|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
2.9.2016 14:08:57   
perlica55
Evo me, imamo 5 približno jednakih folikula,
jedan malecki stao s rastom.. Danas i sutra stimulacija,
sutra naveče štoperica, punkcija u ponedjelaj ujutro user posted image
Hajdi, cito radi punkcije i transfere svaki dan, praznikom, subotom i nedjeljom.
Danas sam vidila u rasporedu da u nedjelju u 8 imaju jednu punkciju, a u 8:30 folikulometriju.
Oni inzistiraju na svom s-gramu, ostale nalaze prihvaćaju...
(al što je par stotina kuna za spermiogram, naspram 20ak tisuća koje se ostavljaju u pstupku)..
Ma koga god da odabereš ne možeš puno pogriješiti, sreća igra jako
veliku ulogu user posted image   Ako tu ti dr. Š i dt. T "legli" nemoj si uopće više puno razmišljati!
Nama je polik. Š bila opcija sada za ovaj postupak, al kako o embriologu T
nisam ništa uspjela saznati, a i tek su krenuli u IVF kao tim,
nek se još malo praksiraju.
Tebi sretno, fino si sredi štitnu i bude sve ok..
Pozdrav svima user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 2.9.2016 14:16:43 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
2.9.2016 14:13:32   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image papučica - 04.09.
user posted image Hajdi - 12.09.
user posted image mali andeo - 13.09.
user posted image tintin - 15.09.
user posted image belina - 20.09.
user posted image perlica55 - 25.09.
user posted image Leilani - 30.09.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
2.9.2016 14:37:37   
PinkyFunkyBirdy
Perlice, broj 5 je baš super! user posted image user posted image user posted image Odlično da za sad sve ide prema planu. Držim fige da za 9 mjeseci uživaš u svojoj mirišljavoj štručici. user posted image

Hajdi, navijam da nalaz bude dobar! user posted image user posted image user posted image Svakako javljaj novosti. user posted image

Lourdess, može za Brada. user posted image Situacija s MM je dva dana bolja, pa onda opet on zbog nečeg šizne i tako u krug. user posted image
Ajde još malo - tih 15 dana će proletiti i onda ćemo svi skupa navijati da nam budeš user posted image ! user posted image

Snjeguljice, pa kako su tvoji klinci? Kako si se ti snašla? user posted image Ljubi ih puno!

Ja ne znam zašto sam tako umorna. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
2.9.2016 16:35:22   
hipo
Perlice sretno u ponedjeljak!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
2.9.2016 20:07:09   
lidac0605
Go,Perlić,go,gooooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
2.9.2016 22:30:28   
Hajdi
Perlice slažem se s tobom u vezi s-grama što se tiče odnosa cijene pretrage i cijelog postupka.
Više vidim prednost u tome da se ne treba jednom više gnjaviti s davanjem uzorka.
Kad spominješ 20 tis znači li to da je Cito ipak nešto skuplji ili je cijena veća zbog lošeg s-grama TM?
Nadam se da će se novi tim Š. i T. osjećati uigrani i da će moje tijelo dobro odreagirati.

Želim ti puno sreće u ponedjeljak, 5 je super broj folikulića user posted image

Pinky možda je umor zbog ambrozije. Ja inače nisam alergična ali ove godine osjećam lagane simptome, umor između ostalog.


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
3.9.2016 0:29:56   
papučica
Perlice sretno u narednim danima, neka budu blizanci

Meni juce stigla gadura, tacna kao sat,vec znate kako se osjecam, nista za reci

Ostale cure sretan septembar, puno strpljenja, snage...


Mrzim sto sam ponovo prva na listi pa krenu negativno al se nadam da ce odmah poslije mene biti niz sa stomacicima

< Poruku je uredio papučica -- 3.9.2016 0:32:37 >

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
3.9.2016 7:41:25   
Hajdi
Jutro cure,
Papučice žao mi je zbog user posted image , kamo sreće da ja promijenim tok, ali nemam puno nade, počela sam se pripremati za ivf.
Perilica nam je najveća nada ovog mjeseca i još da koja iznenadi samu sebe skupa s nama bilo bi divota user posted image
Odoh piti kavicu user posted image pozdrav svima.

< Poruku je uredio Hajdi -- 3.9.2016 7:42:26 >

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
3.9.2016 9:03:43   
perlica55
Jutro cure, divne ste user posted image
Hvala svima, posebno mojim starim trudilicama user posted image user posted image user posted image
Papucice jako mi je žao zbog user posted image
Drži se hrabro...
Hajdi, da moj prvi postupak je bio ICSI zbog lošeg spermiograma +
smo MM i ja željeli IMSI... To je cca 3500 kn skuplje od klasičnog
IVFa..
Počela me hvatati nervoza, jajnici bole, živci skakuću... Samo molim Boga
da dođemo do ETa... Pusa svima..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
3.9.2016 11:27:57   
saki84
jutric
evo ja upet ulecem kod vas user posted image
Hajdi za ebriologa T. sam cula sve najbolje i on mi je bio u KBC na aihu. Odlican je covjek, jako drag simpatican i strucan i mislim da se toga nemoras bojat, a i ima tako ljepe plave oci user posted image . Za dr Š. takoder ipak je on radio dugo u CIta i uz dr. P jedan od najboljih dijagnosticara je tako da oni kao tim ne mogu nikako bit losi dapace mislim da su Citu dobra konkurencija. I da trebat ces spermogram radit tamo di ides u postupak.
Perlice drzim palceve, sve ce bit bas kako treba. Pokusaj se opustit koliko mozes, a znam da je tesko. I da embriolog u Cita je osim strucnosti i zgodan. Meni svi zgodni user posted image ...
Ostalim curkama takoder da sto prije ugledaju user posted image user posted image ...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
3.9.2016 14:29:47   
Hajdi
Hvala Saki na podijeljenom iskustvu, i ja vjerujem da su dobar tim dr Š. i T.

Perilice izdrži nervozu, vjerujem da nije lako. Kada bude dobar rezultat sve će se isplatiti user posted image
Smiješ li na kupanje?

Ja sam jutros ne razmišljajući previše popila jednu tbl. za alergiju Contral (loratadin) i onda pročitala da se ne preporuča u trudnoći user posted image
Kako se ne nadam puno tako nisam puno pazila. A tako mi je lijepo umirila šmrcanje i kihanje. Jedino me uspavljuje kao nuspojavu.
Inače nisam imala alergiju, ove godine prvi put. Slučajno sam imala tbl. doma jer mi je dr. dala ovog proljeća kad je sumnjala da mi je alergija ali tada nije bila.
Sad se mislim nastaviti piti ili ne user posted image

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
4.9.2016 8:34:04   
belina
Jutro, u mene još nisu gotovi radovi počeli su mestri nešto zahebavat. Odugovlačiti grrr! Plodne Dane smo pokrili ne pitajte kako ni di hahaha!
Perlice jedva čekam ponediljak!!! Ma bit će to sve super!!
Hajdi ma ajde privatno to ti je najbolje da ne gubiš vrime po bolnici. Ma i u KBC su svi dobri i dragi ali brate zakompliciraju život!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
4.9.2016 8:37:51   
belina
Perlice joj Radmanove mlinice su ostale u nekom davnom životu! Preporucam ti Antonicin mlin u zrnovnici blizu je i mirno je uz rijeku a može se dobro papat. Samo mislim da se treba najavit za ručak. Mi kad idemo na Radmanove onda radimo gradele ne jedemo tamo.
PinkY Kako je M jel se ipak uspio izvuc bez velike tempice? Bude li ti trebao donor sperme javi se posudim ti ja svog muza 😂

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
4.9.2016 20:43:43   
perlica55
Hej curke da se javim malo user posted image
Hajdi niš od kupanja više, strah me bakterija, a nakon punkcije nema šanse
da bi se kupala, ipak jajnici budu oštećeni...
Belina, MRZIM majstore, vjerojatno i oni mene... Znam kak ti je ..
Važno da ste pokrili plodne dane user posted image user posted image
Saki embriolog R je jako zgodan, al ne i dr. P, možda ovaj s drugog kata user posted image
Javim vam se sutra, držite mi fige da ne bude jako bolno..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
4.9.2016 21:57:19   
noemaa
Perlice, puno, puno sreće!!!! Think of UA user posted image user posted image user posted image user posted image

Svim curkama sretno ovaj mjesec i neka bude posljednjina ovom forumu!!! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 8:22:09   
tintin
Jutro cure,
Papućice draga jako mi je žao. saljem ti veliki zagrljaj user posted image
Perlice sretno, želim ti svu sreću svijeta, iščekujem s tobom i radujem se uspjehu i da mi za devet mjeseci uživaš u majčinstvu, to ti od srca želim, samo hrabro naprid, sve do sad ti je odlično, dobar broj folikula, javi se kako je prošla punkcija. user posted image user posted image
Pinky ah ti muški, uvik neke mušice imaju, nadam se da će te uskoro izgladit odnose za stalno, uživaj u svojoj bebici i uredjenju stana, a kad ti opet dodje želja za bebom onda češ kreniti ua kaciju user posted image , user posted image user posted image
Hajdi sretno za dalje, daj reci mi di imaju kliniku taj dr Š i T, jel to nesšto novo?
Belina, Leilana, Mali andjeo, Rosie i sve ostale cure veliki zagrljaj, nemojte zamjeriti ako sam nekog izostavila spomenit, nije namjerno, pusa svima.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 8:26:54   
tintin
Sta se mene tiče, nemam nekih posebnih simptoma, lagano trbuh zabolucka, svaki mjesec isto, spomenila sam mužu, znate kakvi su su, neznam on samo kaže može idemo, al neki poseban dogovor i razgovor ne postoji, uf luda sam, morat ću se opet ja pokrenit, sad ću prvo kod svoje dr da me pregleda jel sve ok i njega naručit na spermiogram da vidimo jeli i dalje sve ok, i zatim ću nazvati kliniku da se naručim za konzultacije.
Nekako me baš želja uhvatila, a ti muški uvik zafrkavaju, on stvarno bi ali je lijen za pokrenit se, nema veze zato sam ja tu, moram se pokrenut.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 9:43:05   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image Ova kišica je baš za spavanje, a ja legla noćas oko pol 2, pa me oko pol 4 pobudio M i onda se u pol 7 digla za posao. Mislim da ću večeras biti krepana.

Perlice, sretno danas! user posted image user posted image user posted image Čekamo izvještaj. user posted image

Tintin, ma tako je sa svim muževima - mi moramo vući konce da oni nešto na kraju i naprave. Samo ti kreni pa će se i on uključiti. user posted image

Oho belina, pa ti si stvarno velikodušna kad bi mi posudila svog muža. user posted image user posted image user posted image Da, uspio se M izvući bez tempice, ali još uvijek malo kašljuca i malo mu nosić curi, ali ide postepeno na bolje. user posted image
Dal si ti uspjela dobiti doktore koje trebaš? Kakvi su planovi za dalje?

Hajdi, nemoraš brinuti zbog jedne tablete. Hrpa lijekova se ne preporuča u trudnoći jer se ne zna da li uopće i ako da kako djeluje na trudnoću. Pa ima hrpa žena koje nezdravo žive sve dok ne otkriju da su trudne i onda se tek odreknu nezdravog života i sve bude ok s bebicama. user posted image

Saki, dal si još 2 u 1? user posted image Sretno! user posted image

Papučice, jako mi je žao zbog user posted image . Držim fige da ti je ovo zadnja za kojih godinu dana. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 10:27:59   
anandi
Dobro jutro zene, evo ako me primate voljela bih ako ste voljne da malo procaskamo i razmijenimo iskustva user posted image
Ukratko cu da opisem nasu dugogodisnju borbu. Ja sam 88 a mm 78 godiste. Poceli smo da ganjamo trudnocu od 2009-te , odradili neke nalaze ja:briseve,hormone,papu sve ok, kod mm spermogram relativno ok, kazu dr da moze doci do prirodne trudnoce. Tako smo se ganjali s cijanim odnosima i f-metrijama 3 godine, do trudnoce nikad nije doslo. Kazu mlada si i studiras stresan fax pa desit ce se....ali nista se ne deesava

2013-te pocnem malo da goglam oko nalaza i odradim nove torch,ueraplasmu,urinokulturu, antitijela itd ne mogu se vise ni sjetiti, svi nalazi ok i dr me uputi na iui. Kad se sjetim prve iui kako sam bila ubjedenja da ce uspjeti ali corak, beta manja od 1. Nakon 2-3 mjeseca odradim drugu iui - beta manja od 1. Sve su mi lade potonule.
Da se vratim na nalaze kad sam otisla na konsultacije prije iui dr mi je dao poprilicno velik spisak nalaza koje treba da odradim, sve sam odradila osim iri i ogtt i trombofilije. Te nalaze mi je dr rekao da ne radim jer on "pretpostavlja da su i oni ok i da se oni rade tek nakon dvije neuspjesne vto" Posvadam se s dr i odem i napravim godinu dana pauze, nisam htjea nista raditi ni ici na preglede...pustim sve kraju

2015-te ponovo se pokrenem, promjenim dr (bolje recci od muza predem kod zene user posted image ) odem na konsultacije i kazem da hocu da da idem na vto ali prije toga da odradim sve nalaze koje se rade ako ne uspije vto. Dr me odmah uputi da odradim iri,ogtt i tormbofiliju i to odradim kad ono problem. Inzulinska rezistencija ukljucen siofor 500mg 2x1. Kod trombofilije takoder problem imam mutirane gene pai 4/5 i mithfer gen kaze dr da ce mi ukljucit clexan poslije transfera. Njen svjet je bio da prvo pokusamo 3 mjeseca prirodno, navodno dok pocne djelovat siofor. Slozila sam se, kad vec cekam 5 godina mogu i tri mjeseca.
U tom cekanju, bio je pocetak godine razboli mi se mama i u roku 3 mjeseca umre, samo 49 godina user posted image opet sam sva pala u neku depresiju, zatvorila se u stan...uzas kad se samo sjetim. i nekako u ljeto smognem snage i odlucim da krenem u postupak vto. Odem kod dr provjerim jos neke nalaze i krenem dugim protokolom
Dva mjeseca mikroginom, pa stimulacija pa punkcija, se prode ok.Dobili smo 8jc, od kojih su 5 dosle do blastociste ostale tri propale.
ET smo radili 24/25 decembra, vratili jednu blastu a ostale 4 zaledili i to 2 slamice sa po jednom blastom i jednu slamicu sa dvije blaste. Pocela sam se bockat clexanom, koristila utrogestane, folacin i siofor. i nakon 14 dana po prvi put u zivotu ja ugleda user posted image mojoj sreci nikad kraja...odradim betu kad ona mala, ponovim za dva dana dupla se ali je i dalje dvocifrena. Odem na uz dr utvrdi trudnocu, nikad necu zaboraviti onu predivnu tackicu...bila je to 5s5d trudnoce, vratim se kuci sva u oblacima i pojavi se spoting, zovem dr kaze lezi i ne ustaj, navecer krenu i crveno zovem je kaze uzmi depo pr injekcije uzem i to i slijedi patnja.Spontani krenuo, prog neda a priroda hoce da se rijesi embriona,,,,kad se samo sjetim kakvi su me znojevi oblijevali, ustani, sjedi, hodaj ne mogu se smiriti i u jednom trenutku osjetim toplinu dole odem u wc i imam sta i vidjet, ogromna masa endometrija i na njoj zakacena GV i u njoj mali crvuljak, moja bebica.Slikam i posaljem dr i ona kaze moguce da je spontani ali da dodem za dva dana na uz pa da vidimo.
Odem i na uz se nista ne vidi, bio je spontani i sve je otislo samo od sebe.

Dogovorim odmah fet za maj 2016-te, dok se malo organizam odmori. Provjerim samo stitnu i tu tsh 3,75, ukljuci mi letrox i za mjesec dana spadne na 1,6. U maju vratim 2 blaste. Sama priprema feta je bila opet kontacemcija 2 mjeseca, od 2dc estrofem i pracenje uz. Nisam bila zadovoljna endom bio je popriicno tanak a bio je i anovulatorni ciklus, opet sam sutila i vjerovala dr. Nakon 14 dana beta manja od1.

Odem ponovo kod dr i kazem da hocu opet na fet ali pod odredenim uslovima, ne zelim da cekam. Kazem da hocu fet u prirodnom ovulacijskom ciklusu, hocu da mi je endo veci od 7mm i hocu da se meni posveti a ne da budem u nekoj semi sa 15 zena gdje sam kao na traci. Slozila se i evo ganjali smo ovaj mjesec O isla na uz 3,10,13 dana ciklusa. Kad mi je lh bio pozitivan rekla je da od tog dana brojimo 5 dana do vracanja, ja nisam vjerovala lh trakicama s neta i nazovem je i kazem da hocu jos jedan uz da potvrdimo O, nasmijala se ali je rekla da dodem. Odem i stvarno ukazuje se zuto tijelo user posted image onda sam se smirila. Evo danas mi je 4dpt, vratila sam jednu blastu i cekam, pomalo osluskujem simptome pa vidjet cemo. Nadam se da ce ova treca sreca upalit Ostala mi je jos jedna blasta.

Tek sad vidim da ovo nije ukratko user posted image nadam se da mi necete zamjeriti...jednostavno htjela sam s vama podijeliti.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 10:48:19   
tintin
Anandi, dobrodošla na raju, tu smo uz tebe, joj koja prića cila sam se najezila, zao mi je zbog mame. Nadam se od srca da ćeš ugledat lipu betu ovaj put.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 11:00:30   
anandi
tintin hvala na dobrodoslici, nadam se da cemo se fino druziti. Ma ja sam ti aktuelna po ovim rajama, pretezno na ringeraji.ba a sad cu vala i s vama da se druzim.
Vidim perlica je tu, pa zeno ganjam te user posted image Neka je sa srecom danasuser posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 11:24:27   
perlica55
Evo me, imamo 3js user posted image  user posted image  user posted image  i jednu koja još nije dovoljno zrela,
al možda i tu uspiju oploditi..
Već sam na kvici, pusa svima user posted image
Anandi draga moja, sve znam user posted image  Navijam od srca za visoku betu user posted image
Tintin draga, poliklinika Šparac je u novoj zgradi preko puta Firula.


< Poruku je uredio perlica55 -- 5.9.2016 11:26:59 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 11:38:30   
anandi
prelice user posted image user posted image user posted image sad samo jos da s fino pocnu dijeliti.
Ti se sad opusti i prepusti lumpovanje u labosu. Mislit cu na tebe i moliti se.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 12:13:13   
Leilani
anandi dobro dosla i ovdje na raju. Zelim ti da ti stvarno ovo bude treca sreca! Bome si se i ti napatila... Navijam neka od sad krene na bolje user posted image

perlice user posted image sve znas!!! Nadam se skupa s tobom i zelim ti svu srecu svijeta!! Ljubim!

Mi smo se vratili i sad smo ono bezveze, treba se vratiti u stvarnost user posted image
Mene opet peče, ja cu vise poludit!! Idem ovaj tjedan kod gin sa nalazom brisa da vidim uopce sto mi je jer mi nalaz nije dobar. I pokupiti nalaz spermiograma, ne nadam se da je dobar. I sigurno cemo opet morati preskociti i ovaj mjesec, mislim pa mi ne mozemo ni osnovnu radnju napravit! Pa to je za izludit!
I pitanjce: znaci ako se ide na IVF ne mora se ici na HSG?

pinky hvala kaj si me dodala na listu user posted image , nek ostane 30.9. iako ce sigurno biti koji dan ranije.

Ostale ljubim puno! I ima da ovaj mjesec imamo puno pluseva!!!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
5.9.2016 12:39:36   
perlica55
Hvala cure user posted image
Leilani, za IVF ne treba HSG, jer su jajovodi nebitni..
Javi nalaze s-grama.. Nama je bio katastrofa ovaj put,
veli embriolog da je ljeti uvijek gori nalaz neg zimi..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!