user posted image .
Pinky bas mi je drago sto ste dobro i da user posted image napreduje, nekako sve nas nesto zadesilo pa kad cujem lepe vesti, radujem se da ce i los period svake od nas brzo proci.
Pozdrav svim curkama.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1922
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 12:20:30   
Snjeguljica_83
Danchy, tvoja beba ima samo dva mjeseca,a pedijatar već priča o kašicama. user posted image user posted image Oprosti, ne mogu se načuditi. Doktori su nekad baš za veliki upitnik!user posted image Ozbiljno, krenut ćete tako rano ili?user posted image

Drago mi je da mališan super napreduje!user posted image user posted image

Belina, joj, tako je i meni bilo, zbog E sam se trudila biti na nogama, igrati se, ići van s njom, ali sve je to bilo prerano, pa čim bih bila duže na nogama, krvarenje bi se pojačalo. Joj, draga, pokušaj se štediti. Kad to sve stane, onda udri tempo! Čuvaj se!!!user posted image user posted image

Kontesa
, nadam se da ćete sad dugo vremena biti što dalje od bolnice.user posted image

Drage mame koje putujete s bebama, skidam kapu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 6.12.2017 12:23:53 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1923
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 14:06:35   
nymeria
Hej curke evo mene opet tu...
KontesaN bravo za put, super ti to hendlaš...
Danchy kašice, već? Stvarno malo rano za to... Nitko ne kreće proje 4 mj starosti a i to je jako rano..
Mali anđeo kak ste vi?
Hajdi mi smo isto ogradicu od početka imali a sad imamo dvije ogradice jer mali svakak spava, nova fora je žaba položaj..
Belina draga tako mi je milo čut što si kući sa svojim najdražima, odmaraj i samo polako... Što se mackanja tiče, ja sam na preporuku pinky uzela xeracalm ali mi nije pomogao.. u ljekarni mi teta preporučila biovitalis i ok je krema ali ni to nam baš ne pomaže.. sveki mi nqbavila trstere neke aloe propilis kreme ali je pedica rekla da je propolis možda jak.. a od kolegice mma smo dobili neku slanu vodu iz makarske koja obnavlja kožu... E sad da nešta pomaže još ne vidimo..

Naime mi smo prošli 5dnevnu kuru afloderma i elocoma, fenistil i dalje i 4-5 dana nakon kortića vratile se 3 fleke i opet na istim mjestima i na ramenu opet najgora.. sutra smo kod dermatologice pa ćemo vidit..

P.s. kaj se crvene tiče moja je došla 10 mj nakon poroda... A isto dojila..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1924
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 14:16:10   
KontesaNina
Danchy, sretan put onda! Neka vam sve dobro prođe! Sto se tiče pedijatra i pregleda: bravo M i bravo mama!!! No i ja se slažem sa Snjeguljičine: koje kasice?!? Pa prije 5 mj stvarno nema potrebe! Čak i mala koju nisam dojila je počela tek sa 5.5 mjeseci!

Belina, da, ovu nedjelju imamo krštenje i jako se veselim! Iako sam jako prehlađene i ne mogu disati pa se nadam da cu se oporaviti do vikenda.

Liliki, brzo ce kraj, a onda kreću drugi problemi. Pogledaj unazad koliko si svega toga prosla i kako je bilo tesko, ali sad ste u terminu i uživajte u tome!


Ja vam cure drage i ne uživam previše. Mm ima u planu sve obilaziti, a ja imam hrpu velikih i malih poslova za obaviti. Osim toga, bolesna sam, toootalno sam se prehladila pa mi je i sve tesko! Isla sam danas na farbanje kod frizerke i uspjele smo do pranja kose izdržati na miru. Onda se mali probudio pa dam ga morala dojiti, ali ga je fen ubrzo uspavao! U subotu opet sa njime na frizuru, da ličim na nesto na krstitkama!

Sto se mojeg problema sa krvarenjem cica tiče, sve je prestalo nakon dva dana. Jedan dan sam se listama i koji put namazali pirelanom, onda one komprese Multi-mam i vise nije bilo problema! Prestala u krvava stolica pa je sve opet ljepše. Po noci mali spava između 6-8 sati bez dojenja pa sam ja luda i onda ga budim oko 4 jer ne mogu izdržati tu bol od punoće. I tako! Pit je super prosao, jos sam uvijek pod dojmom koliko su klinci bili dobro user posted image user posted image

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!