Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Maja RR -> Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 10:27:22)

Koji majka ili otac ne bi htjeli sačuvati uspomenu na slatke nogice ili rukice svoga djeteta?!

Trodimenzionalni otisci bebinih dlanova i/ili stopala, odličan su i orginalan poklon za nove roditelje, bake i djedove, prijatelje,... čuvajući uspomene na prve dane i godine života djeteta.

Zato su ringeraja.hr i Prvi otisak odlučili jednog Ringerajca nagraditi ovim odličnim kompletom koji sadrži apsolutno sve potrebno za samostalnu izradu 3D otiska dlana i/ili stopala vašeg mališana. Sve što morate napraviti je odgovoriti nam na pitanje:

Jeste li ikada pokušali izraditi bebin/djetetov tisak i kako je to izgledalo?

Učinite to najkasnije do 22.07. u 23.59, a najsretnijeg Ringerajca odabrat ćemo putem random.org i objaviti najkasnije 23.07. na forumu i portalu!




medoKartonski -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 11:10:49)

Oduvijek sam htjela imati bebin 3D otisak. Mislim da je to predivna uspomena ... Nismo još isprobali, no eto nam prilike da sad isprobam. Nadam se da ćemo osvojiti ... :)




Ivankasf -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 11:18:16)

Još nismo napravili 3D otisak ali bi ga željeli imati kao trajnu uspomenu na našeg malog anđela i njegove male rukice i nogice. Odlična ideja.




Nedano -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 11:32:14)

O da ... probala sam dva puta s alginatom dok je bebica spavala , ali to je završilo u smeću jer nisam bila dovoljno brza ili sam zbrljala omjere alginata i vode ... ne znam ... bilo je praha po svuda , pa sam se okrenula otisku bojama na papiru... E to je ispalo fantastično i jako lijepo. Napravili smo ribicu od otiska dlana i leptira i srce od nožica tj. tabana




Lucija0 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 11:50:39)

Daaaaa... Radila otisak u glinamolu, ali su curke morale biti barem godinu dana, obzirom da je potrebno doooobro pritisnuti rukicu i stopalo da ostane ostisak. Tako da, obzirom da su bile na rubu placa, vise ne bih ponavljala tu proceduru :-P
... ali nije jako lose ispalo [sm=bravo.gif]




tina1501 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 12:22:34)

Nismo isprobali otisnuti bebine ručice i nožice, stvarno bi jako htjeli...bila bi to savršena uspomena. Za koju godinu kad naraste čudit ćemo se kolko su bile malene te ručice i nožice, pošto je imala samo 680g. [sm=duda.gif]




ivanahr -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 12:47:57)

Nisam probala, ali želim :D odlična ideja za uspomenu na našu srećicu dok je bila mala. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




Danchi 0810 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 12:48:54)

probala sam jednom i ispalo je nekako, ne baš prekrasno. stopalo je još ok, ali rukica nikako. radili smo dok je imala 3 mjeseca. iako je i tako nekako neuredno i dalje mi je lijepa uspomena. svakako bi ovo bilo bolje :D




Anjitos -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 13:58:46)

Nisam nikad probavala iako sam htjela...al ovo mi je super ideja i jako mi se sviđa..voljela bi imati tu uspomenu :)




ines_os -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 13:59:15)

Pokušali smo izraditi otisak ali nije bio 3D nego neki kao plastelin koji se nije nikada stvrdnuo i rastopilo se tako da još uvijek nemamo otiske našeg sina!




Lotte -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 16:28:10)

Imam otisak stopala na nekakvoj bijeloj masi i to mi je najdraža uspomena na bebicu. Ona je fizički dokaz majušnog stopala na kojem se vide i nabori! Sigurno će i klincima kada odrastu biti najdraža uspomena! I novoj bebici mislim uzeti otisak!




BRANKA59 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 16:31:32)

Nisam pravila 3D otisak, ali je bio otisak dlana i stopala na papiru sa tempera bojama. Otisak je ispao dobro i danas ga uokvirenog čuvam, ali otisak 3D je nešto puno, puno bolje[sm=bravo.gif]




Suzy1810 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (16.7.2014 18:00:06)

Nasa djevojcica stize kroz par dana i bilo bi zaista idealno da je takav predivan poklon doceka kod kuce pa da odmah mozemo otisak tog majusnog stopala zauvijek sacuvati kao uspomenu ❤❤❤




ivanica1 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (17.7.2014 1:58:37)

Nismo pokušali ali jako bi voljeli isprobati




malasejla -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (17.7.2014 9:41:26)

nisam nikad probala,ruku na srce,stvarno nemam vremena da pravim masu iz kucne radinosti,tako da bi mi ovaj komplet dobro dosao.vidjela sam kod prijateljice slican uradak i odusevljena sam,pogotovo jer joj sin sada ima 5godina,to je predivna uspomena koju bi zelio svaki roditelj da ima!!




blossom -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (17.7.2014 11:08:28)

Nisam nikada to pokušavala, iskreno mi to nikad nije ni palo na pamet! lol




ma re -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (17.7.2014 12:19:49)

Pozdrav

Nisam to nikad pokušavala jer mi je tek prva beba ali je to nešto što želim imati i napraviti za uspomenu..

Vidjela sam to za kupiti, ali svakako bi nam dobrodošao poklon i predivno sjećanje na malene nožice i ručice!![sm=bravo.gif]




Tea2803 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (17.7.2014 18:34:30)

Mi nismo nikad pokusali jer smo sad dobili prvu bebicu [sm=smiley1.gif] ali bi htijeli imati tako prekrasnu uspomenu [sm=smiley1.gif]




sretnaz -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (18.7.2014 10:12:24)

Prekrasna uspomena! Vidjela sam otisak kod prijatelja, ali mi nismo nikad radili. Samo otisak na papiru.




evanoi -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (18.7.2014 20:58:44)

jesmo,kad je malac imao 4 mj. presmješno je bilo jer nije,čak ni onda,htio mirovati! [sm=smiley1.gif]




Ulala -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (18.7.2014 22:49:26)

Nikada nisam pokušala jer očekujem svoju prvu bebu, jako dobra ideja. Svakako ću se okušati u tome. Prekrasan način da se napravi ne izbrisiva uspomena [sm=smiley1.gif]




valerie -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (20.7.2014 15:33:48)

Nisam još,ali svakako namjeravam za svoju bebicu.Prekrasna uspomena.




uspavana -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (20.7.2014 22:48:24)

probali jesmo ali ne baš uspješno. Probali smo bojama nešto kao tempera koje nam je posudila frendica odgajateljica.
Otisak nogice je još ispao ok, ali kad sam ručicu namočila u tu hladnu i ljepljivu smjesu M je skroz zatvorila šakicu i na kraju je boje bilo svuda, pa i pod noktima.
Kad nam je tata došao doma i vidio zeleni detalj na noktima nije baš bio sretan.

A sad smo već malo stariji pa bi htjeli napraviti otisak pravi i pošteni [sm=smiley1.gif]




perlica05 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (20.7.2014 22:49:19)

Ideja je fantastična, to sa otiskom prstića, rukica i nogica. Uspomena koju si svatko želi sačuvati. Kad sam bila mala često sam znala staviti ruku na papir pa onda olovkom opcrtavati. Posilje bi dodavala nokte, prstenje, narukvicu i tako sam se mogla igrati satima, ali ovo mora da je deset puta bolje. Predobra nagrada, taman za nekog tko je ostao dijete u srcu ili samo želi sačuvati dragocijene trenutke. Kad bih dobila nagradu usrećila bi prijateljicu i za ročkas joj poklonila 3D otisak njezine buhtlice.




zima1995 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (21.7.2014 7:24:52)

Na žalost, sa prvim djetetom nismo. Sada sam ponovno trudna i Vi ste mi stvarno dali super ideju za nešto što će biti draga uspomena na novi život koji nam uskoro dolazi. Sa prvim sinom nisam, ali sa drugim hoću sigurno... [sm=duda.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>