|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D o...
16.7.2014 10:27:22   
Maja RR
Koji majka ili otac ne bi htjeli sačuvati uspomenu na slatke nogice ili rukice svoga djeteta?!

Trodimenzionalni otisci bebinih dlanova i/ili stopala, odličan su i orginalan poklon za nove roditelje, bake i djedove, prijatelje,... čuvajući uspomene na prve dane i godine života djeteta.

Zato su ringeraja.hr i Prvi otisak odlučili jednog Ringerajca nagraditi ovim odličnim kompletom koji sadrži apsolutno sve potrebno za samostalnu izradu 3D otiska dlana i/ili stopala vašeg mališana. Sve što morate napraviti je odgovoriti nam na pitanje:

Jeste li ikada pokušali izraditi bebin/djetetov tisak i kako je to izgledalo?

Učinite to najkasnije do 22.07. u 23.59, a najsretnijeg Ringerajca odabrat ćemo putem random.org i objaviti najkasnije 23.07. na forumu i portalu!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 11:10:49   
medoKartonski
Oduvijek sam htjela imati bebin 3D otisak. Mislim da je to predivna uspomena ... Nismo još isprobali, no eto nam prilike da sad isprobam. Nadam se da ćemo osvojiti ... :)

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 11:18:16   
Ivankasf
Još nismo napravili 3D otisak ali bi ga željeli imati kao trajnu uspomenu na našeg malog anđela i njegove male rukice i nogice. Odlična ideja.

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 11:32:14   
Nedano
O da ... probala sam dva puta s alginatom dok je bebica spavala , ali to je završilo u smeću jer nisam bila dovoljno brza ili sam zbrljala omjere alginata i vode ... ne znam ... bilo je praha po svuda , pa sam se okrenula otisku bojama na papiru... E to je ispalo fantastično i jako lijepo. Napravili smo ribicu od otiska dlana i leptira i srce od nožica tj. tabana

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 11:50:39   
Lucija0
Daaaaa... Radila otisak u glinamolu, ali su curke morale biti barem godinu dana, obzirom da je potrebno doooobro pritisnuti rukicu i stopalo da ostane ostisak. Tako da, obzirom da su bile na rubu placa, vise ne bih ponavljala tu proceduru :-P
... ali nije jako lose ispalo user posted image

(Odgovor članu Nedano)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 12:22:34   
tina1501
Nismo isprobali otisnuti bebine ručice i nožice, stvarno bi jako htjeli...bila bi to savršena uspomena. Za koju godinu kad naraste čudit ćemo se kolko su bile malene te ručice i nožice, pošto je imala samo 680g. user posted image

(Odgovor članu Lucija0)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 12:47:57   
ivanahr
Nisam probala, ali želim :D odlična ideja za uspomenu na našu srećicu dok je bila mala. user posted image

< Poruku je uredio ivanahr -- 16.7.2014 12:48:45 >

(Odgovor članu tina1501)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 12:48:54   
Danchi 0810
probala sam jednom i ispalo je nekako, ne baš prekrasno. stopalo je još ok, ali rukica nikako. radili smo dok je imala 3 mjeseca. iako je i tako nekako neuredno i dalje mi je lijepa uspomena. svakako bi ovo bilo bolje :D

(Odgovor članu tina1501)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 13:58:46   
Anjitos
Nisam nikad probavala iako sam htjela...al ovo mi je super ideja i jako mi se sviđa..voljela bi imati tu uspomenu :)

(Odgovor članu Danchi 0810)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 13:59:15   
ines_os
Pokušali smo izraditi otisak ali nije bio 3D nego neki kao plastelin koji se nije nikada stvrdnuo i rastopilo se tako da još uvijek nemamo otiske našeg sina!

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Danchi 0810)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 16:28:10   
Lotte
Imam otisak stopala na nekakvoj bijeloj masi i to mi je najdraža uspomena na bebicu. Ona je fizički dokaz majušnog stopala na kojem se vide i nabori! Sigurno će i klincima kada odrastu biti najdraža uspomena! I novoj bebici mislim uzeti otisak!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 16:31:32   
BRANKA59
Nisam pravila 3D otisak, ali je bio otisak dlana i stopala na papiru sa tempera bojama. Otisak je ispao dobro i danas ga uokvirenog čuvam, ali otisak 3D je nešto puno, puno boljeuser posted image

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
16.7.2014 18:00:06   
Suzy1810
Nasa djevojcica stize kroz par dana i bilo bi zaista idealno da je takav predivan poklon doceka kod kuce pa da odmah mozemo otisak tog majusnog stopala zauvijek sacuvati kao uspomenu ❤❤❤

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
17.7.2014 1:58:37   
ivanica1
Nismo pokušali ali jako bi voljeli isprobati

(Odgovor članu Suzy1810)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
17.7.2014 9:41:26   
malasejla
nisam nikad probala,ruku na srce,stvarno nemam vremena da pravim masu iz kucne radinosti,tako da bi mi ovaj komplet dobro dosao.vidjela sam kod prijateljice slican uradak i odusevljena sam,pogotovo jer joj sin sada ima 5godina,to je predivna uspomena koju bi zelio svaki roditelj da ima!!

_____________________________

Nothing you confess could make me love you less!!

(Odgovor članu ivanica1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
17.7.2014 11:08:28   
blossom
Nisam nikada to pokušavala, iskreno mi to nikad nije ni palo na pamet! lol

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
17.7.2014 12:19:49   
ma re
Pozdrav

Nisam to nikad pokušavala jer mi je tek prva beba ali je to nešto što želim imati i napraviti za uspomenu..

Vidjela sam to za kupiti, ali svakako bi nam dobrodošao poklon i predivno sjećanje na malene nožice i ručice!!user posted image

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
17.7.2014 18:34:30   
Tea2803
Mi nismo nikad pokusali jer smo sad dobili prvu bebicu user posted image ali bi htijeli imati tako prekrasnu uspomenu user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
18.7.2014 10:12:24   
sretnaz
Prekrasna uspomena! Vidjela sam otisak kod prijatelja, ali mi nismo nikad radili. Samo otisak na papiru.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
18.7.2014 20:58:44   
evanoi
jesmo,kad je malac imao 4 mj. presmješno je bilo jer nije,čak ni onda,htio mirovati! user posted image

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
18.7.2014 22:49:26   
Ulala
Nikada nisam pokušala jer očekujem svoju prvu bebu, jako dobra ideja. Svakako ću se okušati u tome. Prekrasan način da se napravi ne izbrisiva uspomena user posted image

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
20.7.2014 15:33:48   
valerie
Nisam još,ali svakako namjeravam za svoju bebicu.Prekrasna uspomena.

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
20.7.2014 22:48:24   
uspavana
probali jesmo ali ne baš uspješno. Probali smo bojama nešto kao tempera koje nam je posudila frendica odgajateljica.
Otisak nogice je još ispao ok, ali kad sam ručicu namočila u tu hladnu i ljepljivu smjesu M je skroz zatvorila šakicu i na kraju je boje bilo svuda, pa i pod noktima.
Kad nam je tata došao doma i vidio zeleni detalj na noktima nije baš bio sretan.

A sad smo već malo stariji pa bi htjeli napraviti otisak pravi i pošteni user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
20.7.2014 22:49:19   
perlica05
Ideja je fantastična, to sa otiskom prstića, rukica i nogica. Uspomena koju si svatko želi sačuvati. Kad sam bila mala često sam znala staviti ruku na papir pa onda olovkom opcrtavati. Posilje bi dodavala nokte, prstenje, narukvicu i tako sam se mogla igrati satima, ali ovo mora da je deset puta bolje. Predobra nagrada, taman za nekog tko je ostao dijete u srcu ili samo želi sačuvati dragocijene trenutke. Kad bih dobila nagradu usrećila bi prijateljicu i za ročkas joj poklonila 3D otisak njezine buhtlice.

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu ...
21.7.2014 7:24:52   
zima1995
Na žalost, sa prvim djetetom nismo. Sada sam ponovno trudna i Vi ste mi stvarno dali super ideju za nešto što će biti draga uspomena na novi život koji nam uskoro dolazi. Sa prvim sinom nisam, ali sa drugim hoću sigurno... user posted image

(Odgovor članu perlica05)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!