|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
26.11.2014 11:59:52   
daxy
Pozdrav mamice. Čestitam vam svima još jednom! user posted image user posted image user posted image
Uživajte u svojim bebama.

andy čestitala sam ti rođendan na odbrojavanju,al pretpostavljam da nisi svraćala tamo,pa ti želim sretan rođendan i ovdje! user posted image user posted image

pumba draga,tebi želim puno sreće danas i da nam dobiješ živu zdravu i prekrasnu bebu!
Kad stigneš javi nam da je sve prošlo po planu.
Puno user posted image user posted image user posted image user posted image ti šaljem.


Šaljem i svim bivšim trudilicama,sadašnjim mamama puno zagrljaja.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte u svojim bebama,mazite ih i pazite.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
26.11.2014 12:52:05   
MarijanaC
Pumba mislim na tebe. Jos malo i bebica je tu. Uzivajte!!

Daxy draga nadam se da ce i tvoj dan skoro doci. Kad se ide na inseminaciju? Ili si bila vec?

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
26.11.2014 13:52:54   
vucica
Pumba saljem ti dobre vibre, jedva cekam da nam se javis s lijepim vijestima!

Marijana bas je lijepo odjelce, sigurno je bio premedeni u tome! Hvala curke na savjetima za urin sutra ujutro imamo to u planu obaviti nadam se da cemo uspjeti :-/ a poslije toga na vadjenje krvi, vec mi sad nije dobro mislim da se ja vise bojim nego sto bi se on sam bojao

Andy pa vi stvarno rastete kao gljiva, mi tek pocinjemo prerastati 50

Ostale curke sta ima kod vas

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 2:02:17   
Riza
Pumba...vjerojatno se vec mazis sa svojim andelom.... javi nam se. Presretna sam zbog tebe. Kiss

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 5:49:16   
Pumba
Cure moje evo samo kratko s mob.. otkazali smo od jučer carski za danas.. oko 9 bi trebali početi. Ja uzbuđena, u bolnici već dva dana, skoro nisam nikako spavala.. čekam svog dečkića više od ičega, sve znate!

Sad u 6.30 je klizma, pa kateter, pa infuzija, pa spinalna anestezija i dalje kako to već ide. Tipkam s moba pa neću više. Obećavam se javiti, nadam se, sa super vijestima čim budem pokretna.

Što da vam kažem osim DIVNE STE i HVALA VAM što mislite na nas. Ljubimo vas ja i moj dečko mali user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 9:13:11   
andydea
jutroo
daxy fala na cestitkama
<3 <3 <3
Pumba draga u mislima sam sa tobom..sad vec sigurno imas svog deckica u zagrljaju..ljube moja cestitam ti od <3 ..jedva cekam da se javis <3

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Pumba)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 9:18:58   
Briciola
Dobro jutro mamice!
Pumba sretno danas!!!
Riza bravo za dečkića koji lijepo napreduje!
Daxy držim fige da sve dobro prođe!
Pusice svima!!!

(Odgovor članu Pumba)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 13:08:06   
Anoniman
Draga Pumba nadam se da je sve prošlo uredu, da ti polako dolaziš sebi i da ćeš uskoro dobiti svoju bebicu na prvo maženje!

(Odgovor članu Briciola)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 14:15:06   
PinkyFunkyBirdy
Pumbice milena mislim na te i nadam se da se već maziš sa svojim malim zlatom! user posted image
Jedva čekam da se javiš. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 15:07:44   
Pumba
Evo i nas udvoje drage moje mamice.. Hvala vam od srca sto mislite na nas. Hvala Bogu sve je prošlo u najboljem redu. Moj Toni je super, 3450 gr i 50 cm.. divan dečko, najveća sreća i ponos do neba. Ja sam isto dobro, sada već anestezija popušta tj popustila je pa se osjet u noge vratio, a samim tim i bol reza osjecam, dosta boli ali proci ce valjda. Dat ce mi neki antibiotik da manje osjecam. Nisko drzim glavu jer kazu da su glavobolje cesta nuspojava spinalne anestezije pa prevencije radi slusam i lezim stalno. Zao mi je da beba nije stalno samnom ali tako to ide kod carskog i stvarno ne bi bila u stanju posvetiti mu se skroz jer se doslovce ne mogu pomaknuti, rana je freska, i zateze. Dok govorim cak me boli, smijanje nije uopce opcija, cak i kad disem osjecam ostru bol u predjelu trbuha... samo se nadam da vec sutra ovo sve bude bolje. Ujutro cu morati lagano na noge jer dizemo kateter vec, moram prohodati radi sprječavanja ugrusaka i cirkulacije. Eto, to vam je to. Idem sada jer ce mi dovesti sinčića. Ljubimo vas svih do neba i cujemo se brzo cim budemo malo bolje user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 15:16:50   
eternity
draga pumbauser posted image user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke, toni dobrodošao na ovaj svijet, znam da će te mama čuvati i pazitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eternity -- 27.11.2014 15:17:45 >


_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu Pumba)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 15:38:54   
mama3.put
Pumba cestitam na deckicu od srca <3 napokon di ga docekala zelim ti sto brzi oporavak i da vec sutra ne boli a Toniu sve najbolje u zivotu puno pusa tebi i bebacu cuvajte se i mazite

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 16:05:02   
perlica55
Pumbica milena, ljubi puuuunnnoooo svog dečka user posted image user posted image
Uživajte, zaslužili ste... Čestitam od srca user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 16:13:38   
MarijanaC
Pumba istina je da su glavobolje od spinalne ali ako si na ravnom nebi smjele. Cestitke na dolasku Tonija!!! Napokon ste i vi u dvoje. Ljubimo vas puno.


Mi smo danas bili na kontroli,vec su nam 2mj. Narasli smo jos 3cm i doboli 950gr! Ja sam u cudu! Kaze doktor da je zadovoljan. Malo mu se ne svidja sto je cvrst jako i sto se vec okrece. Jer to kao nije znak da je napredan nego prekrut pa moramo malo vjezbati a za mjesec dana kad idemo na cjepljenje za rotu 2 onda ce nas opet pogledati pa ako bude potrebno poslat nas malo na gimnastiku user posted image A ja neznam kako da ga sprijecim da se okrece s trbuha i s ledja. I da tak jako dize glavu. user posted image
Cjepilo smo se pa sad imamo obloge jer nas buba pa visimo na ciki cijelo vrijeme.

Puse mamicama i bebicama

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 17:39:24   
Riza
Pumba draga...cestitke tebi i malom Toniju....bas sam presretna zbog vas. Odmaraj puno.....nadam se da ce ti ubrzo popustiti svi bolovi da se mozes potpuno posvetiti svom andelu. Spavaj kad god stignes jer kad stignete domeka nema.vise spavanja. Hehe ;-)

Zelim vam brz oporavak i jos brzi povratak doma. Puse i zagrljaji tebi i tvom djecaku.

Marijana....bravo za velikog decka. Drzim.fige s ovim vjezbama. Prvi put cujem da nije dobro da je beba cvrsta...user posted image ....

Puse velike saljem tebi i tvojim deckima.

Kako ste ostale mamice?


_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 18:58:17   
PinkyFunkyBirdy
Pumbice iskrene čestitke na dolasku tvog frajerčića i želim ti brz oporavak, a Toniju dobrodošlica i da bude uvijek zdrav i veseo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 04.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - Viktorija 03.10.2014. (3500gr/50cm)
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image - Željko 31.10.2014. (3700gr/51cm)
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image - Maria Rosa 04.11.2014. (4460gr/54cm)
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image - May Marie 19.11.2014. (3540gr/54cm)
user posted image Pumba - 26.11. user posted image - Toni 27.11.2014. (3450gr/50cm)


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 19:12:29   
roccoko
pumpa draga čestitke na malom Toniju, želim ti brz oporavak!

MarijanaC pa ti imaš pravog frajera on bi se već okrećao i ja sam mislila da je to znak napredne bebe, eto neka sve bude dobro pa da nemorate na vježbice!

ja sam danas bila na pregledu kod G prvi put nakon poroda i dala mi je Ergometrin tablete jer još kao ima neke sluzi u maternici! Evo čitam uputu na lijeku i nesmije se dojiti dok ih se pije i sad neznam što ću, treba pitu 4 dana što ako malena nebude htihela bočicu, i bojim se da mi se smanji količina mlijeka! gledala sam po forumima i kao negdje nepreporučuju dojiti negdje da dca, stvarno neznam a baš smo se napakon lijepo uskladile! Andy znaš li timožda više o tome!
Još mi je rekla da imam miome na maternici, malo sam se isprepadala od tih pustih informacija!user posted image

Inače moja Dora je odlično papa, nemaviše grčeve, cijelu noć spava..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 19:22:06   
PinkyFunkyBirdy
Marijana, pa ovo što pišeš mi je skroz čudno - pa zašto bi bilo čudno ako tvoj M napreduje brže od očekivanog ... mislim što se može desiti? user posted image A to cjepivo je onaj mix nekoliko cjepiva ili ne?

Što je sa zebrom? Dal sam propustila kakav post ili se nije javila? user posted image

Evo da vam kažem da sam zvala patronažnu da dođe vidjeti lice mog slatkog M i da mi preporuči što bi mu mogla namazati da ga to ne boli i rekla je da slobodno mažem Bepanthen kremom ili masti tako da se lice lagano oporavlja. user posted image Pojadala sam joj se i kako mali ništa ne spava noću tj. da se budi svako malo pa mi je rekla da je vjerojatno gladan i da ga tijekom dana dok plače ne uspavljujem (jer sam ga hranila svaka 3 sata i između smirivala uspavljivanjem) već da mu dajem jesti pa će se tijekom dana zasititi (pošto bebačima treba 150ml po kilogramu težine dnevno pa se moj miš valjda nije zasitio s tim pauzama) i noću će spavati umjesto da toliko traži sisu. Jučer sam tako postupila i još smo bili na dugačkoj šetnji po svježem zraku te je ovu noć spavao kao top. Još sam mu uvukla rukice u jastuk u kojem ga nosimo tako da je zaspao oko 21h pa spavao do 23:30 pa nakon hranjenja je spavao sve do pol 3 i još nakon hranjenja je spavao do pol 7. I svo to vrijeme sam i ja bila u svom krevetu, a on je to sve odspavao u svom kindaču (jedino smo hranjenja obavili u dnevnom boravku). user posted image user posted image user posted image Vidjet ćemo dal će to i danas djelovati, ali morala sam napisati pa možda pomogne kojoj od vas koje još muku mučite sa spavanjem. Nadam se da vam sutra neću napisati da je to bilo jednokratno. user posted image
I, da, još sam dodatno smršavila i sad sam na 58kg. Ova laganija hrana me stvarno pati jer sam prije jela dosta nezdravo pa mi je kilaža bila stabilna oko 68kg, a sad na ovim juhicama i kuhanom mesu i povrću kile se same tope i sad sam izbacila još slatko i mliječne proizvode pa si ne mogu niti namazati na kruh pekmez ili neki mliječni namaz ili barem pojesti voćni jogurt. user posted image Nadam se da će kremica pomoći oporavku lica M pa da mogu opet jesti barem ovu hranu kad već ne mogu ono što stvarno želim jesti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 20:25:19   
daxy
Morala sam prvo svratit ovdje da čestitam pumbi na malom Toniju!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitam ti želim ti brz oporavak od carskog reza i da nam što prije dođeš kući s mirisnim smotuljkom. user posted image user posted image
Ljubi ga i grli.

Vidim kompletirale ste se i sve su bebe stigle,pa vam svima još jednom čestitam! user posted image user posted image
Želim vam puno lijepih trenutaka s vašim bebicama! user posted image


Hvala vama na lijepim željama. user posted image
Ja sam danas bila na inseminaciji,sve je prošlo uredno i sad mi preostaje samo čekati i nadati se. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 20:31:35   
andydea
Većer
Pumba čestitam na Toniu user posted image user posted image user posted image
eto došla nam je i posljednja jesenska beba..sad smo sve mamite user posted image user posted image user posted image
Želim ti brzi oporavak i ljubi malenoga...

ROCCOCO- draga ne trebaš prestati dojiti- samo popij tabletu iza podoja..bitno je da nakon tablete ne dojiš barem 2h i da prije podoja malo samo izdojiš..onaj prvi mlaz..
Ne brini se,nije to puno dana..i neće bebi ništa biti..

Pinky - jel ti ne dojiš na zahtjev..ili sam nešto krivo shvatila? I probaj sa kokosovim maslacem ili karite..jel ovo što ti je patronažna savjetovala je kemija ! Nadam se da nisam oštra ali moram savjetovati prirodu !
Daxy- javljaj novosti jer ne stignem te tamo pratiti <3

Mi smo super..evo tata danas ima sa dečkima svoju većer..ja sam klince stavila spavati već u 19:30 h...i sve super..Uskoro se pripremamo za blagdane..obožavam kititi kuću i kod nas Božić traje do 2.mj. mada smo katolici..tako da uvijek dočekamo snijeg sa okičenim Borom user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 21:31:58   
Anoniman
Pumba cestitam na sincicu, brzoporavak vam zelim, a tebi ce sigurno svakim danom biti sve lakse, manje ce boliti i ti ces se sve bolje isjecati.
Daxy drzim fige da za devet mjeseci dođe i tvoja bebolina.
MarijanaC ovo sa tzv. naprednoscu djeteta sam znala jer je i moj prvi sin vec od rođenja bio "naoredan" s cim sam ja u startu bila ponosna, ali brzo me struka razuvjerila, vise nismo na vjezbama jet smo uspjeli sve izbalansirati, ali i dalje smo na Goljaku, nadam se da ce kod tebe biti drugacije i da neces morati kroz to sve prolaziti, pusa velika od mene i drzite se

(Odgovor članu andydea)
  Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 21:45:26   
vucica
Draga Pumba cestitam ti od srca na tvom Toniju i zelim ti brz oporavak da mozes u potpunosti uzivati sa svojim sincicem

Marijana pa bas sam se iznenadila sad sa tim vjezbama koje ti preporucuju, mi smo danas mjesec dana i moj Fran jako dize glavicu i mice s njom likevo desno pa bas moram paziti na to, nisam do sada cula da bi to mogao biti problem :-/

Mi smo jutros uspjesno uhvatili mokracu i isli vaditi krv, dvije bocice su mu uzeli iz pete, bilo mi je bas tesko gledati ga i drzati ali prezivjeli smo, a nalazi pokazuju da je bilirubin u padu tako da se zutica smanjuje hB

Pinky nadam se da ces nam javiti da i dalje lijepo spavate nocu, mi smo se nocas jako mucili, bi minute nisam spavala, svako malo je trazio sisu a u medjuvremenu je stenjao i plakao i stvarno sam bila van sebe vec, sve me strah kako ce danas biti

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 21:53:52   
MarijanaC
Pinky draga nadam se da nije bilo jednokratno i da cete napokon spavati kako se spada user posted image Ovo za M-a je kaktili misicna hipertonija. Bebe u trbuhu moraju biti zgrcene i onda kad se rode taj tonus otpusta. Do 2mj starosti bi vec trebali biti opusteniji ali ne preopusteni jer je to onda hipotonija user posted image . Imaju te neke svoje standarde. Mislim po svojim dimenzijama je definitivno vanstandardno dijete s obzirom da s 2mj ima 60cm i preko 6 i pol kila ali dobro.... napravit cu sve sto mi kazu. On je kao blago hipertonican jer ne drzi zgrcene sakice i lijepo drzi glavu,nije klimav i ne savija se na jednu stranu i podjednako drzi glavicu na obje strane ali to sto se okrece s trbuha na ledja i sto tako cvrsto drzi glavu nije dobro. Sad cemo mi doma vjezbati pa mozda pomogne. Sto se tice cjepiva dobio je dvije pikice plus Rotu koju smo sami trazili o platili. Cjepiva su protiv difterije,tetanusa,hripavca,IPV,HiB i hepatitsa B.

Pumba zelim ti brzi oporavak.

Daxy kazu da su zenske fige nesreca ali eto js cu svojim deckima reci da drze fige i na rukama i na nogama da dobijes najbolji Bozicni poklon,da cujes otkucaje srca svoje bebe user posted image Zelim ti svu srecu svijeta i da ovaj puta bude veeeeliki plus. Drzi noge visoko u zraku i miruj da se uhvati bebica.

vgaspic po cemu su tvom "dijagnosticirali" (ako se tako moze reci) to? I koliko cesto i kamo ste isli na vjezbe?

Andy nasa patronazna je kao i ti,jako voli prirodnu kozmetiku i kada mi je dosla u posjetu onda mi je donjela prospekte o dojenju,rodine prospekte,kremice na biobazi i sl. Moram priznati da M-a jos nisam mazala skoro s nicim osim licasca i pregiba jer su mu se ljustili. Hh

I tak,moj M je poceo spavati od pol 22 do 6 i onda krne jos od 6-8. Zadovoljna sam dobivenom kilazom od 950gr s obzirom da 4 dana nije nista jeo i da je samo na prsima. Znam da ce se neke cudit ovome ali meni nakon G-ja je ovo veliki uspijeh i veliki ponos da dojom vec 2mj. Naa u nedjelju jos ceka kirurg za ovaj testis. Puse svima

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 22:07:48   
Anoniman
Distoni hioertonus je imao, podizanje i izvijanje glave prema nazad, zatvirene sake, pri podizanju u sjedeci polozaj glavica nije dobro pratila trup, tek sa tri mjeseca su nas poslali na uzv jer je motoricki zapravo zaostajao, nakon uzv (dijagnoza katastrofa)smo isli na jos jedan na goljak (nakon sto smo nasli vezu) i tamo ostali, k njima isli jednom mjesecno kod fizijatra, a kod kuce svaki dan vjezbali, i sa godinu dana motorika poprilicno ok

(Odgovor članu MarijanaC)
  Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
27.11.2014 23:30:39   
tintin
Pumba draga cestitam od srca. Veliki zagrljaj vam saljemo

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!