|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 8:00:26   
perlica55
Tinast draga, pa napokon je skočila tvoja BT user posted image user posted image
Ak ostane povišena idućih dana, ti imaš kasniju O..
Obilježiti će je FF 20 il 21dc.. Nadam se da ste bili
u akciji user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 8:03:24   
hipo
Jutro cure. Imam pitanje, kada imate odnose kasno navecer malo prije ponoci je li to u FF biljezite za taj ili zanaredni dan?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 8:44:08   
Snjeguljica_83
Perlica dobro da si mi rekla, ne želim prizivati vraga. Sinoć sam popila i jutros po dva deca V, ali čekat ću da M. prestane. Što je sigurno, sigurno je... user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 8:48:12   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, još jednom mi je žao zbog minusića. user posted image Nadam se da vještice ne stižu već da su bile malo kasnije O pa da ćete nas razveseliti za koji dan. user posted image

Daxy, mila, meni je uputnice dala moja soc. ginićka, ali na preporuku privatnika (znači može ti to i tvoja ginićka dati), ali vodi brigu da ti da uputnicu i za OGTT (to je mjerenje šečera) i za inzulin i da je to barem 2 puta vađenje krvi - natašte i barem nakon 2 sata od ispijanja glukoze (postoji vađenje krvi natašte pa svakih 30 min sve do 2 sata, ali već ovo je dovoljno da se pokaže da li postoji neki disbalans). Kažem ti to zato jer je meni šečer ok kao i inzulin natašte (to sam već davno vadila), no na kraju ispada da tek nakon 2 sata inzulin treba biti u opadanju, a moj je ostao u nebesima. Znači po samo jednom vađenju krvi se ovi problemi mogu "sakriti". user posted image
IR utječe više na zatrudnjivanje jer sam sad uvjerena da zbog nje imam PCOS (tj. sprečava mi O), a u trudnoći utječe na način da sam više izložena dobivanju trudničkog dijabetesa. Ako ga dobim morat ću na dijetu. user posted image

Snjeguljice, slažem se s našom Perlicom - za sad pij vrkutu, a s vremenom ako ne vidiš nikakav pomak onda ćemo raspraviti o drugim čajevima. Ako hoćeš TM uvesti neki čaj mislim da dosta hvale zdravac (isto ga ima od Subana). Prosurfaj malo pa vidi dal ćeš mu to dati. Ja bi rađe da ti njemu kupiš neke tabletice s cinkom - malo da se i plivači ojačaju. user posted image

Hipo, ja sam uvijek stavljala akciju na tu večer, a nikad na drugi dan. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 8:56:59   
anamiha
Tinast narucila sam ih na njuskalu, jedna gospodja se bas bavi s tim trakicama testovima za T, itd... poslat cu ti mail danas, pa joj se javi... te najosjetljivije trakice su 4,90 kn po komadu, prodaje po 10,20,30 komada u paketu, rok valjanosti do 2016 god... meni danas trebaju doci...dobije se nesto i gratis, ovisi o narudjbi...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 8:57:12   
Snjeguljica_83
Pinky imaju u DM-u šumeće s cinkom. Može to? Već je uzimao, bilo mu je fino... (a i ja sam mu pravila društvo..)

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 9:04:23   
hipo
Pinky hvala!
Anamiha mozes li mi na pp poslati info o tim trakicama, ove iz apoteke su na kolicinu koju trebam preskupe :-(

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 9:15:41   
PinkyFunkyBirdy
Snjeguljice, mislim da može i šumeće. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 9:37:57   
anamiha
Hipo poslano na pp.user posted image da trakice su skupe u ljekarni, 5 komada od 150-200 kn.. ja sam naručila 20 komada najosjetljivijih, i dobila 2 testa na trudnoću, sve skupa sa poštarinom izašlo me 125 kn....

Tinast mail od gospođe je : mamica052@gmail.com

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 10:04:46   
hipo
anamiha hvala, bacam se danas na narudzbu, za ovaj ciklus jos sam imala trakica al da se naoruzam za slijedeci + koji test za trudnocu da se nadje user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 10:29:47   
daxy
Kasnilice iz ožujka:

user posted image folletto - 31.03.


Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image mali andeo - 04.04.
user posted image LourdessPadme - 11.04.
user posted image supergirlzg - 11.04.
user posted image daxy - 12.04.
user posted image scarlet - 16.04.
user posted image perlica55 - 16.04.user posted image
user posted image eternity - 18.04.
user posted image syringa - 18.04.
user posted image hipo - 18.04.
user posted image bebac24 - 21.04.
user posted image anamiha - 27.04.
user posted image lili22 - 28.04.
user posted image winkica 28.04.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 10:36:20   
mali andeo
stigla je kukavički,bez ikakvih bolova i još k tome dan ranije :(
i ovaj mjesec jedno veliko ništa...
ništa idemo s nadom u drugi ciklus ...
sretno svim trudilicama ..

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 10:52:35   
folletto
dobro jutro curke!

stigla M! Sretna sam jer kada je već minus, bolje da je došla nego da se nešto iskompliciralo.

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 10:55:43   
PinkyFunkyBirdy
Draga mali andeo, jako mi je žao. user posted image Šaljem ti puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Folletto, mila, pa zar i ti? user posted image I tebi isto puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 3.4.2014 10:58:56 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 10:59:22   
daxy
Pozdrav,curke.

perlice i ja sam sinoć katastrofa spavala. Suosjećam. user posted image
Draga,kako ti je tata? Svekar? Ide li na bolje? user posted image

pinky hvala ti. Znači moram naglasit da mi da za 2 (ili 3) vađenja krvi. Dat će mi ona uputnice,žena je super.user posted image
Jel bi mi mogla poslat link na mail od koga si s e-baya naručivala trakice i testove. Otvorit ću si račun jer ću uzimat neke stvari,pa da i to naručim. Ako mi zalijepiš ovdi neću ga kasnije nać.

Gdje ste tealitas, marti? Ima li šta novo?

folletto, malo andeo žao mi je zbog user posted image user posted image user posted image

Sad ću malo o svom auto,nisam dugo....

Danas ću kod svoje gin. da mi da uputnice za OGTT i recept za Klomifen,uputnicu za f-metriju. Nek mi to bude spremno,iako još nisam sigurna hoću li sljedeći ciklus uzimat Klomić ili ću samo na f-metriju u CITO.
Ako mi se potvrdi ova dijagnoza PCOS mislim da ću poludit. user posted image
Bolje bi mi bilo da imam klasične PCOS sa dugim ciklusima nego ove "bez simptoma". Nikad ne znam jesam li imala O ili ne,postoji li išta gore? user posted image



< Poruku je uredio daxy -- 3.4.2014 11:04:55 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 11:05:24   
lili22
Pisen van s mob i meni se pokvari laptop pa cu brzinski, evo andy pisen ti ode nadan se da ces vidit, draga samo pozitivno mislin da je to sve rjesivo, cuvaj se zbog bebice i probaj koliko mozes se sto manje stresirat, moli cu se da sve bude ok a sigurna san da hoce.
Joj kad vidin koliko trosite na te trakice dode mi slabo, ja ih narucujen preko ebaya ceka se i po mjesec dana ali se isplati, jer to sto kupujete od zena one samo preprodaju i dobar je to biznis. user posted image ja san narucila 50 LH za 35kn i 50 HCG za 45kn, znaci 80 kn sa postarinon!!!!!! I skroz su ok i ispravni provjereno. Ali za one koje su nestrpljive ova skuplja opcija je bolja jer stvarno dodu kroz par dana a ovima se hoce i misec dana.

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 11:09:34   
daxy
Trudilice:

user posted image Marti83 - 02.04.
user posted image tealitas - 02.04.
user posted image LourdessPadme - 11.04.
user posted image supergirlzg - 11.04.
user posted image daxy - 12.04.
user posted image scarlet - 16.04.
user posted image perlica55 - 16.04.user posted image
user posted image eternity - 18.04.
user posted image syringa - 18.04.
user posted image hipo - 18.04.
user posted image bebac24 - 21.04.
user posted image anamiha - 27.04.
user posted image lili22 - 28.04.
user posted image winkica 28.04.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 11:11:27   
bebac24
curice moje kako ste mi?
trudnice pratim vas na vasem djelu foruma i bas mi je milo cutat vase trudnicke probleme :-P
ali evo brinem se jako za nase Andy i Pumbu nista se ne javljaju od pregleda a to nije bas njihovo ponasanje... cure mooolim vas javite nam se <3
zao mi je svima kojima se sad vjestica izredala..
malo o meni...hmmm. pa na preporuku svih kojima sam rekla da mi je endokrinologica odmah uvalila hormone da pocnem pit bez daljnjih pretraga,ja te hormone jos ne pijem dok joj sad u 5 mj ne dodem sa svim nalazima pa ako stvarno bude potrebno naravno da hocu..ali ovako na temelju jednog povisenogTSH-a ne zelim...
i tako sam vam se ja jucer narucila za UZV stitnjace i i nasoj dragoj Puli dolazim na red 17.03.2015... haha..nek doc cu ja i taj dan na kontrolu ..
a sad naravno moram kod privatnika jer do kraja 5 moram to sve obaviti..
moj dragi svako jutro marljivo izvlaci razlog zasto ga volim :-)
za sad je akcija bila cesta osim zadnja dva dana jer smo preumorni...a od 8-12 bit ce akcija sa nogicama u zraku jer smo odlucili da je to zadnji mjesec za radenje na bebici i onda pauza do 7-8 mj jer 1.6 idem radim di i proslu sezonu na fast i njih ne mogu zeznut sa trudnocom...
eto toliko od mene za sada..
cuvajte mi se,volite svoje muzice i djecu i cujemo se

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 11:15:19   
anamiha
Mali anđeo Folletto žao mi je zbog user posted image user posted image

držite se, idemo dalje travanj je naš user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 11:33:17   
perlica55
Cure žao mi je zbog user posted image držite se!!
Bebac ak je TSH povišen, treba ga terapijom
sniziti, pogotovo ak radite na user posted image tada
vrijedi pravilo da TSH treba biti od 1-2. To je
moje mišljenje, jer ak ostaneš trudna s visokim
TSH, koji tada još zna porasti, može doći do
spontanog. Razmisli malo..
Daxy draga, tata i svekar su ok.. Tata čeka
poziv za terapiju, pa je nervozan jako, al gura nekako..
Nadam se da će ti nalazi biti dobri, navijam da te u
Citu obraduju O user posted image
Curke i mi smo preko ove mail adrese naručili Trakice,
stižu na kućnu adresu za 3/4 dana. Mali savjet od mene je
do si uzmete malo turbo osjetljivih i malo
koje su manje osjetljive. Meni se znalo događati da mi
ove od 10 il 20 ( ne sijećam se) budu pozitivne
4/5 dana, tak da opet ne bi znala kada je O..
Tak da sada naručujem ove od 30. Da i testići za
trudnoću su jaaako osjetljivi i koštaju 10kn,
mislim da ih nigdje u ljekarni nema po toj cijeni..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 12:27:19   
andydea
Curke žao mi je kojima je došla user posted image
Želim vam sreću sljedeći mjesec
Bebac hvala ti kaj misliš na mene i vi ostale drage moje..čitam vas ali sam jako iscrpljena od povračanja..pisala sam pod trudnoću pa da ne ponavljam pročitajte tamo molim vas...
Javim vam sve novosti..uglavnom idem na pregled 8.4
Puse i pišnite koji plusićuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 12:36:56   
tealitas
cure moje i moja user posted image je došla. Bilježim se odma za 30,04. i novo odbrojavanje. Čitam stalno za V morat ču i ja počet to pit, pa možda i pomogne nikada se ne zna. Ipak 2 godine bez uspjeha je puno user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 12:48:13   
ikaaa
pozz drage moje.....nisam se baš u ova 2-3 dana stigla javiti, lijepo je vrijeme vani, mada malo puše pa sam se pokušala malo opuštati samo da ne mislim danas na kontrolu.....
drage moje onima kojima je user posted image kukavički stigla bez ikakvih bolova..... jako mi je žao....user posted image user posted image poznat mi je jako taj osjećaj.... ali uvijek poslije kiše dolazi sunce, tako da sad kad kukavica user posted image prođe, odmah u akcijice lagane, nogice visoko u zrakić, jastučiće pod guze i naravno svoje mužiće pod ključ u spavaću.... drage moje navijam da O budu redovite i kako treba i da se ovaj mjesec beboline user posted image user posted image user posted image prime kao prave.... mali anđeouser posted image folletto user posted image snjeguljice user posted image winkice user posted image
drage moje a one koje su pišnule testić i još je negativan, navijam da mi za 2-3 dana ugledate veeeeeellllike user posted image i da M ne dođe... išššššššššššššš user posted image user posted image user posted image
enterntiy draga navijam za tvoje F da budu vejiki i da je to to...držim ti figice...i od user posted image ti želim da mi u ovom mjesecu ugledaš +....
a sad malo ja, daxy draga moja hvala ti punnnnno puuuuuno na mailu, čitala sam pričice i malo su me makle od mojih strahova i gluposti koje se sada vrte trenutno po glavi..... Hvala ti puno user posted image user posted image user posted image
evo danas je mojoj mrvici točno 19 tt i idemo danas na kontrolu, jučer me je užasno bolio želudac, valjda malokoc od nervoze, jer sam uvijek prije uvz-a malo u strahu...nadam se da će sve biti uredu i da je s mojom mrvom sve ok.... držite mi figice da sve prođe ok.... javit ću vam se kasno navečer kako je prošlo, jer idem giniću u ka, a naručena sam tek u pola 6..... takoc da ću do tada 100% deset tisuća puta još reći samo da je sve ok.....
perlice moja pa kako si mi ti? kako su tvoji? jeli ide na bolje? ma mora....user posted image
pumba gdje si nam?
andy draga kako si mi?
pinky pečelice radilice kako je mala mrvica? dali mi puno papaš?
a sve koje ne očekujete u ovom mjesecu user posted image neka ne dođe i da mi sve budete vesele okruglice.....user posted image


_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 12:50:20   
ikaaa
tealitas jako mi je žao zbog user posted image ..user posted image user posted image user posted image user posted image
bebac kako si mi ti? akcijica je pala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odbrojavanje travanj 2014.
3.4.2014 13:32:57   
tinast
pozzz drage moje :)

dakle sinoć smo svi kasno zaspali, ja pogotvo,probudila se za mjerenje BT i vratila u krevet a kad sam vidila koja je ura slabo mi došlo. prava spavalica, nema sta.

cure kojima je stigla user posted image žao mi je, novi mjesec,nova nada, nadam se da ce travanj biti šaren kao i ozujak sa nasim novim user posted image

ikaa sretno na uzv, sve je ok nemoj se brinuti. ostalim trudnicama zelim što manje muka,mučnina, mazite i pazite svoje male bušice user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!