|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
29.1.2017 15:56:33   
tintin
Daxy hvala na prasini, mazi trbuscic user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
29.1.2017 16:36:16   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Leilani - 05.02.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 05.02.
user posted image Hajdi - 06.02.
user posted image tintin - 10.02.
user posted image belina - 16.02.
user posted image papučica - 22.02.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
29.1.2017 17:19:37   
Hajdi
Tintin baš probaj Acidosalus vag. koštaju 70-80 kn, ne idu na recept, drže se u frižideru i meni su najbolje od ovih koje sam probala za vaginalnu floru. Uvijek ih imam u pričuvi u friđu.
I meni je na momente teško pohvatat kad što moram popiti, samo ujutro do nekih 10h popijem 5 različitih tableta i nastojim da bude razmak barem pola sata između svake i plus utrići naravno.
Hvala ti što si tako pozitivna za mene, i ja takva nastojim biti user posted image

Belina jel skoro akcija kod vas, samo vi pokrijte dane, čuda se događaju user posted image

Daxy samo ti nas zaprašuj trudničkom prašinom user posted image
Kakvo je stanje s iscjedkom danas?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
29.1.2017 20:33:25   
Leilani
tintin draga, ja koristim acidosalus svaki mjesec 7 dana prije M, toliko ih je u pakiranju. U farmaciji kostaju 85 kn, u obicnoj ljekarni 92 kn. A samo da ti kazem da je meni od utrica bilo koma i gljive su se pojavile, a taman sam se ocistila i ajmo opet sve ispocetka. Ali ti nisi kronicar ko ja, pa ces se brzo toga rijesiti user posted image e zato se ja grozim mpo-o, reagirala sam samo na utrice kak ce tek biti kad me nasopaju onolikom lijekovima user posted image e hajdi ja ih ne drzim u friđu jedino po ljeti kad mi je u stanu pretoplo, pise cuvati na 8-25 stupnjeva a rekla mi je jos ljetos u apoteci da ih mogu drzati vani, ali kako mi je u stanu po ljeti pretoplo drzala sam u friđu, inace ne.
Brzo ce ovaj tjedan proc, mada vjerujem da tebi ide sporo. Jedva cekam tvoj testic. user posted image

Pusice svima u ovu hladnu nedjeljnu vecer user posted image





_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
29.1.2017 21:26:01   
tintin
Leilani znaci i ti preporucujes te vaginalete, e super, spasile ste me, bas mi se nije dalo opet zvat dr, draga ja sam prije stalno imala upale I peckanje doli, ali ono stalno, I onda sam prilikom tusiranja prestala koristiti za doli obicni gel za tusiranje I presla na nivea intime samo sa doli, I viruj mi od kad je koristim ja uopce nemam peckanja, i sad prije nekoliko dana nisam imala intime prilikom tusiranja I operem se sa obicnin I mene pocne peci, sad mozda je slucajnost, a mozda stvarno nesmim s nicim se prat drugim osim s tim osjetljiva, a sta vi kazete moze biti I od utrica, eto samo sam tila podjelit svoju pricu vezanu za upale.
Veliki zagrljaj i laka noc

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
29.1.2017 22:32:59   
daxy
Pozdrav,trudilice.
Ja evo skromno proslavljam 'pola' puta! user posted image
20TT okruglo. user posted image

tintin ja sam jednom posegnula za Fa gelom za tuširanje (jer u dućanu nije bilo ništa izbora,a meni nestalo) i isto me peckalo doli katastrofa.
Nisam to odmah ni povezala tek dan dva kasnije.

Hajdi super da si mi se opustila! user posted image

belina jedino zadnjih dana puno čaja pijem jer sam navukla neku virozu. Uglavnom kamilica i menta.
Nije MM nešto razočaran nego mu se ne ide dobro to osluškivanje,ne voli baš mirovat. user posted image


Danas ništa od iscjedka. Jedino popodne iscurilo nešto vodenkasto al bezbojno. user posted image
Sad pojma nemam. Al svakako ću spomenit doktoru na kontroli.
Reka mi je da pazim na iscjedam i ja ga sad religiozno slušam.


Pozdrav svima. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 7:32:13   
tintin
Daxy vidis I tebi, to je to, jednostavno nam ne pasu, vec pola puta user posted image kako vrime leti, uzivaj u trbuscicu, nadam se da ces brzo ozdravit., user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 8:03:50   
Leilani
tintin gle, ja acidosalus koristim za odrzavanje flore prije mjesecnice. A sad ne znam za tebe, mozda bih prvo uzela neki antimikotik pa nastavila s kutijom acidosalusa. Ali to sam ja, svi smo drukciji i ne djeluje nam svima isto user posted image Ne bih te zbunjivala oko toga, mozda da nazoves gin ipak. Bit ce da ti je od utrica ko i meni kak je bilo. A meni moja glupa mpo gin rekla "to ti je od stresa" .A ja ti se ne perem s nikakvim gelovim, koristim prirodni sapun koji narucujem i obavezno se svaku vecer splahnem kamilicom.

daxy o bravo, bome brzo prosla polovica user posted image neka sve bude i dalje u najboljem redu i super da se iscjedak smirio. Vjerojatno nije nista, ali samo ti spomeni na kontrolici user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 9:13:35   
mali andeo
dobro jutro user posted image

evo da vam svima na početku poželim puno user posted image user posted image user posted image user posted image
sada u veljači...da napustimo ovu temu sve zajedno !!user posted image /greenstars.gif[/img]user posted image user posted image user posted image

daxy zar je već prošlo pola puta ? ajme pa ne mogu vjerovati...
mazi bušiku i uživaj u lupkanju ekipice user posted image user posted image

pinky
jel ima kakvih simptoma ?neka ti se želja ispuni i neka maleni M dobi pojačanje za ročkas !!

hajdi kako si ti ?mazi svoje mrvice i navijamo za veliku betu !!

enaa jel bila danas punkcija ? javi se ...

leilani neka je sve pokriveno kak treba i da trud se pokaže za 10 dana velikim user posted image

tintin kakvo je stanje ?

evo kod mene ,danas ok !
za vikend bili na nekoj fešti cijeli dan na nogama i krenuo smeđi iscjedak popračen bolovima ,
od straha sam bila oduzeta ,brzo smo išli kući,pojačana mi je terapija na 3*2 duphastona ,a sutra krećem s utrogestanima ..
znam da sam i u prvoj imala tako ,sve do 16tt i sve je bilo super ,ali vjerujte mi ,bojim se više nego ikad ...
rekli smo starcima ovaj vikend,svi plaču od sreće...ajme ..
kad ni mi nismo svjesni do kraja ...
L koja je toliko željela postati starija seka ,napravila scenu da želi ostati sama ,ne želi nikoga ,plakala je ko kišna godina user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 9:18:13   
Hajdi
Jutro cure user posted image

Samo kratko da se javim i prijavim da su me u 3h ujutro probudila zatezanja i probadanja u maternici, za mene je to dobar znak user posted image

Leilani to za friđ i vaginalete valjda sam kupovala najviše po ljeti kad pamtim upute apotekarke da ih držim u frižideru.
Kad imam blage smetnje stavim samo jednu ili dvije i to svaku drugu večer.

Daxy super da si već prošla pola puta user posted image i da nema više iscjetka user posted image

Mali anđeo samo ti kreni s utrićima i bit će dobro user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 30.1.2017 9:22:27 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 9:46:03   
tintin
Leilani da ipak sam joj poslala poruku, cekam odgovor, jer mi je baš grozno doli user posted image
Mali andjeo stanje ok, pms tuće, jučer nervozna bila za poludit, očistila cilu kuću, samo me ovaj put pms nešto puno ranije uvatija, draga presretna sam zbog tebe, samo uživaj, smedji iscjedak nije opasan, bitno da nije krv, ako baš budeš zabrinuta lipo otidji do dr, mada ja vjerujem da je to sve pod normalno.
Hajdi ne da je dobar, to je odličan znak, juhuhuhu, jedva čekamo betu ili testić.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 11:03:12   
Leilani
hajdi pa to je super znak user posted image

mali andeo mogu mislit kako si se prepala. Pokusaj malo mirovati uz tu terapiju, naravno koliko mozes od male. A bude se ona smirila, to je dok se ne privikne user posted image a bas lijepo da ste rekli roditeljima, pa kako i ne bi plakali user posted image

tintin ja mislim da sam ja tada nakon inseminacije dobila plymicol jer je on najblazi i moze u trudnoci. Tako da ces vjerojatno i ti dobiti isto bas zbog moguce trudnoce. A mozes i acidosalus u trudnoci, tako je meni rekla moja gin.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 11:30:24   
trudilica88
Daxy nema na cemu 😘😘😘😘
Evo meni danas zadnji od plodnih dana..bili aktivni stalno pa cemo viidiiit

Ono sto nas ne ubije,to nas ojaca ❤

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 12:31:02   
enaaa
Cure samo da javim, 4 folikula - 4 js
Cekam mm sa operacije da mi se pridruzi u sobi
Javim detalje kada dodjem kuci

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 14:01:31   
perlica55
Pozdrav cure user posted image
Tintin javi kaj gin veli? Vjerojatno ti bude dala vaginalete ili
nekakvu mazalicu.. Samo da ti bude bolje...
Mali andeo vjerujem da si se prepala, pokušaj ipak malo usporiti..
Enaa, super za 4 js user posted image user posted image nek se sve fino oplode ..
Javi detalje user posted image
Hajdi, fini simptomi.. Navijam za user posted image
Trudilica sretno!
Pinky, dal si na poslu? Kak je M?
Mi smo dobro, idemo polako prema 23tt.. pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 14:02:57   
trudilica88
Pusaaaa

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 14:04:46   
Hajdi
Enaaa to je odlično, sad neka se sve 4 oplode user posted image user posted image

Trudilice sretno, neka bude user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 14:05:54   
trudilica88
Dao Bog..hvala

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 16:26:06   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, nadoknađujem danas što sam propustila na poslu pa ću ubrzo s posla.

Perlice, mazi svoju bušu! user posted image Evo, trenutno smo dobro ... nadam se da će se tako i održati. user posted image

Enaaa, super za 4 js! Držim fige da se sve oplode! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trudilice, do kojeg datuma odbrojavaš (da te dodam na našu listu)? Navijam da bude user posted image ! user posted image user posted image user posted image

Tintin vjerujem da je to od lijekova. Drži se i nadam se da će odmah pomoći što god dobila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I navijam da nije uzalud! user posted image

Hajdi, nešto se malo slatko kuha u buši! user posted image user posted image user posted image

Mali andeo, samo odmaraj i bit će sve ok. user posted image Slažem se da smeđe nije opasno, ali pusti neka te malo mužić mazi i pazi. user posted image

Draga daxy, bravo za polovicu prijeđene trudnoće! user posted image Stvarno je brzo prošlo. Nemoj se brinuti zbog iscjetka i boje urina jer u trudnoći tu nema nekih pravila. user posted image

Belina, kako si nam ti? user posted image Dal pokrivate plodne dane? user posted image

Leilani, prva si nam na listi. Što imaš za prijaviti? user posted image

Snjeguljice user posted image user posted image user posted image

Lourdess mazi bušu! user posted image

Tišina, meni nije jasno zašto kažeš da ništa od ovog ciklusa, a pokrili ste dan prije O i na sam dan O? user posted image Po meni je to savršena pokrivenost, a da se i desilo da je O dan kasnije spermići žive do 72 sata u ženi tako da je sve bilo spremno. user posted image

Kod mene klasični simptomi PMS-a: prištevi, napuhnutost, gassy, povremena mučnina i žgaravica (pogotovo navečer), sise bujne i bolne, ... jedino što mislim da inače nisam imala je bolna maternica kad napnem taj dio trbuha (točnije kad se presvlačim ili idem leći pa trebam dignuti nogu). Čini mi se da sam to već jednom imala, ali ne sjećam se da li je bio dobitni ciklus ili ne. user posted image To mi je bilo posebno naglašeno u subotu da bi se smanjivalo sad iz dana u dan. Malo čudno jer nisu tipični grčevi. Hm ... vidjet ćemo za vikend.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 16:28:49   
trudilica88
Pinky..zadnja mi bila 13.01..sad po mom kalendaru bi tribala NEdoc 12.01

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 17:12:12   
Leilani
enaa bravo za jajne stanice, nadam se da je TM dobro. A kakva operacija?

trudilica odlicno za pokrivenost, sad nek se zakuha jedna bebica user posted image

pinky kaj ja prva? Nisam ni skuzila user posted image A za prijavu imam klasik pms symptoms user posted image pristevi, umor, glad i to za mesom, jako mi se jede meso, spava mi se, zima mi je, cicke doduše ne bole uopce i malo mi pocinje kuhanje u trbuhu. Uglavnom danas od jutra sam umorna i pomalo glupkasta i full sporo reagiram toliko da su me poceli zezati, evo sad umalo da nisam svoje ime napisala, ono kolegica me zeza ________ daj se probudi, kaj si tak usporena, heloooo! I maloprije na vratima pustam starijeg kolegu da izađe, a on pusta mene da uđem, a ja nis ne kuzim. I jos kod kolegice san joj nesto pomogla i pitala skroz glupo pitanje, nesto u vezi posla, da sam se sama sebi smijala. I tak, zbunjena skroz.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 17:13:34   
trudilica88
Ma neka se skuha i zakuha vise 😂😂😂

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 17:51:57   
enaaa
Evo mene kućiuser posted image
Meni rađena punkcija i nakon toga dijagnostička histeroskopija...
Dobijene 4 jsuser posted image
Dr. zadovoljan, a sestra kaže da mi je tokom histeroskopije ustanovljeno neko suženje materice, ništa strašno, u obliku slova T...
Napravljeni rezovi kada bude transfer da se tu smjeste i da bude uspješnije...
Mm radili operativnu tese (iz testisa lijevog vadili spermat.) i kažu da su dobri, 4 bočice zaledili a ostatak će se sada iskoristiti....
Uglavnom sve je prošlo ok, mm je morao ostati 2,5h i ja sa njim....
On ide na previjanje svako 2 dana, a meni rečeno da se javim prvi dan menstr.
Sutra će mi javiti da li se išta oplodilo...
Ja sutra ne radim, a već u srijedu na posao...
Dobili smo antibiotike oboje..
Eto, to je to...
Cure hvala vam na bodrenju, sutra javim kakvo je stanje...

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
30.1.2017 20:14:41   
Hajdi
Enaa imali ste zahtjevan postupak, neka je sve dobro prošlo user posted image . Sad malo odmora za tebe i tm, a onda neka bude uspješan transfer user posted image .

Leilani dobro te je pms (ili nešto drugo) napao po pameti user posted image , neka bude ono drugo user posted image

Pinky tko zna, taj simptom mi se čini zanimljiv skroz user posted image , navijam za user posted image

Perlice user posted image za tvoja hrabra i uspješna uskoro 23 tt user posted image

Meni je bio neki bezvezan dan na poslu, sad malo u horizontalu user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 30.1.2017 20:18:11 >

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
31.1.2017 8:12:39   
tintin
Jutro cure,
Trudilice navijamo user posted image da ste pogodili o i da ćeš nam ovaj ciklus objavit plusić, sretno.
Enaa bravo user posted image za 4 js, sada lipo neka se sve oplode da imaš i smrzlića, bome ste imali zahtjevan postupak s operacijama, pa želim vam svu sreću u tvom idućem ciklusu.
Perlice draga pomazi trbuščić, i 23 tt je brzo prošlo, bar meni, kao da si jučer ode rekla da si trudna, tako mi je drago zbog tebe user posted image
Pinky mila nadam se da češ nam za pet dana javiti da ti je pozitivna testić, sta se tiće tih pms simptoma to ćemo zanemariti imam ih i ja user posted image idemo ih ignorirati, ljubi m i veliki zagrljaj ti saljem user posted image

Kako mi se dr nije javljala kroz jutro ja sam lipo kupila acidosalus vaginalete, ali navečer mi se dr javila i rekla da uzmem rojazol vaginalete, al nema veze već sam sinoc stavila acidosalus i mažem plimicolom, sinoć sam popila utrogestan jer valjda nesmim stavljat i njega skupa s vaginaletama, nadam se da će mi uskoro biti lakse doli, u biti već jutros osjećam malo poboljšanje.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!