|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.10.2017 7:54:34   
katy1503
Jutro ekipa


Hipo jeste se vratili s mora?

Lidac, kako hvatanje O? Klinci veliki i mali?

Jezic, ti jos malo?)?

Kod nas napala petica dolje, temp u petak, slabije jede ...
uz to sve kaslje a bili kod pedice koja kaze da je sve ok i da nema nista na plucima...



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2101
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.10.2017 22:46:12   
hipo
Katy jao petica. Jos se i to mora odradit. Ne veselim se tim zdnjim zubima.
Drzim fige da ozdravi.

Vratili se, jedva je docekala vidjet svoje prijatelje, sobu i igracke.
Jucer nas je kisa ubila u pojam, al smo danas produzili malo u park da se naskace. Nadam se da se dobro izmorila i da ce spavat ko top. Zadnjih dana je dio oci u nekim nocnim morama. user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2102
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.10.2017 8:43:53   
lidac0605
Bokić,curke user posted image

Katy,ufff zubi...i ja sve nagledavam kad će krenut ti odostraga user posted image .Nadam se da budu brzo vani i da ju ne muče previše.Kaj si rekla,kad krećeš sa pripremama i akcijom user posted image ?

Hipo,sretan vam povratak na asfalt user posted image ...ovaj moj je isto bio ova dva dana kad je padalo ko živina u kavezu-niš neće,niš ga ne zanima,samo cvili i cendra i hoda amo-tamo,gleda ljuljačku vani na dvorištu i čim neko otvori ulazna vrata trk do vrata pa urlanje kad ga ne pustiš van user posted image .Hvala Bogu da se sunce vratilo user posted image ...

Prošli tjedan je imao neku virozu 3 dana tj.samo temperaturu bez drugih simptoma...i još uz to mu se kozica na luleku počela odvajat pa je malo napukla kad sam ja potegla,pa još i mazi luleka sa Bepantenom,i naravno sve odjednom user posted image .

Moj lov na ovulaciju user posted image ...hmmm-dobro,vidjet ćemo za koji dan.Onaj dan kad su mi došle trakice,ja pišnem trakicu taj dan popodne ono pozitivna user posted image (a reko mi je dr.da mi je na desnom jajniku folikul i da bi mogo uskoro puknut)...i niš,kaj odakcijali taj dan...vidjet ćemo kaj bude.Ja ko pravi štreber sve vodim i evidentiram user posted image ,evo grafića:

My Ovulation Chart

Jučer nam je bila19.godišnjica braka,bio bi to lijepi poklončić user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 25.10.2017 8:46:30 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2103
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.10.2017 12:17:45   
hipo
Lidac, držim fige da upali. Meni danas 28 dan ciklusa, kao jucer il danas trebam dobit. imam grčeve zadnjih tjedan dana, u subotu mi je bilo jako muka al mislim da je to jer sam bila kod sveki a ne od trudnoće.
uglavnom, čekam još koji dan, test je spreman. Ne znam koliko mi se TSH spustio, nekako mi se čini da o njemu najviše ovisi.
inače nemam tako dugo grčeve prije menge. al ima svakakvih ciklusa pa se nikad ne zna. Bilo mi je sve cool prvi tjedan nakon O, al me sad to tako bocka da ne mogu ne mislit jel se to bebač gnjezdi il ce vještica svaki čas....budemo vidjeliuser posted image

nemam graf, ne da mi se upisivat, a kamoli mjerit temperaturu

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2104
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.10.2017 14:21:42   
lidac0605
Wooohooo,Hipo ti opasne simptome navodis user posted image ...ja drzim fige da je bebonja u pitanju...kak samo mudro sutis a pravo si se primila posla user posted image .
Ja isto gruntam o tom svom TSH isto pitaj Boga jel pao na neku normalnu granicu za trudnocu,a ic cu vadit krajem drugog tjedna il onaj iduci...mozda uz betu user posted image (koji sam ja optimist user posted image )

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2105
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.10.2017 21:57:47   
hipo
Nista bez optimizma. Evo vjestice nema. Najduze mi ciklus traje 29 dana pa joj dajemo sansu jos sutra.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2106
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.10.2017 23:02:05   
lidac0605
Hipo,ja se nadam da je to to user posted image ,jedva čekam da čujem...neka mala mudrica dobije pojačanje čim prije user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2107
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.10.2017 10:23:24   
Snjeguljica_83
Hipo, hej, ma nemoj me zezati!user posted image user posted image Pa neka ovaj put bude odmah to - to! user posted image user posted image user posted image

A da, teško je reći zašto ti je bilo muka: user posted image ili SVEKRVA!user posted image

Jučer sam dobila nalaze sistematskog.

Imam nešto bakterija u urinu user posted image Što sad s tim?user posted image

TSH je 2,4 - Zapravo je u intervalu, ali za trudnoću je poželjan ispod 2...
Velim to mužu, a on da mu je to priv glas da ja želim zatrudnjeti!user posted image
user posted image A ovaj mjesec pokrivamo plodne dane, upućen je u sluz i sve!user posted image

Štitnjača mi je blago povećana?user posted image
Lidac, sto ti misliš, što mi to štitnjača namjerava? TSH za sada ok, sad je uvećana? Strah me... Danas ću se naručiti kod svoje dr. pa idem kod endo.
Moram još izvaditi t3 i t4.

Lidac, štreberica!user posted image Bravo, tako treba!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 26.10.2017 10:25:42 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2108
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.10.2017 10:48:10   
lidac0605
Snjeguljo,pa to je normalno ak imas hipotireozu..i moja je uvećana,još prije 9 godina kad sam dobila dijagnozu su mi rekli da imam malu gušu...ja ono WTF?!?!I tak je i dan-danas...kak kod koga-mojoj sestri(koja ima isto) atrofira tj sve joj je manja i manja,reko joj je endić da bude s vremenom skroz nestala...mama mi ima pak punu čvorova(isto ima hipo)...Držim fige da otvorimo ljetne bebe za iducu godinu user posted image user posted image user posted image

Hipo,čekam vijesti user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 26.10.2017 10:49:50 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2109
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.10.2017 13:03:00   
Snjeguljica_83
TSH je 2,24 user posted image Krivo upisah prije...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2110
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.10.2017 13:11:47   
hipo
Snjeguljice, potpisujem lidac za stitnjacu.
Cim.imas dijagnozu, to joj se vidi i na izgledu.

Ja taman da cu radit test, a ono dosla vjesricauser posted image E izludila me, s tim grcevima, nek je vise dosla.
Hipica zakurila, sad cori pa idem sanirat kaos koji je napravila. Nadam se da nijenista strasno, dobro jede, pojela sve sto sam joj spremila.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2111
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.10.2017 14:29:47   
Snjeguljica_83
Hipo, ej, već sam rekla mužu da si možda trudna!user posted image
I sad sam krenula tipkati kad ćeš piškiti testić! Miša mu!user posted image user posted image
Ništa, idemo dalje u odbrojavanje.user posted image

I evo ga, vještica je opet dokazala kako dolazi kad namiriše test.user posted image

Neka Hipica brzo ozdravi!user posted image
Sad sam se sjetila! Idući tjedan joj je roćkassssssssssss!!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 26.10.2017 14:31:01 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2112
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.10.2017 16:17:24   
lidac0605
Hipo,bem mu miša,baš sam se ponadala...ništa,idemo brojat dalje user posted image
Ja mislim da ću i ja brojat dalje user posted image ,nemam nikakav feeling nit se kaj događa,osim kaj me hajbaju hormoni za popi_dit-čas vruće,čas zima,pa me glava boli,pa ne boli,al s obzirom da sam zadnju pilulu Diana popila 1.10. nije ni čudo...jedva cekam da dođe user posted image (prava,moja) pa da se primimo posla zaozbač user posted image -ovo dve akcije oko ovulacije su niš user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2113
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.10.2017 8:33:53   
hipo
A bude kako bude. Ko ne bude, odo ja do Bolance i Tomicaa da centrifugiraju ekipu pa nek najbrzi pobjedi.user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2114
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.10.2017 8:47:12   
Snjeguljica_83
Zaboravih vam napisati nešto za Hašimoto. Veli naša pedijatrica da ga i ona ima od svoje 18. godine.
Kaže ona: "Ako možeš birati bolest, biraj to! user posted image Popiješ tabletu i gotovo; jedino se teže zatrudni". A ja: E to je nuspojava...user posted image

Lidac, ti prkosiš dijagnozi, baš si mi utjeha, NADA! user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2115
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.10.2017 8:54:12   
lidac0605
Hipo,nadam se da ovaj put ne bute trebali pomoć...sad je tvornica ipak već bila u pogonu user posted image .

Snjeguljo,ja sam dokaz da nije nikad sve crno-bijelo...reko mi je muž da bi mene trebalo stavit u medicinsku enciklopediju user posted image -žena sa totalno smrdanim hormonima,oćeš štitnjače,oćeš spolne,oćeš inzulin,kortizol i uz sve to rodi toliku djecu...i to bez puno truda i muke user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2116
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.10.2017 10:22:43   
lidac0605
Eto,ja zvala za briseve..sve ok osim kaj mi je opet izoliran streptokok brupe B user posted image ..grrr...imala sam ga u četvrtoj trudnoći i evo ga nazad.reko mi je ginić da mi u biti ne bi davao terapiju,al pošto planiram trudnoću da mora.I da nek i muž popije isto kaj i ja...
Fino,danas nek krenem pit,on u ponedjeljak i taman da završimo s terapijom do novih plodnih dana...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2117
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.10.2017 12:32:47   
Snjeguljica_83
Lidac, miša mu i tu beštiju!user posted image Dobro je, nek ode do plodnih dana!
Baš si za med. enciklopediju!user posted image

Mi smo i ovaj plodni dan pokrili pa što bude.user posted image
Nešto me pikalo s desne strane, a desna strana je zaštopana. Ah. Tko zna.
Na sistematskom mi je gin. našao cistice na desnom jajniku. Možda su me one zezale.
Jednostavno mi je desni jajnik niškoristi. user posted image

E sad sam se sjetila. Prijateljica mi nema jedan jajovod pa je rodila 6. dijete!user posted image

Katy, ta luda faza se zove grozna druga godina. user posted image Bude prošla. Pa dođe treća.user posted image Pa dođe buntovna šesta.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 27.10.2017 12:35:37 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2118
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.10.2017 12:33:00   
katy1503
Hipo, kako hipica?
zao mi radi testa ...

Lidac, bemu i streptokok, izlijecite se pa ajte na akcijanje...

ja sam ostala trudna u mjesecu kad mi je TSH bio 3... user posted image

K je ok , kaslje dosta, bili kod pedice kaže nema nista na plucima....
ima neku ludu fazu, zloća mala postala preko noci ... naoruzati se moram živcekima....
razmisljam da joj kupim krevet oko Bozica da pocne sama pajkiti jer kad je sve ok uopće sene budi po noci ... vidjet cemouser posted image




_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2119
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.10.2017 20:54:22   
hipo
Ajme Lidac drzim fige da se otarasite bestije sto prije!

Katy dosadan je taj vrticki kasalj.

Hipici je danas vec puno bolje. Tj nema nikakvu temperaturu, raspolozena je. Nos manje curi ali je i daje to jako jako puno. Cijeli dan je usisavam i natankavam fizioloskom.
Rekla je da joj je drago sto sam.doma ali joj fale djeca.
Sjetna mama doma. Faji Mavko, faji Nataji. user posted image
Svasta ona meni kaze. Spijala je da je samo jedna teta vodi na turu, druga ne. A to s tutom.vam.je bila.cijela drama, tetama se to nije dalo, lagale mi da se ne smije, njihova med sestranam.rekla da moze pa su morale pocet vodit je na tutu, al sve senesto dure i prepiru medjusobno, a ne bi da dodje do ravnateljice jer smo htjeli kod nje to rascistit. Ta bi ih valjda razapela da sazna da nisu djetetu manjem.od dvije godine htjele dat tuu nego je tjerale na veliku skoljku bez adaptera. Sad kad se docepala tute napokon vise uutro ne olace da nece ic. Istraumatizirale je skroz. Muz je vec htio vadit iz vrtica, dat u novine cieli slucaj. Luda kuca. Ne da se prepricat. Po noci je sve cesce suha, bilo je jednom 4 noci za redom. Sinoc je bome bilo puno, al kako je bolesna pa je sisala pol noci i ne cud meuser posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2120
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.10.2017 7:33:40   
katy1503
Jutrooo cure!!!

mi konacno prestali kasljati :)
dozivjela sam da spava 12 sati u komadu - ali zato popodne sve manje spava - valjda joj je dovoljno samo po noci.
vrtic ih pravo izmori pa ne moze docekati ni 20 sati.

Jucer saznala da su mi tri kolegice trudneuser posted image
sve mi dode zelja za jos jednim - onda dodem doma i muz mi digne tlakuser posted image
pitala ga ja za drugo jel bi htio, kaze on da je njemu svejednouser posted image .. da je zadovoljan samo i s Kuser posted image user posted image
Bas sam bila tuzna i ljuta u isto vrijeme .... user posted image user posted image user posted image
Za vikend nam dolaze njegovi na duži perioduser posted image ... sve ce mi poremetitiuser posted image

Najte zamjeriti malo sam depresivouser posted image



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2121
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.10.2017 10:16:58   
Snjeguljica_83
Hipo i Lidac, naletila sam na neko mjerenje, ispitivanje zdravlja i dakle,

reče mi neka med. sestra da je ČESTA NUSPOJAVA, gotovo PRAVILO da Euthyrox dovodi do naglog debljanja. Dakle, jednom kad počnem uzimati terapiju, mogu očekivati da ću se naglo udebljati. user posted image

Mislim! Onda mi je izmjerila tlak: 118/89. Kao ovaj srčani je povišen jer je iznad 85! Često, a čak mislim i uvijek je bio do 80! I tu je počela ispitivati o štitnjači...

Izvagala me i reče, bez čizama da imam 48 kg! A što, robu je pustila uračunatu? user posted image

U nuspojavama lijeka piše da je moguć gubitak tjelesne mase. Dobro, to sam sad išla guglati.

Što stvarno te tablete donose kilograme?!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2122
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.10.2017 10:18:48   
Snjeguljica_83
Katy, žao mi je zbog toga što tvoj muž misli...user posted image Nadam se da će se predomisliti.user posted image A najbolje bi bilo da vam dođe bebica bez truda, onako "omakne vam se" i gotovo! user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2123
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.10.2017 13:07:35   
hipo
Snjeguljice, ja sam nakon uzimanja terapije pomalo izgubila 7 kg, odnosno vratila sam se nakilazu prije bolesti.
Trajalo je to polakp, kako se organizam lijecio i dolazio sebi od manjka potrebnih hormona.
Ne kuzim zasto ljudo zaziru od tog lijeka. Jasno mi je da ne pase svakome neki lijek, aato ih ima razlicitih pa ako ti rreba terapija promijeni se. Ali toliko gluposti s se naslusala o tom lijeku i stitnjaci da mi nije jasno zasto ljudi nece sebi pomoc. Kad boli zub odes u zubaru. Kad boli uho odes kod dr i dobis atibiotik i pobozno ga pijes. Akp je stitnjaca sj.... odes specijalisti i ako ti kaze da trebas lijek, pijes ga.

Katy, ista stvar.Ja bi jos vise djwce, al kad vidim ovo svoje magare, pridje me volja

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2124
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.10.2017 16:00:46   
lidac0605
Katy,mah ti muški ti bubnu i živi ostanu...zavisi u kakvom ga uloviš raspoloženju user posted image ...danas bu ti rekel tak,preksutra bu se predomislil user posted image ...držim fige da imaš živčeke za goste user posted image

Snjeguljo,slažem se sa Hipo kaj se tiče Euthyroxa,ja ga uzimam evo već deset_u godinu,kad sam krenula s terapijom sam smrsavila 10 kg u 3 mjeseca a nisam bila na dijeti i nisam niš baš ekstra dobivala na kilaži +/- 5 kg al i tih u plusu bi bilo zato kaj sam jela a ne radi tableta user posted image .Ni meni nije jasna ta fama oko uzimanja Euthyroxa,mislim,kao 1.prije ili kasnije ćeš završit na njemu ako imaš Hašimoto-čemu onda patit štitnjaču i hipofizu da se muče do iznemoglosti jer štitnjača ne proizvodi dovoljno tiroksina,i kao 2.kaj me posebno smeta-Euthyrox nije lijek nego supstitucijska terapija-znači uzimaš nadomjestak nečega što tvom organizmu nedostaje.Po FDA klasifikaciji on spada u A grupu-znači onome kome treba neće izazvat apsolutno nikakve nuspojave,ovo sve drugo kaj ko veli su bedastoće...

Moje user posted image još nema(28.dan danas),čak sam jučer išla radit test i naravno -,a imam grčeve već 4 dana i stalno mislim sad će a ona nikak pa nikak..igraju se hormončeki malko s mojim žifčekima user posted image .Dobili ja i mm popit 8 dana Ceporexa 2x1 gram,nabavila odma i Linex lady da se beštije opet ne namnože...taman da popijemo pa u akciju,ako moja "tetka" bude dobra pa dođe konačno user posted image .
Drugi tj.ću skoknut izvadit TSH,da vidimo koliko je pao,ja se nadam ispod 2 user posted image

Mene i mm nemojte pitat niš za broj djece user posted image mi smo luđaci koji se vole množit user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 31.10.2017 16:06:35 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!