|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
14.11.2014 18:26:01   
panasonictv
S obzirom da ga koristimo već 6 i pol godina probali smo razne verzije svih lino proizvoda.
Najčešće ga mješamo sa mljevenim pasiranim kuhanim voćem ( jabuka, kruška, friške jagode, banane i kivi ). Iz zdravstvenih razloga djeteta dijete nemože gutati ništa osim pasirane hrane stoga nam Lino uvelike olakšava doručak i včere dug niz godina. Prefin i jednostavan za pripremu, uvijek i isključivo sa mlijekom. S tim da je sve puno finije sa domaćim kravljim mlijekom. user posted image

(Odgovor članu suzanaivan)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
15.11.2014 8:59:26   
sn81
DORUČAK-u malenu zdjelicu sa medvjedićima nauti mlijeka i ugrijati da bude toplo.Zatim promješati ukusni čokolino.
DESERT-mama peče najbolje palačinke,a mi maleni pomagači stojimo na stolici pored nje (jer već imamo snage,zato što smo doručkovali) i mažemo ih ukusnom Linoladom i posipamo Keksolinom.Zamatamo i smažemo dok si rekao "LINO".user posted image

(Odgovor članu suzanaivan)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
15.11.2014 14:19:47   
Sillva
Moje curke svako jutro jedi Lino proizvode. Starija od
9 godina jede šnitu kruha s Lino Ladom i uz to popije šalicu
toplog domaćeg mlijeka.A ova mlađa koja ima 13 mjeseci
redovno jede Čokolino,pravim ga gušćega jer joj je draži iz zdjelice
nego li iz bočice.
Osmislili smo i "Lino kolačiće".Napravim čokoladni biskvit,zatim na njega
ide velika količina Čokolina,a gore otopljena Lino Lada.Ostavim
Da se ohladi i odmah se cijela obitelj "baci na posao".I kolačići nestanu
za 1 sat ma i manje.Hehe
Ali najvažnije kada se pravi bilo koji Lino (bio Čokolino,Keksolino,Frutolino)
Je imati volje i puno ljubavi i djeca to osjete. 💜
Lino nadam se da ćeš nas obradovati paketićem jer
još je jedna sekica na putu,a ne sumnjam da će i ona voliti
Lino tako da nam treba jos jedna zdjelica.
Hvala! 💜❤️
P.s. Ovu koju imam dosta je stara i dobila sam je od prijeteljice.

(Odgovor članu sn81)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
15.11.2014 16:13:19   
Lotte
MUFFINI za sve nas koji smo odrasli uz Čokolino, kao i naše male potomkeuser posted image

Ovo su muffini (ili cuppcakes, ovisi koliko vremena imam) koje sam prije par godina osmislila za moje klince i koji su od tada neizostavni dio dječjih rođendana! Oni su, kao i ja, veliki ljubitelji čokolina, pa sam ove dvije slastice uspjela spojiti u jedan savršen recept. Ovo je čokoladna verzija, ali ja pravim i onu bez čokolade, a kao punjenje stavim Frutolino i pekmez po želji.

Sastojci za tijesto su:

110 g maslaca ili margarina
6-7 žlica šećera
2 kom jaja
185 g brašna
1 vrećica praška za pecivo
3 žlice kakaa
5-6 žlica mlijeka
100 g čokolade za kuhanje

Punjenje:
čokolino - otprilike 5 žlica
2 dcl mlijeka
Lino lada

Upalite pećnicu na 180°C.
U posudi el. mikserom izmiksajte 2 jaja, maslac i šećer.
Kada se smjesa sjedini u nju polagano, miješajući dodajite brašno, prašak za pecivo i kakao.
Kada su se grudice razbile i sve se sjedinilo dolijte mlijeko i prethodno izribanu (izrezanu) čokoladu za kuhanje. Lagano miješajući sjedinite sve sastojke. U kalupe prvo stavljajte polovicu smjese. Slatko punjenje od čokolina koje ne smije biti ni pregusto ni prerijetko stavite u običnu vrećicu kojoj ste probušili dno. Punjenje uštrcavate na smjesu, zatim stavljate Lino lade po želji ( ne previše, da tekućeg dijela ne bi bilo previše), pa sve opet pokrijete sa ostatkom tijesta. Kada ste sve muffine popunili pecite ih oko 20-25 min.

Pravim ih u verziji Cuppcakes u kojoj samo napravim ganache koji ohladim i ištrcam na vrh muffina i posujem šarenim mrvicama!
Oduševljenje odraslih i djece je zagarantirano kada zagrizu slatku sredinu kolača!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lotte -- 15.11.2014 16:16:54 >


_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Sillva)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
15.11.2014 20:05:01   
BRANKA59
Ja pravim sa čokolinom i keksolinom nešto kao tiramisu. Na dnu posude izmrvim kekse dodam čokolino malo gušće spremljen, poredam voće (banana, kivi, jagode...) iskidano na kriške. Slijedeći sloj je keksolino također gušće napravljen i opet voće, sloj opet keksolina i na vrh naribana čokolada mmmm superuser posted image

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
15.11.2014 21:29:49   
marina289
Mi volimo svoju verziju Bajaderke:
1 l mlijeka
150g Lino griza
250g margarina
1-2 žlice čokolina
200g šećera
1 vanilin šećer
Lino keksi
Linolada
Mlijeko i šećer zakuhamo, dodamo margarin i u to griz.
Smjesu zatim podijelimo na dva dijela-u jedan dodamo čokolino, a u drugi vaniliju.
U lim poslazemo Lino kekse i na to crnu smjesu. Zatim opet kekse pa bijelu smjesu i kekse opet na vrh.
Da bi nam bilo slađe, namažemo još gore Linoladom :)

Mmmmmmmljac! :)


_____________________________

Lucija 7. 8. 2013.

(Odgovor članu BRANKA59)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
15.11.2014 21:35:28   
Jope13
Ja Lino dječju hranu pripremam svaki dan na drugačiji način. Ponedjeljak: 5 žlica Čokolina pomiješam sa toplim mlijekom i dodam malo izmljevenih oraha, mmm :D Utorak: 5 žlica Rižolina pomiješam sa toplim mlijekom i jogurtom, mmm :D Srijeda: 5 žlica Keksolina pomiješam sa toplim mlijekom i komadićima odmrznutih jagoda (kad nije sezona jagoda), mmm :D Četvrtak: 5 žlica Frutolina pomiješam sa toplim mlijekom i dodam na sitno narezane bademe, mmm :D Petak: 5 žlica Lješnjak-Čokolina pomiješam sa toplim mlijekom te dodam malo preljeva od vanilije za sladoled i palačinke, mmm :D Subota: u toplo mlijeko pomiješam par žlica Čokolina i par žlica Lješnjak-Čokolina bez ikakvih dodataka, mmm :D Nedjelja: u zdjelicu pomiješam 5 žlica Frutolina sa toplim mlijekom i dodam malo cimeta i naribane čokolade, mmm :D Volim Lino jer je mmm fino! <3

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
15.11.2014 23:03:46   
duić
ČOKOLINO VOLIMO MI MAMA NAM GA SA LJUBAVLJU NAPRAVI.
DOK SA ŽLICOM LINA TRAŽIMO U TREN OKA SVE IZ ZDJELICE SMAŽEMO.
KAD PADNE NOĆ NAS TROJE NA SPAVANJE MORAMO POĆ A PRIJATELJ LINO DOBRO ĆE NAM DOĆ.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
16.11.2014 0:22:53   
zima1995
Ovaj recept priprema se u našoj kući već jako dugo i svi ukućani ga obožavaju. I mali i veliki...user posted image Ugrijanom mlijeku dodati Lino Rožolino i dobro izmiješati.Zatim ostaviti da se malo ohladi, a u medjuvremenu oprati jagode i ocijediti ih od vode. Radi ljepšeg izgleda serviramo u čaše i stavljamo na dno malo sirupa od jagoda, zatim Lino Rižolino pa onda red isjeckanih jagoda. Postupak ponovimo do ruba čaše, tako da ima dva reda svega. Na vrhu ukrasimo sa sirupom od jagoda i samim jagodama. Moram priznati da osim što je ukusno, i vizuelno jako dobro izgleda. user posted image

(Odgovor članu duić)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
16.11.2014 10:06:13   
goga4166
Nije da to obožavaju samo moji klinci već i ja.. U 3 dcl provrelog mlijeka dodam malu žličicu meda od maslačka (domaći med), promiješam i dodam 6 žlica čokolina.. Poslužim u zdjelici, naribam čokoladu na grubo i ukrasim voćem.. Najčešće su to svježe jagode, banane, kupine i maline, ali i ostalo voće, ovisno o sezoni, bitno da je svježe..

(Odgovor članu suzanaivan)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
17.11.2014 0:48:34   
tomina
"coko-tanjure" : 100gr margarina/neslani puter+100gr belog secera+1 vanilin praska+3 velike zlice ruma+1jaje+100gr brasna+1 pecivo prasak+200gr cokolina+2 velike zlice mleka. Zamesis testo, kratko staje u friz. Hladno testo razvuces i vadis krugove sa modlicom. Peci ih tacno 15min na 180stepeni (prije ugrijana rerna da bude). Gotove ih do pola umociti u coko glazuru!

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
17.11.2014 1:19:55   
tomina
moja tajna za bogatiji vanila ukus je: Vanilino (standardno spremljen) +1 velika zlica Lino lade milk cremuser posted image

(Odgovor članu panasonictv)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
17.11.2014 1:49:11   
tomina
300ml toplo mleko+6 zlice lesnikcokolino spremim.
Dodam (u blenderu) smrveno 4 zlice musli+1 zlica suho grozje+1 zlica seckanih lesnjaka.
Ponekad dodam mleveni keks i mlevene orahe umesto musli i ljesnjake
moj sin ovo zove "Kikidzan", kad hoce ovo da jede tako mi kaze

(Odgovor članu tomina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
17.11.2014 22:17:25   
monstrum
Ovo moja mala i ja zovemo Lino bobma...zvuči strašno ali je prefino i tako baš volimo..
Ugrijemo malo bademovog mlijeka, napravimo čokolino, i preko svega stavimo šlag. Naravno preko šlaga ide još i Lino kakao...
pravi užitak...probajte ;)

(Odgovor članu suzanaivan)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
17.11.2014 23:24:21   
majaleo
Naš Lino uvijek nam napravi nešto fino (tj.mama al Lino nekim čudom uvijek pobere sve zasluge user posted image

Nama je omiljeni rižolino s jabukama:jabuke oprati,oguliti i narezati na kockice.Zakipiti vodu te dodati šećer,vanilin šećer,jabuke i grožđice i sve zajedno kuhati 10 min.Umiješati rižolino,i fina klopica je spremna :)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu suzanaivan)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 14:21:06   
Vilenica
Jedan super brzi i super ukusni receptić:
u zdjelicu nasuti lino čokolino,
dodati mljevene lješnjake,
malo brusnica,
sjemenke suncokreta
i dodati mlijeko (mi preferiramo rižino ili sojino)
promiješati i mljac-mljac
(dopušteno i odraslima :)

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 14:29:03   
sanela123
Moja mala princeza obozava kad joj napravim toplo mljeko i čokolino ,doda malo svoje malene prste i namaze obraze pa malo u nosic a da ne pricam o svojoj novoj frizurici s dodatkom čokolina .Što vise treba nadodati preslatko!!!user posted image

(Odgovor članu Vilenica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 14:32:44   
mirela.mimi
Pozdrav svima,

evo i mi bi se uključili u nagradnu igru user posted image
No uz malu napomenu, mi nismo baš previše kreativni s obzirom na ubrzani način naših života i zato baš i volimo Čokolino jer nam je on brza i fina poslastica bilo za doručak ili večeru. Kao što sam pisala volimo Čokolino, ali volimo i Linoladu no sve to volimo u izvornom obliku, znači Čokolino umutimo s ugrijanim mlijekom, a Linolada bilo smeđa bilo bijela ili duo, kod nas se jedu ili vulgaris sa žlicom iz boce ili na kruhu ili u palačinkama. user posted image
Moja kćerkica ima 4,5 godine, obožava Čokolino oduvjek, a Linolada nam je frendica i pol, no ako dobijemo poklon paket onda ćemo ove druge poslastice i medu proslijediti jednoj našoj maloj prijateljici koje će tek ući u svijet Lino poslastica.
user posted image

(Odgovor članu suzanaivan)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 14:33:57   
slap
Šaljemo jedan recept za ukusan kolačić koji često pravimo u našem domu.

Nazvali smo ga Linina prova.

Šestogodišnji Šimun i jednogodišnji Tadej ga obožavaju.

Linina prova

2 jaja
1 šalica šećera
1 šalica brašna
1 šalica kukuruznog brašna ili kukuruzne krupice
1/2 praška za pecivo
1 vanilin šećer
malo ulja
1 šalica mlijeka

-umutiti smjesu

- istresti ju u tepsiju i žlicom "razbacati" Lino ladu
(ona se pečenjem sama rasporedi i istopi)

Kolač je lako i brzo napraviti, a uz to je i za prste polizati.

Pokušajte! Dobar tek!

(Odgovor članu Vilenica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 14:46:25   
natasar27
Nisam majka ali kad sam vidjela ovu nagradnu igru znala sam da moram igrati, moj mali nećak obožava Lino jastučiće ali i sve ostalo Lino proizvode...dan mu započinje s time,to je njegov omiljeni doručak...pa kad je na čuvanju kod mene naša priprema izgleda ovako stavimo jastučiće u mlijeko,pa dodamo malo cimeta i kakao..te malo mueslia :)) u pripravku mi i on pomaže te s guštom popapa to što je napravio..bio bi sigurno presretan s ovim poklonom.

(Odgovor članu panasonictv)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 15:09:24   
tajao
Pozdrav Lino!
Mi imamo male blizance od 6 mjeseci koji se tek spremaju za tvoje delicije (malo kasnimo jer smo palčići). Ali zato imamo i velikog brata od 2 godine koji obožava keksolino. Probali smo i ostale ali keksolino nam je na prvom mjesto! Mi ti nismo originalni i nemamo novih recepata za tebe, uglavnom jedemo čisti keksolino . Mi smo ti se samo javili ako nas sreća pogodi za jednog malo Lino medu jer nas je troje. Ako se ipak odlučiš za nas, hvala ti od srca!

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 16:26:47   
cinderella15
Bok Lino!!

Čokolino na 1001 način:

Čokolino posipan Lino čoko drinkom
Čokolino posipan Lino jagoda drinkom
Čokolino posipan šarenim mrvicama
Čokolino sa jastučićima punjenim linoladom
Čokolino sa kuglicama od jagode.........
Sve moguće i nemoguće kombinacije čokolina sa ostalim Lino proizvodima.
Najdraži čokoladni muffini sa čokolinom (u smjesu dodamo čokolino) punjeni najdražom Linoladom.
Čokolino od bijele čokolade posipan ribanom čokoladom
Krašotice sa sjeckanom čokoladom i čokolinom
Čokolino sa suhim voćem(brusnica,grožđice,ananas...)
čokolino sa zobenim pahuljicama

ČOKOLINO JE ZAKON!!!



< Poruku je uredio cinderella15 -- 20.11.2014 16:32:16 >

(Odgovor članu tajao)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 20:01:07   
zeljka.crnogaj
Evo jedan fini kolacic lino:
100 g brasna
200 g keksolina
3 bjeljanjka
50 g secera u prstohvat sode bikarbone
Napraviti snijeg od bjeljanjaka i secera pa dodati brasno i keksolino i ispeci na 180 jedno 15 min
Gore krema od 200 g cokolina i 500 ml mlijeka i jedan listic zelatine...biskvit iliti koru premazat tanko linoladom pa na to nasjeckat lino jastucice i gore krema...i to je to... Bon apettit

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 21:40:01   
SenchyL
Mi smo mala obitelj koja ima 2 ultimativna čokolinoljupca! Tatu od 30 i sina od skoro 2 godine! Svoju zdjelicu toplog čokolina volimo posuti Lino čoko drinkom u obliku smješka ili Lina(tu se još nismo usavršili) to nam uvijek uljepša jutro. Budući da su nam palačinke često za večeru obožavamo ih namazati Linoladom ili Lino džemom od jagode. Lino gris često radimo sa cimetom u njega ubacimo suhe brusnice ili grožđice i na sitno ribanu jabuku ili krušku, zdjelicu obvezno ukrasimo smješkom od grožđica ili cimeta. Lino rižolino ponekad obogatimo mljevenim bademima i dodamo smješka Lino džema od jagode.
Brzi doručak nam daje više vremena za jutarnju igru prije svih obveza user posted image user posted image koje nam nosi dan. Hvala Lino, budi uvijek uz nas

(Odgovor članu zeljka.crnogaj)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lino poklanja povodom Međunarodnog dana d...
20.11.2014 23:23:08   
mmt2010
-iskuhati jabuku sa mrkvom ili krušku i dodati keksolino ili čokolino
-čokolino pomiješati sa kraš ekspresom
-čokolino sa kukuruznim pahuljicama

(Odgovor članu panasonictv)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!