|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smart Kids Home party - nagradna igra!
3.3.2014 6:16:17   
Admin
Dragi Ringerajci,

u jednoj do dvije rečenice, u odgovoru na ovaj post, opišite nam zadnji rođendanski tulum vašeg mališana. Svi registrirani korisnici ringeraja.hr koji to učine najkasnije do 18.03. u 16h, sudjeluju u izvlačenju koje će se odviti putem random.org, slučajnim odabirom, a u kojem možete osvojiti Smart Kids Home party - rođendansku zabavu!

Najsretnijeg korisnika objavit ćemo 19.03. na portalu i forumu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
3.3.2014 7:57:29   
mišica 666
ekipa iz razreda se prvo okupila na rolanoj pizzi i grickalicama, a onda su sprašili na igralište na rukomet i nogomet dok sam ja pripremala sve za tortu. kad su napravili mjesta za tortu vratili su se i navalili.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
3.3.2014 11:41:11   
MaTana
Prosli rodjendan smo slavili kod kuce, sa najblizim prijateljima i rodjacima. Djecica su se igrala u princezinoj sobi, pogostili rolanom pizzom i hrenovcicama u lisnatom tijestu. Torta je bila veliko iznenadjenje sa My little pony pokrivkom i svjecicama Happy birthday!

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
3.3.2014 13:50:25   
ines_os
Slavili smo kod kuće u dvorištu u krugu obitelji,prijatelja i kumova.proslava se protegnula na 2 dana,bilo je lijepo vrijeme i sve je super prošlo!


_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
3.3.2014 13:51:11   
anaxx
Kako u razredu njih troje slavi rođendan unutar 5 dana, klinci, prvasi, su se sami dogovorili da će slaviti zajedno. Mi roditelji smo samo dogovorili igraonicu i nabavili tortu u obliku velikog zutog smajlica... Pozvali su naravno cijeli razred!
Ekipa koja nije iz razreda došla je drugi dan na kućnu feštu i maminu tortu na zmaja! Kod nas se svaki rođendan slavi nekoliko dana...🎉😃🎉
31.3. nas čeka nova fešta, 4. rockas mlađeg sina 😉

< Poruku je uredio anaxx -- 3.3.2014 13:53:33 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
3.3.2014 15:00:01   
andydea
Napravili smo party sa osvjetljenim lampicama po cijelom dvorištu,svječicama i bakljama...bilo je kao u bajci...slavili smo čak dva dana! Mada je rođendan bio u ljeti,osjećaj je bio kao zimi za Božić ! Mama je napravila bio tortu za 1.rođendan i uz veselje i ples i predivni abijent..obiteljski i uz puno dragih prijatelja proslavili smo 1.rođendanuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
3.3.2014 16:10:52   
cuba
Prošli rođendan (4) smo po prvi puta proslavili u dječjoj igraonici i R je bio oduševljenuser posted image Najbliži prijatelji, puno dječice, animatorica, grickalice, rođendanska torta i puno plesa i igara su bili zaslužni za pravu rođendansku proslavu koju moj mališan još uvijek pamtiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
4.3.2014 8:56:54   
djdusper
Dosad smo slavili u igraonici Jungle Play 1 u Dugavama gdje je odlicno i zabavno ali ovaj rodjendan smo organizirali doma, djeca su plesala i pjevala, crtala i odlicno se zabavila uz tortu, sokice i grickalice...

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
4.3.2014 9:10:45   
mmmmmmm
ima 5 mj, jos nije imo niti jedan rodendan

(Odgovor članu djdusper)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
4.3.2014 11:25:20   
ninanesto
zadnji rođendan nismo bili financijski u mogučnosti organizirati rođendan pa je bio samo u krugu obitelji.
Torta, grickalice i ono što je najbitnije poklon za slavljenika

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
5.3.2014 12:16:33   
Jevrejka
Ispočetka je sve bilo dobro, maltretiranje igrački u dječjem kutku..a nakon toga se pojavila moja nećakinja s plastelin setom kojeg i danas znam naći među čarapama.

(Odgovor članu ninanesto)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
8.3.2014 20:16:43   
monstrum
Zadnji rođendan je baš bio rođendan za curice..Rozi baloni, rozi ukrasi, čašice i ostalo...Čak su i dekoracije na kolačima bile kombinacija čokolade i rozih mrvica....curice su bile presretne-sve do trenutka kada se bližio kraj rođendanske proslave . user posted image

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
11.3.2014 11:01:00   
KATEVG
U zgradi u kojoj živimo postoji zajednička društvena prostorija koju nitko od stanara ne koristi osim kad mi slavimo dječje rođendane. Velika je, prostrana i nalazi se na mjestu gdje nikome ne smeta. Napravimo švedski stol s hranom, kolačima i pićima. Klupe postavimo ispred prostorije da se mi “stariji” možemo družiti i feštamo dok djeca ne popadaju od umora.Prošlu godinu smo pozvali facepainting majstore koje su djeca prihvatila s oduševljenjem, a na kraju smo se i mi stariji pridružili i svi bili oslikani.Djeca su takva išla i u krevet. S godinama djeca traže druge sadržaje i vjerujem da bi i rođendan u igraonici za njih također bio prekrasan doživljaj!

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
18.3.2014 10:30:09   
cocco
hrpa djece, jurcanje po kući, štapići, smokiji i ostale gickalice posvuda. i naravno svi skupa pušu svjećice na torti.

(Odgovor članu KATEVG)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
20.3.2014 6:06:43   
Admin
Pregršt divnih ideja na jednom mjestu user posted image user posted image user posted image

Naradna igra je završila....a nagradu je dobila...

List Randomizer

There were 13 items in your list. Here they are in random order:

andydea
KATEVG
djdusper
anaxx
cocco
cuba
ines_os
ninanesto
Jevrejka
MaTana
monstrum
mmmmmmm
mišica 666
Timestamp: 2014-03-20 04:59:53 UTC

Od user posted image čestitamo i veselimo se!

user posted image user posted image user posted image

Molimo, čim prije javite svoje podatke u p.p Adminu user posted image

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
20.3.2014 9:41:56   
BUMBI
Andy cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
20.3.2014 16:22:33   
cuba
Čestitke Andyuser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
20.3.2014 20:19:47   
anaxx

IZVORNA PORUKA: cuba

Čestitke Andyuser posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
21.3.2014 17:51:11   
monstrum
Čestitke dobitnici..odlična nagrada user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Smart Kids Home party - nagradna igra!
23.3.2014 18:00:54   
andydea
Aaaa hvala punoooo bas ste me razveselili..evo blize nam se rodjendani..Gdje posaljem podatke ?! Ali mislim da moje imate vec od prije..javite mi..hvala jos jednom :)

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!