|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 9:14:31   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Hajdi - 12.09.
user posted image mali andeo - 13.09.
user posted image tintin - 15.09.
user posted image anandi - 15.09.
user posted image tinast - 16.09.
user posted image belina - 20.09.
user posted image perlica55 - 25.09.
user posted image Leilani - 30.09.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 12:15:23   
perlica55
Belina, kak je curki u školi? Kaj veli?
Mali andeo, navijam svi da ciste ne bude user posted image
Ak menga stigne (nadam se da ne bude user posted image )
ideš na kontrolni uzv pa ak ciste nema idete odmah u postupak ili?
Anandi, dal vi dobijete HCG injekcije nakon ETa?
Koliko još dana brojiš do testiranja?
Hvala još jednom svima na podršci, jedva čekam na posao u ponedjeljak....
Sinoć su me probudili nekakvi grčići u maternici, nisu bili jako
bolni, al neugodni. Kao prvi dan menge...
Danas niš.. cice ni mrdnule nisu, bez obzira kaj sam na Utrogestanu
već 4 dana.. uh teško je čekati, evo danas 1dpt, još 13 to go user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 13:11:55   
Leilani
perlice ajme treba izdrzat ta dva tjedna, ali budemo sve skupa odbrojavale i cekale s tobom. Navijam iz sveg srca user posted image

mali andeo draga, zelim ti da nije nikakva cista u pitanju i da cete odmah u postupak.

anandi sad si me nasmijala sa sexy snovima jer ih i ja imam, sanjala preksinoc da sam prevarila MM-a sa bivsim kolegom user posted image uopce ne znam odakle mi on dosao u san. Eto meni jos jedan znak da mi stizu plodni dani, gorim od želje user posted image a razbolila sam se tak da me temperatura satrala i sad nemrem do gin da vidim kak je dole user posted image ali posto svrbucka znam da su prisutne.

Ja bi stvarno odmah najradije na prirodni IVF, ali potrajat ce bar dok ne stavim bestije pod kontrolu.







_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 14:12:33   
hipo
Perlice nek cekanje brzo prodje! Sretno!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 14:37:16   
anandi
perlice ja koliko znam u ovoj ordinaciji nisu davali HCG injekcije. Bar ja nisam nikad dobilauser posted image Pa eto upolovilo se, danas 7dpt jos 7 user posted image Kontam betu u srijedu/cetvrtak.
Leilani znaci bivsi kolega user posted image Kod mene ti sexy snovi iz noc u noc ludacki. Evo zaksinos sanjam sex s mm, preksinos trojku, a sinoc nekakav grupnjak user posted image user posted image user posted image jutros mi mm pada od smijeha....sta me veceras ceka ne znam, vidjet cemo u jutro user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 14:42:05   
anandi
Leilani ja kad sam zadnji put fasovala bajice koristila sam cantarion vaginalete i Plymicol kremu. Ova krema je zakon, uvijek je sada imam u svojoj kucnoj apoteci. Nije skupa, moze se uzet bez recepta a djeluje odmah. Uzmi je, ako nista drugo dok ne odes gin. neutralisat ce ti svrab.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 15:40:51   
belina
Pozdrav,
Perlice moja školarka je prezadovoljna vidjet ćemo šta će Rec za dva tri tjedna! Hahaha!! Trci odmah iza škole Radit domaći i spremio knjige nadam se da će je to još dugo držat. Ti grcici su nadam se nešto dobro, znaci da se nešto događa. Daj boze! Još 13 dana-odbrojavamo!!! Moram Rec da su mene pred jutro probudili jaki bolovi u jajnicima. Znate ono kad ne znaš jel san ili java. Šta je sad moj boze??? Nije ovulacija, a za PMS je rAno. Ne znam ja,od laparoskopije još nisam skroz došla na svoje.
Amandi ti još pola odbrojavanja. Nadam se da je ovak put upalilo i da ćeš za tjedan dana ugledati plusic!!!!
Leilano jao još te svrbucka user posted image pa to je za pop*****
Ah da sexy snovi uspaljenice jedne!! Prijeđite na djelA!!

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 15:59:01   
Hajdi
Perlice bit ćemo uz tebe u iščekivanju, nadam se da će brzo proći user posted image sa dvostruko pozitivnim rezultatom user posted image
Grčići zvuče dobro, neka aktivnost je u pitanju.
Anandi donijela si nam uzavrelu atmosferu na raju user posted image zanimljivo to tvoje iščekivanje. Samo neka završi pozitivno!
I Leilani isto slatki snovi su tu pa se da disati haha user posted image Nek se ti riješiš beštija pa u pobjede!

Belina neka nas ti iznenadiš, sve je moguće user posted image
Ja sam lagano umorna ove dane, malo pms, malo vrijeme.. ma proći će. Ovaj ciklus mi je naglašen pms, od raspoloženja, do cica i osjećaja vrućine (jednu večer sam mjerila temp 37). Mada bilo mi je već ovako, nije prvi put.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 17:25:24   
mali andeo
pozdrav !!

perlice sada je samo igra živaca ,ali vidjet ćeš ,sve će biti u redu ...ja vjerujem !!!

cure uspaljenice jedne ,sram vas bilo user posted image user posted image user posted image
ja se sjećam da nakon postupka imala sam svakakve snove ,bilo je ufffuser posted image user posted image

ovako perlice ti si me pitala ...da prvo 3 dan uzv ,da vide dal sam "ispravna " i onda šta Bog da..
hvala vam cure na podršciuser posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 22:24:28   
papučica
Draga Perlice,
želim ti da svako dan budeš sretna, puna snage i optimizma, da ti ovi dani budu prolazili brže nego misliš i da to rezultira sa pozitivnim testom.

Ostalim curkama bliže se datumi pa da nas obraduju na ovoj raji user posted image



(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
9.9.2016 22:30:11   
papučica
Belina, školarka je znači zadovoljna pa nek tako i ostane user posted image . I moja je takođe a najvažnije je , šta će obući user posted image

Perlice, želim ti da imaš puno snage, optimizma za dane pred tobom. Neka ti svaki dan prođe brže nego što misliš i na kraju da sebe i nas obraduješ user posted image


Ja sam sva u nekom upitnikuuser posted image , nemam pojma, nešto neodređeno. Čas me nije briga ni zašto, čas sam budala user posted image

Ma ja, znam proći će, kooo mi žene user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
10.9.2016 13:48:22   
Leilani
Hahaha, kod meme nocas opet sexy snovi user posted image anandi sigurno je i kod tebe bilo zivahno, vidim ja svaku noc ti je veselo user posted image
kaj se tice gljivica, jel si to od Cydonie uzimala vaginalete? Jer ja si narucim od kolegice iz Bosne (kod nas na zalost nema) od Cydonie vaginalete od cajevca i pomazu. Samo mislim da bi ih morala duze koristiti jer pise 2x dnevno tj.svakih 12 sati po jednu u trajanju od 7 dana. Ali mislim da je za moje kronicno stanje to premalo. A trenutno koristim canesten, isto mi pomaze. Premda sam puno sklonija prirodnim preparatima.

belina i ja bi najradije presla na djela umjesto da sanjam user posted image
super za skolarkicu! Nek cim duze potraje to stanje user posted image A moguce da ti je ta bol jos posljedica. Ipak mi nismo strojevi, treba vremena da se stabiliziramo.

hajdi a tempica je dobar znak, ha, mozda i upali ovaj ciklus. Drzim fige!!

papucice bude te prosao taj osjecaj. Dođe i meni tako, ma to smo mi zene, u jednom mjesecu 100 raspolozenja, osjecaja, misli, briga...Ljubim!


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
10.9.2016 20:26:24   
tinast
perlice sad samo hrabro i opušteno, navijamo za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i za ostale trudilice. meni povremeno grčevi kao pred user posted image a sad se nadam da neće doći nakon toliko vremena aktivnosti user posted image cure samo hrabro dalje! user posted image
user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
10.9.2016 22:28:59   
tintin
Hej cure drage, opet sam upala u guzvu na poslu i nisam stigla na raju, a popodne pored moje S bas isto ne stignem, tako da nisam sve povatala ovih dana.
Nadam se kojem plusicu s liste, s moje strane je pms i tako, uvik isto.
Perlice mislim na tebe i brojim dane do tvoje bete, bit ce velika ka kuca, sigurno.
Pusa svima

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
11.9.2016 12:13:38   
Hajdi
Jutro cure kako ste? Ja sam loše sinoć spavala... user posted image kladila bih se da je pms krivac.

Perlice jesi nam živa, nadam se da te ne izluđuju razni simptomi.. i da se uspijevaš opustiti user posted image

Papučice nadam se da je prošao taj osjećaj i da nema više upitnika user posted image

Moj datum je sutra, nemam nikakav osjećaj...user posted image vidjet ćemo..

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
11.9.2016 13:15:23   
perlica55
Dan cure...
Tintin ne brini, kad možeš piši, kad ne, misli na nas user posted image
Hvala na podršci, ti najbolje znaš kak je čekati dan D...
Tinast, sretno, javi nam dal će biti user posted image
Hajdi super da nema simptoma user posted image možda nas iznenadiš
debelim user posted image
Ako ne dođe menga, kad planiraš pipi???
Punky, imamo neku jako strpljivu ekipu, odavno niko nije piškio testić,
sjećaš li se starih dana, hahaha uvijek je test bio par dana prije menge user posted image
Gdje nam je lourdes, javi draga kakvo je stanje?
Eternity ni tebe nema, piši nam kak ste? Kaj ste na kraju odlučili PGD ili???
Kod mene ništa neobično, kao u svaki mjesec lagani PMS grčići, cicke ni makac,
napuhana sam jako (od utrigestana)... I to je sve, sutra idem po zadnji booster, pa najranije
nakon 8/9 dana mogu raditi TT/betu... Pusa svima..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
11.9.2016 22:59:17   
Hajdi
Perlice nisam neki ljubitelj testa jer me nije do sada obradovao... Čini mi se gubitak para i živaca.
Ako bude kasnilo dva dana mogao bi test doći u obzir, prije toga jedino ako me izjede neizvjesnost.
Ako je trudnoća super bit će i nakon kojeg dana kašnjenja, ako nije bit će opet negativan test... to mi se ne gledati ako ne moram user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 7:46:53   
mali andeo
jutro cure !!!

ajde Hajdi pišni ti nama testić,ja sam ih u ove tri godine pišnula sigurno 30 komada ,ako ne i više !!

s velikim ponosom javljam da je moja gadura stigla ,u svom velikom stilu...
u sri imam onda novosti...
ajde cure molim vas,pozitivne vibre da ipak mogu u postupak ..user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 8:04:21   
tintin
Mali andjeo zao mi je zbog user posted image ,i drzim fige da ipak možes u postupak, čekamo srijedu s tobom i nadamo se, sretno draga.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 9:32:21   
perlica55
Jutro cure..
Malio, niš od iznenađenja user posted image  jako mi je žao..
Sada vibramo da u srijedu bude uredan UZV, da možete
krenuti u postupak user posted image  user posted image  user posted image
Dal je jača menga nego inače? dal te boli taj jajnik na kojem je bila cista?
Hajdi user posted image  za strpljenje, sretnooo user posted image
Tintin, kupate li se još?? Kak je S?
Pinky, kako napreduje selidba, bliži li se kraj????
Kod mene niš novog, danas primila zadnji booster, slijedi
čekanjeee...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 9:48:09   
Hajdi
Mali anđeo neka testa ... stvarno bi bilo prerano danas, sutra, bojim se da neće trebati, osjećam da moja user posted image stiže
Nema veze jednom neće doći user posted image
Nadam se da je tvoja cista nestala i da odmah ideš u postupak user posted image
I ja jedva čekam da dođe i moj red!

Perlice stvarno ne vidim svrhu testa prije vremena.. da prvi put čekam pa ajde, ovako mi je nepotreban stvarno.
Još malo moraš izdržati čekanje.. već si bliže!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 10:54:45   
PinkyFunkyBirdy
Bokić curke! user posted image

U petak se nisam javljala jer nisam baš bila rapoložena pa nisam htjela kvariti raspoloženje - razlog je kombinacija: selidba, majstori i MM. Ah.... na kraju je dobro ispalo, ali me dobro izdeprimiralo jedno vrijeme. user posted image Uglavnom, lagano se popunjava stan, a još ćemo se sigurno naživcirati kad počnemo prebacivati stvari iz jednog stana u drugi. Bolje da ne pričam o tome. user posted image
Moj slatki M je dobro i lijepo mu je u vrtiću jer su opet u svojoj grupi sa svojim tetama. Sad se počeo privikavati na to da zaspi jedino ako je s menom u krevetu, a mislim da će to biti problem jer ga od početka učim da bude u svom kinderbetu. Baš me zanima kako će biti kad se preselimo i kad ga stavim u njegovu sobu. user posted image

Draga Perlice, dal osluškuješ svoje tijelo? Jooooj vjerujem da si nestrpljiva. user posted image I ja sam zbog tebe, a kako nebi ti bila. user posted image Navijam i vibram! user posted image user posted image user posted image
Da, nekad smo svi pišali testiće barem 2 dana prije datuma vještice, a neke su pišale već 10 dana nakon O. user posted image

Leilani, stvarno ne znam što da ti savjetujem za te beštije. user posted image Mislim da trebaš uzeti neke farmaceutske lijekove jer prirodni očito ne pomažu. Ne znam više što si sve navela da si koristila, ali napadni ih svim sredstvima. Nadam se da ćeš ih se uspjet riješiti. user posted image

Anandi, još malo! user posted image Navijam za lijepu visoku betu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Belina, žao mi je zbog bolova u jajnicima. user posted image Nadam se da se nije više ponovilo. user posted image
Bravo za tvoju školarku! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, danas je tvoj datum. Vibram da vještica ne dođe. user posted image user posted image user posted image

Papučice, samo hrabro. user posted image

Tinast, držim fige da je aktivnost urodila plodom! user posted image user posted image user posted image

Tintin zagrljaj tebi i pusa S! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mali andeo žao mi je zbog user posted image , ali držim fige na najjače da je cista pukla i da nam možeš u nove pobjede! user posted image user posted image user posted image

Pozdrav ostalim curama koje nisam spomenula! user posted image

Kod mene se počinje nešto kuhati jer vidim da se iscjedak malo pojačao i sisuljci su maaaalo osjetljiviji, ali još je prerano da mogu reći da će O sigurno doći. Vidjet ćemo kroz par dana. Još pauziramo, ali lijepo je vidjeti da su ciklusi normalnije dužine. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 12:50:16   
tintin
Perlice, da jucer smo se kupali, more je malo prohladno ali može se kupati, čak se i S okupala, super mi je već velika cura, jako je duga i pomalo joj počinje biti premali njen krevetić, a imamo problem sa njenom sobom iz razloga što se nalazi na katu, pa mi je glupo da mi doli spavamo a ona gori sama na katu, tako da neznam šta ćemo, valjda će se naći rješenje, je da imamo i mi na katu još jednu sobu ali gori nemamo grijanja pa nam je i to problem.
Pinky bravo za tvoga M baš mi je drago da mu je lipo u vrtiću, želim ti što brzu i bez napetosti selidbu, bit će to sve super., ljubi mi malca.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 13:00:19   
perlica55
Hej cure,
pinky samo strpljenja ti želim, dok ne preselite user posted image
Super da je M prihvatio vrtić user posted image
Tintin draga, kupanje, ha? Joj da mi je malo otplivati,
tako bi uživala, vjerojatno sada niti nema gužve user posted image
Ljubi veliku curicu..
Jako sam se uzrujala sada na IVF temi, tak mi je žao cure koja se javila, u
prvom postupku 13 js, u drugom 5, i niti jednom nije došla do ETa.
Pa to je da žena poludi user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
12.9.2016 13:38:30   
Leilani
Eto i mene sa ljepsim vijestima. Bila kod gin. Veli da mi je dole skoro pa sve cisto, ovulacija za 2 dana i da udrimo user posted image i da mi je nalaz briseva uredan. Savjetuje mi svakako acidodalus probiotike, kao sto mi je i hajdi savjetovala,najmanje mjesec dana. I veli da se moram udebljati. Mada i sama vidim na sto slicim user posted image Smrsavila sam u par mjeseci 6 kg, to mi se uvijek dogodi kad pocnem bas striktno paziti na hranu. Zacarani krug. Ali budem ja to popravila. Uglavnom izasla sam iz orinacije kao leptiric sretna. Ono, konacno seks nakon 2 mj user posted image a jos ako urodi plodom...ne mogu ni zamislit srece.

pinky uzimala sam ja i lijekove i prorodno. Sad je ocito pomogla kombinacija jedno+drugo. Ni sama ne znam.

perlice znam da te takve price uzrujavaju...Ja se kod tebe nadam svakako najboljem ishodu. I navijam user posted image

mali andeo vibrice velike da mozete u postupak i da nema ciste!!!

Puse svima!!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!