|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.7.2014 14:14:22   
bebac24
bas sam i ja htjela reci da se malo javljamo... ja radim cudnu smjenu pa budem umorna navecer...
pipipi draga ja sam 15+1 ...
pinky i syringa hvala vam.:-)
daaa bio je presretan i mislim da tek sad shvaca sta se desava... samo sta je tuzan kad je ova rekla da samo jednom moze doc... to mi je jako cudno i tuzno...
danas idemo u pulu viditi polovna kolica brevi ovo car :-) :-)

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.7.2014 15:04:06   
Jana1208
Pozdrav...user posted image

Bebac user posted image user posted image za pregled i za ponosnog tatu...sigurna sam da je uživao...ma super je da ginić barem jednom pusti, kod mog nisam nikad vidjela ni jednog taticu...on samo slikice printa, iako na zadnjeg pregledu ni slike nije bilo jer mu je printer na ultrazvuku zakazao pa je nešto lupao po njemu, pa sve bi ali nejde, na kraju odustali...user posted image user posted image
Mi kolica (ko i većinu opreme) imamo od seke, pa nemoramo tražiti...imamo Mambu od ABC Designa i ok su, izdržat će još jednog putnika...user posted image

Syringa, žao mi je zbog upale mjehura, nemam iskustva s tim, ali nadam se da će brzo proći...user posted image user posted image

Pipipi ja sam sad 14+4, i ne mogu reći da sam bila bez simptoma, ali nisu bili ni toliko strašni...u biti se svodilo na mučnine i slabost ujutro ili kad bi bila gladna, i strašnu osjetljivost na mirise...povraćala nisam ni jednom...sad mučnina više gotovo i nema, ali mirisi...strašno...ali tako mi je bilo i prvi puta...mirisi su mi ostali do kraja trudnoće, nema šanse da recimo ispraznim koš za smeće ili nešto...želudac mi se diže ali ne povratim, pa me poslije sve mišići bole od naprezanja...user posted image

_____________________________

12.08.2012. & 08.01.2015.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.7.2014 21:32:02   
nicebo
Aaaaaa! Opet ispisah cijeli roman izbaci grešku.
Bebac super za pregled i da je muž bio s tobom. Moja gin isto primi tate, ali stekla sam dojam da nije pretjerano oduševljena jer je valjda uvijek gužva a tako gubi puno vremena.
Ja sam sada 16+5 i slično kao Jana osim laganih mučnina bez povraćanja i pospanosti nisam imala nekih simptoma. A sad je to već iza nas.
Sutra sam na pregledu i nadam se da bi se već moglo vidjeti jeli cura ili dečko. Već sam prilično znatiželjna user posted image

(Odgovor članu Jana1208)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.7.2014 18:28:29   
scarlet
Bok curke!

Ja stvarno imam srece sa mojom ginekologicom zakon je: vedra vesela rekla je dapace sto se tice muzica da bude prisutan na svakom pregledu, tj. uzv. Zao mi je bebac za tvoju ali bar je jednput bio skuzila sam kako su muski tek onda svjesni i obzirniji prema nama trudnicama kad vidi bebaca.
Htjela sam vas pitati koliki su vam vec trbuscici? Da li se vide? meni je izletio vec u 3. mjesecu hihi, to valjda zato sto mi je ostao mali trbuscic od prethodne trudnoce.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.7.2014 19:35:22   
nicebo
Evo nas s pregleda. Sve je super. Bebac super napreduje. Za par dana je veći. Posteljica mi je sprijeda i zato valjda baš ne osjetim puno udarce. U prvoj sam trudnoći u ovo doba već dobro osjećala, ali je tada posteljica bila straga, a i ja malo mršavija user posted image Nismo saznali jeli cura ili dečko jer je skupio i prekrižio nogice, a pupčana vrpca između nogu i još ju je držao s obe ruke da se slučajno ne pomakne user posted image Baš smo se ismijale. Poduzeo bebac sve da ne saznamo što je. Naručila me za idući pregled tek 18.08. Tko će izdržati do tad od znatiželje. Muž i ja već počeli razmišljeti o 3D. Cura bi se tome sigurno veselila.
Scarlet, moj stomak isto povelik. I meni ostalo još od prve trudnoće i sad već okolina primjećuje da sam trudna.

< Poruku je uredio nicebo -- 10.7.2014 19:36:04 >

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.7.2014 7:17:09   
Lotte
PinkyFunikyBirdy hvala na pohvali, iako mi baš nismo planirali 4. bebicu, kao Andy, koju smatram supermamom!!!!

Cure bravo za preglede!

Ja sam danas 15+1 tt i rado bih rekla da su cjelodnevne mučnine i povraćanje prošli, ali ništa od toga. Blaži jesu, ali nisu posve nestali. U svim me trudnoćama držalo do 17 tt. U ovoj trudnoći osjetljivost na mirise je najblaža. Smrad cigara i prženja ne podnosim. U prošlim je to bilo izraženije i na puno više stvari. Kasnije su mi dolazile neke druge boljke, kao što su zatvor i hemoroidi. Možda me ovaj put obiđu. user posted image Ja idem 18.07. na pregled.

Što se tiče kolica; za prvu dvojicu sam imala Peg Pergeo Milan XXL, a za trećeg bebača ABC design 3-tec koje su savršeeeeeenstvo. Smiješno mi je i reći da sam dobila upalu mišića kada sam ih zamijenila sa kišobran kolicima.

Imam nekakav stomačić, ali kao da je to salo, jer onu malu, tvrdu kuglicu, tamo nisko još uvijek ne osjetim niti mogu napipati!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.7.2014 10:45:55   
bebac24
da nas ima i na ovoj stranici user posted image





user posted image


user posted image nicebo - 21.12. user posted image
user posted image scarlet - 25.12. user posted image
user posted image Jully - 25.12. user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.7.2014 10:56:52   
bebac24
pozdrav !
kako ste mi?
mi onaj dan nismo kupili ona polovna kolica jer smo prije toga otisli u beba centar i moj dragi se zaljubio u leo kids Q7deluxe pa kad smo nakon toga otisli vidit ta nisu dolazila u obzir a razlika je samo u 600kn. a ja jos dozivila stres...ni na kraj pameti da ce stan od tih bit u neboderu i jos na 7 katu a ja i visine smo na viiii ...tako da smo mi kulturno na noge po stepenicama a oni liftom haha,..vec tu su mi ta kolica prisjela...
uglavnom ako netko ima kakva iskustva sa tim Q7 kolicima volila bi cuti vasa misljenja,prosurfala sam sve i uvjek ima komentara za i protiv...
ja sam sinoc primila uzasnu vijet pa sam danas u banani jer nisam nista spavala a upravo moram na posao grrr...
kum koj me drzo na krstenju se ubio,i ostavio troje djece i zenu...i jos je to napravio kuci...,uhhhh uzas zivi...
sta se tice trbuscica meni se sad poceo viditi, a i dajte molim vas mi recite 15tkoj je to mj jer tu me svi bune hhaha ,po meni sam drugi tjedan 4 mj trudna sta ne ?
nicebo bas mi je drago da je sve u redu sa bebicom ... nama je rekla da je ipak jos rano da se vidi spol tako da cemo za 4 tjedna na 4d i tamo cemo mozda saznati user posted image
meni nikad ne spominje ni kako nosim,ni kako posteljica stoji...sad je samo govorila ovo je plodna voda,ovo je posteljica i sve je u redu...
lotte meni se jesu smanjile ali isto mi zna doc ko da cu svaki cas povratiti...jede mi se slatko jako a poslje mi bude lose..


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.7.2014 12:33:03   
scarlet
Pozdrav!
Ja sam danas 16+2. Puna 4 mjeseca i usla sam u 5. mjesc. Te stvari bebac i mene znaju zeznuti pogotovo kad me neko pita koji sam mjesec. sto se kolica tice mi imamo peg perego ali su jako nespretna velika razmisljam isto neka manja polovna nabaviti.
Nicebo tako i moj bebac drzi nogice pa jos ne znamo ali razmisljam iduci mjesec da bi otisla na onaj 4d uzv. kazu da ga se isplati raditi izmedju 22. i 28. tjedna.
Lotte i meni su jos blage mucnine nikako da skroz prestanu pogotovo sam ih imala dok sam prije par dana pila antibiotike.
Danas se dobro osjecam bila sam malo u setnji jutros.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.7.2014 20:48:22   
Lotte
Scarlet, ja sam bila u 6. mj trudnoće na 4d ultrazvuku i nisam nešto bila zadovoljna jer se ispod bebicine gornje usne ništa nije vidjelo. Ali, eto, super je, jer je tada već beba posve formirana i liči na sebe na porodu!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.7.2014 23:42:24   
scarlet
Lotte mislila sam ici na taj ultrazvuk jer sam cula da se mogu tako dobro pregledati i organi bebe i da se moze vidjeti jeli stvarno sve ok.
Jeli puno vad islo na taj ultrazvuk ili mislite da je standardni isto ok da se provjeri bebica? Meni su ga radili u bolnici 4d i bilo je onda sve ok ali mozda se nakon 22. tjedna moze bolje vidjeti?

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.7.2014 8:14:32   
nicebo
Jutro! Čitam malo o 3d i vidim da je za anomally scan najbolje oko 20-og tjedna. Još se premišljam bih li išla ili ne.
Što se tiče kolica imamo od N Maxi cosi Mura 4 3u1 i još su kao nova. Ali se mislim da uzmem neka lagana kišobran kolica. Mura je stvarno teška i zauzme mi cijeli gepek.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.7.2014 13:14:26   
Štefica
Pozz dame da vam se i ja pridružim malo...

Eto nama je termin za braceka ili sekicuuser posted image 11.1.2015.




Lukas 18.6.2012. :*




(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.7.2014 7:54:09   
Lotte
Štefice dobrodošla nam!

Evo ja jučer preživjela rođendan i pun stan prvašića i ostalih gostiju! Još danas odradim nešto gostiju i to je to do nagodine. Mom Noi nećemo vjerojatno ni slaviti drugi jer se poklapa sa rođenjem bebice user posted image .

Trudnice, koliko plaćate 4d?

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Štefica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.7.2014 8:10:45   
scarlet
Dobro jutro!!!

Dobrodosla stefice!! Kako se osjecas? Imas li kakve simptome?
Ja sam se malo raspitivala za 4d cijene su oko 500-600 kuna svugdje. Meni je to dosta skupo iako svejedno razmisljam da odem. U bolnici ga isto imaju i tamo se naravno ne placa.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.7.2014 10:23:09   
bebac24
stefice dobrodosla i da ti bude ugodna trudnoca . budem te kasnije stavila na listu kad budem na kompjuteru.
lotte i kod nas je 4d oko 500 kn a nas je slala u pulu besplatno ali da nije ni 3d ni 4d .. tako da necemo u pulu nego privatno jer zelimo ic vidit ljepo bebaca,ja cu zvat kad budem u 20tt pa kad me naruci cu ici.
cure dali imate suhu kozu? ja imam i inace ali evo ovaj tjedan sam primjetila da se bas perutam i sva sam zategnuta svugdje i bijela...sa cime se mogu mazat da je dobro i ucinkovito?

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.7.2014 10:41:30   
elina
user posted image user posted image user posted image Lagan,brz porod i brz oporavak mamam i bebama...sretno svima!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.7.2014 10:56:44   
scarlet
bebac, upravo sam se namazala kokosovim uljem jer njega inace koristim, volim samo prirodno. u zadnje vrijeme me trbuh poceo svrbiti valjda kako raste i rasteze se koza. Morat cu se cesce mazati ali planiram si kupiti bademovo ulje ono je najbolje za suhu kozu i kozu trudnica jer koza bude elasticnija. To ti je moja preporuka bar si sigurna da nema ni malo kemije.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
14.7.2014 6:56:15   
Lotte
Bogme kod mog ginekologa je puno jeftiniji 4d 200 kn za njegove pacijentice, za ove koje nisu 300 kn.

Mažite se cure, da ne bi bilo strijica! Iako meni nije uspjelo unatoč mazanju!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
14.7.2014 18:57:50   
bebac24
Draga Štefice evo i tebe sa nama na listi





user posted image


user posted image nicebo - 21.12. user posted image
user posted image scarlet - 25.12. user posted image
user posted image Jully - 25.12. user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image Štefica - 11.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image



(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
14.7.2014 19:03:48   
bebac24
inace trbuh mazem biobazom, ali evo kupila sam i bademovo ulje pa cu sa njim probat ,jer suha su mi leđa,noge i tp jakoo...
bila ja u kupnji trudničkih hlača weeee user posted image user posted image user posted image
našla sam u mani na 50% trudničke rifle zadnje za 114 kn , jest da je veci broj ali do 12.mj će mi jako dobro doć..
i našla sam jedne rifle samo sa gumom za sada i bas sam si haapy user posted image
pa evo ako kojoj treba odite do mane user posted image
kako ste mi? mir i tisina nam je na forumu...
jesu prestale mucnine,dali polako dolazite sebi? radite ili ste vec doma ?

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
14.7.2014 19:09:31   
bebac24
napišem poruku i nestane ...
kupila sam danas bademovo pa ce dragi da maze leda,guzu i noge hahaha iako bi on prednji dio stalno mazao user posted image
inace trbuh m,azem biobazom ali ledja su mi jako suha...
danas sam bila u shopingu po trudnicke hlace ,posto smo jucer isli dragi i ja navecer na pizzu a bilo je zima pa sam se ugurala u rifle i patila...
nasla sam ih u mani na 50% za 114 kn ,zadnje,veci broj i taman ce bit za jesen. i jedne obicne rifle ali na gumu taman za sada za 67 kn... tako da sam jako sretna sad...
ako vam treba otidite do mane bacit oko jer se sad isplati kad je u 50%

nesto nam je tiho tu...
kako ste mi ? jesu prosle mucnine,dali jos radite ili ste vec doma ?
pusee svima

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
15.7.2014 18:14:13   
nicebo
Pozdrav svima! Kod mene skroz prestale muke po prvom tromjesečju. Sad mi čak i kava ponovno prija. Radim još uvijek, a takav mi je posao da ću i od doma raditi i kad rodim. Ali nije mi to problem. Ne znam šta bi sa sobom da sam doma stalno. Polako se nadam krenuti s nabavkom onoga što mi fali za bebača. Još da mi je saznati spol.... Ali za početak ću krenuti s pelenama pošto ovaj put planiram platnene.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
16.7.2014 9:06:38   
scarlet
Dobro jutro svima!!!user posted image user posted image
drago mi nicebo i meni su prestale mucnine, napokon, te isto uzivam u kavici...
kako moram malo vise mirovati zna mi biti dosadno pa si stalno trazim neku zanimaciju; citam upravo ljubavni roman!!!! primjetila sam kako sam ful osjecajna u trudnoci-hormoni!! dok citam ili gledam film na svaku glupost mi poteku suze bez ikakvog problema cak i dok citam obican ljubavni roman padne koja suzica od silne romantike!!! Uzas!!! user posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
16.7.2014 10:40:15   
Afrodita83
Bok curke!

Eto i mene nakon duuugooo vremena na RR! Inače sam stalno tamo na fejsu u grupi jer mi to nekako bilo praktičnije user posted image . Dakle, čekiram se na vašu listu! Termin je oko 15.01.2015.god. obzirom da mengu nakon prvog poroda nisam dobila jer sam dojila D godinu dana i eto - otkrila da sam trudna i zato nema tete M user posted image  user posted image  user posted image . Ima nas još bivših Proljetnica iz 2013. koje smo trudne pa se nadam da će se cure javiti.
Šaljem puse svima!!!!!!!!!

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!