|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razlika u simptomima
22.6.2011 9:05:15   
ribica30
evo i mene na ovom forumu, konačno hehehe
dakle ovak: odnedavno smo dragi i ja počeli raditi na bebici. Potrudila sam se učiniti svoje životne navike još zdravijima iako niti do sada nisam bila poročna user posted image

Između ostalog, pročitala sam hrrrpe stranica na netu o prvim simptomima trudnoće, al odjednom sam shvatila da ti prvi znaci imaju puno sličnost recimo s upalom mjehura ili jajnika ili pak s trovanjem hranom.  E sad, kako do testa moram čekati još hm 10 dana, ima li netko ideju kada bi se zaista moglo raditi o trudnoći a ne o upali??

Ono što mi se događa jest da me glava užasno boli svaki dan (nikad me u životu bolila nije), jako puno mokrim (20-ak puta dnevno, i noću), bole me leđa prilično, zna mi svaki dan u neko doba postati malo mučno i ne guštam u kavi više (počela mi se kiselina dizati na nju, pa sam ju prestala piti za svaki slučaj). I još jedna zanimljiva stvar- po cijele dane svaki dan me "škakljaju" jajnici, više lijevi nego desni. Zaista ne boli nit najmanje, al osjećaj je kao da su mi mali mravi prelaze po donjem dijelu trbuha.  Svi navedeni simptomi se javljaju zaista unazad 10-ak dana, razdobljem koje mi se poklapa s ovulacijom.

je li neka od vas imala iste simptome i da je kasnije doznala da je trudna? Ili je samo upala



< Poruku je uredio mariola -- 22.6.2011 12:19:59 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razlika u simptomima
22.6.2011 9:07:06   
pincirotvajler
dobrodošlauser posted image
neznam o simptomima jer ih nisam imala,ali želim ti da je user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razlika u simptomima
22.6.2011 9:11:25   
modesty blaise
i ja ti želim dobrodošlicuuser posted image
uf, sve kajuser posted image  si ti tu nabrojala zgleda ko čista trudnoća samo mi se čini malo rano za sve tak najednom...bolje ti još malo pričekaj pa napravi kućni test ili ak nemreš dočekat odi na krvni test koji možeš napraviti malo ranije....
možda toliko želiš biti trudna da ti se čini da imaš sve simptome koji obično ne idu svi odjednom neg se razvijaju polako po fazama...
al ne mora značiti niti da nisi user posted image
ma , uskoro ćeš saznati samo imaj malo strpljenja....sretno!user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razlika u simptomima
22.6.2011 9:17:52   
ribica30
user posted image hvala na dobrodošlici!

ma fora i je u tome što smo dragi i ja dogovorili da ćemo prestat paziti pa kad se dogodi, nek se dogodi, baš zato da nemamo taj psihološki presing.  Zafrkavali  smo se jednom prilikom da će to bit predan i posao od sigurno 5-6 mjeseci hahahahah.

Zato nisam čak nit tempirala druženje za dan ovulacije, neg se jednostavno potrefilo.
I baš zato mi i je čudno otkud svi ti simptomi. Nekak me strah da je upala (imala sam ih puno u životu), a opet ak je beba- bila bih odjednom u tristo čuda kak tak brzo, al naravno da bih bila presretna.user posted image



(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: razlika u simptomima
22.6.2011 9:22:44   
Bebys
dobro dosla...


sto se tice simptoma....sta god da je..nista nevjeruj tek nakon 5 dana ili 7 izostanka menstruacije...PRVA JUTARNJA MOKRACA i to test iz ljekarne uzmi da budes sto posto sigurna...

i tada ces znati pravu istinu....sretno

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razlika u simptomima
22.6.2011 9:32:29   
Indy
dobro došla na rr! simptome koji si nabrojala mogu a i ne moraju značiti trudnoću. mene je boljelo dolnji dio leđa na početku i jajnici. mučnina koliko znam, obično dođe nešto malo kasnije, s 1-2mj., meni je nakon 1.5mj. i simptomi su mi bili skroz različiti od prve trudnoće. bolje biti trudna nego bolesna, tako da se nadam da si ipak trudna! puno srećeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 22.6.2011 12:20:25 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razlika u simptomima
22.6.2011 12:24:20   
mariola
Dobro došla na rruser posted image
Svi ti simptomi mogu i ne moraju značiti trudnoću. Ne preostaje ti ništa nego čekati još par dana i napraviti test. Sretnouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razlika u simptomima
22.6.2011 19:25:13   
lavica81
IZVORNA PORUKA: mariola

Dobro došla na rruser posted image
Svi ti simptomi mogu i ne moraju značiti trudnoću. Ne preostaje ti ništa nego čekati još par dana i napraviti test. Sretnouser posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razlika u simptomima
5.7.2011 10:15:33   
ribica30
eto menga i službeno kasni 4 dana

sutra testić ujutro, drž'te fige user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razlika u simptomima
5.7.2011 10:16:46   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: ribica30

eto menga i službeno kasni 4 dana

sutra testić ujutro, drž'te fige user posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razlika u simptomima
5.7.2011 14:35:29   
Puli
ribica30 mogla bi biti trudnoća iako mi se čini malo rano za mučnine

simptomi su mi bili potpuno različiti:

1.trudnoća-samo bol u grudima i veliki osjećaj opuštenosti i niravne(sve mi je bilo ravno do nebauser posted image )
2.trudnoća-klasični simptomi PMS-a,nervoza,bol u grudima,grčevi u donjem dijelu trbuha,bol u donjem dijelu leđa
trenutno cca 6 tj,jučer radila test od simptoma jedino bol u grudima(tri broja veće)user posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razlika u simptomima
5.7.2011 14:48:37   
anaxx
dobrodošla!!... sretno sutra s testićem... čekamo rezultate... user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razlika u simptomima
7.7.2011 13:43:25   
ribica30
a buhuhu user posted image  tužna sam ko mali tužni pas
test bio negativan (napravila sam 2 za svaki slučaj). m još uvijek nema, jučer 2-3 kapi i to je to....
izdeprimirao me negativan rezultat i sad sam krenula vrtiti raznorazne scenarije po glavi kaj bi moglo bit ak nije trudnoća a kasni...
ufff luda sam, nisam već 2 noći spavala od tuge

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razlika u simptomima
7.7.2011 21:53:54   
mirna
Uvijek kada sam osjetila  simptome nisam bila trudna (i tako skoro 1 godinu...). Kada nisam imala nikakvih simptoma, pojavio se par dana prije menge krvavi iscjedak, onda sam pocela sumnjati da je to to... Simptomi kao povecane, osjetljive dojke, osjetljivost na mirise i sl. pojavili su se tek nakon testa.

Znaci prije toga su vjerojatno simptomi bili pms ili produkt moje zelje  za djetetom...

ribica sretno sljedeci mjesec!user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 7.7.2011 21:55:02 >

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razlika u simptomima
12.8.2011 10:05:10   
ribica30
Ekipica, samo da se javim

imam user posted image !!!!!!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razlika u simptomima
12.8.2011 10:24:24   
ribica1
Čestitam!!!!!Bravo!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razlika u simptomima
12.8.2011 10:31:49   
mamica29
Prekrasnouser posted image user posted image user posted image Čestitamuser posted image user posted image user posted image .Uvijek me vijesti o trudnoći razvesele. Uživaj

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razlika u simptomima
12.8.2011 10:42:22   
anaxx
IZVORNA PORUKA: ribica30

Ekipica, samo da se javim

imam user posted image !!!!!!!!



baš sam čitala sve od početka i na rečenici: test negativan, jućer 2-3 kapi... mislim si ma možda to ipak je to, obično te 2-3 kapi znače da se jajašce "ugnjezdilo"... bilo je možda prerano za test... i vidim dalje: TAKO JE!

ČESTITAM!
neka sve bude ok, sretno


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razlika u simptomima
31.10.2011 13:34:40   
andydea
aaaaaaaaaaa nek mi netko da savjet...za deset dana trebala (ne)bi stići vještica...međutim ja se osjećam tako čudno...zlo mi je već dva dana,sise malo osjetljive,malo ne...apetit imam ogroman,piškim svakih 20min,a uopće ne pijem puno...a dole imam onak osjećaj težine...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razlika u simptomima
31.10.2011 17:21:06   
LorVer
Bok andydea, pokusat cu ti malo pomoci. ja sam nedugo  ostala trudna tj. sad sam u osmom tjednu. s obzirom da mi je ovo treca trudnoca mislila sam da cu lako spoznati simtome, ali nije bas tak islo. isto sam se ko i ti osjecala jako cudno, a za test je jos bilo prerano. Jedan simtom dao mi je nadu da ipak jesam trudna a to je lagano povisena temperatura od 36.9 do 37.2. Mucnine i ostali simtomi su krenuli tek od sestog tjedan trudnoce.Prvri test sam radila dan prije ocekivane user posted image i jedva se vidla ona druga crtica, ali drugi dan sam ponovila sa prvim urinom i test je pokazao user posted image . Nadam se da sam ti barem malo ulila nadu.



_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razlika u simptomima
31.10.2011 18:01:34   
andydea
hvala ti puno,temper.mi je danima već 37,čak i 37,2 a nisam bolesna,ni prehlađena....i meni bi ovo bila 3 trudnoća....

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu LorVer)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razlika u simptomima
31.10.2011 18:50:52   
LorVer
od sveg srca zelim da si user posted image i naravno da dodje je mali user posted image .
iskreno da ti velim i mi se tome nadamo jer su i kod nas prve dvije curke.


_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razlika u simptomima
31.10.2011 18:57:49   
andydea
Hvala ti....javit ću čim napravim test....i ti se koji put javi,ja sam ti svaki dan na RR....pozz.

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu LorVer)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razlika u simptomima
2.11.2011 13:48:45   
Sunshine28
andy ako sa nesto naucila svo ovo vrijeme pokusavnja je da nema nikakvih pravih simptoma...
zadnjih nekoliko mjeseci ja sam imala sve, od oteknutih grudi, mucnine, metalnog okusa u ustima, stalnog piskenja, tezine u stomaku, bockanja jajnika, povisene temeprature do jakih blova u donjem dijelu leđa, pa na kraju i svega toga u kombinaciji sa kašnjenjem user posted image .....pa opet ništa....jednostavno svi simptomi trudnoće javljaju se i u PMS-u...tako da nemam bas s cime utjesiti....
No, iz prica mojoj trudnica i novopečenih mama (kojih je oko mene milijun) izdvajaju se neki "simptomi" kao dobar znak:
NAJVAŽNIJE: sve kazu da nista nisu osjecale do par dana pred user posted image , a onda:
- gađanje naspram kave i cigarete ili samo da im je kava ima kiselkast okusu
- stalna potreba za snom, dakle ne umor, nego bas ono - ne mogu drzati oci otvorenim pa spavaju kad dodu sa posla do navecer i onda opet bez problema cijelu noc
- osjecaj da ce najnormalnije user posted image stici, blagi grcevi (zato i kazu sve da su mislile da bas taj mjesec nisu uspjeli!)



_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razlika u simptomima
2.11.2011 19:28:35   
Icecaffee
Ja sam prije 5 mjeseci imala sve simptome trudnoće!! Tjedan dana mi je kasnilauser posted image , grudi su mi bile jako otečene i napete, ujutro sam imala vrtoglavice, sve mi je smrdilo i znalo mi je biti mućno, metalni okus u ustima. Užasno sam bila umorna, stalno mi se spavalo. Stvarno mislila da sam trudna, napravila test.... a on negativan....user posted image   i sljedeći dan dobila user posted image . Problem je u tome što sam si sve simptome umislila. Stvarno jako želimo bebu da više ne mogu razlikovati simptome!! Sada ova zadnja tri mjeseca smo odlučili lagano, šta bude bude, polako bez stresa, nadamo se da će sve u  svoje vrijeme user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!