|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 9:42:52   
hipo
Lidac, neki me vrag bockao, ne jako kao prosli mjeswc. Nekad me bolo ko kad sam bila na Klomifenima, nekad manje. I kad me ne boli znam.imati lijepi graf s temperaturama tako da mi nije jasno do cega ovisi.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2301
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 9:51:29   
lidac0605
Ajde mjeri i sutra i preksutra pa bumo pametnije user posted image ...nemoj odma mislit loše,ono je stvarno bio turbo LH pik,ne vjerujem da ne bi ovulirala nakon onoga...
A ja ti šaljem malo

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2302
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 9:55:03   
hipo
Ajme koja divna kantauser posted image user posted image user posted image
Povecala sam je i sad se tucem s njom po glavi i trbuhuuser posted image
Je, budem.mjerila, bez brige i javim sto je izgatao toplomjer.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2303
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 12:20:23   
katy1503
kolika kanta biti ce nesto od toga ... ako ostane sta baci i na me ...

ma da, te viroze, nos je zadnji put curio 2 mj ...
i da, K izasle 3 petice isto... slucajno vidjela neki dan kad se kreveljila... nista osjetili .... totalno fora ...

Lidac, ma stignete naravno - drzim fige da produ kozice bezbolno ...



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2304
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 12:51:02   
hipo
katy pa to je genijalno što je zubi nisu smetali. Hipica tako jadna cvili po noći, baš cijuče i jauče, ako je probudi dam joj pol žličice lupoceta da je malo otupi i spava,i škrguće jako zubima.

TSH mi je 2.11, ref razmak 0,27-4,20
nije loše, al bi ja da je niže, na mpo su htjeli oko 1,5user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2305
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 12:59:14   
lidac0605
Tu je negdi Hipo...meni je moj endic govorio da za trudnocu do 2 da bude,a isto se bavi i sa neplodnoscu.Makar ja sam ostala trudna sa svojim L a TSH mi je bio 2,6...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2306
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 13:03:54   
hipo
baš ću škicnut nalaze prije hipice (kad dođem doma i ako ne zaboravim user posted image ), mislim da mi je tri mjeseca prije bio poviše dva

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2307
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.1.2018 21:52:02   
katy1503
Ja kad sam ostala trudna s K, TSH mi bio 3....

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2308
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 7:26:55   
lidac0605
Hipo,vidim raste tempica user posted image user posted image ,odličnoooo user posted image !Bilo je tu ovulacije,kaj je nebi bilo user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2309
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 9:23:22   
hipo
Katy, znam jos zena s jos visim tsh, pa je sve bilo ok. Al ja ima dijagnozu pa je onda oprez povecan. S hasimotom tsh zna divljat.

Lidac, nadam se da ce ostat temperatura gore.
Kako maleni, jel ima kozica?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2310
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 9:35:10   
lidac0605
Čekam te koze ko ozebli sunce user posted image ...ne znam kaj bi rekla,jučer sam vidjela na prsima 4,5 ispupčenih sitnih točkica i sa boka još 4,5,sad više ni ja ne znam jel si ubrijavam da budu to potencijalne koze ili stvarno budu...one od prekjučer su iste kak su i bile,znači nema mjehurića samo točkica user posted image
Čekam sad da se zbudi pa da vidim kak to zgleda sad ujutro...temp nije imao ni jučer.
Kaj budeš sad kam išla u vezi tog nalaza TSH Hipo,ili?Ja ću svog ponovit za jedno 2,3 tjedna...to bude onda 2 mjeseca od zadnjeg,s tim da je zadnji bio 1,03.Inače mi nikad nije bolji TSH nego kad sam trudna user posted image ,ovak mi zna jako varirat a kad sam trudna je školski,0d 1-1,5...naravno uz terapiju.

< Poruku je uredio lidac0605 -- 10.1.2018 9:36:01 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2311
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 9:40:20   
hipo
Budem poslala endokrinologici mail da mi kaze da li da povecavam terapiju. Sinoc sam mislila pofotkat nalaze od devetog i pov bolesti da joj sve posaljem da ima za usporedbu al sam zaspala prije deset mrtva umorna. Jutros mala visi za nogom, zakacena ko priljepak, mama citaj, mama citaj,ma volim ja njoj citat al ne mogu svaku sekundu. Navecer razvuce svu svoju bibljotkeku pa sve po redu bar po dva puta. Onda ih uzme sama pa utvrdjuje gradivo. Najsmjesnije mi je sto trazi da citam pa mi ne da citat nego ona objasnjavauser posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2312
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 14:38:59   
hipo
Lidac, tsh prije hipice je bio 2,8. Vadjen u 11. mjesecu, trudnoca u veljaci.
Poslala sam nalaze doktorici pa javim sto je rekla.

Kako tockice, ima li mjehurica?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2313
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 15:57:38   
lidac0605
Je,je ipak su kozice...one tockice od sinoc danas su mjehurici,malo je nervozniji,vjerojatno ga svrbi,al zasad ih nema bas puno,nekih desetak...vidli budemo kroz par dana,obicno one izbijaju 4-5 dana.Tempicu zasad nema..
Bas me zanima dal ce ti mjenjat terapiju...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2314
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 17:56:08   
hipo
Ajoj jadnicak mali svrbljivi. Drzim fige da ne bude strasno.

Kaze ona da ne treba povisit.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2315
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 18:03:55   
lidac0605
Ajde super,Hipo user posted image ...ma da to je tu negdje ne treba dirat lava dok spava user posted image ...mislim,meni je ovaj moj digao dozu kad sam spomenula trudnocu ono u 10.mj al moj je bio 3,5...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2316
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.1.2018 19:20:12   
hipo
Slazem se tim da je bolje ne dirat da se tsh ne rasplese. Dogovor s mojom.je da cim.ugledam plis da se javim.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2317
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.1.2018 8:00:21   
lidac0605
Hej,cure!

Hipo,tempica je ostala gore user posted image ,vidjet ćemo kroz koji dan,držim figeee user posted image ..

Katy,u kojoj ste vi fazi?

Kod nas kozice u punom jeku,izbile jučer posvuda,dobio i temperaturu user posted image ...a težak je Bože me prosti-em mi se ne da uopće mazat,tak da sam ga jučer navečer komplet cijelog namusala sa onim nekim sprejom od A-derme za koze(izgledal je ko duh,sav bijeli user posted image ) jer općene da da mu samo kozice našpricam,em se ne da u vodu sa hipermanganom,valjda zato kaj je roza user posted image -pa ga silom navečer posjednem i namačem a on tuli...jao kompliciranog djeteta,za pop_zdit user posted image .

Ja ću valjda posijedit do srijede i tog uzv,stalno mi takve gluposti idu po glavi da vam neću opće ni govorit...eto još i temp budala mjerim i dalje i čim malo padne-kao recimo danas sa 37,15 na 37-eto meni sto scenarija u glavi user posted image .Simptoma baš i nemam i zato mi svašta po glavi ide,malo tu i tam cice da me zabole sa strane na dodir i ponekad se napuhnem i to je to(ko zna jel od Dufastona il od trudnoće).Sama na sebe sam ljuta i sama sebi govorim da se moram skulirat,al eto luda baba,ne možeš iz ove kože user posted image ...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 12.1.2018 8:08:19 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2318
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.1.2018 9:52:53   
hipo
lidac, skroz te kužim, ja sam bila tako luda cijelo prvo tromjesječje s hipicom
bilo mi je super što sam bila na mpo pa sam bila pod većom kontrolom i imala česte UZV pa bi me smirilo, al najradije bi ga bila imala doma
tek mi je postalo lakše kad sam je počela osjećat di se mrda

ajme žao mi je što te maleni toliko zeza, ko da ti nije dovoljno što je bolestan i ti trudna...grozni su kad se inate...

ja imam show s ovom malom, svako jutro drama kad se treba obuć...lakše divljeg konja ukrotit i zajahat nego nju obuć, može sama, neće, ne da tati ne da meni....na kraju moram na silu jer to traje predugo pa se uzruja ko da joj ne znam što radim....još nisam sebi došla od te dernjave, na kraju mi je bude žao, al šta mogu, moram je obuć, ne mogu ostat s njom doma da trči gola jer joj je to zabavno


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2319
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.1.2018 10:08:17   
Snjeguljica_83
Upadam.user posted image

Hipo,
a da vidiš što se moj ne voli ni skidati ni oblačiti! UŽAS!user posted image
Ne znam što je toj djeci!

I naravno da bi najradije bio samo u peleni, u koži.user posted image Pa voli da ga svi troje onda mazimo po koži, golać jedan.user posted image

I počeo si je skidati čarapice. Stavi ih na hrpu pa hoda bos i gleda si stopala i smije se.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2320
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.1.2018 11:07:57   
hipo
Snjeguljice, i kod tebe golaćuser posted image
lako kad smo doma, nek se skida koliko hoće. Al za izać van treba sto godina. Grozna je.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2321
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.1.2018 20:54:51   
hipo
Lidac, kako si? Kako koze....
Meni ovo cekanje nikad sporije....ko da vec kasni dva tjedna, nikako da prodje....


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2322
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.1.2018 7:39:46   
lidac0605
Joj,Hipo,pričaj mi o čekanju user posted image imam osjećaj da čekam kraj godine a ne srijedu user posted image ...izludit ću do srijede.A ono dobro sam,stalno si tražim nekaj da delam da ne mislim o svakojakim glupostima,simptoma slabo,osim pritiska u trtici koji je stalno tu.
M je kozica pun puncat,strašno kak izgleda,a živčaaan-užas jedan,nakon 2 sata s njim dođe ti da lupaš s glavom u zid.Ne može ni spavat,cvili non stop,valjda ga svrbi jako i tak.Ima nekih koje su se već i osušile al više je ovih još vodenih i novonastalih.Ja se nadam da je to to kaj mu je izbilo,jučer je bio peti dan izbijanja.
Vidim grafić nije loš user posted image ...još sad da poskoči tempica oko 9,10 dana,mrak user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 14.1.2018 7:41:40 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2323
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.1.2018 10:51:57   
hipo
Cekamo srijedu ko ozebli sunce. Kad je pregled, je l barem ujutro?

Jadnicak mali svrbljivi. Drzim fige da je izaslo sto je trebalo.

Ova moja od jutra mi zdere zivce. Da me neko upuca napravio bi mi uslugu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2324
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
14.1.2018 12:40:02   
hipo
E da s hipicom.mi je temperatura skocila 9 dan.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!