|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
5.1.2009 9:02:41   
Florijan Jakov
znala sam situaciju prije nego si napisala ovdje na portalu, ovo čitam već treći put, bilo me uopće strah otvoriti temu kad sam vidjela naslov i autora, ne znam komentirati ili ne. kada si mi ispričala što se dogodilo, plakala sam nakon tvog odlazka od mene, jako mi je teško slušati takve ispovijesti jer sam (od kako imam svoje dijete) vrlo senzibilna kada su u pitanju djeca i trudnoća. svako malo te se sjetim i rastužim, pomislim kako bi ja to podnijela, jel bi uopće bila normalna nakon svega, ali brzo se razvedim jer znam ti ne želiš da plačemo radi toga, znam da si jaka i hrabra i da želiš da ti budemo potpora, a ne da ti odmažemo svojim žalopoljkama.
zato, lijepa moja, glavu gore (znam da jeuser posted image ) i čekamo vijesti o + velikom ko kuća user posted image .


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
5.1.2009 9:14:40   
cokolada
Draga piggy, rastuzila me i rasplakala tvoja prica, ali drago mi je da pozitivno razmisljas i gledas naprijed jer tako je lakse zivjeti i nositi se time.
Zelim ti sto prije + jer onda ce sve biti lakse. Samo hrabro naprijed!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
5.1.2009 9:52:16   
sanjarica
draga piggy,nisam smjela ovo citati jer sam ionako preosjetljiva ...trudna sam i sve me rasplace.ja ne znam imas li ti djece sada,al zelim ti da budes happy .rasplakala si me....tvoja prica je slicna mojoj s tim sto je meni otac umro na rukama i ja se porodim od bola,tuge i stresa u 6 mjesecu tr.uh.svasta covjek prozivi.pusa

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
5.1.2009 11:25:46   
Kika83
draga piggy svaka ti čast na toj hrabrosti.rasplakala si mi.i zato ti želim da čim prije postaneš sretna user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
10.1.2009 18:50:25   
picky
eh piggy ja sam bas tako isto prozivila ali u 40 tj isto je tako bilo mozda i ja jednom skupim hrabrosti to sve napisati.iako su prosle 2 god meni je sve ko jucer nekad mogu o tome a nekad ni otvoriti usta

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
14.1.2009 20:01:12   
tikica_69
A sto reci osim da smo mi zene cvrste ko stijena...mada nam cesto pripisuju cendravost i zelju za pretjeranom paznjom. Pa tko ne bi uz sve sto prozivimo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 12:41:38   
inna
Čitam i plačem. Moja prva trudnoća je završila u 17. tjednu. Otkazala je posteljica, a bebać bio super zdrav, isto su morali inducirati porod. Tada sam saznala što znači izraz " da te duša boli". Fizička bol je bila tako nevažna. Nakon poroda bila sam u sobi sa ženama koje su normalno rodile i gledala kako im donose djecu na dojenje. Samnom je bila isto jedna žena kojoj se kao i tebi dogodilo u 36. tjednu. Znam da je okrutno, ali tada sam pomislila kako sam ja u biti imala sreću u nesreći jer se to dogodilo puno ranije. Prvo sam pomislila kako više nikada neću htjeti imati djece, ali nakon nekoliko mjeseci u meni se javila takva želja za djetetom da vam ne mogu opisati. Jedva sam čekala da prođe 6.mj pa da mogu ponovno zatrudniti. Sad sam ponovno trudna 38.tjedana, u 16. tjednu trudnoće sam operirala slijepo crijevo, posteljica mi je bila nisko pa sam morala mirovati do nedavno zbog sumnje na placentu previju (srećom podigla se), nalazom krvi su mi pronašli neku mutaciju tromba pa moram uzimati injekcije clivarina radi zgrušnjavanja krvi. Strahujem cijelo vrijeme i stalno pratim da li se dijete miče, a prije svakog odlaska na UZV imam nočne more. Čekam i strahujem i jedino što me cijelu trudnoću drži su molitve i nada da će ovoga puta biti sve ok jer znam da ne mogu nikako utjecati na sudbinu.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 12:46:01   
Anoniman
Inna budi i dalje hrabra, još ti je tako malo ostalo! Još par dana pa ćeš držati svog miša u rukama i sve te muke će otići u arhivu! user posted image

(Odgovor članu inna)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 13:04:56   
Laila
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

svaka cast Piggy i Inna na snazi koju imate.

< Poruku je uredio Laila -- 4.2.2009 13:06:22 >


_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 13:08:25   
Laila
I nebrini Inna, sigurno ce biti sve uredu i s tobom i malimuser posted image

_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 13:12:03   
anaxx
ja sam na poslu i jedva sam sakrila suze...

nemam rijeći, ne znam što bih rekla, to je tako teško, strašno...

svaka čast ženama na snazi i ............

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 13:51:25   
kitty
svaka vam cast cure na snazi i hrabrosti.prvi put sam citala ovu temu kad sam bila trudna i plakala ko kisna godina.
nadam se da cete obje vrlo skoro drzat svoje andjele u rukama jer ste itekako zasluzile.


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 13:55:19   
tikica_69
inna, sve ce biti ok...samo laganini user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 13:56:50   
mariola
Jaaako tužno i jaaako hrabro.
Nadam se da će s tvojom bebom Inna biti sve u redu, i da će nam Piggy uskoro biti sretna user posted image  i sretna mama.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 14:04:05   
Anoniman
Piggy, tek sad sam uspjela pročitati tvoju priču i niti mene suze nisu zaobišle... user posted image
Divno je i čudesno što si uspjela sve to pobijediti i okrenuti novu stranicu u svom životu. Imaš anđela na nebu koji te prati. Vjerujem da ćeš ti kao i mnoge druge mame na ovom forumu koje su zaista zavrijedile - uskoro nunati bebu u naručju...user posted image
user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 14:09:33   
Kika83
inna drži se,biti če sve u reduuser posted image držim figeuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 14:10:37   
Ruža
Inna budi hrabra, uskoro će doći kraj tvojim strahovima kad uzmeš svog bebača u naručje!user posted image
Sretno !

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 14:15:24   
pako
Piggy iako te ne poznajem, svaka ti čast što uspjevaš biti tako čvrsta i misliti pozitivno. Moram reći da me bilo strah uopće otvoriti tu temu,nemam rijeći jednostavno. Sad sam samo pogledala svog malenog anđela i briznula u plač jer neznam što bi bilo samnom da se takvo što dogodilo i meni,mislim da nebi mogla biti tako hrabra kao ti,sve to proći, trudnoću,porod i sve i što donjeti kući,samo veliku tugu i bol. Neopisivo mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i stvarno se nadam da ćeš uskoro biti trudnauser posted image i da ćes dobiti malenog anđelauser posted image . Želim ti svu sreću svijeta i kako se svake večeri pomolim Bogu prije spavanja, ovaj ću se put pomoliti za tebe da što prije postaneš ponosna majka. Šaljem ti VELIKU PUSU i drži se!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
4.2.2009 14:20:55   
pako
Od tolikie tuge zaboravila sam napisati. Inna tebi također svaka čast što si uspjela to proći. Ali evo uskoro stiže tvoj maleni Anđelakuser posted image  iskrene čestitke i budi strpljiva i hrabra jer sve će biti uredu.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
5.2.2009 14:33:01   
inna
Hvala vam svima na potpori. Kako se približava dan D sve nekako još više strahujem, ali istovremeno se i nadam da će sada biti sve ok. Iako znam da neću biti mirna sve dok ne primim malenog u naručje i ne vidim svojim očima da je sve u redu.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
24.3.2009 15:25:39   
lotus
Drage moje Piggy i Inna,napokon sam nasla mjesto gdje se i ja mogu javiti.I ja sam nazalost prosla sve to kao i vi.Moja se curica rodila u 37 tjednu trudnoce.bila je bolesna,trbusna stjenka joj nije srasla i njeni unutarnji organi bili su sa vanjske strane trbuscica.Bila je malena i slaba pa je morala u inkubator.Piggy moja mogu ti reci da u svoj toj nesreci  dobro je samo sto nisi vidjela svoju bebicu.Najveca greska doktora je sto odmah  na porodu djecu daju majkama.Tako su i meni moju curicu stavili na prsa,samo omotanu preko stomaka.Moja je curica zivjela 4 dana a u tih 4 dana ja sam veci dio vremena samo sjedila pred inkubatorom i slusala kako se izmjenjuju doktori sa jednom te istom pricom,da za moju curicu jednostavno nema lijeka.Kad je umrla i mi smo kao i vi Piggy prepustili bolnici da se pobrine za nju(iako to sebi nikad nisam oprostila)!Bol,tuga i sjecanje zauvijek ostaju,jos uvijek se sjecam svakog detalja na njezinom malom tijelu.Iako sada imam dvoje prekrasne djece svakog dana mislim na nju!Toliko od mene,Pozdrav svima

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
24.3.2009 15:29:52   
ejmama
ovo je jako teško za čitati, žao mi je što ste to morale proći i ne daj Bože nikome.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
24.3.2009 15:31:36   
FIONA
divne ste žene...ma sve tri..Piggy Inna i lotus...

želim vam lijepu veliku obitelj jer ju zaslužujete...

hrabrost je u vama i sada kad imam malog anđela ne znam da li bi bila tako jaka jer to je ljubav koja ne blijedi...posebno ženama koje to prožive...

vi ste naši anđeli koji dajete snagu drugim ženama da nastave dalje i zato vam iz dubine srca HVALA!


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
24.3.2009 15:46:02   
Zvonki
Joj, ovo je sve jako tužno. Zaista vam se svima divim na hrabrosti koju nosite u sebi. Nije me strah umrijeti, jer je nebo očito prepuno divnih malih anđela...

user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: tužan kraj moje prve trudnoće
24.3.2009 15:50:29   
mirna
Drage moje žao mi je zbog vašeg gubitka. Svima šaljem jedan veliki user posted image user posted image user posted image .

Inna nadam se da si u međuvremenu postala sretna majka!user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!