|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 9:10:55   
perlica55
Hej curke, sve je prošlo super,
imam dva embrija na čuvanju user posted image user posted image user posted image
Sutra idemo za Zg... Beta/testić za 14 dana. Hvala svima na podršci user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 9:22:36   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image čekamo nestrpljivo s tobom user posted image

Bebuške,primite se čvrsto za mamu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 9:41:47   
Jupiter

Perlice user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 9:47:14   
belina
perliceeee 💜💜 dvije mrvice, to je super! Sreetno zasluzila si!

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 9:51:09   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:


user posted image papučica - 07.06. - ponosna user posted image
user posted image buba m - 13.06. - ponosna user posted image
user posted image Viola6 - 25.06.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 9:51:33   
PinkyFunkyBirdy
Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
Bucika001 - graf user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 9:57:22   
PinkyFunkyBirdy
Ajme Perlice, dvije mrvice! user posted image Navijam od user posted image ! user posted image user posted image user posted image

Papučice, gdje je izvještaj s pregleda? user posted image Javi se čim budeš mogla. user posted image

Viola, kakvo je stanje? Još malo! user posted image user posted image user posted image

Mi smo bili s M na cijepljenju u utorak popodne i od onda je ludnica - stalno nervozan, imao tempicu, cijele noći plač, bedra mu je jako natečena. user posted image Do sad nije imao nekih reakcija na cijepljenje, ali ovaj put je baš bilo grozno. Sva sreća pa je sad miran do 5g.
No ja sam opet totalno iscrpljena i umorna, a na poslu me sad barem 2, 3 tjedna očekuje hrpa posla i užasna strka. Jooooj, da barem mogu to prespavati. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 10:00:34   
Viola6
Drage moje trudilice. Najprije nasoj perlici zelim reci da ovih dana stalno mislim na nju i da joj zelim svu srecu
user posted image
situacija kod mene je sljedeca. Jucer da prostite na izrazu malo kremastog iscjetka i kao neko
Lagano kuhanje u samom dnu trbuha. Mislim da to moja user posted image kuca na vratauser posted image
ali dobro dok ne dođe ima nade a i ako dođe idemo dalje nema mjesta ni vremena za zaloscenje.
Evo kod nas je vruce i sparno a ja sanjam da sam na nekom otocicu sa koktelom u ruci hihihihuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 11:34:31   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: perlica55

Hej curke, sve je prošlo super,
imam dva embrija na čuvanju user posted image user posted image user posted image
Sutra idemo za Zg... Beta/testić za 14 dana. Hvala svima na podršci user posted image user posted image

user posted image user posted image

Sretnooooooooo da se oba prime!



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 12:28:02   
Hajdi
Perlice sretno user posted image user posted image da oba ostanu na toplom user posted image . Viola ako i dodje nema žalosti user posted image uskoro ce biti user posted image .

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 13:08:30   
perlica55
Viola sretno, nadam se da neće user posted image jer ste ovaj
ciklus fino pokrili pl dane, ako se ne varam...
Pinky žao mi je zbog pikice, jadna djeca user posted image
Nadam se da bu M danas bolje i mama s njim user posted image
Belina dal si sve nalaze uradila?
Hajdi, kaj veli TM za spermiogram???
Gdje nam je eternity nestala user posted image
MM, frendica i NJM otišli na more, ja idem na spavanac,
od Utrića bi samo spavala...
HVALA svima još jednom na podršci, sada slijedi čekanje,
više na niš ne mogu utjecati, biti će kaj treba biti user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 13:27:39   
Viola6
Da fino smo pokrili ovaj mj sve. Sad samo mogu cekati i odobrojavti i nadati se da su mali plivaci odradili svoje
i da nam se nasa mrvica ulovi user posted image
ti samo fino odmaraj user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 18:49:12   
Danira
]draga perlice,cesto te se sjetim i u molitvama,ma primit ce se oboje i jedva cekam za godinu dana kad nam se budes zalila da si premorena od bebicauser posted image

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 19:34:38   
eternity
Perlice draga zelim ti debeleuser posted image user posted image user posted image za dva tjedna i ogromnu betu. Nije me bilo neko vrijeme jer sam bila na odmoru pa upala u guzvu na poslu ali danas sam se morala ulogirat da vidim kako je proslo odmrzavanje i transferuser posted image user posted image
I vidim da imamo jos jednu trudnicu i da nam je snjeguljica rodila
Ajme koliko divnih vijestiuser posted image


_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 21:40:43   
katy1503
Perlice,sretno!!!user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
23.6.2016 23:07:19   
tintin
Perlice draga, svu srecu ti zelim, mislim na tebe, veliki zagrljaj.
Pinky draga ah ta cjepiva, ja sam svoju S cjepila do godine dana, ono cjepivo s godinu nisam ni do sad nista, strah me, kad se sjetim da sam od zadnjeg cjepiva s njom zavrsila u bolnicu muka me vata, bitno da je tvoj maleni sad dobro, ljubi ga.
Viola navijam I nadam se od srca da ti vjestica nece doci.
Laku noc cure, ja izgorila nema mi spavanja nocas.

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 0:00:50   
papučica
Draga Pinky, hvala sto pitas za mene

U jako velikoj sam guzvi putujem po 50km i pripremam se za odlazak na more sa djecom o kojoj brinem, idem sutra navece i nece me biti sedam dana

A sad ono najvaznije
Juce sam bila na pregledu i gin je zadovoljan , kaze da ne smije nista reci nego da dodjem za sedam dana da bude siguran jer po njegovoj procjeni oplodnja se desila pred kraj mjeseca
Kaze da vidi kao iz daljine da nazire da srce kuca ali ne bi da tvrdi jer hoce da bude siguran pa je najbolje da dodjem kad se vratim s mora
Rekao mi je da nist a ne brinem da je sve ok

I ja takodje vjerujem da ce sve biti uredu, dobila sam slikicu sa uz i bas se fino vidi napredak od prosli puta

Jedva cekam sledeci pregled pa da se u potpunosti radujem


Pozdravljam vas sve i svima zelim ostvarenje cilja

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 7:46:14   
belina
treci dan napisem post pa me izbaci grre onda se snervam pa ne pokusavam opet. E da, dobro jutro hahaha!
perlice da sve sam skoro napravila na tesku muku. Istekla mi je uputnica za krv i mokracu pa mi nisu tili izvadit jucer. Gin spojio cetvrtak i petak, gin koja ga mijenja se ne javlja, dr.opce prakse se ne javlja. I onda sam isla na blef u dr.opce prakse i radila je. Izvadila mi je krv i sve i bit ce danas nalazi. To mi je bitno jer mi je u 1 anesteziolog. Opasno se priblizava taj dan.
papucice bravo za preglled sve ce bit dobro!
viola da bog da zakljucis listu s plusicem! Kad planiras piskit?
pinky ajme ta cijepiva!jel mu bolje bilo nocas? Ja sam svoju E redovno cijepila i skoro uvijek nam je ta razdrazljovost plackavost pa nekad i fibra.
tintin u kojem si ti stadiju ?
leilani draga di si nestala,kako si?
mali andeo i lourdes vama zelim sve najbolje na postupcima! U st-u se postupci ne rade cini mi se od 15.7-15.8. Tako nesto. Bzv
pcelice di si ti?
hajdi javi sta je muz rekao i jesi dogovorila termin?
Jucer sam izgorila na moru kao neka cehinja. A rugala se drugima po plazi hahahaha

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 8:26:44   
Viola6
Dobto jutro cure moje drage..
belina hvala ti sto pitas za mene.. evo danas me probudila neko ostro probaranje u lijevom jajniku koje je trajalo cca 5 sekundk
i vec 3 dana osjecam eko kuhanje skroz dolje.. tako da cemo vidjeti. Ako user posted image ne dođe sutra test radim tek u ponedeljak da budem
stvarno sigurna..
dobro se namazi kremicom za suncanje da nebudes crvena ko rakic odnosno ko ja user posted image
pinky nadam se da ce M ubrzo proci
papucice drago mi je da je sve ok user posted image
ostale cure pozdravljam i grlim user posted image
ako nas cita saljem jedan ogroman zagrljaj nasoj trudnici Ivani... draga javi se koji put falis nas i mazi busikuuser posted image user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 9:32:58   
Leilani
Evo me drage moje. MM ima godisnji pa uzivamo. Nismo uspjeli zapaliti na more, ali i ovako nam je lijepo. Ja u subotu stavljam zadnju vaginaletu pa se nadam da necemo zakasniti sa O, jer mi je u NED vec 12 DC. Uf, ti moji kratki ciklusi bas nerviraju. Kupila sam si friške LH trakice pa cemo vidjeti.

Prije svega Perlici zelim svu srecu svijeta da se dva eskimica prime i da za 9 mj rodis dvije divne bebice. Ljubim!

belina draga cehinjo user posted image , a kad ides na laparo? Vjerujem da te strah uspavljivanja, ali kad se probudis sve ce biti rijeseno, oporavit ces se i onda dalje po svoju mrvicu user posted image

mali andeo drago mi je da si se javila, zao mi je zbog vjestice. Navijam ta jesenski postupak user posted image , sad se odmorite i opustite prek ljeta pa se mozda i dogodi bebica.

hajdi ako si dobila usmeni pristanak od muza, onda super. Samo po uputnicu i brzo to bude gotovo. MM se nije bunio i odradio bez problema jer je vidio da nema nikakvog pritiska u bolnici. Nije ono da cekaju ispred vrata ko u wc-u pa je bio opusten. Bude to ok.

papucice onda probaj biti mirna i da nas za 7 dana razveselis sa srcekom.

pinky zao mi zbog M, srček mali, taman ste se primirili od viroza i sad ovo...joooj. zelim da mu cim prije prođe reakcija a tebi da se uspijes odmoriti.

viola ajme nadam se da ti ne kuca vjestica. Bas sam se ponadala za tebe kad ste pokrili dane...Drzim fige da je to to!!

buba drago mi je da je zasad sve ok. Cuvaj se i dalje andolom pa onda prema uputama gin.

chrna dobro nam dosla natrag.

Ostale puno ljubim!!


< Poruku je uredio Leilani -- 24.6.2016 9:34:49 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 9:50:03   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image
Evo da se javim dok mi se posao još nije zahuktao. user posted image

Vilola, navijam da nam zatvoriš listu s još jednim prekrasnim debelim plusićem (kakav će i biti ako ćeš čekati do ponedjeljka)! user posted image user posted image user posted image

Belina, piši manje postove pa će ih biti više, ali ako ništa drugo barem ćeš ih uspjet objaviti. Ne znam zašto RR misli da nisi aktivan ako pišeš post - valjda zato jer otvori novu stranicu. user posted image Hvala što pitaš - moj M je bolje, ali noćas je opet bilo nekih 6, 7 buđenja (neka 3 dok smo još bili budni, a ostalo kad smo legli). Stvarno si ponekad mislim da sam grozna mama jer bi se htjela normalno naspavati, ali stvarno mislim da me ne kuži nitko tko to nije prošao. Ovako dugoročno nedovoljno spavanje stvarno grozno utječe na psihu. user posted image Ma, neću vas gnjaviti s time.
Tebe su stvarno namučili ti doktori. Za izluditi je kako kad ih trebaš ne možeš doći do njih. Ajde, sva sreća pa si uspjela obaviti što si trebala. user posted image

Papučice, super za pregled! user posted image Ma sve će biti super i sviđa mi se to što ti nije gin nije pametovao već je rekao da dođeš za tjedan dana kad će malo srčeko još malo porasti pa da lijepo vidiš sve. user posted image

Tintin, kod tih cjepiva stvarno ne znaš što očekivati. A kad kreneš čitati iskustva onda ti padne mrak na oči. user posted image

Eternity user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Perlice, dal si se vratila u vrući Zg? Joj vjerujem da bi ti bilo puno draže da si se ostala bućkati na moru još neko vrijeme. user posted image

Leilani, šteta što se niste malo rashladili u moru, ali ipak je najvažnije društvo. user posted image Vjerujem da ćete uloviti O. user posted image

Ostale curke, di ste?

Hoćemo počet skupljat nove datume za srpanj?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 12:11:07   
belina
pinky ne kaze se uzalud:ako zelis covjeka dovest do ludila-nemoj mu dat spavat. Ja te razumijem, jedan takav period sam imala, mislila sam da cu se ubit hahahaha dignes se ujutro i samo mislis o tome kad ces lec...
Moj datum stavi 18.7. ali ne vjerujem da cemo pokrit O. O bi mi trebala bit koji dana nakon laparo, a i mm ide 2-og na teren 10dana. Tako me stavi sa strikalicom ili nesto.
leilani ne moras bit na moru da bi gustala sa mm😊 laparo mi je u srijedu 29.-og. Dan prije ulazim u bolnicu

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 13:35:26   
perlica55
Dan cure user posted image HVALA VAM SVIMAAA NA PODRŠCI user posted image
Pinky super da je M bolje user posted image vjerujem da ti je jako potreban san,
i da nije lako kad ti nema tko pomoći, pa barem da ga prošeta par sati da
se odmoriš...
Leilani fino da uživate, šteta kaj niste pobjegli malo na more..
Belina super za prikupljene nalaze na vrijeme, sretno 29-og user posted image
Nek prođe sve kak treba..
Viola sretno s testićem, prijavi nam user posted image
Papučice uživajte na moru, al isto pazi na sebe, čuvaj se jakog sunca
i gužvi na gradskim plažama..
Mi smo vam u Zg... Pokupili moju mamu jutros i evo nas svaka u svojoj
sobi, odmaramo user posted image
Luđak za kojeg sam se udala, me probudio u zoru kako bi izbjegli
vrućinu (hahaha možeš si misliti) i nakon što je moja mama ušla u auto, on veli
da ima iznenađenje?!?!?!
Dolazi mi brat i šogi, pa budemo imale ženski vikend user posted image
Jer luđak 1 i još veći luđak 2, kreću danas u Lens gledati repku sutra user posted image
Što reći, ne smijem se uzrujavati, al bi ga lansirala na Mars...
Eno pakira kofer i čeka luđaka 2...
Moj dan D je 7.7.

< Poruku je uredio perlica55 -- 24.6.2016 13:38:20 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 13:50:31   
PinkyFunkyBirdy
Cure, složit ću listu u ponedjeljak nakon što našoj Violi dodamo znak user posted image kraj imena. user posted image

Želim vam ugodan vikend i da uživate! user posted image

Odjavljujem se za danas jer sam stvarno loše volje - osim strašne gužve (i najave još veće gužve) na poslu još su me zvali iz vrtića da mi M ima proljev i da neće ništa jesti te da plače i samo zaziva ma-ma. user posted image Tako da ću otići ranije s posla po njega.
Čujemo se u ponedjeljak. Puse svima!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2016.
24.6.2016 15:53:53   
belina
Pozdrav, samo da se javim da sam bila i u anesteziologa. Dobila sam zeleno svjetlo za operaciju ali rekao mi je da sam pod virozom. Pa je rekao da ne zna bili odgodio 2 tjedna, a onda opet dao pristanak. Kao pita me kako se osjecam;ja nemam blage veze da sam pod virozom, nista me ne boli, dobro se osjecam. Ali vec 3 puta kad sam vadila krv leukocoti su mi ispod donje crte. Imunitet mi je nesto malo uzdrman. A stres vjerojatno i neizvjesnost konstantna na poslu.
Perlice a sta ces, nogomet je jaci od nas hehehe
Pinky ajme ne opetuser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pare
jagodicabobica

Imate zajednicku ekonomiju....dali uzmete koji kunu iz njegovog dzepa za neke sitnice a da muz to i nezna?

da (35%)

ne (65%)


Broj svih glasova: 101

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!