|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zašto naša ringeraja umire
25.4.2014 20:46:57   
mama mery
i ja sam tu user posted image dođem pročitam vidim i gibam dalje user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: zašto naša ringeraja umire
28.4.2014 19:31:13   
Ninaa
Za mene nikad nitko ne pita pa se durim user posted image . Neznam raja je bila moja prva virtualna ljubav i iskreno da vas nije bilo kad sam imala dijete koje dvije godine nije spavalo, a skoro 3,5 nije kakalo kak trebak, vjerojatno bi ispilila na živce totalno. Ja sam više na fb jel na njega mogu s moba a na raju nemogu već sam svašta probala ne ide. Doma uz njih dvoje i posao rijetko kad i stignem do laptopa. Žao mi je da je forum u takvoj banani pomalo smo svi krivi, ajmo se vratiti.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: zašto naša ringeraja umire
29.4.2014 0:23:29   
anaxx
Lijepo vas je "vidjeti" stare moje ringerajke! Ajde, vratite nam se...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: zašto naša ringeraja umire
29.4.2014 23:17:15   
ribica1
Ja jos uvijek tu :)) cekam ;)

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: zašto naša ringeraja umire
4.5.2014 11:59:36   
lavica81
evo i mene ponovno tu. pozdrav cureuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: zašto naša ringeraja umire
26.5.2014 14:36:40   
mala pcelica
evo ja ušla poslje ko zna koliko vremena user posted image
vidim jako slabo se teme postavljaju,tu su i nove cure pa mi malo treze ide privikavanje njih ipak sam naučila na stare i na rr kad je bila jako jako živa user posted image i to je valjda razlog sto vise ne ulazim ovama,a i djete mi je vec veliko i nemam puno pitanja user posted image
mozda ako ikad opet budem trudna ponovo se vratim,ko zna :)
ali lijepo je bilo viditi da još ima poznatih nickova na rr user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: zašto naša ringeraja umire
31.5.2014 18:33:32   
mayathebee
Evo i mene nakon sto godina (skoro doslovno)!!!user posted image
Ako me se jos netko sjeca!
Ne dolazim ti samo zato sto nemam vremena i zato sto mi je kao i drugim curama sa mobitela komplicirano, a sjesti za laptop mi je vremenski luksuz!
Eto ukratko tko nezna Ivano je vec veliki decko od 3.5god. i dobio je malu malu seku palcicu koja nas je jako namucila i isprepadala u trudnoci, i na kraju se vrlo zivahna i zdrava rodila sa tek 1500g!
Cure sa rr na faceu su mi bile i jesu definitivno najveca podrska tokom trudnoce i dvomjesecno boravka u bolnici i na tome im i ovdje velika Hvala!
Meni ova rr fali jako jako, ali jednostavno za sada jako malo vremena nalazim za bilo sto!
Pozz svima, i starima i novima!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: zašto naša ringeraja umire
14.9.2014 22:21:32   
Ninaa
Evo da se i ja malo javim, prek moba ne ide, a sjesti za laptop postalo je luksuz, fali mi moja prva virtualna ljubav i nekako mi dode teško što je forum zamro. Pusa svima

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: zašto naša ringeraja umire
15.9.2014 9:25:30   
Džeje
Stvarno je velika šteta,mnogo žena uz ovakva virtuelna druženja nađe sebi nekoga ko mu paše i prijateljstvo se rodi...meni je to baš simpa.Žene nađite vremena za RR.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!