|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
7.8.2015 9:04:35   
daxy
Trudilice:


user posted image dragana32 - 12.08.
user posted image buba m - 14.08.
user posted image chrna - 20.08. user posted image
user posted image Jupiter - 28.08.
user posted image danery - 29.08.




< Poruku je uredio daxy -- 12.8.2015 14:33:40 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
7.8.2015 9:04:53   
daxy


Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
7.8.2015 9:13:54   
daxy
Jutro,curke.

Ja sam i dalje u gužvi.
Stigla mi je seka "u goste",pa sam vam sretna.
Vjerojatno vam se neću javljat često ( ili uopće ) sljedećih 5-6 dana.
A vidim da ste mi i vi svi u nekoj gužvi ili odmarate.

Idem sad preletit što str mi tipkale pa vam se javim.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
7.8.2015 10:11:45   
chrna
jutro curke!
evo i mene, napokon s kompa user posted image

daxy stavi mi štrikalicu, znaš kak je zadnji put bilo s tim duphastonima user posted image , ko zna kak će dalje ić....evo danas mi je prva tableta duphastona....pa ćemo vidjeti onda kaj bude dalje..... a jel se nadam?! nadam se ja daxy , nadam....već niti ne pamtim kolko mjeseci, i sad dok bi trebala napokon doć do postupka i dalje se nadam da mi neće trebat.... ah, teško je

jupiter tak je i meni samoj, evo baš sam napisala nadam se ja i bez postupka...hihihh, već sam lagano luda od svega ..... kako si ti?

mali anđeo žao mi je zbog minusa, a kaj se tiče vinograske, ja bila naručena u roku dva dana , za konzultacije....prije toga me moja ginekologica poslala vaditi hormone između 3-5 dana, tako da je to ono kaj sam imala od nalaza. onda sm dobila u vinogradskoj, da moramo još napravit spermiogram, vadit krv za kg i rh faktor i ja i md, pa na hiv, hepatitis i neznam kaj još, pa sma morala imati nalaze crvikalnih briseva, i ja sam još plus sve napravila i hsg rtg i to u zaboku u bolnici, (jer u zg nemaju hsg po bolnicama user posted image ) i za taj hsg nisam uopće čekala , a opet mi je 1200 kn kolko inače dođe privatno, ostalo u novčaniku, onda sam jos isla kod endokrinologa, pa vadit seccer pod opterecenjem, i nalaze štitnjace, za sve skupa mi je trebalo cca 2 mjeseca koji dan više manjje..... ak te još nekaj zanima, slobodno se javi u pp, dakle medicinsko osoblje je gore fakat vrh. i stvarno se trude oko svega....

nymeria dobrodošla i što prije otišla ..... user posted image
1. tebi daje uputnice ginekologica, a muzu dr.opce prakse
2, morat ce jos radit markere na hepatitis, hiv, sifilis, i + sve još kg i rh faktor (ak si iz zg, to sve nabolje rijesit u petrovoj, jer i tebi ce trebat isto to. treba se narucit)
3,moja ginekologica je meni dala na izbor u koju bolnicu zelim ic....a za nalaze mi je rekla da idem bilo gdje, di sam prije na redu, njoj svejedno, a i njima iz mpo isto svjedeno, bitno da imas nalaze da oni znaju dalje.
4.ak imaš dopunsko niš ne placas.
5. da prvo papa, brisevi, hormoni i spermiogram. netreba ti odmah za hsg, jer u slucaju da je spermogram lošiji, onda ti nema smisla ic na hsg, al najbolje da vidite kakav je spermiogram pa ak je oke, odes i napravis hsg, on se radi na poetku ciklusa, tj.netom nakon vjesticce...
6.ja sam sve ukupno cekala oko 2 mjeseca, krajem 12 smo poceli radit sve nalaze, i u 2 mjesecu sam vec isla naprvu inseminaciju, brzo to ide, kolko god ne vejrujem da sam to napisala, al da fakat brzo ide..... s obzirom na nasu bajnu drzavu ja sam bila uvejrena da necu godinu dana nalaze sve povadit....al eto rijesila sam to jako brzo

sorry curke na dužem postu....i pozrav daxy, perlici, bubi, hipo, lidach, i svima koje sam zaboravila user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
7.8.2015 11:19:45   
buba m
Cure, pozdrav svima!!!! U najvećoj gužvi ikada sam 8., 9. i 10.08. Moramo izbacivati ljude van iz dućana koliko ih ulazi unutra, kaos!

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
8.8.2015 7:31:11   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image user posted image

Mali andeo, užasno mi je žao što je M. došla i ovaj put...user posted image Drago mi je što krećete po user posted image user posted image Neka borba počne i što prije završi! Želim ti svu sreću svijeta, tako da tvoj mali anđeo dobije društvo.user posted image

Chrna, ne daj se.... Vjerujem da ti je pun kufer svega, ali ne daj se... Želim da te M. ne zeza kao prošli put i da napokon kreneš u postupak!

Daxy, baš sam se i sama čudila kako ti je M. došla rano...user posted image Želim it treću sreću!user posted image

Puno borbe slijedi sad nakon ljeta.... Neka sve urodi plodom!!!user posted image

Buba, drago mi je bog brata što se saznalo nešto konkretno. Javi se kad prođe gužvara.user posted image

Jupiter, sretno u kućnoj radinosti!user posted image user posted image

Noema,
molim te, u kojem gradu košta famozna kuglica sladoleda 18 kuna?!user posted image Možda da navratim i pojedem je, možda vrijedi tolikoooo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Daj barem prvo slovo!

Poseban pozdrav trudnicama!user posted image

Gušam u GO... Izgleda da je i atopijski dermatitis otišao na GO pa je tim veća uživancija.user posted image

Idem do grada na kavu sa svekrvom i E.

Svima puseeeeeeee!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
8.8.2015 15:39:26   
Florenca
Pozdrav svima😊,
Moze li netko prokomentirati ako zna; da li je moguce ta postoji cervikalna sluz u doba ovulacije, a da sama ovulacija ustvari izostane?
... Pa ta sluz nije pokazatelj ovulacije vec se pojavljuje iz xy razloga?
Hvala vam👍

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
8.8.2015 23:06:57   
noemaa
Snjeguljice, umag je taj caroban grad. user posted image
Ni ja se ne stizem javljati,brac me potpuno drzi u saci, aktivno odmaramo... Javim secim nadem vise slobodnog odmornog vremena. A snjezine rijeci o plodonosnoj jeseni...pozlatile seuser posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu Florenca)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
9.8.2015 5:54:10   
mali andeo
Jutro cure...
Hvala vam za sada...cekam sad konzultacije 24.8 kod svog ginica...
Pa cemo vidjet tijek dogadanja...
Snjeguljice i ja zelim vama od srca da i E.dobi malog bracu ili seku...
Neka, pa vec nam je i vrijemeuser posted image
Sad kad malo bolje razmislim i pitam se zasto dolazi u zadnje vrijeme do teskog zaceca...? Pa majke mi nekad su nase bake imale po 10 _12 brace... ? A mi ? Uzas...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
9.8.2015 11:05:17   
noemaa
Evo,i moja glupacetina stigla. Dobro da sam jos u raju na go pa lakse podnosim. A mogla bih se i napiti sad.user posted image
Mali andeo,ma sta rec. Vjerujem da je bitni razlog to sto su nase bake vec s 18 pocele radati. S trideset su vec imale copor, a mi se tek sad pocinjemo zabavljati time. Zabavljati, bas. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
9.8.2015 12:01:01   
perlica55
Dan curke user posted image
Florenca, da postoji mogućnost da se pojavi plodna sluz, al da ne bude O...
Za potvrdu O treba kod G napraviti folikulometriju, prije O i dan/dva nakon ...
Noema žao mi je... Držite se curke... Sutra se vraćam u Zg, pa se javim češće

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
11.8.2015 8:58:39   
lidac0605
Jutro,trudilice user posted image

Kakvo je to zatišje na odbrojavanju?!Nigdje nikog...

Snjeguljo,vidim da je prokletnica stigla user posted image ...žao mi je...

Ostale kako ste?Vidim nikakve piškilice na vidiku user posted image ,kakvi su planovi za dalje?

Pozdrav i ugodan dan svima!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
11.8.2015 10:42:02   
noemaa
jutro, curke!
evo mi došli s izletića. šta reć, nego da je brač raj za aktivni odmor, a postira pun pogodak za obitelji s malom djecom. i danju i noću. user posted image
glupačetina user posted image u tijeku, a mužu sam naredila svaki drugi dan akcijanje kad prođe. sad, budemo vidjeli hoćemo li se držati ove zadaće. a stvarno više.... uffff...
snjeguljice, sve znaš, žao mi je. ali ipak se nekako hipin san bude ostvario!!! imat ćemo sigurno predivan datum za user posted image user posted image
mali andeo, što ima novoga?
jupiter, kako si ti? u kojoj si fazi?
daxy, neću te ni pitati.... gužva još traje, jelda?
dragana, ircchy, buba, chrna i ostale i trudnice naše hipo, perlice, lidac user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
11.8.2015 11:16:29   
Jupiter
Ejla!

Baš sam jutros rano virnula na rr da provjerim nije li mi rr prestala slati info o novim postovima, a kad ono, nigdje ničega user posted image vidi se da je ljeto.
Kod mene je akcija, svaki drugi dan, nije da mi se da baš svaki put ali mm nije problem user posted image
Baš gledam kako mi je pala temp, pretpostavljam jer spavam manje sati, dođem poslije 10 doma, pa tuširanje, pa treba papati, na poslu ne stignem ni prdnuti. Treba izdržati do kraja 8og.
Jutros smo bili po uputnice za mm, isto treba briseve i markere. Ja idem oko 20tog po svoje.
Florenca, da, možeš imati iscjedak koji označava O a da do nje ne dođe, nažalost, osim UZ pregleda kod gin mi ne možemo biti sigurne...
Noema drago mi je da ste se vratili Sretni i zadovoljni doma, nadam se da ću i ja jednom sa djecom tamo otići.
Lidac user posted image
Perlice si stigla sigurno? Nadam se da ste uspjeli izbjeći one silne gužve na cesti.
Snjeguljice bemu miša! Pa dokle će nas ova prokletnica mučiti! ? Neke od nas izgleda jednostavno moramo proći onim težim putem..samo hrabro
Buba, prošla gužva?
Daxy kako je kod tebe? Da li je i tvoj posao vezan uz sezonu ili je i inače tako ?

Ostale cure, Chrna,Hipo, Mali Anđeo, Kazimira, Dragana, Danery, user posted image user posted image user posted image
I sve ostale koje nisam napisala (jer nemam imena na popisu, pa da prepisem), svima ide također jedan grupni user posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
12.8.2015 8:17:39   
chrna
Jutro curke!
Nema vas nigdje, nadam se da uživate negdje na godišnjem, na kupanju i tako to. Ja tek za mjesec dana idem na godišnji, a neznam dal ću na more ili ne, sve zavisi oce MD pustit na godišnji ili neće.
Meni je danas 7 dan na duphastonu, jučer i prekjučer sam samo spavala doma. Bezvoljna totalno, čak mi je jučer došlo da plačem. Onak sama od sebe, baš sam nekak trula i u banani..... Jedva čekam godišnji, vjerujte mi.
Dosta mi je više i posla, i uniforme, i policističnih jajnika. I doktora i svega. Ništa mi se neda, sve mi je bezveze, al baš sve. Nadam se da je to sve od glupih tableta.....jer ak nije, onda očito imam problem. Baš sam sva nekak depresivna. Fuj user posted image

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
12.8.2015 13:06:52   
noemaa
chrna, što te u životu veseli? onako, daje ti odušak u kriznim situacijama? ako imaš takvo što, ti se toga primi kako znaš i umiješ kad te uhvate tužniji dani. npr., ja volim šetati i čitati knjige i pjevati uz glazbu i onda kad sam tako tugaljiva, nastojim se okupirati takvim zanimacijama da tuga ishlapi... drži se, curo! user posted image

jupiter, od sveg srca ti želim sljedeće ljetovanje u troje, pa bio taj treći u trbuščiću još ili na svjetlu dana! user posted image

ja sam isto malo mučna, čitam o sekundarnom sterilitetu... najviše me frka jer meni nema opcije - ako ne zatrudnim ovako, drukčije ni neću jer mm nije za MPO.user posted image ne zato što je protiv MPO-a, nego zato što je on za drugo dijete 50:50, tako da ako se desi tijekom našeg ljubovanja user posted image super, ako se ne desi, onda isto ok. kužite me u čemu je moj problem uz to nezatrudnjjivanje? user posted image ali bit će bolje, pa sanjala sam jednu malu sekicu uz svog miceka!!! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
12.8.2015 14:29:33   
daxy
Pozdrav,curke.

buba gužva? Neka je,bit će novaca! user posted image

snjeguljice drago mi je da se AD povukao! user posted image

noemaa Žao mi je zbog user posted image . user posted image
Želim ti jednu user posted image iz "ljubovanja" što prije! user posted image

mali andeo jedva čekam da nam obaviš konzultacije!

lidac svima nam je gužva ili odmaramo,zato nema nikog. user posted image

jupiter,kod mene je uvijek tako. user posted image
Al ljeti mi bude gužva zbog gostiju,odnosno rodbine. user posted image

chrna nađi si neki hobi,zaokupi misli i ruke nečim. Meni puno pomaže.


Vidim svi se slabo javljaju,al još malo pa će i ovo ljeto proći,vrvit će raja sve u 16! user posted image
Ja vas pozdravljam...

Svima šaljem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
12.8.2015 14:40:36   
perlica55
Curke slabo se javljate user posted image
Chrna i noema, glavu gore... Držim vam fige za user posted image
Jupiter, sretno na FETu, nek bude troznamenkasta beta ovaj put user posted image
Vidim na FF da je Snjeguljica krenula s Klomićima, sretno i njoj...
Držim fige za puno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
12.8.2015 18:12:44   
Snjeguljica_83
Hej cure!

Daxy, da AD se povukao, ali to je samo zatišje.... Hvala Bogu pa barem odmaramo par tjedana od tog zla.user posted image

Chrna, baš te uhvatilo....user posted image Žao mi je... Dobro ti je Noema savjetovala - zaokupi se nečime!¨Nadam se da će te loše misli brzo napustiti....

Noema,
obzirom na stav TM, iskreno se nadam da će ta user posted image doći!!!

Perlice
, od sutra sam na klomifenu.

Pitanje u vezi jednog šoka: u kutiji s Clomidima je uputa samo na talijanskom jeziku!!!user posted image user posted image

Pa kako je to moguće? Je li to dozvoljeno?
Razmišljam da se žalim i ljutim... Samo, kome?user posted image

U idući četvrtak idem na f-metriju.

A čujte ovu situaciju danas.....user posted image Jučer sam odnijela nalaz MPO gin. u kojem navodi da krećem s klomifenima. Odnesem svojoj soc. gin. i veli da će me danas čekati u ljekarni. Krenem jutros prema ljekarni, kad na putu me nazove sestra soc. gin. i veli da moram doći po recept pa u ljekarni naručiti tablete jer se naručuju. Meni pao mrak na oči jer sam pretpostavila da im treba par dana, a kako trebam krenuti s njima od sutra, ništa od ovog ciklusa... Dođem tamo, uzmem recept (srećom, upravo je prošla marenda pa nisam morala čekati), izađem van i pukne mi japanka!user posted image Odem u trgovinu kupiti nove japanke, imaju samo kričavo zelene user posted image Kupim ih...user posted image U ljekarni imaju jednu jedinu kutiju klomifena, po kojoj su pisali i brisali korektorom.user posted image
Odemo u park, u E. torbici su bili ključevi od stana, ona je tu torbicu ostavila na klupici. Dođemo do naše zgrade, obavimo kupovinu, krenemo prema stanu, skužim da nema torbice ključeva!user posted image Trčimo opet do parka, udaljenog kojih 7 min. od zgrade, trčimo kao lude....user posted image Jedva mo došle kući... U podne i po, bilo je 36 C!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
12.8.2015 18:19:19   
perlica55
Snjeguljice kad sam uzimala Clomid, mislim da su i kod mene bile
indikacije na talijanskom... Al kaj imaš čitati, uzimaj kak ti je MPO
rekla... Ionak bi pročitala svega i svačega...
Nemaš se kome žaliti, jer si očito dobila lijek s uvoza ..
Nek ti prva stimulacija donese user posted image user posted image
Sreća, pa ste pronašli torbicu i ključeve user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
12.8.2015 18:53:33   
hipo
Ej, da vas malo pozdravim, ako mi RR dozvoli.
Vidim da su glupe vjestice pocele dizat, glupace jedne! Ima da im je to zadnja ove godine, dosta su vas gnjavile!

Snjeguljice, bas ti je bio zanimljiv dan, i jos po toj vrucini, horor. Super za AD! Moji su Klomici imali upute na njemackom. Nek ti donesu srecu tj. Trudnocu! Drzim fige da osim pikanja jajnika, ne bude simptoma!

Ja se brckam i puno set_am, moji me maze i paze, ne moram mislit sto za rucak user posted image Jedino me brat nervira, al imam dva uha, kroz jedno udje, kroz drugo izadje....



< Poruku je uredio hipo -- 12.8.2015 18:54:02 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
13.8.2015 14:38:55   
perlica55
Gdje ste curke user posted image
Snjeguljice dal ti samo 3 dana uzimaš Klomiće ili nisi iduća 2 upisala user posted image
Hipo, uživaj kod svojih, nek te maze i paze user posted image user posted image
Daxy, fališ, nadam se da ćeš kada ti padne gužva, aktivirati temu...
Navijam cure za puno plusića user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
13.8.2015 14:54:32   
Snjeguljica_83
Perlice, ni meni nije jasno zašto samo tri dana... Da, samo tri dana ću uzimati, od 3-5 dc. MOžda zato što gin. želi vidjeti kako ću reagirati.....user posted image za prvi put.....user posted image

Ništa, prva tabletica je popijena.user posted image

Hipo, ti si imala male Nijemce, Hansa i Grubera, sjećam se tvojih njemačkih klomića.user posted image
Ja ću imati male Talijančiće, eto ga Luigi.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
13.8.2015 15:03:54   
perlica55

Znam da se kreće s uzimanjem 3-5dc, al zbilja nisam čula da terapija traje
3 dana user posted image
Ak se ne varam, tu na RR smo sve uzimale 5 dana...
Dr zna zašto ti je tako napisala, al eto meni nekak čudno..
Ma nek bude sa srećom user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2015.
13.8.2015 17:25:28   
Snjeguljica_83
Perlice, evo prepisat ću što piše:

"...planira se Klomifen tbl mg od 3 do 5 dana ciklusa".

Iza brojeva nema točke.

user posted image

Sutra ću zvati bolnicu i pokušati dobiti gin. na telefon i pitati.... Mislim da je to najpametnije.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!