|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesenske bebice 2016
18.2.2016 17:20:49   
nymeria
Ma nisam se ni brinula puno jer pretpostavljam kak oduvjek imam mace da ako koja ima to a nema cjepljene su i kucne pa da dam to prebolila...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 11:00:52   
Tajci66
Pozdrav cure. Tu kod nas je zatisjeuser posted image . Jeste mi dobro? Kak se osjecate? Kad su vasi pregledi?

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 11:54:49   
bubulu
heloouu curke :)
Malo ludi vikend mi je bio pa nisam stigla baš na net... Ja sam super, umor popustio dižem se ujutro bez ikakvih problema, danas cijelu kuću očistila, ručak spremam i poslije malo s mužekom u šetnju. Živim na jarunu pa sam luda kad je ružno vrijeme, evo konačno svanulo sunce user posted image ...
Mučnine nemam, jedino malo malo malo ali navečer, cice i dalje bole u 3 čoška, i sanjam horore user posted image , noćas sam se da prostite usrala od straha koji horor sam sanjala i još k tome imala osjećaj nemoći...znala sam da sanjam a nisam mogla otvorit oći dok san nije završio, skroz čudno... user posted image ... nadam se da se nebu ponovilo hehe
Na pregled neću ni mislit pošto idem tek 17.3 ...jer ak ću mislit izgorit ću do onda user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 11:55:36   
bubulu
Tajci ti? kak si mi? ima kod tebe što novoga? user posted image user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 12:31:15   
Tajci66
Tebi je super na Jarunu kad je lijepo vrijeme. Ja sam u Zapresicu pa isto imamo dosta lijepih mjesta za setnju.
Kazu da trudnice imaju svakakve snove pa je to vjerojatno jos jedan od simptoma. Uh, tek 17.3. Kolko ces onda biti po zadnjoj M?
Ja sam dobro, umor i dalje prisutan, ali kako koji dan. Mucnine postojane, posebno kod gladi, a i neke hrane. Najgore mi je kad osjecam mucninu, a moram pit puno vode pa mi bude jos gore. Ali sve je to nista za srecu najvecu user posted image . Cicke bole, deblajm se i trbuscic se nazire, dole skroz nisko user posted image . Di nam je Nymeria?

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 12:57:56   
nymeria
Hej djevojke... ja sam preporodena od kad sam rezim prehrane ubacila svaka dva sata.. ujutro popijem jogurt.. popodne cedevitu il jamnicu pase mi.. s navecer kakav cajek.. plus preko dana jos i vodu...

Za vikend smo bili u skitnji.. mi smo u sesvetama i ima lijepih setnica a muzevi su pod sljemenom pa ima sume i tamo idemo isto setat kad smo kod njih... tako i juce.. natrpala mandarine i vodu u ruksak i setnja poslije rucka..

Krvna slika je pokazala da sam anemicna... vjerojatno cu kakvo zeljezo dobit... u petak idem na uzv (bit ce 9 tt).. a u pon iden na kontrolu kod doktora... malo su me rascjepkali... a eto...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:18:15   
bubulu
Tajci, a bit cu negdje 9 tjedana user posted image ...
Nymeria super za režim prehrane, eto samo treba pogodit kaj ti paše haha (ko da je i to lako) hehe...
Uživajte, odmarajte, ja idem ručak polako kuhat user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:19:59   
Tajci66
Super Nymeria da si nasla svoj idealan rezim user posted image . Moj rucak je vec gotov, idem vidit sta sam smiksala user posted image . Cure bit ce to sve ok, vidjet cete. Zelim vam da vam sto prije prode vrijeme do pregleda i da je sve ok s user posted image user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:40:37   
nymeria
Cure kaj kuhate? Ja sam se za vikend hranila u gostima... danas kuham grah... nisam vec dugo...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:43:26   
bubulu
opaaa nymeria bit će veselo večeras user posted image ja imam juhicu od povrća, meseko i zapečeni grah sa vrhnjem user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:43:59   
bubulu
neka svi bježe od nas večeras ako im je život mio user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:45:12   
Tajci66
Mi imamo gulas sa mrkvicom, graskom i krumpirom, bas sam fino skuhala. Imam amc posude koje kuha automatski, gulas kuhan za 12 min, sa pripremom nekih mozda 40-ak user posted image . Ne bi ga dala za nista user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:49:31   
bubulu
user posted image user posted image kakv je to lonac? tajci pojasni meni neukoj ... jel to ekspres ili?

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:56:54   
Tajci66
Ajmo rec slicno ekspres loncu, ali sa puno manjim tlakom. Jako skupo sude, ali vrijedno svake kune. Ima poklopac za brzo kuhanje koji se bluetooth-om poveze sa podstoljem na kojem se kuha. Stavis sve namirnice u isto vrijeme (s tim da ja prvo izdinstam sve povrce), zatvoris s tim poklopcem, zadas minutazu i kuha se samo. Samo se ugasi i sljedecih sat vremena drzi hranu na 60 stupnjeva i onda se potpuno ugasi. Jednom rijecju cisto savrsenstvo user posted image . A svi sastojci ostanu u jelu, ne ispare van. Jako zdravo i puno intenzivnijeg okusa user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 13:57:41   
Tajci66
I puno bolje od ekspres lonca.

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 14:20:44   
bubulu
user posted image user posted image user posted image o pokte pa to je pravo čudo tehnologije , woowww, mislim da buš mi morala posudit da ja to vidim user posted image i isprobam user posted image pa kad si skuham sve kaj namjeravam ti vratim user posted image user posted image

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Jesenske bebice 2016
22.2.2016 14:56:24   
Tajci66
Moze, dogovoreno user posted image

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Jesenske bebice 2016
23.2.2016 9:38:31   
bubulu
jutro user posted image ajmo na nogice lagane user posted image
Noćas sam kupovala orade u konzumu user posted image , ah ti snovi... pošto ne kupujem meso i ribu u konzumu nikad, sad bar mogu reć da kupujem u snovima user posted image
Do prije dva dana probava ko vurica svako jutro, a sad eto već dva dana ništa user posted image , rekla mužu neka kupi sok od šljive u dm-u pa da vidimo... Još sam se jučer graha natrpala pa sam sad ko da sam kamenje jela...
Kak ste?
Jojj da sam se bar brzo još cura sa odbrojavanja pridruži...

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Jesenske bebice 2016
23.2.2016 10:38:26   
nymeria
Jutro.. joj meni moj grah isto juce prijao...

A ja sam nocas sanjala da se vozimo busom nekam i stali na nekom odmaralistu i trazim przene lignje ili pohani oslic a na kraju popapam neki sendvic sa puno paradajza i salatice..

Onda trazimo negdje neki smjestaj pa u nekoj konobi imamo ispred sebe plate sa puno hrane od strukli i pohanog sira.. mesne struce sa jajima unutra.. dok sam ja dosla do stola sve sto sam primila u mom tanjuru se pretvorilo u kruh..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Jesenske bebice 2016
23.2.2016 10:53:38   
bubulu
user posted image user posted image user posted image aahahaha nymeria prava si trudnica po snovima, hrane ko u priči a nemreš do nje hahah

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Jesenske bebice 2016
23.2.2016 11:39:47   
nymeria
Joj grozno... a mislim da to nije niti sve.... bilo je jos toga al je ovo cega se sjecam bar malo..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Jesenske bebice 2016
23.2.2016 15:22:41   
Tajci66
Nymeria bas pravi trudnicki snovi user posted image .
Kak ste danas? Ja sam bas dosla iz shoppinga s muzem. Isla sam si nac hlace na gumicu jer me sve moje traperice tiskaju i rezu i nasla sam ih u New Yorkeru za 39,90 user posted image . Ako trebate trapke ima ih puno na snizenju

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Jesenske bebice 2016
24.2.2016 10:52:36   
bubulu
jutro curke user posted image
nymeria, hvala na info, trebat će mi kasnije, mene još ništa ne tišće i dalje sam na istoj kilaži, ni grama nisam otišla gore, makar jerdem ko slon... izgleda da ću buknut najedamput user posted image
Ja sam danas opet tak umorna da jedva i hodam i gledam...idem sad kunjat pred tv jer za ništa drugo nisam sposobna... možda dođem malo k sebi jer idem popodne k mami na ručak..
Trudničice, uživajte, nadam se da ste dobro!?? i da puno odmarate user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Jesenske bebice 2016
24.2.2016 11:20:37   
Tajci66
Jutro user posted image .
Bubulu malo si nas pomijesala, al nema veze user posted image
Meni jcr cijeli dan muka, tek navecer prestane i onda opet pocne oko rucka. Bude mi dobro mozda pola sata nakon kaj pojedem i onda opet. Al nema veze, sve se to izdrzi za mali zamotuljak user posted image
Umor me drzi kako koji dan, nekad vise nekad manje.
Znaci danas ne kuhas user posted image
Nymeria kak si nam ti?

(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Jesenske bebice 2016
24.2.2016 12:02:15   
bubulu
user posted image tajci eto vidiš ti to user posted image stvarno ne vidim dobro kolko sam umorna...user posted image user posted image
Mene mukica zna maloo navečer primit, al ja kad me i čopi onda odem jesti , probaj djeluje user posted image samo žvači...
Da da, danas ne kuham user posted image , konačno, tak i tak sam bez ideja za jela pa mi dobro došlo!

(Odgovor članu Tajci66)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!