|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
22.11.2014 14:05:48   
Anoniman
MissKitty iskrene čestitke na rođenju curice, želim Vam brzu prilagodbu!
Andy vidim da si preporučila kapi za grčiće ali isto vidim da si i napisala da ih je tvoj Di uzimao i da je četiri mjeseca imao užasne grčeve pa me zanima kako onda znaš da pomažu i da su bolje, ako si ih ti njemu davala, a on je unatoč tome imao užasne grčeve user posted image user posted image

(Odgovor članu MissKitty)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
22.11.2014 15:02:05   
Briciola
Bok curke!
Misskitty čestitam na curici predivnog imena!!!
Želim ti brzi oporavak!
Cure,hvala vam svima na bodrenju,da vam javim,uspjeli smo se vratiti na staro user posted image
Sad je s dojenjem kao i prije,jede koliko želi i ne trebamo bočicu!
Andy davala sam mu samo po jedan obrok dnevno. 40ml ad-a svaku vecer odprilike u isto vrijeme i to nakon podoja.A kad bih uspjela izdojiti svoje mlijeko davala sam mu svoje na bočicu.Hvala Bogu uspjeli smo!Taj drugi mastitis me skoro uništio.
Puse svima od Lorenza i mene!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
22.11.2014 16:17:56   
mama3.put
Miss Kitty ne znam od kud im samo ideja da je ime za psa uopce necu komentirati :/ i za Marlu cesto cujem komentare kako je cudno ime i bla bla i zasto nije neko hrvatsko eto pa nije meni je bilo lijepo i nije mi vazno tuđe misljenje isto tako netko moze djetetu dati ime Floki ili Rex jelte tipicna imena za psa i opet nema tko sto prigovarati moje misljenje je ako nemas nista lijepo za reci radije suti tak da ne opterecuj se jer ime je stvarno ali stvarno izuzetno lijepo :*

Briciola ma bravo za dojenje bas mi je drago mozda je malac imao skok u razvoju pa ti se cinilo da gubis mlijeko
Pinky draga pa tvoj hahar je veliki 5 kg sa mjesec dana odlicno ;)

(Odgovor članu Briciola)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
23.11.2014 5:17:12   
andydea
Jutro user posted image
Ma jedino sad mogu na brzaka...
VGASPIC- ovako...moj Di je imao da užasne grčeve i jedino je taj Kids Relif odmah i direktno taj tren djelovao..Grčevi nisu prolazni odmah..oni traju i ne mogu se izlječiti isto kao i viroza..pođe sama od sebe jel?! E sad Bio gaja koja je toliko razvikana može pomoći ali nije direktno ciljana za grčeve,ona je više za probavu i crijevnu mikrofloru..

BRICOLA-jako mi je drago da ste uspjeli maknuti bočicu...sad samo nastavite dojiti na zahtjev...ne gledaj sat!!!
MISS- Kod tako malih beba normalno je da se često bude i plaču..oni plaču i kad su siti..nekad traže blizinu majke i toplinu ,pa žele i dalje ostati na prsima..Ne brini prolazno je !
Jako bitna stvar u priči dojenja,a sa kojom se slažu i zdrastveni stručnjaci,a hb i sve više pedijatara je -ISKLJUČIVO DOJENJE PRVIH 6MJ. - ne treba nuditi i davati nikakav čaj ,ni vodu,pa ni u največim ljetnim vručinama..Majčino mlijeko je skroz prilagođeno sastavu da utažuje žeđ i glad bebe.
Što se tiće imena tvoje malene -meni je pprekrasno...i ne brini što drugi kažu..vi ste roditelji i vi odlučujete za svoje dijete...

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
23.11.2014 5:25:30   
andydea
Eh da kaj se tiče prehrane kod dojilja- uprincipu se jede sve..ali barem prvih 3-4 mj. treba izbjegavati namirnice koje napuhavaju : kelj,zelje,grah,mahunarke...začinjenu i pečenu hranu, citruse... Znači jedite što više juhe,variva sa povrćem,kuhano..pijte puno tekućine (iza svakog podoja bi trebale popiti 2 dcl vode)...

Mi smo super....obavili smo konačno prvo kupanje-eto 17dan..curka je uživala
I dalje hlapljivo papa mlijeko pa se dosta zagrcavamo...i da ako mislite da beba ima već grčeve oko 3tj. stavljajte je češće na podignuti položaj,umotajte trbuščić u dekicu i dižite ju usred podoja na podrigivanje..kad spava stavljajte na bok !

Vidim da Vas puno već radi krstitke...mi čemo vjerovatno iza Nove Godine..
Marijana idem gledati fotke user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
23.11.2014 17:57:48   
PinkyFunkyBirdy
MissKitty iskrene čestitke na dolasku tvoje curice sa posebno lijepim imenom! user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image mama3.put - 21.09. user posted image - Marla 09.09.2014. (2850gr/47cm)
user posted image Riza - 27.09. user posted image - Viktor 04.10.2014. (3950gr/52cm)
user posted image MarijanaC - 05.10. user posted image - Matej 27.09.2014. (4660gr/52cm)
user posted image kikilina - 06.10. user posted image - Kiara 07.10.2014. (3550gr/50cm)
user posted image Briciola - 06.10. user posted image - Lorenzo 26.09.2014. (3400gr/50cm)
user posted image vodenjak123 - 06.10. user posted image - Viktorija 03.10.2014. (3500gr/50cm)
user posted image roccoko - 07.10. user posted image - Dora 06.10.2014. (3950gr/54cm)
user posted image Ana888 - 08.10. user posted image - Maša 11.10.2014. (3160gr/50cm)
user posted image PinkyFunkyBirdy - 09.10.user posted image - Mihael 17.10.2014. (4430gr/54cm)
user posted image vgaspic - 14.10.user posted image - Jan 14.10.2014. (4000gr/55cm)
user posted image baby20 - 16.10 user posted image -Lea 12.10.2014. (3450gr/50cm)
user posted image raffica - 18.10. user posted image - Bartul 08.10.2014. (3150gr/49 cm)
user posted image majalesa - 19.10. user posted image - user posted image 10.10.2014.
user posted image natich - 27.10. user posted image - Željko 31.10.2014. (3700gr/51cm)
user posted image Dacana - 02.11. user posted image - Vida 23.10.2014. (3350gr/49cm)
user posted image andydea - 04.11. user posted image - Maria Rosa 04.11.2014. (4460gr/54cm)
user posted image zebra1 - 13.11. user posted image
user posted image vucica - 16.11. user posted image - Fran 27.10.2014. (3050gr/48cm)
user posted image MissKitty - 20.11. user posted image - May Marie 19.11.2014. (3540gr/54cm)
user posted image Pumba - 26.11. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
23.11.2014 19:02:25   
PinkyFunkyBirdy
Evo krenuli i kod mene problemi po sisama. Jučer se ujutro probudila sa desnom dojkom dupkom punom i cijeli jučerašnji dan i danas mi mali nikako ne uspijeva isprazniti jednu polovicu (desnu stranu). user posted image Osjetim grude pod prstima i probala sam masirati, ručno izdojiti (nejde mi to nikako), mijenjala poze kod dojenja ali je jučer nekako manje vukao, danas sam čak malo izdojila izdajalicom (prvi put sam ju koristila tako da sam izdojila nešto sitno) i sad nosim list kupusa na toj strani i nadam se da se neće upaliti. user posted image
A i malome lice izgleda sve gore. user posted image Desni obraz je sad jedna velika crvena mrlja koja se na mjestima ljušti, a na mjestima curi od prišteva. Lijevi obraz je od početka bolje, ali sad već svaki dan ima više prištića i čini mi se da se i to spaja u crvenu fleku. Čak se počinje crveniti na rubovima okica. Baš me brine kako mu pomoći jer ovo izgleda stvarno loše. user posted image Obrve su jako suhe i ljušte se i A-dermu namažem 2 puta dnevno (kako piše u uputama), ali za sat, dva on rukicama protlja obrve i opet izgledaju jaaaako suhe. Dio oko kosice sad već ima sve više prištića, a kako smo smanjili kupanje (po riječima pedice) više se ne ljušti toliko. I, da, ova A-derma tako smrdi po zobi da je to strašno. user posted image
Noćima je još uvijek živahan, ali neke noći vrišti i ne spavam gotovo ništa, a neke se budi, ali ga uspijevam brzo uspavati pa ipak nešto odrijemam. A preko dana tako lijepo spava da većinom uspijem sve odraditi što treba. No ovi kratki dani me stvarno bediraju ... i ovi problemi s ličekom mog malog miša ... i problemi sad sa sisom ... i to što sam većinom sama s malim, a sve kućanske obaveze su na meni ... i neispavanost i lohije nikako da prestanu ... uh ... baš mi to sve djeluje na psihu pa sam dosta plačljiva. To je valjda onaj baby blues. Nadam se da ste mi vi sve dobro. user posted image

Pozdrav svim mamicama i njihovim bebicama, a onima koje još čekaju želim brz i lak porod. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
23.11.2014 20:43:34   
vucica
Briciola bas mi je drago da je sve doslo na svoje i da sada lijepo dojite!

Pinky draga ocito si premorena od svih obaveza koje imas i problemcica sa nespavanjem, pristicima i sad jos i sisama i sve ti se to skupilo pa te je uhvatio blues ali sve je to normalno i proci ce, a ti si sama probaj pomoci sa pozitivnim razmisljanjem ali i sa eliminarenjem obaveza tj kucanskih poslova koje nije nuzno bas sad napraviti ili neke prebaciti na muza, ja jedva uspijem skuhati uz maloga a sudje i ostale poslove ostavim muzu koji vidi moje podocnjake i onda bez ikakvog prigovora sve ostalo po kuci napravi

Mi se isto ne kupamo svaki dan, mislim da nema potrebe a i ne voli bas kupanje a vriske mi je dosta i previse od grceva tako da ga ne maltretiram previse. Sutra idemo kod pedice na kontrolu, da mu pogleda jer se zutica smanjila i da ga izvaze, prosli put je urlikao da nas je cijela cekaona cula sve me strah kako ce sutra proci :-/

Pumbice jel ima kakvih pomaka, mislim na tebe

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 8:25:39   
MarijanaC
Hej drage moje. Evo mi obavili krstitke. Bilo je preeeedivno. Misu smo imali u 17h i bila je na misi samo obitelj i bilo je tako intimno i predivno. Gabi je bio jako dobar i s bakom i dedom pa je dosao malo naprijed do nas pa opet iza a M nije pustio ni glasa. Napapao se prije mise tako da je bio ko bubica user posted image
Poslije smo otisli u salu, M je bio budan do 9 pa smo onda papali i zaspali i spavao je sve do 3 i onda smo nas dvoje otisli kuci papat i spremit se spavat. G se nikako nije dao doma,s bakom i dedom je na kraju otosao i spavao jucer do pola 13h ko i tata. Pravi becari hhuser posted image

Ja sam u petak bila kod ginekologa i odmah napravila papu jer ju taman vec godinu dana nisam radila (od kad smo poceli planirati bebu). Kaze da je sa svime zadovoljan,i s rezom kako je zarasao s obzirom na ono gnojenje i za sve osim sto mi ne moze naci ljevi jajnik. Kako je ovulacija bila iz lijevog kad sam ostala trudna moguce je da je jos uvijek preveliki da se vrati na mjesto. user posted image Imam kontrolu za 3mj kad se maternica vrati na svoje mjesto da vidimo da se jajnik nije zapetljao ili ako budem menstruaciju imala samo svaki drugi mjesec user posted image . Budemo vidjeli sto sad s time. Bas kad sam bila kod njega rekao mi je da imam ovulaciju iz desnog i da vidi 2 folikula user posted image Covjece svakim porodom sam sve plodnija hahaha user posted image .

Pinky od moje frendice maleni je isto tako imao i rekli su da ima dermatitis. Dobila je posebne kupke zelene od aderme i kremice... njemu se to pogorsavalo ako je ona jela mlijeko,jaja,paradajz ili orasaste plodove. Pokusaj tjedan dana izbaciti jedno pa da vidis je li bolje. Njezini klinci su isli na testiranje na sto su alergicni.... moj M ti recimo izreagira na paradajz. Ako ja pojedem paradajz ili jelo s koncentratom od rajcice njegovo lice izgleda kao da ga je netko ofurio s vrucom vodom user posted image Jela s puno histamina u pravilu uzrokuju takve stvari. I u pravilu do 3god ti to sve nestaje. Mom G-ju su smetali ljesnjaci a sad ih tamani 100 na sat. Sto se tice kucanskih poslova,ostavi ono bez cega se moze. Daj si vremena da maleni uhvati ritam pa cete sve nadoknadit. Spavaj kad spava on jer te blues hvata i od umora. Prvenstveno sad moras biti mama,a za drugo lako. A da bi mogla biti mama moras se odmoriti i napuniti baterije.

MissKitty cestitke na bebici. Zelim vam puno lijepih dana,lijepih prospavanih noci,punih trbica mlijeka,te puno ljubavi i srece. Saljemo vam veeeeeelike puse user posted image Ime je zaista predivno.

Pumba jos si nam ti ostala. Drzimo fige user posted image

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 9:22:20   
mama3.put
Dobro jutro drage moje!!!
Marijanac cestitke na krstenju malenom Muser posted image Drago mi je da ste se lijepo zabavili i da je sve bilo lijepo,mi planiramo krstiti M nakon Bozicnih blagdana dok jos malo poraste a imamo i prinovu u obitelji :) u petak smo dobili malenog necaka pa se kod nas svako malo nesto slavi ;)
Pinky bas mi je zao sto si iscrpljena i toliko toga te snaslo ali rekla bi da su to uglavnom normalne pojave i osjecaji,za osip na licu mozda stvarno smeta nesto od onog sto ti jedes Marlita je imala puno lice i vratic groznih crvenih pristica i tjemenicu je dobila po cizavoj glavici i kako smo prali kosicu mustelinim samponom rijesili smo i tjemenicu a i pristici su se povukli a vec sam se bila uplasila da nije dermatitis Nadam se da ce i kod Mihaela brzo proci a ti se draga pokusaj sto vise opustiti i napraviti samo nuzno i uzivaj u bebici odmori kad mozes....ja te razumijem jer sam isto opsjednuta ciscenjem i sve mora biti tip top uz njih troje a vidim koliko je to iscrpljujuce ali tvrdoglava sam kao mazga i opet tjeram po starom hmm kao da ce mi poslovi pobijeci,drzi se i puno pusa tebi i tvom frajeru :*

Andy draga sretan ti rođendan i sve najbolje ti zelim od srca :* uzivaj sa svojom divnom obitelji

Pumba mislimo na tebe i cekamo lijepe vijesti sto prije :*

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 13:37:47   
Briciola
Bok mame!
mama3.putnismo imali skok,nego oporavak od mastitisa a zbog antibiotika je došlo malo do smanjenja proizvodnje.A mastitis sam bila dobila dan nakon skokauser posted image
No,sad je dobro hvala Bogu.
Pinkyizdrži još malo,brzo će proći taj period nespavanja pa ćeš se odmah bolje osjećati.Onda će ti sve biti lakše.Tako sam se isto i ja osjećala,sve mi se nakupilo a zbog hormona je sve gore nego što zaista je.Moj maleni se sad sa 2mj stabilizirao.Probudi se samo u 4 i u 7 i onda opet spava.A za poslove ne brini,samo polako.
Marijanac super za krstitke da je sve lijepo prošlo.Mi ćemo tek za jedno 6,7 mjeseci.Držim fige da bude sve ok s jajnikom.I ja sam bila u petak na kontroli i sve je ok.
Andy želim ti sretan rođendan!
Vucica ni mi ga ne kupamo svaki dan.Mislim da bi mu koža bila još više suha.Javi kako je bilo kod pedice.

(Odgovor članu mama3.put)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 16:19:47   
Pumba
Bok ekipa moja user posted image Vidim sama sam ostala na listi... MissKitty cestitke od srca na maloj curici, i da, jako je lijepo ime, ne slusaj zlonamjerne komentare. Neka ste zive i zdrave duuuuugo, duuuuugo... Uzivajte, mazite se, pazite, ljubite, papajte i odmarajte koliko je to moguce user posted image

Ja vam sada nemam vremena pisati svakoj posebno, ali vidim svasta se nesto dogadja zanimljivo ovdje sa nasim mamicama i bebicama... Drzite se, proci ce i pristici, i nespavanja, i baby blues, sve ce se zaboraviti i bolne sise i dojenje, i grcevi a bebe ce nam narasti i to jaaaako brzo, zato sada pamtite, slikavajte i snimajte vase malene, mazite se i volite... Ja cu vam se brzo pridruziti.

Ukratko, bili smo na pregledu danas, bebac je na zadak, nema naznaka pocetku poroda, a preksutra nam je termin. Uglavnom posto je zadak, i posto su ledja u nekom nepovoljnom polozaju, (valjda je bitna i rotacija kad guza izadje).. onda je dr malo strah i ne bi riskirao. Mi vam sutra ujutro idemo u bolnicu, ostat cemo tamo, a u srijedu ujutro planiramo carski rez ipak. Ja sam bila protiv operacije, naravno ako se moze izbjeci, ali za nista ne bi riskirala ni svoje ni djetetovo zdravlje, ako oni u bolnici misle da je ovo sigurnije i bolje onda sam ja slozna. Za sada vam tako stvari stoje, nadam se da cu biti u stanju barem vam kratko s moba javiti kako je sve proslo...

Ljubim vas i hvala vam sto mislite na nas!!! user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Briciola)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 16:36:40   
baby20
hey ženskice, evo da se i ja malo javim dok moje princeze pavaju!
MissKitty iskrene čestitke i prekrasno ime!
Andy želimo ti sretan rođendan!
vidim da vas ima dosta koje vodite bitke sa spavanjem, a kod mene pak obrnuta situacija! moj miš samo papa i spava, malo se probudi kod presvlačenja i prvu priliku koristi za spavanje... a ja bi se tako igrala sa njom... po noći papa 2 do 3 puta, jutros mi je čak dozvolila od 4 do 8 da se naspavam i to se mm toliko smijao jer sam joj sinoć pričala da je bolje da mi u jutro dozvoli duže spavanje nego navečer( do sad je znala zaspat oko 10, pa do 2) ispalo je kao da me poslušala! mi se borimo s podrigivanjem, u danu možda 2 put podrigne i onda joj primjetim zrak u crijevcima, ali srećom nema grčiće! mi krstitke planiramo oko 17.1. za moj imendan!
ljubim vas sve... mazite svoje bebolince! user posted image

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu Briciola)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 17:28:50   
MarijanaC
Andy sretan rodjendan.

Pumba slazem se s time da ce sve brzo proci. Ja ne vjerujem da ce mok Gabi za 3mj imati 3god!!
sto se tice carskog ne brini,nije toliki bauk. Samo se poslije moras vise paziti i mirovati. Poucena vlastitim iskustvom mogu ti dat savjet,sto si vise vremena za oporavak das manje ce ti trebati. Slusaj doktore i miruj. Meni ne osobno bila bolja spinalna od opce ali TI biraj po vlastitom nahodjenju i po preporuci doktora jer nismo sve iste i nemamo svi CR iz istog razloga. Ja ti zelim puno srece i da sto prije prodju ova dva dana i da upoznas svoju bebicu user posted image

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 18:59:06   
vucica
Andy sretan ti rodjendan i svako dobro ti zelim!

Pumba evo stize i tvoj red, drzi se i javi kada budes mogla, sretno

Marijana cestitke na krstenju, mi cemo vjerojatno na proljece

Baby odmaraj sada dok jos mozes a doci ce vrijeme za igru i druzenje i onda nece biti vise toliko odmora za tebe

Mi smo danas bili kod pedice, zadovoljna je kako napreduje ali jos je malo zut pa nas salje vaditi krv :-( joj tako mi ga zao ali sta kad se mora
Nocas opet nismo spavali ali sad mi cijelo popodne spava i ko za vraga bas mi se gosti bili naredali pa nisam mogla i ja s njim malo odmoriti, ko zna kakva nas opet noc ceka

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 21:46:50   
tintin
Andy draga Sretan rodjendan, sve najbolje i veliki poljubac ti šaljemo ja i S.
Pumba eto još malo i ugledat ćeš svoje zlato, mislim na tebe i ne brini carski nije tako strasan je da je tesko prva dva tri dana ali sve brzo prodje, samo hrabro hrabrice nasa. CMOK
Pinky mila skroz te razumim tako sam i ja na pocetku imala te faze i plakanje i sve, ali izdrzi sve prodje, brzo rastu, vidit ćeš bit ce ti puno lakse kasnije samo dok se malac ustabili, vrime leti ja nemogu virovati da meni ona za koji dan puni 8 miseci. Pusa velika i zagrljaj

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
24.11.2014 22:21:39   
Riza
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=29639
iss kitty...od srca ti cestitam na malom.andelu.

Andy...sretan.rockas od srca.

Pumba...mislim na vas.....jos malo draga.. pusa velika

Cure drage...stvarno mi je zao sto se nisam dosta dugo javljala...
Citam i pratim sve ali nikako da ulovim koji trenutak za par rijeci.

Marijana...cestitam na krstitkama. Prekrasne male andele imas uz sebe. Predivno.

Pinky draga.....nemoj se brinuti za te pristice. Vele da im je to prvi pubertet i da je to najnormalnije...da moze.ostati na licu i do 6 mjeseci starosti. Nas je to isto ulovilo s ravno mjesec dana...umivala sam samo vodoom kad bih ga kupala i nakon cca dva tjedna se samo povuklo. Tako da ne brini.

Ljubim.vas sve.

P.s.ubacila sam par slikica svog andela koji je u.mjesec dana kilu i 200dobioouser posted image




_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
25.11.2014 0:52:36   
PinkyFunkyBirdy
Draga moja andy želim ti SRETAN ROĐENDAN i da ti se ostvare sve želje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala vam puno drage moje na utješnim riječima. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo čim sam vam se jučer pojadala moj miš je papao i uspio isprazniti tu problematičnu sisu. user posted image Danas sam uspjela uloviti urina za kontrolu pa smo to odnjeli i nalaz je uredan, a i išli smo na UZV kukića koji su super i još sam uspjela obaviti par obaveza (majstore, dogovoriti tortu za krstitke i usisati stan) ... tako da je današnji dan bio i više nego dobar. user posted image Skužila sam i da se mali budi noću jer se kod protezanja (koje je svakih par minuta) sam lupa rukicama po licu pa ga to razbudi. Kad sam mu prošlu noć u par navrata malo sputala rukice s dekicom odmah je duže spavao tako da ću sad probat na taj način produžiti noćno spavanje. user posted image A vezano uz lice i prištiće i ove ranice odlučila sam probati izbaciti na tjedan dana slatko i mliječne proizvode pa ćemo vidjeti dal ima kakvog pomaka. I da, danas sam jela puno slatkog jer smo u slastičarni kod naručivanja torte uzeli par primjeraka za probu pa sam se natrpala do sita. Ako sad mali bukne u par dana onda je definitivno slatko krivac. user posted image

Marijana baš mi je drago da su vam krstitke prošle tako lijepo. user posted image Baš me zanima kako će biti naše iako ima još par tjedana do njih. Daj mi reci kako je M bio obučen? Za curice ima tako lijepih haljinica, a što obući dečkićima da izgleda svečano? user posted image
Za jajnik nemoj brinuti ... vjerojatno još nije sve na svom mjestu pa se skiva dok se ne oslobodi mjesto. user posted image

Vucice baš imaš dobrog muža da ti tako uskače. user posted image Moj mi je na početku pomagao, a kako sam se ja bolje osjećala prestao je pomagati i sad kad nešto ne stignem kaže mi da se trebam ubrzati. user posted image Očito neispavanost i na njega djeluje pa si daje za pravo biti bezobrazan, ali prelazim preko toga jer znam da će proći ta faza. user posted image
Drago mi je da tvoj dečkić lijepo napreduje, a što se tiče žutice nadam se da će brzo proći. user posted image

Mama3.put čestitam ti na nećaku! user posted image user posted image user posted image

Briciola super da si uspjela opet normalno dojiti. user posted image Ja se tog mastitisa strašno bojim jer sam vidjela na primjeru šogorice koje je to mučenje i sad pušem i na hladno (što se vidi u mom prošlom postu). user posted image

Draga Pumbice samo hrabro i uskoro ćeš držati svoju bebicu u rukama. user posted image Mislim na tebe!

Baby baš super da tako uživate. user posted image

Tintin baš si srce. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Riza moja draga, ja brinem jer to sad više nisu samo prištići već izgleda kao upaljena rana koja na mjestima curi, a na mjestima ga zateže i puca koža od suhoće. Drži me misao da možda nije dermatitis jer se za sad drži samo na obrazima i malo prištića ima na predjelu kosice, ali vidjet ćemo. user posted image
Bravo za lijepo dobivenu kilažu! user posted image user posted image user posted image Bebač ti je pravo medeni! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
25.11.2014 6:10:06   
vucica
Pinky kako si hvatala urin i mi to moramo uz vadjenje krvi :-/

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
25.11.2014 8:11:06   
MarijanaC
Ej Pinky. Kod nas je obicaj da kumovi kupuju tortu i oblelicu. Kako sam ja kuminoj malenoj pred god i pol kupila tako je i ona nama sada. http://instagram.com/p/v0FTKuEqeU/ ovo je kompletic koji je imao. Kad nam slike budu gotove (imali smo fotografa) onda cu vam pokazati kako je izgledao jet ga ja nisam slikala uopce user posted image

Vucice imas u ljekarni kupiti vrecice za skupljanje urina. To se bebi stavi na pisu i on se popiski u to. Ili kupis onu sterilnu casicu i onda ga razmotas i kad pocne piskiti hvatas user posted image

< Poruku je uredio MarijanaC -- 25.11.2014 8:12:29 >


_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu vucica)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
25.11.2014 15:23:54   
PinkyFunkyBirdy
Vucice, dobro ti je Marijana rekla - imaš u ljekarnama vrećice za skupljanje urina kod malih beba. Uzmi više komada jer će ti trebati dok se ufuraš. user posted image Evo nekih uputa: http://www.poliklinika-helena.hr/upute-za-uzimanje-urina-za-mikrobioloku-analizu Ja sam uspjela iz 4-tog pokušaja i to tek kad sam gornji rub dodatno zalijepila onim laganim flasterom jer jednom se odljepilo pa je popiškio sve okolo, drugi put nije ništa piškio u sat vremena, a treći put mi se pokakao i odljepio. Sretno! user posted image

Marijana, baš je super odjelce! user posted image Mi smo dogovorili s kumovima da će oni kupiti krsnu košuljicu i svijeću, a mi ćemo tortu. Za odjelce još ne znam ... znam da sam ga negdje vidjela i bilo je jaaaako skupo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
25.11.2014 18:13:20   
MarijanaC
Po 200kn su ti. S obzirom da to imaju svega par sati na sebi to je preskupo. Jer je onak svilenkasto i nije za biti cijeli dan u tome. Ja sam M-a presvukla kad smo dosli u salu.

_____________________________

Za dva života bogatija
user posted image user posted image Gabrijel 01.03.2012.
Matej 27.09.2014.user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
26.11.2014 7:44:01   
andydea
hy mamite..evo me na brzinu..
hvala na ljepim zeljama za rockas..eto napunila ja punih 30 -jao idu godine..haha
Pinky moja ja ti isto nemam vise neku pomoc..cim su vidjeli da mogu..odmah se svi uljenili..
evo nama jucer bilo vec 3.tj. - bas mi brzo leti vrijeme..MR lijepo spava i pohlepno sisa..pa dojimo stojecki..Isto sam primjetila kao neke grcice u vecernjim satima..ali za sad je dobro..
Ne brini za pristice..to ce proci..a moj savjet ti je karite madlac kupi prirodan u ljekarni i mazi..ili ga kupaj u kokosovom ulju..tako ja kupam MR -evo mi jucer imali tek drugo kupanje..Nije dobro da se beba kupa u kupkama i svaki dan..
Pumba znaci danas je tvoj dan..jao drzi se draga..mislim na tebe <3
Marijanci super za lijepe krstitke..
Riza - bravo za bebaca..odlicno papa..
Evo nama sve malo..nosimo vec 68..
javim se kasnije..pusa svima

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu MarijanaC)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
26.11.2014 9:15:26   
perlica55
Pozdrav mamice, nadam se da sve uživate
u svojim malim user posted image  user posted image
Pumba mila, mislim na tebe i držim fige da sve prođe super,
javi nam se kad ćeš moći user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Dobrodošle jesenske bebe 2014.
26.11.2014 11:48:42   
bebac24
pumbice bombice moja evo napokon je dosao i tvoj dan :-) zelim ti da sve prode u najboljem redu i da sta prije i lakse svoju strucu primis u ruke :-) ljubim te puuuno
andy za ljepe zelje nikad nije kasno pa evo sretan rodjendan sa zakasnjenjem :-)
vasi bebaci su vec jaaako veliki , evo i nasih za koj tjedan ;-)
cuvajte se,mazite i pazite svoje bebice

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!