|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupnja preko Iherba
9.12.2014 20:55:10   
monstrum

IZVORNA PORUKA: mamo

cure, jel koja od vas ikad morala platiti carinu za naružbu preko iherba?

Ja naručila nekad u 11. mjesecu i trebalo je stići njakasnije 04.12., međutim ništa do danas kad sam dobila obavijest o vrijednosnoj pošiljci za koju moram platit otkup 69,95kn ?!

Narudžba je bila cca 40$ s poštarinom.


Preko iherba nisam nikad platila carinu..iako iskreno nisam preko 30 $ nikad ni naručila po jednom pošiljci.. racjepkala bi narudžbu na više manjih. user posted image

(Odgovor članu mamo)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kupnja preko Iherba
9.12.2014 22:33:53   
Ela28

IZVORNA PORUKA: mamo

cure, jel koja od vas ikad morala platiti carinu za naružbu preko iherba?

Ja naručila nekad u 11. mjesecu i trebalo je stići njakasnije 04.12., međutim ništa do danas kad sam dobila obavijest o vrijednosnoj pošiljci za koju moram platit otkup 69,95kn ?!

Narudžba je bila cca 40$ s poštarinom.




Ja nisam jer pazim da mi ne pređe nikada narudžba 27-28 $ user posted image ja čekam još svoju naručeno je 28.11.

(Odgovor članu mamo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kupnja preko Iherba
13.12.2014 21:25:16   
angellah



Hej jesi možda što naručivala ovih dana poštarina je otišla gore što je paket teži sve je veća evo za probu stavila u košaricu 1 kremu,vitamine i čokoladu a poštarina 9$ user posted image mislim da ništa od onih lizalica sigurno su preteške kad ih ima 50 u pakiranju ajd ako probaš nešto naručiti javi user posted image


Nisam još ništa naručivala ali razmišljam se.
Jel netko koristio vitamin D od ChildLife?

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kupnja preko Iherba
13.12.2014 21:30:43   
monstrum

IZVORNA PORUKA: angellah




Hej jesi možda što naručivala ovih dana poštarina je otišla gore što je paket teži sve je veća evo za probu stavila u košaricu 1 kremu,vitamine i čokoladu a poštarina 9$ user posted image mislim da ništa od onih lizalica sigurno su preteške kad ih ima 50 u pakiranju ajd ako probaš nešto naručiti javi user posted image


Nisam još ništa naručivala ali razmišljam se.
Jel netko koristio vitamin D od ChildLife?


Trenutno koristim D vitamin od 21st century , naručen preko iherba user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kupnja preko Iherba
13.12.2014 21:34:32   
angellah
E pa to...
Ja se malo bojim dati bebici nešto tako sa tržišta a čitala da naš uobičajeni vit D ima neki sastojak koji uzrokuje iritacije kože (a kud baš kod nas atopijski) user posted image


(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kupnja preko Iherba
13.12.2014 21:58:19   
monstrum
IZVORNA PORUKA: angellah

E pa to...
Ja se malo bojim dati bebici nešto tako sa tržišta a čitala da naš uobičajeni vit D ima neki sastojak koji uzrokuje iritacije kože (a kud baš kod nas atopijski) user posted image


Ja sam ih počela piti prije nekih 20-tak dana..naručila sam ih jer mi nokti već duže vrijeme pucaju, kosa mi oslabila...i evo baš maloprije komentirala s mm kako su mi se nokti super oporavili. user posted image
Super sam zadovoljna..nema tu neke mudrosti..

A c vitamin uredno naručujem isto preko iherba, jer bočica od 100 tableta dođe koliko kod nas kartica od 10 tableta .user posted image

< Poruku je uredio monstrum -- 13.12.2014 21:59:00 >

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kupnja preko Iherba
15.12.2014 13:18:47   
Ela28
I ja sam sebi naručila nešto za kosu,kožu i nokte pa budem probala a nije skupo user posted image

http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Hair-Skin-Nails-Advanced-Formula-50-Caplets/14605

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kupnja preko Iherba
15.12.2014 13:48:02   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Ela28

I ja sam sebi naručila nešto za kosu,kožu i nokte pa budem probala a nije skupo user posted image

http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Hair-Skin-Nails-Advanced-Formula-50-Caplets/14605


e njihov sam D vitamin ja naručila..ista bočica samo crveni poklopac.. user posted image  

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kupnja preko Iherba
15.12.2014 19:46:55   
angellah
E jeste me sad navukle na shopping... gledam i slažem narudžbu... dvoumim se izmežu nekim multića za trudnice/dojilje...user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kupnja preko Iherba
15.12.2014 20:32:51   
monstrum
Ja sam se preporodila (a i moj novčanik) od kad sam otkrila ovu stranicu.. user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kupnja preko Iherba
15.12.2014 20:55:39   
angellah
Evo naručila Twin Lab multiće za trudnice po apsurdno niskoj cijeni user posted image i Vit D3 za malca.

http://www.iherb.com/?rcode=PSC748 - kod za popust

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kupnja preko Iherba
15.12.2014 21:04:02   
monstrum

IZVORNA PORUKA: angellah

Evo naručila Twin Lab multiće za trudnice po apsurdno niskoj cijeni user posted image i Vit D3 za malca.

http://www.iherb.com/?rcode=PSC748 - kod za popust



Slažem se s ovim ..kod nas su preskupi user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kupnja preko Iherba
15.12.2014 21:05:15   
angellah
Čudim se sama sebi da kao netko tko je naručio već pola ebaya nisam dosad naišla na tu stranicu... pomalo sam razočarana u sebe user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kupnja preko Iherba
17.12.2014 17:27:55   
Ela28

IZVORNA PORUKA: angellah

Čudim se sama sebi da kao netko tko je naručio već pola ebaya nisam dosad naišla na tu stranicu... pomalo sam razočarana u sebe user posted image



I ja sam je tek otkrila dobro ne baš sad prije možda godinu dana user posted image još čekam paket od 28.11. user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kupnja preko Iherba
17.12.2014 17:29:11   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: angellah

Evo naručila Twin Lab multiće za trudnice po apsurdno niskoj cijeni user posted image i Vit D3 za malca.

http://www.iherb.com/?rcode=PSC748 - kod za popust



Slažem se s ovim ..kod nas su preskupi user posted image


Da baš skupi . Ja ponekad ne mogu vjerovati npr Solgar je u pola cijene nego kod nas pa zar oni moraju toliko zaraditi u ljekarni ne razumijem i gotovo user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kupnja preko Iherba
17.12.2014 20:39:28   
monstrum
A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kupnja preko Iherba
17.12.2014 20:44:24   
angellah

IZVORNA PORUKA: Ela28

I ja sam je tek otkrila dobro ne baš sad prije možda godinu dana user posted image još čekam paket od 28.11. user posted image


Da, da vidim da se čeka, ali nema veze, za tu cijenu mora se čekati...

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kupnja preko Iherba
17.12.2014 22:20:29   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..


E to još nisam naručivala jer mi kupimo onu veliku limenku od 250 gr kad bude na akciji po 39-45 kn user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kupnja preko Iherba
17.12.2014 22:30:00   
zima1995
Pratim vas cure, idem se malo informirati. Čula za stranicu jesam, ali nikako da uhvatim vremena da se malo bolje informiram user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kupnja preko Iherba
17.12.2014 22:31:03   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..


E to još nisam naručivala jer mi kupimo onu veliku limenku od 250 gr kad bude na akciji po 39-45 kn user posted image


Ma ne pijem puno kave, a volim isprobavati..tako da sam bila prvo naručila neke kojih nema kod nas..ali aroma je drugačija..puno "sočnija", čak je i moj mm koji pije samo tursku kavu rekao da je ovo drugačiji okus nego ova koja se kupi kod nas..

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kupnja preko Iherba
18.12.2014 16:33:58   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..


E to još nisam naručivala jer mi kupimo onu veliku limenku od 250 gr kad bude na akciji po 39-45 kn user posted image


Ma ne pijem puno kave, a volim isprobavati..tako da sam bila prvo naručila neke kojih nema kod nas..ali aroma je drugačija..puno "sočnija", čak je i moj mm koji pije samo tursku kavu rekao da je ovo drugačiji okus nego ova koja se kupi kod nas..




Da to mi je palo na pamet da je aroma sigurno drukčija jer je tako svaki put kad dobijemo Nesicu iz Francuske ili Mađarske user posted image

Sad je Twinlab na popustu 20 % user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kupnja preko Iherba
18.12.2014 16:36:58   
Ela28
Kod za popust SGH946
http://www.iherb.com?rcode=SGH946

< Poruku je uredio Ela28 -- 18.12.2014 16:37:31 >

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kupnja preko Iherba
19.12.2014 13:40:15   
Ela28
Monstrum koliko si najduže čekala na paket ? Strah me da se nije zagubio user posted image nikada nisam toliko čekala a čitam na forumu hr da je stigao nekima koji su naručili 3.12. a ja 28.11. pa ga još nema baš me brine user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kupnja preko Iherba
20.12.2014 11:09:15   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Monstrum koliko si najduže čekala na paket ? Strah me da se nije zagubio user posted image nikada nisam toliko čekala a čitam na forumu hr da je stigao nekima koji su naručili 3.12. a ja 28.11. pa ga još nema baš me brine user posted image



najduže sam čekala nekih 18 dana

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kupnja preko Iherba
21.12.2014 17:36:29   
Ela28
Ma samo da dođe jer ne znam kakav je postupak sa vraćanjem novca user posted image ali čitam baš još neke cure čekaju od 21.11. i 26.11. pa možda ipak još dođe daj Bože user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!