|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2017 15:15:06   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.
user posted image Jezic123 - 18.11.



user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2017 15:17:19   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


PinkyFunkyBirdy --- 26.04.2017.
Teica2 ----------------- 28.04.2017.
Hajdi ------------------ 03.05.2017.
danchy27 ------------ 15.05.2017.
Mali andeo ----------- ??.05.2017.
Jezic123 -------------- ??.05.2017.




_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2017 17:43:14   
Teica2
A i ja se nadam stvarno ne bi voljela to da nesmijem ustat iz kreveta i posvetit mu se user posted image danas mi je puno bolje :)

Pinky javi dojmoveee user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 8:39:34   
mali andeo
jutro curke !!

Teice kako si ? jel danas bolje ? da li još osjećaš kontrakcije ?
odmaraj malo više ...nemoj se puno forsirati...ipak je posteljica nisko pa da se ne počinješ otvarati...
sretno sutra na uzv...user posted image

Danchy uživaš na godišnjem...? kako se osjećaš ?

Hajdi di si nam ti ?

Pinky čekamo izvještaj user posted image user posted image user posted image

mene ovih dana užasno glava rastura ,tako da nisam ni za što...
danas me počelo užasno boljeti di mi ja ožiljak od CR imam osjećaš da budem pukla na pola...
moja curka je postala toliko aktivna da je osjećam i pod rukomuser posted image user posted image
a kako se javlja cijeli dan gotovo..ja sam puno mirnija user posted image
imam osjećaj da ćemo dobiti još jednu bebušku koja nikada neće biti umornauser posted image

Moj sljedeći pregled je 18.5.

curke kako se inače osjećate...jel vam brzo leti trudnoća ?
ja imam osjećaj da mi leti prebrzo...user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 9:39:09   
Teica2
Jutrooo user posted image

Mali andeo - dobro je danas ma cim legnem sve popusti..Znam da nije pozeljno ali jucer navecer sam morala lec u kadu da se malo opustim nisam pretoplu vodu i bila sam 15min ali mi je bas pasalo user posted image

Jedva cekam sutrasnji pregled da se vidimo momak i ja user posted image

Ja mrvu svoju jos tako ne osjecam vise kao iznutra vani ne i to moram staviti ruku da ga osjetim a rijetko kad ga osjetim zna biti i par dana da nista,,on je pospanac cini mi se na svaki pregled u koje god doba dode on spava user posted image
Do jucer .. Ja tako lezim zadubljena u film vec pospana posteno kad odjednom udarac je bio tako jak da sam se ja tak uplasila user posted image i samo je jednom bio udarac a ja se uplasila boze dragi nisam uopce ocekivala ne tako jaki i ono .. hahah .. htijela sam naravno da se ponovi ali nista od toga ...
Mali andeo drago mi je sta ti svoju princezu osjecas vec pod rukom i neka je plesacica mala user posted image user posted image

Bas mi je zao zbog glavobolje i oziljka user posted image Valjda to neko ludo vrijeme svi negativni ljudi oko nas..
Meni vrijeme baaas leti onako doslovno iskreno ... Mislim da ce tako brzo proci necu se ni okrenut...

Jucer mi je prijateljica imala spontani user posted image jako sam tuzna kad to moram cuti...

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 9:52:27   
PinkyFunkyBirdy
Jutro drage moje trudnice! user posted image

Evo, pregled je prošao super! user posted image Sve je kako treba biti: srčeko lijepo kucka, bebica se puno micala (igrala pupčanom vrpcom, češkala po glavi, sisala prste, ...), ja zatvorena, posteljica je straga, ima dosta plodne vode, sve izgleda kako treba (opet je glavica za koji dan veća što znači da ću opet imati glavonju user posted image ) iiii..... među nogicama vise mala jajčeka. user posted image user posted image user posted image
I, pitala sam gina dal je normalno da mi je trbuh već tako velik i rekao je da što se tiče trudnoće da mi maternica zauzima samo prostor ispod pupka, a ovo sve iznad da sam napuhnuta i nema veze s trudnoćom. user posted image Dobar mi je kako se išao izvući s time da to nije debljina već samo napuhnutost. Mislim ... slažem se s njim jer kad sam se vagala dobila sam samo 1,5 kg od kad sam trudna. user posted image
Izgleda da ovi trzajevi koje osjećam su ipak kretanja moje mrvice! user posted image No zanimljivo mi je da ih osjećam samo kad sjedim, ali ne i kad ležim. Valjda je tako stisnut trbuh pa onda jače osjećam. user posted image
Pitala sam pred mužem dal smijem dizati M (jer mi MM već ide na živce koliko mi brani da ga nosim) i rekao je da slobodno nosim M te da mi to neće nikako naštetiti jer je ova trudnoća uredna i da jedino moram izbjegavati udarce u trbuh, a ostalo da sve mogu normalno raditi dok ne osjećam bolove. user posted image

Mali andeo, vjerojatno te glava boli zbog ove promjene vremena. Ja sam jučer skoro zaspala na poslu. A za rez vjerujem da će te zezati cijelu trudnoću ... barem kako sam čitala od drugih iskustva. No to je normalno. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 10:19:08   
mali andeo
Pinky user posted image user posted image za tvog malenog zaigranog muškarcauser posted image user posted image
samo neka tako nastavi...meni recimo glavica je manja ,ali to je objašnjeno da pošto je zadak teško je mjeriti user posted image
tako je bilo i sa L..
znači trenutno muškarci prevladavaju user posted image user posted image
još na kraju će mojoj princezi narasti jajčeka user posted image user posted image

Teice žao mi je zbog frendice..jako je to teško!!user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 10:46:05   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 10:47:19   
PinkyFunkyBirdy


***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Teica2 ----------------- 28.04.2017.
Hajdi ------------------ 03.05.2017.
danchy27 ------------ 15.05.2017.
Mali andeo ----------- 18.05.2017.
Jezic123 -------------- ??.05.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 24.05.2017.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 11:25:34   
Teica2
Aaawwwww pisonjaa jos jedan user posted image Ma cestitke Pinky nega nam uvijek bude tako zaigrani kao u busici user posted image user posted image
Super sto mozes nositi M i da je trudnoca uredna user posted image
Znaci napuhnute smo haahahah user posted image
I nas J je bio glavati user posted image



_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 12:08:45   
lidac0605
Aaaaz,Pinkyyyy user posted image za jos jednog pisonju,nek bu i dalje sve ok i nek nam dodje ziv i zdrav user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 12:55:37   
PinkyFunkyBirdy
Hvala curke! user posted image

Teice, žao mi je zbog tvoje prijateljice. user posted image Koliko je bila trudna? user posted image Grozno je to i nikome to nebi htjela da se ikad desi. user posted image
Da, ti naši mali muškići su se osigurali da mogu probiti van. user posted image

Mali andeo, to bi bilo pravo iznenađenje da se kod vas pojave jajčeka. user posted image

Lidac, ti si žena-zmaj i baš ti se divim koliko stigneš sa svojim vrtićem doma user posted image i još svim obavezama, a još se redovito javljaš tu na RR. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 17:14:14   
Teica2
Pinky ma malo 7 tjedana .. Ali mi je zao jer 4 godine nije mogla zatrudnjeti user posted image
Jooj sutra pregleed jedva cekam user posted image
Pusee

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 17:38:26   
danchy27
Hej curke moje, u zaostatku sam malo pa dok vas procitam user posted image .

user posted image Pinky za deckica user posted image user posted image

Zasad jedna curica i 3 djecaka, valjda cemo se uspjet izravnat do kraja user posted image .
Kako ste mi? Meni pomalo radno na godisnjem jer uvijek se nesto mora renovirat, ali ne naprezem se previse.
Svekrva mi neda da radim user posted image user posted image .

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 21:38:07   
nymeria
I ovdje uljecem malo ko padobranac... citam i prisjecam se kak je meni bilo prosle god u ovo vrijeme... a evo moj decko ima 7 mj sad... brzo ce vam to proc pa curke uzivajte

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2017 23:44:12   
Hajdi
Drage curke evo me user posted image
Svašta sam vam natipkala i onda me izbacilo kad sam poslala poruku, a zaboravila sam ju kopirati prije slanja.
Pa ću onda pokušati ponoviti makar skraćenu verziju.

Teice drago mi je da se bolje osjećaš, a najvažnije da je beba dobro. Žao mi je za tvoju prijateljicu user posted image .

Pinky bravo za jos jednog dečka, neka naših dečkića user posted image
Dobro da nisi dobila puno ma kilaži i super da možeš nositi svog malog.

Mali anđeo nadam se da je glava prestala boljeti. Znači curka se javlja i može se osjetiti čak izvana user posted image

Danchy samo ti uživaj u go i u radovima..user posted image samo je bitno da se previše ne naprežeš.

Ja svog malenog osjetim ponekad, ali samo iznutra kao Teica i Pinky. Stvarno je dobar osjećaj. Jedva čekam pregled u srijedu. I da, i meni se čini da ovo vrijeme trudnoće jako brzo prolazi.

Nymeria točno tako trebamo uživati dok traje ovaj period user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 7:49:39   
Teica2
Jutroo buhtlice moje ♡♡♡

Danchy uuu neka dobra svekrva user posted image za nju..Samo ti uzivaj user posted image

Hajdi pa uskoro cemo i mi osjetiti prave udarce user posted image

Nymeria preebrzo to sve uvijek prode .. Poslije prvog poroda me cesto nostalgija znala uhvatiti user posted image

Javim vam se danas poslije pregleda user posted image
Ljubiim vas user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 8:29:45   
danchy27
Teica uzivaj danas na pregledu user posted image user posted image
Cekamo detaljan izvjestaj

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 10:14:44   
PinkyFunkyBirdy
Teice, sretno na pregledu i uživaj! user posted image

Hajdi, ma sad moramo uživati maksimalno jer stvarno kasnije fali taj osjećaj micanja bebice. Ma to je tako slatko i posebno. user posted image

Nymeria samo ti uleti gdje god želiš. Drago mi je čuti da ste dobro i žao mi je zbog ad-a, ali dobro da je samo blaga verzija. Mi smo imali crvenilo po cijelom tijelu i to je bilo neizdrživo. Kreme nisu pomagale osim kortića, ali to je samo dok se mackao i već bi se za par dana vratilo. Na kraju nam je omnibiotik Panda pomogao - skup je, ali je podigao imuntitet mom M pa je već za 2 tjedna bilo puno bolje. user posted image

Danchy, plan je da odmaraš pa najbolje da se toga i pridržavaš i slušaš svekrvu. user posted image Baš me zanima dal će kod tebe biti pišuljnko ili princezica. user posted image

Mene od sinoć boli glava i tijekom noći sam morala popiti tabletu, no samo je umanjila bol, ali ju nije riješila pa sam sad morala popiti još jednu jer imam dosta posla koji traži da puno koristim glavu, ali ako boli ne mogu ju koristiti kako treba. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 11:06:35   
Teica2
Evo i izvjestaj sa pregleda :D Posteljica se podigla za 2cm sto je super znaci da se rastom maternice diize 😃😃😃😃
Beba je dobro htijela je potvrditi spol ali je poprilicno tulumario unutra (do sada je uvijek spavao) 😂😂
Pitah je za bolove rekla je da je kao normalno da je dolje sve "klimavo" da me pupak boli radi sirenja trbuha i maternice te da kad me uhvate kontrakcije legnem i da ce prestati (sto je u praksi istina) i to je to eto za mucnine mi nema lijeka nazalost.. Kontrola za 4tj 26.05

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 12:33:56   
PinkyFunkyBirdy
Teice, bravo za pregled i za tvog razigranog dečkića! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 12:44:21   
Antonija13
Pozdrav svima,ja sam nova trudnica termin mi je 19.12 i to mi je trece dijete.Imam jedno pitanje,zvali su me jucer od doktora i rekli da iman toksoplazmozu i napravili dodatne pretrage da se vidi dali je to preboljeno prije ili sam se tek sad zarazila.....Uglavnom moje pitanje je dali je netko imao iskustva s tim,kako ste lijecili i dali je beba imala posljedice?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 13:13:30   
Hajdi
Teice za uredan pregled i aktivnog dečka user posted image drago mi je da se maternica podigla, sad ćeš biti mirnija user posted image user posted image

(Odgovor članu Antonija13)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 13:51:24   
PinkyFunkyBirdy
Antonija dobrodošla i nadam se da će trudnoća biti pravo školska. user posted image
Dal nam se prijavljuješ kako bi trajnije bila s nama ili si samo došla po odgovor na pitanje?

Za toksoplazmozu sam čula da se može pokupiti najčešće od zaraženih mačaka pa se preporuča da trudnice ne mijenjaju pijesak mačkama (ako ih imaju doma) i da pripaze malo u kontaktu s njima, ali jako često se kao djeca zarazimo s time i prebolimo to pa kasnije nema posljedica. Dal si radila tu pretragu u prve dvije trudnoće? Vjerujem da si to preboljela kao mala i da sada neće biti posljedica na bebicu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo jedan link na ovu temu: http://www.roditelji.hr/trudnoca/5-15-tjedan/1170-toksoplazmoza-u-trudnoci/

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.4.2017 14:09:24   
mali andeo
Pozdrav curke ...

evo mene leteće user posted image user posted image

Teice bravo za tvog malenog momčića i user posted image za podizanje posteljice...
želim ti da više ne radi probleme...

Antonija želim ti školsku i urednu trudnoću....i želim ti da je toksoplazmoza preboljena i da ti neće raditi probleme...

evo ja bila kod svoga ginića .. dobila antibiotik,ponovit urinokulturu nakon antibiotika ...
dva tjedna moram to piti...

Curke ,jurim dalje user posted image
želim vam ugodan i lijepo proveden produžen vikend !!!
idemo istjerat tu glupu kišu ,da možemo uživati vani ....


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!