|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 10:09:05   
daxy
katy super vikend! Nek se nastavi tako. user posted image

perlice user posted image curi đava je odnia. user posted image

noemaa dobro sam danas,hvala.

Ovo je prvi dan bez tableta. user posted image

Fiona ženo,pa napisat ćemo potjernicu za tobom.
Vidim graf luduje. Nadam se da će uskoro O i da će biti dobitna! user posted image


Ja obožavam tu seriju,pogledala sam kad je izašla nova sezona u sijećnju i tko će sad dočekat 2015u!? user posted image
Uh umalo sam napisala kako završava sezona. user posted image
Eto teme ako ste raspoložene. Što gledate? user posted image user posted image


Btw,šta da ja stavim u potpis? user posted image user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 10:11:52   
daxy
Evo još jednom lista s navijačicama. user posted image user posted image

Trudilice:


user posted image hipo - 03.10.
user posted image monjikica - 06.10.
user posted image noemaa - 07.10.
user posted image katy1503 - 09.10.
user posted image perlica55 - 09.10.
user posted image belst - 12.10.
user posted image LourdessPadme - 12.10.
user posted image pcellica - 15.10.
user posted image Snjeguljica_83 - 15.10.
user posted image daxy - 24.10.



Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 10:18:16   
perlica55
Fiona pa fališ nam user posted image
Ipak danas budite u akciji, nikad se ne zna user posted image
Navijam od srca user posted image
Serije OBOŽAVAM, preporuka
Scandal (3 sezone) starta 4. al nema jako puno epizoda
cca 8-10 po sezoni-favorit
Revenge isto dobra serija user posted image
Pa eto, popodne skidajte i budite u akciji a večeras palačinkice
pa serijski maraton user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 10:40:36   
daxy
Ja ih pratim ohoho....

Preporuke:
Spartacus (završeno)
Nikita (završeno)
Sherlock (jedva čekam novu sezonu)
The walking dead (čekam novu 5. sezonu)
Arrow (još malo pa 3. sezona)
Lost girl (na zimu starta posljednja 5. sezona)
Grimm (trenutno gledam 2 sezonu,zaostajem malo...)
Supernatural (ako se ne varam sad će 10. sezona,mi tek počeli gledat)
Da Vinci's Demons (čeka se 3.)
Elementary (isto 3.) -isto serija o Sherlocku

I naravno:
Game of thrones (pročitala 2 knjige i suzdržavam se da krenem s 3. do ljeta 2015)

Puno serija pratimo. Izvalimo se na kauč (nekad i na krevet kad je sexona pa se nesmijem ustajat,pa MM donese sve rekvizite u sobu) i uživamo.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 10:55:04   
LourdessPadme
Jutroo
Evo je i MM na terasi pijuckamo kavu..
Preporucam seriju sheamless stvarno je brutalno besramna

smjeguljice i ja sam nocas popiskila user posted image u snu,rekla muzu jer je to kao bilo zapravo ovaj put krenila vama pisat,i onda me MM probudija user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 11:22:55   
monjikica
na nalazu pise na svaki antibiotik osjetljiv (S) , a sumamed mi je dao jer neznamo jesam li trudna sad, ovulacija je bila kad mi je on rekao i bila je akcija tako da je moguce... pa kao sumamed daje i trudnicama pa cemo vidjeti. ali neka je udarna doza i polygynax vag. rekao je da je mala konc.ali ipak je mogla uzrokovati spontani, to inace radi... samo sebe krivim jer nisam prije otisla pa bi znala da ju imam i mozda izbjegla s.pobacaj... hvala na rjecima cure...user posted image user posted image

< Poruku je uredio monjikica -- 27.9.2014 11:24:03 >

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 11:37:53   
monjikica
hipo jesi na svoju ruku uzela te kapsule ili ti je doktor prepisao? jer citala sam da brusnica pomaze... a nama je oboma prepisao sumamed user posted image vidim da je vama drugacije.. rekao mi je da dodem za dva tjedna opet na bris, da vidimo jeli otisla

< Poruku je uredio monjikica -- 27.9.2014 11:39:18 >

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:00:43   
hipo
Monjkice, dr. Opce prakse mi je rekla da ih uzmem, nije mi opreporucila tocno koji brend nego opcenito da uzmem kapsule kao preventivu za ubuduce. Ja uzimam od Twinlaba.
To mi je rekla kad mi jala antibiotik.

Sto se tice snova, nasanjala sam se i pluseva i trudnickih trbuhauser posted image Najdojmljiviji san mi je bio da dojim i drzim tu bebicu i ona misrisi, onako kako bebe misisu. San je bio jako uverljiv da cijeli dansebi nisam mogla doc. Vec je proslo dosta da nisam imala snove na trudnicku ili beba temu. Valjda je vrijeme za stvarnost user posted image

Stos e tice serija, uglavnom ne stignem gledati, ali onda skinem odjednom sezonu ili 5-6 epizoda i maraton. E to mi je super po zimiuser posted image

Žene koje boravite na sjeveru, je li vam azima za pop.... Mi ne mozemo bez kalolifera navecer. Na toplani smo i ovi nikako da se smiluju i upalitihuser posted image roba mi se sporije suši, trpam u sušilicu sto mogu, al ne ide sve u nju. Horor. A kaad se slucajno pojavi sunce onda je vruce.
user posted image


< Poruku je uredio hipo -- 27.9.2014 12:04:22 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu monjikica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:03:05   
daxy
monjikica nemoj se gristi zbog toga.
Kako si mogla znati? Nikako.
Uostalom,nije sigurno da je to uzrok. Kako perlica piše kad je konc. 10 na 2 ona se ne liječi.
Sad se čuvaj,riješi se bakterije i gledaj prema naprijed. user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu monjikica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:04:07   
belst
Veeeeliki pozdrav svima, vidim da nas je dosta uslo u onu najnapetiju fazu- akcija odrađena, pa cekanje... Ako mi se MM ne srusi vise, mi cemo jos veceras za svaki slucaj. Ovaj put cu se probati opustiti i onda 15 dana uopce vise ne misliti na to (ionako vise ne mogu utjecati), jer sam zadnjih par ciklusa izludjela vise osluškujući simptome... (zadnji ciklus sam imala biokemijsku user posted image )... mada poznavajuci mene, tesko ce to biti izvedivo, ja sam od onih jako nestrpljivih... uglavnom, svima želim da sto lakse provedemo ove dane do prvih testova i naravno svima velike i debele user posted image user posted image .

(Odgovor članu monjikica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:07:13   
hipo
Belst, dobeo nam dosla. Žao mi je zbog biokemijske, nadam se da ce slijedeca trudnoca biti uredna sa sretnim zavrsetkom i da neces dugo cekati na tu srecu.
Imas li djece? Ajde nam se tamo predstavi na temi o trudilicama da te malo bolje upoznamo, tamo mozes iskopati i sve o nasim mukama.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:10:28   
belst
Bok hipo, ma da- vec sam obecala da cu napisati malo o sebi, ali da ne odem negdje krivo (relativno sam nova na forumu) ajde mi samo ponovi na kojem postu tocno da se predstavim ...?user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:11:15   
hipo
Monjkice, jos jedan savjet, ako se odlucis za brusnicu bilo u tabletama, bilo kao sok ili caj, nemoj ga kombinirati s uvinim cajem jer se medjusobno ponistavaju. Jedan ima luznatu, drugi kiselu bazu, pa se odluci ili za jedan ili za drugi. To mi je dr potvrdila.
Brusnica napravi nesto sa sluznicom pa sprijecava glupoj eserihiji da se ucahuri i vrati.
Bit ces ok, ja sam imala 10 na 5 i otisla je nakoj jedne kutijice antibiotika.
Pij puuuuuno tekucine, to ti pomaze.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:12:18   
hipo
Belst http://www.ringeraja.hr/forum/osnovne-informacije-o-nasim-trudilicama/m_896756/mimage1/tm.htm#896756
Tu je link sa svim pitanjima, pa odgovaraj po redu
Ili na listi s datumima kliknes tamo di pise Trudilice.

< Poruku je uredio hipo -- 27.9.2014 12:13:23 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:12:41   
belst
hipo- na "Osnovne informacije o nasim trudlicama" ?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 12:13:22   
belst
Evo taman vidim tvoj odgovor, hvala! user posted image

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 13:52:20   
hipo
Belst, super da si ispunila upitnik.
Koje ste sve pretrage radili, spominjala si da su nalazi ok, sto si sve vadila?
Je li mislis skoro radit jos kakve pretrage?

Mene grci i danas. Izmjenjuje se grcenje i napetost i neko zatezanje sa strane, tj. Sve isto ko da mi je 2 dan vjestice. Zlog spottinga, nema, puj-puj preko ramena da ne dodje.
Glava mi kuha od lagane temperature, mislim da me mimoisla ova viroza jer me grlo od prekjucer vise ne grebe.
Nisam luda, znam daje tek 9 dpo,
I nemojte mislit da umisljam al lakse mi je tu napisat nego rec muzu da me boli trbuh, sise, mucnina. Danas mi je ionako nesto depresivan pa mu necu jos i s time kvarit dan.
Idem malo odmorit rucak u skembici, pa mu ispec kolac za raspolozenje.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 13:58:14   
hipo
monjkice, mene je bilo uhvatilo mokrenje s jakim bolovima i krvi u mokraci. Muza je samo malo peckalo, i oboje smo radili nalaze, pa su nam dali prema rezultatima analize. Ja sam zapravo trebala dobit Ninur odmah, jer sam imala 38,8 fibru i jake bolove i krv ali je siustav stekao s receptima, recept nije prosao, dosao je vikend...uzas....da sam bila pametnija isla bi ravno na hitnu.
Par dana prije pojave eserihije tj bolova sam bila zavrsila pit sumamed radi upale grla al moju bestiju to nije sprijecilo da me ugnjavi. user posted image

A jesam se raspisala danas....valjda vas nisam udavila.user posted image



< Poruku je uredio hipo -- 27.9.2014 14:00:20 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 14:22:41   
ikaaa
pozzz drage moje...želim vam puno sreće i puuuuno pozitivnih testića ovaj mjesec.....ma ne punoooo neka mi sve od reda ugledate plusiće...ja i moja A vam iz sve snage držimo fige da vam uspije....evo malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajmo bebači primajte se......
mi smo super, rastemo ko gljive.... šetamo i guštamo....i drage moje ikaaa vam od user posted image želi da uspijete i da mi budete sve okruglice i da imate ovakovog smotuljka kao što ga ja sad imam..... mislim na vas i ne odustajte!!! uvijek iza tame i tmurnih dana dođe sunce!!! dokaz sam i ja user posted image ...mašemo vam user posted image i mislim na vas user posted image user posted image user posted image perlice, daxy, snjeguljice, hipo, pčelice, lorrdes, syirnga, ma sve trudilice drage moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 15:33:56   
tealitas
pozz cure moje šaljem vam puno dobrih vibracija user posted image user posted image user posted image i da ovaj mjesec bude pozitivan a ne kao prošli koji je bio katasrofa. stalno vas citam i navijam ali eto ne stignem se javljati još radim a i još me mučnine ubijaju tako da znate da sam svejedno sa vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 15:45:35   
monjikica
a moa hipo, vidim da je tebe bas izmucilo...user posted image ja nemam nikakve simptomeuser posted image samo nek ode!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 15:51:34   
daxy
ikaaa ljubi bebu.
Uživaj u šetnjicama.

tealitas nadam se da će mučnine popustit.

Hvala na podršci. user posted image user posted image

hipić draga,drž se. Nadam se da je sve to zbog user posted image .

belst lijepo da si se predstavila.
Sad znamo malo više. user posted image


Idem ja sad sama smišljat potpis,kad već ne želite pomoći... user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 15:56:26   
hipo
Daxyić strašni ko će riskirat s takvim prijedlogom za potpis, pa da me opandrčiš s tom metlom na kojoj letaš
user posted image user posted image
user posted image

Ajmo nove i polunove cure stavite u potpise grafove da vas lakse mozemo pratit, a i lakse je pomoc user posted image
Evo pri kraju prvog posta od pinky su upute ako je netko preskocio link nekodan kad ga je perlica nekidan stavila:
http://www.ringeraja.hr/forum/pracenje-bazalne-temperature/m_871680/mpage_1/tm.htm#906412

< Poruku je uredio hipo -- 27.9.2014 15:59:38 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 16:00:16   
belst
daxy, nema na čemu, mogla bi ja pisati još ouno ali mislim da je dovoljno za početak, da vas ne udavim, ako bude srece druziti cemo se jos (nadam se u drugim rubrikama) pa cemo se svi bolje upoznati...user posted image
hipo, drži se, možda nismu simptomi PMS-a, samo pozitivne misli, zar ne? Pitala si za pretrage- nista "konkretno", to su bile sve pretrage iz krvi, hormoni, antitijela, prolaktin... otpr. sve sto ide u paketu... jedina stvar koju sam potpuno zaboravila provjeriti je LH tako da ga nisam imala priliku usporediti u odnosu na FSH, ali pretpostavljam da je ok, meni nije nikada bio problem "uhvatiti" trudnocu ali evo sada sam već imala dva puta biokemijsku (zadnja bas u zadnjem ciklusu) pa mislim da trenutno imam malo problema zadržati trudnocu - mislite da bi progesteron mogao biti problem ? Nisam ga nikada vadila do sada, sto mislite da počnem ja za svaki slucaj nakon O (a to je upravo sada) sa Utrogestanom za svaki slucaj ? Ionako nece nista naskoditi i ako je i ako nije doslo do oplodnje (bar tako milsim...) ?user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje listopad 2014.
27.9.2014 16:22:08   
belst
Evo sam pokusala dodati potpis sa grafom, moguce da sam nesto sprčkala pa me usmjerite ako nesto treba promijeniti...user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!