|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.1.2018 14:01:07   
hipo
Pinky sve najbolje i tebi, nek te tvoji decki slusaju!

Trakica ocekivano negativna, malo tnija od jucer. Danas nista od akcije, ja sam.za nista, nek on jos malo uzgaja plivace, sinoc se iskazaouser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2276
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.1.2018 16:24:16   
lidac0605
Pinky,sve najbolje tebi i tvojim dečkima!Hvala na čestitki i ja se nadam da bude sve ok...

Hipo,krenula akcija,user posted image !Držim fige da bude plodonosna user posted image !

Katy,jel slavite večeras godišnjicu ili?Možda kakva večerica,kad već ne bu akcije?

Ja bila kod zamjenske doktorke,pogledala u spekulima veli izgleda sve ok,uzv debeli endometrij,žuto tijelo na desnom jajniku...i veli ak vi hoćete ja vam napišem...ja reko naravno da hoću user posted image ,sam ti daj.I dala Dufiće 2 x 1 i ak bi krenula svježa krv il se pojačalo da pijem po 3 i da se javim u pon svojem dr.Danas nema ničeg i nadam se da bu tak ostalo...osim kaj sam napuhnuta ko da jedem balone user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2277
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.1.2018 23:14:07   
hipo
Oo lidac nek je dala dufice. Kako sam ih pila prosli put iako nije bilo krvarenja sad da ostanem.trudna bila bi me frka ako ih ne pijem.user posted image

Drzim fige da ne bude krvarenja, niti kapljice.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2278
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.1.2018 7:02:45   
katy1503
jutrekooo ...

super vijesti Lidac!!!
Godisnjicu budemo vec proslavili, sinoc je K izrazila zelju da njen tajo ide s njom spavati.. i naravno sto se desilo, zaspao i on.. jutros svi budni vec u 6 , naspavani kao bebe ...

Hipo, kako prehlada? i mene nesto - opet čepauser posted image

Pinky, sve najbolje i tebi i tvojim dečecima!!!

Mene jucer dosta bolio trbuh tako da se nadam da nece i danasuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2279
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.1.2018 9:04:50   
hipo
Katy super sto ste se naspavali.

Mislim da je jucer bio nagori dan sto se tice prehlade iao danas nos curi ko pipa i dalje.
Hipica spavala bez budjenja, samo sto se probudila u 4:45user posted image izludila nas je jutros, grozna je bila, sad je napokon zaspala, idem probat i ja ako mi noa dozvoli.

Katy nad se da ce te vjesrica zaobic.

Lidac ,trudnice kako si?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2280
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.1.2018 10:09:45   
lidac0605
Bokić curke!
Evo morala sam ujutro dovršit tortu za M,imamo danas 2 godinice user posted image !Uspio Pocoyo,nema kaj user posted image .
Zasad sam ok,pritisak u križima/trtici i popodnevno napuhivanje...jučer nije bilo sukrvice a ni danas-zasad.Cicke ni mrdac-kad će više ta dvojkica malo nabujat?!?!

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.1.2018 10:10:08 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2281
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.1.2018 15:21:34   
lidac0605
Wooohooo Hipooo,trakica pozitivnaaa user posted image user posted image user posted image

Nema sad izmotavanja,akcija danas i sutra pod obavezno!!!Ima da osjetim doma vibracije od akcije user posted image ..Srreeeetnnnooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2282
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.1.2018 20:37:05   
perlica55
Draga moja Lidac, pa čestitam ti od srca,
nek bude uredna trudnoća...
Mazi bušu, šaljem 😘

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2283
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.1.2018 21:56:07   
lidac0605
Perlice user posted image user posted image hvala ti draga,i ja se nadam da bude sve ok...pusa tebi i maloj srecici user posted image ...citam ja kak fino napreduje,user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2284
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.1.2018 12:47:44   
hipo
Lidac bila je duplo tamnija od kontrolne, akcija odradjena, danas cemo nadam se usvojit gradivo. Nismo doma pa pisnem , budem poodne kad s evrtim.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2285
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.1.2018 13:12:53   
lidac0605
Toooo Hipo,al danas jos ponovite obavezno user posted image user posted image user posted image !Drzim fige i cekam s tobom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2286
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.1.2018 15:16:24   
hipo
Test napravaljen, skoro iste boje tj ne znam sta bi rekla, al definitovnoanja koncentracija hormona od jucer tj u padu je. Stavit cu sliku, skupa test od jucer i od danas. Od jucer je tniji, nisam na cisto sto da upisem, + ili -
Bili u zoo, nahidali se po Maksimiru, mala i muz spavaju, ja cu se rekreirat s peglom. Nek se on meni odmori [sm=jezicek.gif
odem stavit sliku]
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30261

Evo tu je, muz glasa da je negativna, pita sta to znaci, nisam.mu htjela rec takp da bude objektivniji, putala sam samo jesu isteuser posted image
Me i se iato cini da je nwgativna.

< Poruku je uredio hipo -- 7.1.2018 15:21:07 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2287
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.1.2018 15:40:42   
lidac0605
Meni je pozitivna i ova od danas ali pik ti je bio definitivno jučer...meni ti je isto bilo tak prosli mj. 18.12. tamnija od kontrolne a 19. ista ko i kontrolna...ja sam pisala pozitivna i 18. i 19.Ovulacija mi je bila 19. znaci drugi dan od ove kad je bio pik...to znači,danas još potvrdite gradivo jer bu jajčeko najvjerojatnije danas krenulo(ako već i nije user posted image ,pa se već nekaj i kuha)...sretno Hipo,držim fige na rukama i nogama user posted image !


P.S.spottinga od srijede nema user posted image ,nadam se da ga više i ne bu i da je sve ok...sutra zovem svog ginića da mi veli kad da dođem.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2288
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.1.2018 9:13:36   
hipo
Lidac, obavili domaci raduser posted image
Bas mi je drago da spottinga nemauser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2289
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.1.2018 9:20:46   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Lidac, obavili domaci raduser posted image



user posted image
Neka PUPO vrijeme počne.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2290
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.1.2018 9:41:54   
lidac0605
Ouuu yeahhh user posted image user posted image
Čekamo zajedno ishod...pozitivan naravno user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2291
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.1.2018 14:03:17   
hipo
hvala ti Lidac !!!

di je katy? ima li novosti?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2292
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.1.2018 15:05:59   
lidac0605
Dobila ja svog ginka...veli da dođem drugu srijedu,17. na uzv da ne moram prije ako vise nema krvarenja...i da dođem odmah ako bi se ne daj Boze nekaj događalo...ufff,krepat ću do druge srijede od iščekivanja user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2293
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.1.2018 16:54:08   
hipo
Ajme to cekanje i cekanje!!!
Jedva docekas dan za piskit test i onda te opet stave na cekanje,uh uh!!!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2294
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 7:28:00   
katy1503
Jutro!

drzi se Lidac, jos malo do ultrazvuka - bitno da nema krvarenjauser posted image . ste rekli klincima?

Hipo, bravo za odradeni zadatak :) drzim fige da se primi ...

Kod mene M prosla, vracamo se zadacima .... Zanimljivo sto mi je ovulacija u istim danima kao i 2015 kad je nastala K ... haha ...
NAsa curica spava sama u sobi.. i tako si je ponosna... oko 3-4 dode pa me trazi ali se skupa vratimo u krevet bez problema.... vjerujem da ce s vremenom odspavati i cijelu noc...
Sinoc u 4.00 kaze ona meni Kati spava sama, bravo Kati ... a mama preponosna..
Krenuli u vrtic s plačem ali mi se cini da joj se svida tamo...
Procjenjujem 3 dana za pocetak curenja nosa ...




_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2295
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 8:05:25   
lidac0605
Hej,Katy!

user posted image za K i kaj hoće sama spavat,super,prava cura!Držim fige da nos ipak ne procuri user posted image .

Vas dva na posel,pa da dobijete opet jesensku bebicu user posted image .

Mi nismo još nikome niš rekli,ni ostatak ekipe niš ne zna,čekam da vidim jel bude sve ok...jedino M ko da nekaj predosjeća pa mi visi za guzicom non stop,samo me traži i samo mora bit sa mnom user posted image .
Čekamo kozice ovaj tjedan,danas je 14 dana otkako se L osuo i jučer mi se nekak činilo da ima u području pelene nekih 4-5 crvenih točkica koje su mi se vidjele ko kozice u nastajanju,temp zasad nema.Vidjet cu danas kad se probudi user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2296
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 9:02:07   
hipo
Katy, tako je i kod nas 3-5 dana pa nova viroza. Super za spavanje, bravo frajerice!

Hipici izasle tri petice pa sad opet bolje spava, nocas se budila samo u 3:15.
Al to znaci da sam spavala manje od 3 sata u komadu prije mjerenja temperature koja je bila 36.3.
Sad ne znam jel mjerenje nije ok jer sam malo spavala ili nisam imala ovulacijuuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2297
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 9:14:54   
lidac0605
Hipo,user posted image za zubiće i bolje spavanje...

Kaj se tiče tempice,možeš imat par varijanti-ili ti je još malo pala pred ovulaciju(tipa ak ti je na dan ovulacije bila recimo 36.1,ovih 36.3 bi bilo ok-meni obično nikad ne skoči iza ovulacije za tih famoznih 0.2 stupnja nego mi se postepeno penje po 0.1 stupanj) ili postoji mogućnost da si imala ovulaciju 48h nakon onog pika pa je opet sad tek u porastu...sa spavanjem ne znam baš kolko ima veze,sjecam se kad sam ostala trudna sa M da sam radila i radila nocne i mjerila tempicu svakako nikad u isto vrijeme i opet sam dobila jasnu krivulju porasta...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 9.1.2018 9:15:30 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2298
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 9:26:53   
hipo
Lidac, to ai i ja mislim za mjerenje, jedan mjesec sam isto tako spavala, jos gore nego sad, a graf je bio streberski. Proslih dana mi je temperatura bila 36.6-36.5 al sam bila bolesna pa nisam pisivala nista. Bas me sad to izbediralo.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2299
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 9:31:13   
lidac0605
Aj probaj izmjerit još sutra i preksutra,pa ak ide prema gore onda je ok...Jesi osjetila ovulaciju?
Ja da i ne mjerim temperaturu svoju ne mogu promašit...to boli majke ti ko da mi vanzemaljac izlazi iz jajnika,baš boli i grči-tipa sat,dva,s tim da me dva tri dana prije bode taj jajnik i drugi dan od ovulacije još pomalo onak...i uvijek mi ova dodatna mjerenja i trakice potvrde da je to ovulacija.

< Poruku je uredio lidac0605 -- 9.1.2018 9:38:04 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!