|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 11:53:09   
trudilica88
Hvala od srca i nadam se da ce se sve nase zelje ostvariti sto prije.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 14:39:28   
belina
Trudilica dobrodošla i šta prije otišla na trudnički dio foruma!!! Koliko dugo se trudite?

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 14:52:41   
trudilica88
Hvala opet user posted image
A dosta dugo..vec 2.5 godine..i iz miseca u misec suze..svaki put sve teze..ovaj put pogotovo..jer sam bas mislila da sam trudna..i eto

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 15:35:50   
LourdessPadme
trudilice dobro dosla i jos brze osla user posted image
Napisi malo vise o sebi kad stignes,jeste radili kakve pretrage,imate li vec djece?

leilani ma mislila sam da se konacno vidi oblik bebice user posted image dosad je bila mala tockica,ovo sad je tako stvarno user posted image

Ostale moje user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 16:12:28   
trudilica88
Ja sam mlada jos imam 24..mm ima 34 i vec dvoje iz prvog braka..sve u redu snama nego eto nece i vise neznam sto napraviti..mjesec dana evo malo manje pijem vrkutu..mm kaze da kad nebudemo mislili da ce bit..

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 16:12:44   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image belina - 18.01.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 16:27:32   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice dobrodošla na RR i čim prije postala ponosna trudnica! user posted image user posted image user posted image
Kako znaš da je sve ok? Dal ste radili kakve pretrage? S-gram? Hormoni? Prolaktin? Štitnjača? Nešto treće? Gin. pregled i brisevi su osnova, no ako je to ok ima još hrpa drugih stvari koje mogu zezati. Imamo tu negdje na stranicama koje pretrage bi trebalo napraviti ako se ne uspije u roku 6 mj. do 1 g., ali sad sam u žurbi pa ti izvučem link u ponedjeljak.

Lourdess vjerujem da si se rastopila kad si vidjela svoje malo slatko biće. user posted image

Draga daxy, ma sve ćeš stići ... bez brige. user posted image Uživaj u blaženom stanju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nisam vidjela dal si napisala dal su se počeli meškoljiti? Dal ih osjetiš?

Belina, ništa ti ne brini za listu. Budemo složili za veljaču sljedeći tjedan pa se odmah prebacili u mjesec ljubavi. user posted image

Leilani, sve je u glavi. Kad budeš psihički spremna mi smo tu za podršku. user posted image

Hajdi, meni to sve djeluje zadovoljavajuće. Nemoj ništa brinuti. Navijam za puno lijepih folikulića! user posted image user posted image user posted image

Tintin, ako ovaj tvoj mix lijekova ne upali onda stvarno ne znam. Navijam! user posted image user posted image user posted image

Curke tu u Zg padaju krpe s neba, a ja moram ubrzo s posla. user posted image Jedva čekam da se uvučem u stan i ne izlazim van. user posted image
Ugodan vam vikend! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 16:33:08   
trudilica88
Ma hirmoni stitnjaca ginekoloski sve ok sve sve..eto i nece pa nece moze hvala

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 16:33:55   
trudilica88
Ma sve ok stitnjaca hormoni ginekoloski sve eto i opet nece.jako sam vise deprimirana

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 17:46:55   
Hajdi
Leilani drago mi je da si fizički 100%, a nadam se da ćeš uskoro biti i psihički spremna za postupak. Uzmi si vremena, bitno je ući u postupak spremna. Samo vi akcijajte, neka vam se posreći prirodno user posted image

Belina i ti isto, pripreme su u tijeku pa kad vidiš da si spremna kreni user posted image
Žao mi je ako i tvoja dolazi user posted image stvarno će nam ostati prazna lista.

Trudilice dobrodošla i želim ti da uz druženje s nama ostvariš svoju želju što prije user posted image
Kad smo kod pretraga jesi li radila hsg? I to je nešto što bi trebalo provjeriti da se vidi jesu li prohodni jajovodi. Nisi spominjala jel tm napravio s-gram? Bez obzira što već ima djecu, nikad se ne zna, s-gram se zna pogoršati. Ne bi bilo loše da odeš na f-metriju da se vidi kad je otprilike ovulacija i onda pokušati s nekom blažom stimulacijom i ciljanim odnosima. Ima više načina za pomoć pri zatrudnjivanju.

Pinky vidjela sam na prognozi da vas čeka snijeg idući tjedan, a vidim i da je već počeo. U gradu samo smeta mada ga je lijepo gledati kroz prozor. Ovdje kiša i jugo, isto nije ugodno za biti vani.

Lourdess mogu misliti kako je slatko bilo vidjeti svoju malu bebicu koja je sad već ''prava beba'' user posted image

Daxy sve ćete stići bez brige, samo neka bebice dobro napreduju user posted image

Hvala cure na bodrenju! Sutra sam na f-metriji pa vam javim izvještaj s terena user posted image



< Poruku je uredio Hajdi -- 13.1.2017 17:50:27 >

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 18:09:51   
trudilica88
Iskreno nisam..jos uvijek mislim da sam mlada i strah me tih pregleda..prolazim dugo kroz jako stresno razdoblje pa sve nekako pridajem tome..user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 18:48:08   
belina
Večer cure! Pinky u vas krpe padaju s neba, a u nas kiša kao da je svaka kap onaj vodeni balon hahaha! A ja idem malo vani s curama šta ću! Kiša nas ne može spriječiti da popijemo jedno pićence user posted image Pinky nadam se da u vas nije zastoj i prometni kolaps i da si sretno stigla u toplinu svoga doma!
Trudilica onda samo opušteno, ako si pod stresom dođi malo sebi pa će i bebica doc. Daj sebi neki period koliko misliš još pokušavat ovako pa ako ne ide onda kreni sa dodatnim pretragama.
Hajdi čini li se tebi da je danas vani bas neki topli zrak?? Sutra nam javi obavezno, znaš da mi nestrpljivo čekamo vijesti!

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 18:53:54   
trudilica88
Belina citas mi misli..ja se uvijek nadam koliko god me vjestica pokopa iz mjeseca u mjesec..uvijek mislim kad na sekund zaboravim saznat cu lijepu vijest..eto tako mislim..a ti imas li djecilice?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 19:58:47   
belina
Ja imam curicu 7 god. Za drugo se trudimo nekoliko godina. Kao i ti imam hormone, cikluse, spremio uredni, ali nakon hsg-a i laparoskopije se pokazalo da su mi jajovodi totalno uništeni od infekcije, najvjerojatnije bakterije ureaplazme koju sam imala prije 3-4 godine. I sad mi je potpomognuta oplodnja jedina opcija. Polako skupljam nalaze i planiram to raditi na proljeće, a u međuvremenu se družim ode s najboljim curama!!
Ima ovdje cura koje su bile u situaciji kao i ti pa su uspjele, zato ne gubi nadu, tek si na početku borbe za svoju bebicu!

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 20:04:04   
trudilica88
Zbam hvala ti draga zelim ti svu srecu ovog svijeta da uspijes u svemu sto si naumila

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 21:01:44   
Hajdi
Trudilice slažem se s belinom, uzmi vremena, nastoj se opustiti pa ako ni to ne pomogne lagano na druge pretrage. Uspjet ćeš ne brini!

Belina toplo je, ali kiša ne prestaje padati. Barem da se ispada preko noći pa da sutra zasja sunce.

< Poruku je uredio Hajdi -- 13.1.2017 21:03:44 >

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
13.1.2017 21:03:51   
trudilica88
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 10:31:02   
Hajdi
Jutro user posted image

Jel se pije kavica? Evo mene s izvještajem, uspjeli smo pogurati folikuliće, desno 2*14 mm a lijevo 17 i 4*15-16 mm, endo 7,5.
Još sutra stimulacija, navečer štoperica i u utorak je punkcija.
Zaželite mi sreću, da ne boli i da se nakon nje budem dobro osjećala user posted image
Eto, sad ovo dobro izgleda, idem s nadom da će biti sreće user posted image

Veliki zagrljaj svima user posted image

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 10:34:44   
trudilica88
Evo jaa radnooo...
Draga zelim ti puno srece 😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 13:38:51   
belina
Hajdi super super! Do utorka će još narast folikulici, ili to staje kad se da štoperica? Čisto informativno?!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 13:47:39   
trudilica88
Belina evo citam tvoju poruku od jucer zazelila si sunce danas..tako i je bar u dalmaciji 😘😘😘

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 14:53:23   
belina
Je je, predivan je dan plus šta moja curka danas slavi rođendan!

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 15:01:35   
trudilica88
Zelim tvojoj curici bezbrizno djetinjstvo puno ljubavi,mnogo igara na zelenoj travi..kuda god krenila neka joj cvijeta cvijece,zelim tvojoj kcerki puno puno srece...

SRETAN RODJENDAN ❤

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 15:15:15   
Hajdi
Belina već dobijam nešto za zaustavljanje ovulacije, a štoperica je tempira na 36 h od primanja.
Sretan rođendan tvojoj curici user posted image

Trudilice lijepo je sunčano danas ovdje, imamo mali predah od prave zime.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
14.1.2017 15:16:35   
trudilica88
Da bas je..malo za promjenu..preniske temperature za nas 🤔

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!