|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 9:27:04   
PinkyFunkyBirdy
Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 9:35:23   
PinkyFunkyBirdy
Papučice dobro došla natrag! Imaš li datum u ovom mjesecu do kojeg odbrojavaš ili ćeš od sljedećeg mjeseca biti na listi? user posted image

Monjikice zašto ne napraviš testić? user posted image

Daxy moja draga, stavila sam te na listu sa zadnjim danom u mjesecu i upitnikom. Ako hoćeš neki drugi datum javi pa ispravim. user posted image

Aries, hoćeš da i tebe stavim kao i daxy pa da budeš na listi, ali s upitnikom? user posted image

Evo, ja pijem dva dana kurkumu i za sad ne vidim nikakve promjene osim što možda malo kvalitetnije spavam. Možda nije od toga već što sam stvarno iscrpljena. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 10:36:43   
nymeria
Jutro djevojke...

Evo meni proletio vec tjedan.. jos malo pa ce i drugi... danas ujutro su me cicke nes boljele... jucer me sarafilo kao da cu svaki cas procurit...

Sad treba sacekat i jos tih tjedan dana...

Iglavnom malo sam racunala i dobila sam utrica za 10 dana a trebam za 12.. tak je doktor rekao.. morat cu kod ginke po jos jedan recept onda... taman uzmem i uputnicu za betu

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 11:43:47   
buba m
Noemaa ovo da bi bilo dobro pričekati i 6 mjeseci mi je rekao jedan mladi doktor na KBC Rijeka, a doktor je bio tsko divan, pažljiv i srdačan... Samo su mi gotovo sve sestre tamo čudne, namrgođene, hladne, čast izuzecima... Ako uskoro ponovo tamo navratim iz bilo kojeg razloga, morat ću im reći da se malo nasmiješe jer rade na superkul mjestu i superkul posao za kojeg su se valjda same odlučile... U onako tužnoj atmosferi ja se nešto našalim a sestra mrtva ladna...

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 15:23:30   
aries
Pinky,moze meni datum 31.1.sa upitnikom.to je 35.dan,sredina od mojih 28 do 45 koliko mi traju ciklusi..hvala.inace,kako sam spomenula mm da bih ja narednih 15ak dana svaki drugi dan u akciju,samo je rekao_ne znam,vidjet cemo.user posted image mogla sam ga toljagom po glavi.samo sam se okrenula...bas me iznervirao....sad ce postiti par dana pa da vidim kako ce se pozelitiuser posted image

_____________________________

10.04.2013. L -mamina proljetna princeza
03.10.2016. L -mamin jesenski princ

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 17:34:26   
nymeria
Joj arries potpuno te kuzim.. eno i moj isto tako mi govorio... al kad je doktor rekao akcija e onda me morao poslusat..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 19:10:29   
daxy
Večer,cure.

Pinky može taj datum.
Ciklusi poslije inseminacije,odnosno lijekova (Utrogestana,Femare,..) su mi takvi da mogu dobit menstruaciju sutra ili tek u veljači. user posted image
Od winkice ni traga ni glasa. Javila je da je trudna i to je bilo zadnje što smo čuli od nje. nadam se da je sve u redu i da će se možda jednog dana javiti...
Ako imaš volje stavi kakav link o toj kurkumi i što ona radi. Znatiželjna sam. user posted image

mare čestitke i od mene! user posted image
Potpisujem Pinky vezano za UP i lijek.

tintin sve znam i hvala ti. user posted image user posted image
Meni je tako drago da si se i ti vratila po bebu br.2. user posted image user posted image

nymeria hvala na lijepim željama. user posted image user posted image
Vidim iz potpisa da si imala biokemijsku,jako mi je žao zbog toga. user posted image
Želim ti da ubrzo popiškiš jedan user posted image koji će rezultirati jednom prekrasnom user posted image .

buba draga tako mi je žao zbog pobačaja. user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ćeš se brzo oporaviti i fizički i psihički i krenuti po jednu user posted image .
Istina je da je zastarjelo mišljenje da toliko dugo treba čekati.
Posavjetuj se s drugim doktorom...

noemaa pa kako si mi ti?

papučice kakav stav! Bravo! user posted image user posted image user posted image
Nek ti se ostvari to šta si naumila! user posted image user posted image

monjikice tako je,pričekaj 2 tjedna i napravi test! Hvala i tebi na lijepim željama. user posted image user posted image

aries hvala na dobrodošlici. user posted image


lidac user posted image user posted image user posted image
Šta ima kod tebe? Kako si?

Snjeguljice user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako mi ti napreduješ? user posted image
Super si ti vodila brigu o forumu i želim ti se još jednom zahvaliti na tome.

Ja ću se morati prisjetiti nekih cura (odnosno njihovih ciklusa,dijagnoza),pa i upoznati se s novim curama i njihovim problemim da malo uhvatim ritam. Trebat će mi malo vremena,nemojte zamjerit. user posted image
Eto,malo sam se javila. user posted image
Sutra se opet tipkamo...
Pusa svima.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 19:37:38   
buba m
Sljedeći tjedan imam zakazani pregled kod mog G pa ću njega ispitati sve šta me zanima... Sad bježim MM mi ne da da toliko buljim u mobitel... Pretjerujem user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
14.1.2016 22:43:38   
Leilani
Evo i mene, bili smo na putu pa nisam bas stigla pisati i sve popratiti. Vidim daxy se vratila, drago mi je vidjeti da si opet tu.

nymeria srećo, znam kako je, izdrzi jos tjedan dana...znas da navijamo!!! Ma mora to biti to! Bilo bi lijepo kad bi skupa otvorile godinu.

pynki ja sam isto jedno vrijeme uzimala kurkumu. U kapsulama od Hug-a. Svakako podrzavam, samo naprijed i nadam se da ce pomoci.

Meni je evo danas 11 DC i trakica pozitivna, pa smo odakcijali prekjucer i danas. I naravno noge u zrak. user posted image Piskit cu i sutra, pa mozda jos i sutra nastavimo akciju, a onda cekanje do 30.-og. E, da a 20.-og na konzultacije na Sv.duh.

Ostale cure, stare i nove, puno srece zelim!

< Poruku je uredio Leilani -- 14.1.2016 22:45:03 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 6:26:34   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image

Daxy, kako godi oku vidjeti tvoj post...user posted image
Napredujemo polako... Beba se od nedjelje sramežljivo javlja. Evo, sinoć je došla na čitanje priče za laku noć.user posted image Hematoma više nema, samo je maternica spuštena. Još nije ništa opasno, gin. me češće prati, baš idem za tjedan dana i nadam se da će sve biti u redu.user posted image Prije su me leđa boljela nakon svega pola sata stajnja, ali bit će da je to samo posljedica ležaranja, od kojih mjesec i po pa su se mišići ulijenili.user posted image

Leilani, neka hopa cupa urodi plodom!user posted image user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 9:28:47   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image tintin - 21.01.
user posted image nymeria - 23.01.
user posted image Leilani - 30.01.
user posted image daxy - 31.01. ?
user posted image aries - 31.01. ?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 9:31:57   
nymeria
Jutro curke...

Evo mene pika sad na desnoj strani malo.. sise me bole jako... jedva se namjestim navecer... jutros sam se probudila sva u znoju...

Imam kao neki isjedak... neznam jel to od utrica il kaj..

Uglavnom cekam i cekam i slusam sta se desava..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 9:43:35   
PinkyFunkyBirdy
Nymeria, još malo strpljenja i bude user posted image user posted image ! user posted image

Aries, evo, na listi si. user posted image Ah .... ti muški ... ne možeš s njima, a ni bez njih. user posted image

Draga daxy, evo link na kurkumu. Ma liječi sve - od kolesterola do raka. Od toga ću živjeti 100 g. user posted image user posted image user posted image

Leilani, daj pliz napiši kako ti je djelovala kurkuma? Zanima me dal si imala više energije, dal je pomogla za nešto, .... ? Raspiši se. user posted image
Držim fige da je ovo bila dobitna akcija! user posted image user posted image user posted image

Snjeguljice, joj kako mi fali taj osjećaj meškoljenja bebice. To je nešto preslatko! Uživaj draga. user posted image

Da još dopišem - daxy, vidim da pitaš za Lidac. Ona nam je rodila malog Maura 05.01.2016. i sad se doma puno maze i pokušavaju se zbucati jer je mali pravi pospanko pa umjesto da papa on spava na cici. user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 15.1.2016 10:00:08 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 9:46:37   
nymeria
Joj pinky kaj da ti kazem... izdrzala sam ovaj tjedan... vikend ce mi proletit... i onda samo jos par dana...

Kako bi to bilo lijepo... ajmeeee...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 13:36:48   
Leilani
Nymeria mogu si misliti kak ti je. Joooj jedva cekam rezultate. I stvarno se nadam da ces nam doci i objaviti plus ko kuću!!!

pinky kaj se tice kurkume, uzimala sam ju za imunitet. A kaj se tice snage, taj period kad sam ju uzimala bila sam na strogoj anticandida dijeti tako da nisam imala snage, jer me ta dijeta iscrpila i psih. i fiz. Pa mozda ni kurkuma nije mogla to izvuci, jer je to dodatak prehrani. E sad, pila sam ju dva mjeseca, pa sam onda prestala jer mi je postalo preskupo. Onda sam opet u jednom periodu pocela pa pila dva mjeseca i prestala. Tak da ti nisam bas mjerodavna da ti napisem nesto vise. Za sto ces ju ti tocno uzimati? Mislim da nikako nije lose s tim krenuti, jer moze samo pomoci! Tak da, samo naprijed! user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 15:36:25   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, uzimam ju najviše zbog inzulinske rezistencije koju imam (i koja mi uzrokuje PCOS), ali bi naravno htjela i da mi pomogne s manjkom energije i slabim pamćenjem. user posted image

Drage moje, ugodan vikend! Pišemo se opet u ponedjeljak. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
15.1.2016 20:30:19   
Jupiter
Hej drage cure!

Nisam dva dana bila na RR i....evo, isplakala sam se ko malo dijete na Perlicin dnevnik..
Daxy, dobrodosla! Puno smo te puta spominjale da si sigurno stucala!
Kao i kod Tintin i mi smo tek kod smrzlica uspjeli a evo, nova vlada ce nam smrzavanje zabraniti...
Zivot je ponekad pravo sr...
Ali nada je ta koja gura..
Ovo tako isprano zvuci ali stvarno je tako.


_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 10:15:47   
papučica
Pinky, moj datum sljedeće neočekivane je 05.02. , sad sam u fazi praćenja, čajevi itd.


Nisam ni znala sve do sad šta se je desilo Perlici . Jako tužno, neobjašnjivo, šta da napišem...


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 14:08:30   
daxy
Dobar dan,trudilice i trudnice naše...

buba nadam se da će gin. biti od velike pomoći. user posted image

Leilani user posted image user posted image user posted image
Bravo za akciju! user posted image user posted image
Sretno!

Snjeguljice user posted image user posted image user posted image
Ovaj tvoj post doslovce zrači pozitivom. Nekako sve ide na bolje...
Nek se tim putem i nastavi. user posted image user posted image

nymeria meni od Utrića stalno curka nešto..... user posted image
Idu na živce,al su nužni,pa sve pretrpimo.

Pinky zvuči moćno ta kurkuma.
Dao Bog da ti pomogne...

hvala za info o lidac. user posted image
Jao slatkih muka kod nje.

Nemojte mi se ljutit, drage mame, što vaše muke smatram slatkima jer i same znate da bih sve dala da i ja mogu pisati o problemima koje mi beba zadaje umjesto o ovim trenutnim. user posted image

Jupiter ovo mi je prva vijest o zabrani smrzavanja. user posted image
Jel imaš kakav link na tu vijest? Gdje si to pročitala?

Drago mi je opet biti među vama. user posted image


Malo bih pisala o sebi,pa ako mi netko da kakav koristan savjet bila bih mu zahvalna...
Muku mučim s prištevima. Taman mi prođe jedan niknu dva i tako u krug.
Nisam nikad ranije imala problema s prištevima (pa ni u pubertet) i mislim da mi je to jedna od posljedica uzimanja Utrogestana/Femare...

Također i dlačice iznad usne su mi puno vidljivije i tamnije,rekla bih i jače i gušće...
Razmišljam da ih počnem skidat kod kozmetičarke. user posted image user posted image


Sad je moja pretpostavka da su mi hormoni u disbalansu,a može biti i da ta moja dijagnoza PCOS napokon pokazuje da zaista postoji i ne znam šta mi je činiti. user posted image user posted image

Probala sam štošta za prišteve i ne pomaže ništa,bar za sada...
I nemam ih samo po licu nego i po leđima (najviše prema lopaticama i ramenima),a i po gornjem dijelu nogu i guzi,odnosno bokovima.


Pomozite ako možete,stvarno bih bila zahvalna. user posted image
Znam da je tema "površna",al ja sam lagano ljuta na vlastito tijelo jer ovako "nagrađuje" moje pokušaje da postanem mama.
Kao da sve ostale patnje nisu dovoljne...


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 14:17:54   
papučica
Draga daxy,
ono što bih ti ja mogla dati kao savjet da probaš sa maslinovim uljem.

Ja nisam nikad imala pretjerano prišteve ni kao mlada niti sad kao mlađa user posted image , malo se šalim
Ali sam u oktobru mjesecu kad sam ugledala svoje dvije crtice imala ih podosta i to one potkožne. Inače mi je lice mješovitog tipa pa uvijek muku mučim koju kremu koristit.
I onda mi je jedna žena rekla da uveče kad skinem šminku umjesto kreme da koristim maslinovo ulje. Ja sam naravno probala. E sad, neznam, vrlo brzo sam imala spontani i tako da su prištevi nestali. Nisam sigurna da li je to zbog hormona ili sl. Uglavnom i sad koristim ulje jer sam čitala da je jako dobeo i korisno za kožu.

Eto probaj nemože ti naškoditi.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 14:22:37   
lidac0605
Daxyć evo mene u pomoć,dok se nosamo za podriganac user posted image
To si prištava zbog pcosa,ja sam takva došla endokrinologu,leđa ko u jeku puberteta,a ja skoro 30...i onda mi je on našo da uopće ne ovuliram,a ja imala vješticu redovito svaki mjesec user posted image ...meni sse stanje skroz s kožom povuklo nakon kaj sam počela pit metformin i držat se strogo dijabetičke dijete...i ovulacija se vratila,al testosteron mi se slabo spustio,to se vidlo i po dlakama...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 16.1.2016 14:26:21 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 15:12:36   
tintin
Papucica, vidim da spominjes Perlicu, sta se desilo, uopce nisam nigdi vidila da je davno pisala

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 15:20:10   
tintin
Papucice sad sam nasla, ajme ja sam u soku, preogromna tuga, nemam rijeci, kako je ovaj zivot nepravedan.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 16:31:13   
papučica
Tintin, i ja sam to danas vidjela . Tuga, tuga ...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2016.
16.1.2016 16:38:03   
Jupiter
Ja sam, bez obzira na dobre nalaze hormona, i dlakava i nisam imala redovite ovulacije. Meni bi rekli da je to genetski problem. Zbog hormona i stresa sam se udebljala 10kg. Smatram da je stres najveci okidac. Ja svoje brcice sama uklanjam pincetom, imam ih i na bradi, jer kad odem kod kozm tek onda mi kod svakog i najmanjeg folikula izbije mali bijeli pristic....a okolo sve crveno....ma katastrofa...a testost u normali..user posted image

Da, stalno se spominje ta zabrana zamrzavanja js. Nekako se ipak nadam, ako dodje do toga, da ce se zabrana odnositi na oplodjene, jer im je to zapravo trn u oku, a ne i na same jajne st.
Evo jedan link ----KLIK NA ----> Zamrzavanje



_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!